Foorum
2020-06-14 01:29
Tunnistas ise üles, et on mees, nii et kui moderaatoritel tõestusmaterjali vaja, siis võin ka screenid teha ja saata. Vot selliseid värdjaid leidub ka siin, ise pakub veel kuulutustes blowjobi, muidugi naisena
Link tema profiilile kah: https://www.iha.ee/users/Angelina28
Hoidke heaga eemale!
˅ näita rohkem ˅
2020-06-14 21:12
Tegelt vä.Jäid nüüd blowjobist ilma
˅ näita rohkem ˅
2020-06-15 00:26
Ja sinu kõrval olev kollane auto polegi sinu oma... angeliinad usuvad, et viid neid sõitma sellega...
˅ näita rohkem ˅
2020-06-15 00:43
Need püksid jalas on ikka enda omad või
Aga öelge üks hea põhjus, miks tänapäeva Angelina naine peaks olema
˅ näita rohkem ˅
2020-06-16 06:22
Pole just raketiteadus, tal oli endal profiilis kirjas, et naine ja lisaks postitas ka kuulutuse Naine -> Meest all
Õnneks nüüd on tema profiil suletud, saatsin iha emailile ka teate sellest värdjast, ju oli kasu
˅ näita rohkem ˅
2020-06-16 17:00
Ta on juba uue konto teinud ja petab samas vaimus edasi! E-maili aadress on sama
https://www.iha.ee/users/LickSperm
˅ näita rohkem ˅
2020-06-18 13:57
revird!!

mida sa ulud?, mis on se sinu asi mida teised siit otsivad?,kas sul pole oma elu?, bj pärast sellist komõõdjat teha.
ausalt mina usun et ka kunagi tuleb ka sinu ellu se 1 ja õige munadega eit või siis munadeta vahet ei ole sa ju ütlesid talle et sa ei soovi ma olen veendunud et ta sai sellest aru.
ma vaatan et sul nii ilus kollane auto se peaks su munni küll ja veel pikendama eidekesed peaksid sul järel libisema aga hetkeseisul loen välja et oled nii meeleheitel talu peremees et sa kohe paaniliselt olid otsimas siin.
usu ulgumiseks pole põhjust oled siin saidil uus ja ei tea siin toimuvast võta aeg maha vaata terve leht läbi ja tee oma järeldused sul on veel pallju õppida
˅ näita rohkem ˅
2020-06-18 14:00
revird!

Teretulemast Baltikumi Ameerikasse kus kõik on võimalik
˅ näita rohkem ˅
2020-06-19 00:50
See, et siin keegi midagi kuulutab... Ei tasu kohe tõepähe võtta. Kui mina oleksin naine, võin ka koheselt muutuda meheks olenevalt olukorrast. Tundub, et töötab see skeem
˅ näita rohkem ˅
2020-06-19 01:34
Ei ole mees minu pruut on lollakad
˅ näita rohkem ˅