Foorum
1
2
2020-01-26 08:34
Tegemist on väga ...vägaväga.... ebastabiilse inimegega..
˅ näita rohkem ˅
2020-01-26 10:51
Mina jälle pakun, et ankeetide ülim sarnasus on tõenäoliselt täielik juhus või on siis tegu näiteks kaksikõdedega
Pealegi ei saa ju olla tegu sama inimesega, kui ühel ankeedil on pikkuseks märgitud kaks cm rohkem kui teisel ........nohh ja üks reklaamib end ühemõtteliselt prostituudina ja teine teeb seda sedasi "läbi lillede".
Järelikult, täiesti erinevad inimesed või mis
˅ näita rohkem ˅
2020-01-26 15:39
aga sina luukere räägi miks sul pea nii kiilaks on läind ja silmad pilukule juba kisuvad?? ehk sul ka tegu kaksikvennaga
˅ näita rohkem ˅
2020-01-26 18:38
˅ näita rohkem ˅
2020-01-26 18:39
Keegi saab vist 2 cm pissinahka juurde siin kommenteerides.
˅ näita rohkem ˅
2020-01-26 19:13
keegi vist tunneb, et tal lopsakas vitt peenemaks länd
˅ näita rohkem ˅
2020-01-26 19:21
Aaaa, kes nüüd end puudutatuna tundis Sina pole minu vittu näinud... kui lopsakas ve peenike see on
˅ näita rohkem ˅
2020-01-26 19:50
EKS SIIN IHAS OLE PALJU NÄIND, MIS OLED JA MIS TEED. KURADI LIBU SELLINE
˅ näita rohkem ˅
2020-01-26 19:58
Libusid siin ju otsitaksegi. Huvitav, et sul ei õnnestu see otsing Ja karjuma ei pea selle pärast minu peale..
˅ näita rohkem ˅
2020-01-26 21:01
Rihmaotsas. Uus normaalsus. Soovian eeskuju võtta. Aga kaasneb kõhulahtisus.
˅ näita rohkem ˅
2020-01-30 01:20
Kinnitan et violiina näol on siin tegu väga toreda inimesega kes saab igasmõttes oma eluga väga suurepäraselt hakkama lisaks on ta vaatamata oma vanusele ka piisavalt kena et minusugusel ile tilgub kui näeb 😁😏👍✔️ oma kingitused ta lihtsalt naeratab välja siin libu temakohta on solvav ✔️❤️ kahjuks on siinsed mehed ikka nii juhmid et ei saa aru millal oma rahakoti rauad kinni lüüa ja oma a4musuhte elus nii pettunud et enesehinnang on niivõrdmadal et arvavadki raha eest saavad armastuse kuid purustan veelkord teie unistuse se on sex mis te saate teenus nö 🎁🎁🎁eest
˅ näita rohkem ˅
2020-01-30 01:20
Ja ss on häda et se laseb üle ja to on kole🤣🤣🤣😂
˅ näita rohkem ˅
2020-01-30 07:56
Mitte essugi ei saanud valgerussi jutust aru. Koolis ikka oled käinud ?
˅ näita rohkem ˅
2020-02-02 20:36
Tuleb siinkohal täielikult Belarussiga nõustuda, et Violiina vaid naeratades need suuremad rahasummad sinna kapiservale tekitada on suutnud Aga hull lugu on hoopis see, et see sigudik Donnantanna on kuskilt salamahti Violiina koduvõtmed endale sebinud ja korduvalt korterisse halbade kavatsustega suvalisi tölle lubanud kes siis muuhulgas ka need ausalt välja naeratatud summad sealt kapiservalt pihta pannud ......veelgi enam, mõni jobu on olnud kogunisti sedavõrd jultunud, et ausa teenistuse valeraha vastu vahetanud!
˅ näita rohkem ˅
2020-02-03 07:11
Millised ilusad üllitised jälle Ma saan aru küll Luukera, et sul on minu vastu mingi eriline kiindumus tekkinud, et pidevalt jälgid ja tunned huvi, kui hästi või halvasti mul läheb. Tundub, et sa tead isegi minu isiklikust elust palju palju rohkem, kui ma ise (nagu ka paljude teiste omadest). Oled sa mõelnud, et oma vabast ajast võiksid mingit sopalehte välja andma hakata (tiksuks kopikaski midagi) ja see sobiks sulle hästi? Mina ei pea siin mitte kellelegi mitte midagi tõestama, ega kellegi meelejärele olema, niikuinii oled sina selle oma südameasjaks võtnud. Tore muidugi, kui said oma nädalavahetusele ilusa punkti jälle pandud.
Teemaalgatajast, Rihmaotsas, ma ei saa üldse aru. Pole selle inimesega kokku puutunud, et oleks mingi alus selline hoiatus teha.
˅ näita rohkem ˅
2020-02-03 09:54
Pläralõug oled sa Luukera koguaeg olnud ega muidu ega muidu kohvi kõrvalt mitu tundi minuga laterdanud.... Ja kellegi konto lehel oli sinust pikemalt juttu ,tegeled sa siin naiste jälitamisega ve??? .
˅ näita rohkem ˅
2020-02-03 10:14
Vaevalt temast jälitajat enam on, rohkem selline kes põlve otsas pastakast intriige välja imeb... Pole ju vaja erilist julgust ja mõistust, et virtuaalselt ühte naist mõnitada, hetkel siis Violinat...mehine mees
˅ näita rohkem ˅
2020-02-03 15:16
Tunnen seda luukera kooliajast. Intriige imes siis juba sulepeast välja. Pidevalt oli suu sinine.
˅ näita rohkem ˅
2020-02-03 15:22
Iseenesest muidugi pull lugu, et olen suutnud need sajad kohtumised ja kohvitamised suuremast reklaamist ja avalikustamisest eemal hoida, küll aga ei suuda kuidagi seda teha justnimelt need kes mind liigses lobisemises süüdistavad. No püüame mõista, et Luukera nägemine on omamoodi väärtus mida raske enda teada jätta Samas võiksid need ühekorrakohvitajad pisut mõelda ka selles suunas, et miks küll see kohvijoomine selleks ainsaks kohtumiskorraks jäi.........
Mis puutub aga jälitamisse, siis vastab see mõistagi tõele Tegelikult olen muuhulgas ka inimsööja
Ja nüüd eriline tähelepanu neile, kes oma piltide keskmise hinde pärast põevad. Kohe ilmub siia lühiajaliselt minu rõve lõust ja seega soovitan juba eos ja kiirelt mind ära blokkida, sest mine tea mis õiglase hinde kellegi pildile ma panna võin
˅ näita rohkem ˅
2020-02-03 15:38
Samuti vastab tõele meie kooliaegne tutvus selle tagavaramisteriga
Tuginedes meie vanusevahele, siis meenub tõesti kooliajast, et kuskil pimedates keldrites ja kõrvalisemates koridorides sääraste tundemärkidega torumees tilkuvatesse kraanidesse miskit toppis
˅ näita rohkem ˅
2020-02-03 15:46
Oh, ma ootasin seda sõna '' inimsööja'' Ainult, ootasin seda ka minule omistatuna, ( eksisin... prostituut olen, siis enam inimsööja pole, niigi selge ju.) kui mind ilma selgitusteta siia häbiposti löödi. Siiamaani pole keegi küsinud, et mismoodi tema ( Teemaalgataja) siis lahmida võib siin kellegi ebastabiilsuse kohta?
Teemaalgataja peab ennast arvatavasti väga stabiilseks inimeseks ja ma ei kahtlegi, et ta igapäevaselt sellise imagoga ringi ei käi Aga milles minu probleem tema silmis, vat ei tea????? Minu ainuke vastus sellele oleks, et lilleke solvus, kuna ma ei viitsinud tema rippriistu näha ja blokkeerisin ära. Tean ammu, et see on siin üks suurim solvang ja kuritegu ja ebastabiilsuse näitaja.

Kas sa Luukera, minu vastuse ka läbi jõudsid lugeda?
˅ näita rohkem ˅
2020-02-03 16:26
Eks need ühekorrakohvitamised ehk sinule jäidki, kuna ... mõne käest saab ilma pikema jututa ja milleks siis see teine kohvi. Vähemalt mina olen Luukera ja Co suhtes palju väärtuslikum, et ikka ja ikka käia minu eluradu No näed, tulin juba siis kui te armunud paarike olite. Pakutud mulle tassigi ja nüüd arvate, et olengi tasuta nali teile
˅ näita rohkem ˅
2020-02-03 17:01
Vabandan luukera,tõesti kohvitamiseks mul aega enam ei jäänud ja muud soovi mul polnud Bloki võid saada küll seda väikest asja ikka saab
˅ näita rohkem ˅
2020-02-03 22:23
........tegelikult polnud mul muidugi plaaniski siin kedagi hinnata, pealegi lubasin hinnata objektiivselt, mitte põhimõtteliselt kitse panna. Samas eks seda objektiivsust siin just enamasti ka kardetakse
˅ näita rohkem ˅
2020-02-03 22:25
Pildi oleksid võinud ikka hilisema panna see oli sul algus aastail ka üleval
˅ näita rohkem ˅
2020-02-04 09:49
Krdi igav sinuga Luukera! Tõmbasid omaarust nalja üles ja siis jätad mängu pooleli. Kas su Prowwal on ikka tervis korras, pole temast tükk aega kuulnud ?
˅ näita rohkem ˅
2020-02-04 20:43
Saab talle kirjutada ja vastab väga alati
˅ näita rohkem ˅
2020-02-05 05:57
Hey donna
Algatuseks sa saadad täiesti arusaamatu kirja..lennutad pildile hindeks 1 ja siis veel blokid ära ma pole sinuga isegi mitte vestelnud äkki hindasin sind 5 palliga seda ma isegi mitte ei mäleta... aga kui nii see oli.. siis ongi teistele hoiatuseks..et mitte sind hinnata..iial ei tea mis kiri sinupoolt lendu lastakse ära nüüd enam ohi ex. Ole pai.. pane see blokk peale peale tagasi ja lõpeta mulle kirjutamine, et ma selle jama siit kustutaksin aitähh
˅ näita rohkem ˅
2020-02-05 11:06
Ei olegi vaja mingitel mullidetagustel mind hinnata jaa. Väga viisakalt kirjutasin sulle, et oi kui armas. Kas tõesti kuidagi muidu ei saa?
Kas sulle siis hinne 1 ei meeldigi, kuigi ma ei mäleta et ma oleks sulle ühe pannud. Ja päriselt mulle su pildid ei meeldi.
˅ näita rohkem ˅
2020-02-05 11:14
Eriline hobi muidugi suvaliselt hindamas käia ja siis solvuda, kui vastu hinnatakse Kohe niiväga, et vaja foorumisse uluma tulla.
˅ näita rohkem ˅
2020-02-06 02:03
Ma panin praegu Meeskond12'le ühe ja bloki. Mis nüüd saab? Nõrganärvilisus ja ebastabiilsus lõi välja jälle Olen homme risti löödud siin
˅ näita rohkem ˅
2020-02-06 02:37
Lühidalt siis, nagu mina aru sain: Hindamiselõbu on siin ju täiesti ok, seda ei võta teilt mitte keegi ära. Aga olge hoitud nende kurjade eest, kes vastu hindata julgevad!
˅ näita rohkem ˅
2020-02-06 11:40
Loen ja imestan, kas tõesti kari( muudmoodi ei saa kahjuks nimetada) täiskasvanuid inimesi lihtsalt lambist materdavad ühte naist...oleks siis seejuures ise veatud aga ei 😁 Violiina sellest halvemaks ei muutu küll aga arvamus Teist..võtke mehed kordki munad pihku ja nõrgem pool minge vaadake peeglisse.. Violiina astu lihtsalt kõrvale ja vaata seda tsirkust mis koosneb paljudest staar Peaosatäitjatest
˅ näita rohkem ˅
2020-02-06 13:18
Üks siin vajab lihtsalt psühhiaatrilist abi....aastatega on haigus mõnel tugevalt süvenenud... kui ise enam hinnet panna ei saa siis vaja sõimas käia inimesi kes hindavad bloki pannud kontot... Kui mehed panevad 10 sõimajale siis vaja need ära kustutada.
˅ näita rohkem ˅
2020-02-06 14:53
Sõimamas .Violiina on siin vaid kannataja kuna sõimaja ka laimab kõiki naisi kes saavad paremad hinded.Tekib küsimus kas topi naistel on ühine jalahoidja?
˅ näita rohkem ˅
2020-02-06 17:44
Lasteaed on siin, muud ei midagi.
˅ näita rohkem ˅
2020-02-06 20:12
lasteaed...oiei..... .....hullumaja palat nr1 on see pildipunkti haigete nurgake
˅ näita rohkem ˅
2020-02-07 22:40
Intriigid...
˅ näita rohkem ˅
2020-02-10 20:11
Linna legend räägib et "ebastabiilse inimesega" elu ja seks on seiklus ning unustamatu Pigem ju positiivse reklaamiga tegemist siin.
˅ näita rohkem ˅
2020-02-10 20:45
Mis moodi violiina ebastabiilne on. Pigem on ebastabiilsed need naised siis kes väiksema hinde kui 10 saades segi lähevad. Mõni saab vist hindest 10 orgasmi.
˅ näita rohkem ˅
2020-02-10 22:34
Niikaua kui foorumis tasuta kirjutada saab ,vipiks ei tee ,hoidun siis hindamast
˅ näita rohkem ˅
2020-02-22 20:17
No reaalselt see Violiina on haige eit, joob ja suitsetab nagu vana parm... Millest tema polulaarsus siin ei saa ma aru🤮
˅ näita rohkem ˅
2020-02-22 21:10
Aga nikku ikka said või?
˅ näita rohkem ˅
2020-02-22 21:23
Sai ta jee.Kui oleks saanud poleks siia uluma tulnud.Laseb ikka kätel endistviisi nobedalt käia
˅ näita rohkem ˅
2020-02-23 07:45
Ringkaitse
˅ näita rohkem ˅
2020-02-23 10:25
sealt soovivad teiesugused vaid nikku, kuradi kõige keppijad!
minul kaob sellele mõeldes juba nädalaks igasugune isu ära.
˅ näita rohkem ˅
2020-02-23 11:22
Aga millest siis see huvi tema vastu?
˅ näita rohkem ˅
2020-02-23 14:39
jott ja noorpenskar üks ja sama toodik.
kaitsevad seda haisvat prostituudist caprit.Igat teemat situvad oma haisuga.
˅ näita rohkem ˅
2020-02-23 20:52
Ega ju oma hais ei häiri
˅ näita rohkem ˅
2020-02-23 22:14
Jälle üks hea teema, kus kindel seltskond saab omavahel sõbralikult vestelda😆
˅ näita rohkem ˅
1
2