Foorum
2019-10-18 18:45
Autor:
Heino22
Saaja:
valgeruss
Saadeti: 2019-10-18 18:40:08
Loeti: 2019-10-18 18:42:07
kustuta kiri
Va pede kärva ära
Märgi kiri
Oled sellele kirjale vastanud! [vasta kirjale] - [teie kirjavahetus]


ei tunnegi sellist inimest ja pole kordagi kirjutanud kuid esimene unistuste tervitus tuli ära peale seda muidugi sittus end vist täis ja blokeeris mu ära
˅ näita rohkem ˅
2019-10-18 18:48
Heino on siin ju staar.
˅ näita rohkem ˅
2019-10-18 18:59
tundub et inimesel igav elu ja tegevus kava puudulik hobi näol
˅ näita rohkem ˅
2019-10-18 19:03
See on ju kapipedede parool
˅ näita rohkem ˅
2019-10-18 19:11


jfjm: kas on olemas eraldi kapp pededele? kui jah siis kurat viskaks taba ette saab natuke pohata! aga tegelt on sellistest kodanikest kahju kes suvalise kohapealt suvalisi inimesi solvavad ilma neid teadmata ja tundmata pigem laseks raisal elada ja las pedereerib oma kapis edasi
˅ näita rohkem ˅
2019-10-18 19:19
Tehku ta millist nägu tahab, aga heteromehel pole ju vajadust meeste kontodel kolamiseks
˅ näita rohkem ˅
2019-10-18 19:23
No aga kui muidu sugutõbi ei saa?
˅ näita rohkem ˅
2019-10-18 19:25
kui just mingit otsest suhtlust pole mingil teemal millele peab vastama
ma suhtlen kõigiga enamasti ja osadelt ostan vajalike rohtusi teatud põhjusteks mis on potensiga seotud
olen isiklikul arvamusel et iga inimesega võib läbi saada ja rääkida kõigest kaasa arvatud ka seksist
˅ näita rohkem ˅
2019-10-18 19:27
sellepeale ütles üks hea tuttav.
on olemas inimesi kellega võib rääkida ka kõigest muust kui seksist aga samas ka on olemas inimesi kellega pole muud teha kui ainult seksida
mul on suht suva mida iga inimene oma magamis toas teeb aga sellised puudu jääke ei pea avalikult esitlema
˅ näita rohkem ˅
2019-10-18 19:32
Ega suhtlemist minagi välista ja vahest satun ka niisama kontot vaatama, kui isik võtab foorumis sõna, või jääb silma huvitav pilt. Konkreetne isend, aga kammib süsteemselt kontosid ja blokeerib sobimatuid.
˅ näita rohkem ˅
2019-10-18 20:48
jfjm: parandan ta plokeerib talle sobimatuid kontosi ja minul on antud hetkel huumoriga vürtsitatud üks pikemaid kontosi ilmselt jälgib sexuaalsus välja ja kui talle se ei sobi siis blok
˅ näita rohkem ˅
2019-10-18 21:28
laudamees jott, kus sina tead, et see kapipedede parool on?? ma juba ammu kahtlustasin, et sa kapipede ja nüüd tõestasid ka ise seda. vähemalt sul hea töökoht ja see sind ei sega
˅ näita rohkem ˅
2019-10-18 21:38
Loomulikult olen kapis. Tegelikult oleksin juba ammu kapist välja tulnud, aga opakas ajab sõrad vastu ja ilma temata pole mul elu
˅ näita rohkem ˅
2019-10-18 21:46
aga kus sa laudamees kapipedede parooli tead. kas capi on sulle selle and??
˅ näita rohkem ˅
2019-10-18 21:51
Sa ju ise sosistasid mulle. Kas sa siis ei mäleta. See oli siis kui läksime Sussu juurde uut nikerdustega kappi tellima. Ütlesid, et ilma paroolita ta jutule ei võta.
˅ näita rohkem ˅
2019-10-18 21:52
opop: mind ka peded ei sega.
siit siis küsimus!
kuidas peded segavad hetero mehi kes ei soovi nagu nii nendega erilist kontakti ERITI nendega kes neid heidivad. suhtlen nii mõnegi nö pedega ja ma ei saa inimeste väiteid kinnitada et nad kedagi vägisi võtaks pigem on just need hirmu tundvad hetterod silmitsi seisakuga et ei saa ju pedeks hakata nagu se oleks just nende vaba valik olnud se et sulle meeldivad tahestahtmata naised või mulle meeldivad tahest tahtmata naised ei saa ju olla se kuidagi meie enda valik selle asemel et neil elada lasta peavad kõik neid igati maha tegema aga kinnitan et nad ei ole halvad inimesed kuigi ei oska 100% kõigi kohta nii õelda.

se on sama hea kui küsida hetero mehelt, aga kust sa tead et se valus on kui sa seda proovinud pole. ja sama moodi küsin ka kuidas sina loed kapipede kinnitusi. ma ei hüppa aga kui sina arvustad inimesi nende orjentatsiooni järgi siis on sul ikka kõvasti enesega probleeme saksa maale sa tulla ei saa siin on isegi abielu legaliseeritud aga põhja koreas pannakse neid tuleriidale võid senna minna
˅ näita rohkem ˅
2019-10-18 21:59
või capi ei tahtnud sulle laudamees parooli anda ja peksid ta perse siniseks ja kas kenasuudlus on kapis, või rändab
ringi randaja35
˅ näita rohkem ˅
2019-10-18 22:20
No minu kontol käis algul pidevalt Einar022 luurel, siis hakkas käime Heino22 ja Jurka33
Pull lugu muidugi see, et loomulikult on kõik kolm mind ka kenaste blokkinud nagu kord ja kohus, kuid kontot külastasid ikkagi regulaarselt edasi
.......nohh, kes ei tahaks siis korduvalt lugeda minu ülisisukat ankeeti ......seal sedapalju infot, et paari vaatamisega ei kipu ju kõik kindlasti meelde jääma
˅ näita rohkem ˅
2019-10-18 22:54
jah luureka
vaatasin et sul on tõesti kolepalju infot ma kindlasti külastan veel seda lehte muidu kurat meelde ei jää
˅ näita rohkem ˅
2019-10-18 23:48
aga miks heino/heilman/einar/jurka iga päev kass ankeet vaatab? blokkis aga vahib. kass transkass küll, aga endine-emane, mitte nüüd-isane!
˅ näita rohkem ˅
2019-10-18 23:55
Kass ajab suguhaigetel inimestel juhtmed sassi.
˅ näita rohkem ˅
2022-01-20 21:11
transkasside kohta peaks eriti suurte tähtedega hoiatused üles riputama
˅ näita rohkem ˅
2022-02-02 16:58
˅ näita rohkem ˅
2022-02-08 18:12
põnevad inimesed siin saidil -
uttmees123 - on siis heterohomo, kuulutuses raha eest muudab olekut, küll siin käib ruttu õllevahu nimel , tundub et kõik ongi homosapiensid ja kommida ei tohi - siis laseb blokkida aga raha võivad küsida kuulutustes siin kõik nagu kerjused ?
Otsib midagi põnevat ? Mis on siis põnev - kas raha, mida kuulutuses küsis(küsitakse) või on homod, geid huvitavad inimesed? Nimigi on kõigil , jah, üks - homosapiens. Ainult, et mille eest siis blokitakse kommenteerimine kui raha küsimise eest kuulutustes ei blokita kontosid ?

On tõesti põnevad inimesed siin - kord töötavad reeglid üht ja siis vastupidiselt. Seega näo järgi.
˅ näita rohkem ˅