Foorum
2019-10-03 07:35
Keegi tola teinud jälle uue konto ja konksutab siin.
...Ootan kenade lahkete meeste kirju. Olen abi otsingul. Olen üksik ema aga vajan natuke abi.
No jah! Siin keeruline aru saada, kas on mõelnud, et üksikema. Kui üksikema, siis ankeedis kirjas, et laps on aga elavad lahus. Kui üksik ema, siis ... keda kotib? Nii või teisiti konksutaja, kes otsib kergeusklike.
˅ näita rohkem ˅
2019-10-03 11:07
Kui sul raske abistada kedagi ja alusetult süüdistad ise midagi teadmatta siis paluks hoia oma suumulk pudru jaoks.
Või oled sina see kes kirjutas mailile et sa aitad kui sul riista küünlaga kõrvetan ja sulle strapiga haiget teeks.
Haige inimeseloom.
˅ näita rohkem ˅
2019-10-03 11:50
villuvillu ankeedis ju ka kirjas et ta on kukk. tavaline pisike sitane pederast kes lahmib suvalt! paras raisal kaalikas lõhki lüüa!
˅ näita rohkem ˅
2019-10-03 11:53
villul ma taon luugid nii kinni et ema ka ära ei tunne seda kukke
˅ näita rohkem ˅
2019-10-03 12:52
Too oma kärnas rosin välja, sõtkun ribadeks. Viimane kord meelest läinud? Kaks nädalat kiunusid, et valus käia ja istuda. Kulplõug vana kukk tegi konto, et saaks pead tõsta 😁 Sa kukk oled ju selle Kenamilfike konto taga ka.
Kui raske abistada kedagi? Seda milfikest pole reaalselt olemas. Sel milfil on munn püksis.
˅ näita rohkem ˅
2019-10-04 10:53
Sai neiuga meile teel suheldud. Algul olid vastused kiired aga kui tegin ettepaneku et kirj messengeris vôi tegin ettepaneku helistada, andsin oma numbrigi siis neiu kadus. Siiani ei ole vastanud.
˅ näita rohkem ˅
2019-10-04 14:34
Kena neiu, panin 10
˅ näita rohkem ˅
2019-10-04 16:18
No rumal peab olema, kui tegelast uskuma peaks jääma. Tüüpiline munadega huiar on selle pildi taga.

Tere. Aitäh kirjutamast.
Ma vb otsin valelt lehelt tutvusi ja abi sest sealsed mehed on enamus jutumehed.
Mul on hetkel raske aeg kuna kaotasin põhitöö ja ei tule endaga välja et maksta üür. Üüri tasumise aeg on sellel reedel.
Olen ka ema aga lapse isaga koos ei ela. Laps on nädal minu juures ja nädal isa juures. Ja ma ei taha kuidagi näidata neile et ma ei saa endaga hakkama. Seega mul oleks väga väga vaja puuduv summa saada homseks mis on 120eur.
Ja nagu ikka pole tasuta lõunaid siis olen nõus kohtuma kui olen üksi ja tagasi maksma summa.
Ehk oled se sina kes saab aidata aga kui ei siis pole hullu.

Musid.
Crystella
˅ näita rohkem ˅
2019-10-04 17:14
Üüri maksmine on väga tõsine mure. Isegi mina oled aidanud mõnda neiut üüri (üürivõla) maksmisel, enne olen muidugi tahtnud näha tõestust, et tõesti on vaja maksta või võlg on üleval.
Kahjuks enamus mehed ei saa aru siin portaalis naistest, kes vajavad rahalist abi, kasvõi kingitust (sponsoreerimist kohtumise eest)
Siin tahetakse ju mitte millegi eest saada seksuaalteenuseid, ainus mille eest sobib maksta on massaaž.
Muidugi need naised kes vajavad rahalist abi, tembeldatakse kohe litsideks, petturiteks jms
˅ näita rohkem ˅
2019-10-04 17:27
Robertson87, sul on hea jutt ikka küll. Oled alles siia tulnud ja kohe targutama. Või oled ise see Kenamilfike. Tee silmad lahti ja näed, et huiamist on siin väga palju. Sama selle kenamilfikesegagi. Jah, ma võin ka teda aidata aga tahan reaalselt raha kätte anda, mitte mingile munadega milfile üle kanda.
˅ näita rohkem ˅
2019-10-04 18:52
Poiss35 on selline piider ja sitane kukk kes arvab et ihas saab ainult vägistada ja tasuta nikkuda. Sind kukke tuleks haiglasse taguda kuradi sitane kukk ja piider. Alla lastud piider ja tont
˅ näita rohkem ˅
2019-10-04 22:56
Ajudeta nikkar ikka tõmbleb agoonias edasi 😁
˅ näita rohkem ˅
2019-10-05 21:03
Mis te vaidlete? Riist püsti ja ootate, et naisterahvas teid külla kutsub sinna kus ta ise peab arved maksama? Piinlik on toetada, kuna
˅ näita rohkem ˅
2019-10-05 21:07
Kenamilfikest ma ei tea, aga mõelge, et teie tahate kiiret seksi, pihkulöömist tasuta meelelahutust. Mõelge, mida saab naine??? Ikka kiiret raha ja ettemaksu.... nii tulebki käituda teiesugustega
˅ näita rohkem ˅
2019-10-05 22:22
Naine peab maksma üüri, arveid, nägema hea välja (sellele läheb ka raha) ja siis andku tasuta ka veel
˅ näita rohkem ˅
2019-10-05 22:36
Eks ta nii just normaalne olekski, kui kõik käivad tööl, maksavad oma arveid ja seksivad siis kui on tunded ja kirg
Paraku on see juba sissekirjutatud fakt, et prostituut seksib nö. tööalaselt vaid nende sitahunnikutega, kes mujalt üldse ei saa või siis soovivad kiiret keppi lisaks oma vanaeidele.
˅ näita rohkem ˅
2019-10-05 22:50
No sellel prostituudil läheb väga sitasti kes peab sitta valima. On ka väga kompusid kutte hea kehaga jne mitte mingid rõvetised kes niisama ei saa. Kui vanaeit ei anna siis tulebki mujalt saada, mida sa ikka kodus piprast pruudiga teed
˅ näita rohkem ˅
2019-10-05 23:14
Muide mis NeiuMaasikast sai?
˅ näita rohkem ˅
2019-10-05 23:28
Saan aru ja mõistan, et raalsele naisele raha anda, abi osutada aga mingile virtuaalsele tegelasele, kel võõras pilt ja ise reaalselt munadega, no andke andeks aga EI 😁
˅ näita rohkem ˅
2019-10-06 16:49
Aga villuvillu, kas sa ise ka mitte ei ole pildita virtuaalne tegelane, kes siin tasuta keppi ja silmailu jahib? Mille poolest näiteks sina usalduväärsem oled? Ja üldiselt ei ole sellised mehed reaalsed kohtujad vaid virtuaalsed kõvatajad, kes pakuvad suures koguses olemattu raha. Ma sügavalt kahtlen, et sina villu kellegiga siit kokku saanud üldse oled. Diskreetsusest ei ole sa ilmselt ka midagi kuulnud. Ilma faktideta jooksed siia kiunuma ja inimesi laimama. Kes sooviks veel sinuga kohtumist üldse arutatagi?
Paraku tundub, et tegu korvi saanud mehega, kes oma meelepaha foorumisse roojab.
˅ näita rohkem ˅
2019-10-06 23:03
Madleen - Neiu Maasikast sai Vera Tallinn
˅ näita rohkem ˅
2019-10-06 23:19
Kas sedasi on siis kah võimalik?
Äkki on tegu siiski kaksikõega või miskit
˅ näita rohkem ˅
2019-10-06 23:42
Heurekaaaaaa!!!
˅ näita rohkem ˅
2019-10-06 23:43
Sherlocid näitavad oma andekust
˅ näita rohkem ˅
2019-10-07 00:06
Mida kuradit see siia kenamilfikese teemasse puutub
˅ näita rohkem ˅
2019-10-07 00:07
Veerakene, kuidas sa siis aru ei saa, et mehed on ju jumalad ja sellist ülekohut ei või ju taluda, et mingi alama rassi esindaja julgeb neile äraöelda. Sellised ketserid peavad ju tuleriidal põlema.
˅ näita rohkem ˅
2019-10-07 00:22
Ähh ,laske noortel möllata ,et oleks neil kah vanana millest heietada
˅ näita rohkem ˅
2019-10-07 11:35
villuvillu on tavaline sitane kukk ja piider
˅ näita rohkem ˅
2019-10-07 11:54
Oi kui valusasti ütlesid 😁 Ega sa muuks võimeline polegi. Ihas huiata on muidugi väga kõrge tase 😁
˅ näita rohkem ˅
2019-10-09 16:08
Kuulge elukutselised! Ärge püüdke siin tekitada mingit normi, nagu naine ei saaks seksist midagi ja isegi kui saab, siis tuleb talle ikkagi selle eest raha maksta. Las need saamatud "konkreetsed" mehed maksavad teile, aga see pole mingi norm. Ka BDSMis mitte!
˅ näita rohkem ˅
2019-10-09 18:36
Slavetodomme'iga 100% nõus.
˅ näita rohkem ˅