Foorum
2015-02-12 14:27
viljandis kohtusin millalgi Marleen01 ja olin väga pettunud,kuna inimene kes pakub teenust 1.POLE ENNAST KORRALIKULT KASINUD VÕI SIIS ÜLTSE ENNAST PESNUD.2.LIIGA PEENIKE JA SILMAD KUIDAGI LIIGA SUURED JA JÄI MULJE, ET TARBIB MINGEID EBASEADUSLIKKE AINEID.3.VOODIS EI OLE TEMAGA MITTE MIDAGI TEHA VÕI SIIS TA OLI NII KÕVA LAKSU ALL ,ET EI SUUDA MIDAGI TEHA.4.KUI PÜKSID JALAST ÄRA VÕTTIS OLI TUNDA VÄGA KAHTLAST LEHKA JA ARVAN, ET TEGU ON MÕNE SUGUHAIGUSEGA ,NING SAATSIN TA PESEMA ENNEM SEKSI AGA HAISES JA SELLE JUBEDA HAISU PÄRAST JÄI SEKS LÕPULE VIIMATA LIHTSALT AJAS OKSELE,TÕESTI EI SOOVITA KELLEGILE.JA VEEL JÄI SILJMA, ET tal sama sisuga kuulutus .vist uus tel nr53865421 ja kasutaja Kathryn.VAHEPEAN KÄIB VIST TARTUS KUI KA PÄRNUS AGA IGA KORD ON MILLEGI PÄRAST UUS TEL NR JA VARJUNIMI..Kas kellegil on veel temaga kohtumisel kogemusi olnud.Aga omalt poolt soovitan teile ,hoiduge sellest neiust,sest tagajärjed võivad olla karmid ja ebameeldivad.
˅ näita rohkem ˅
2015-02-12 21:00
TÜRA KUI ROMANTILINE!
˅ näita rohkem ˅
2015-02-12 22:57
Jälle üks teenusepakkuja, kelle oma listist kustutada saan...
˅ näita rohkem ˅
2015-02-12 23:31
Kuda siis seks pooleli jäi? sellest ju sündis uus kasutaja
˅ näita rohkem ˅
2015-02-24 00:23
Olem kohtunud Marleen01, ta pole kunagi selline olnud nagu kirjutab Regiina2013 võõra kasutaja alt!
˅ näita rohkem ˅
2015-02-24 00:27
MIKS läheb enda arust normaalne mees voodisse naisega, kes tema arvates haiseb ja on kole?
˅ näita rohkem ˅
2015-02-24 00:31
Mina sellist nagu Regiina2013 ei telli enam mitte kunagi, kohtusin viljadis ta oli ennast nii segi kamminud et isegi ei saanud aru kellega pidi kohtuma, eks narkots ja vein teeb ikka head tööd, panin talle taha nagu kokku lepitud telefonis on on selline 58716761. suhu ma ei and kuna tal olid hambad nii mustad nagu surnud hobusel, lõin varre sisse, ja tekkis tunne -, Töökinnas teeb paremat asja kui oleks olnud kaasas. Ei soovita Regiinaga kohtuda isegi vihavaenlasel!
˅ näita rohkem ˅
2015-02-24 00:54
Muidu oleks Tore see KUI IHA.ee kustutab konto mihkel1983. kuna see konto omanik polegi omale ihas kontod teinud ja pole ka veel teadlik,siis varsti saab halb olema, selle kes tegi minu sõbra eest konto ja kommis.
Aga kes on tellinud Regiina2013 teab ise ka tissid on närbunud ja miks ,selle vastuse leiad ise kui mõtled veidi, korgijook ka narkots teeb iga naisega oma töö ja kiiresti.
˅ näita rohkem ˅
2015-02-24 09:50
Tyra ennem tehke kindlakskes kus te olete ikka haiged inimesed ise ka aru saate mida siin kommendeerite.minul pole kyll vaja teha mingit mehe kontot sest esiteks ma olen naissoost ja teiseks veel vähem oma sõbranna kohta ei hakkaks ma mingit sitta kirjutama veel enam kui koos ju hea asju ajada ja minu teada ei ole marleen mingi narkomaan.
˅ näita rohkem ˅
2015-02-24 11:30
Marleen01 ja marek8312yks ja sama ja kui ma oleks väidedavalt selline nagu siin kirjutad siis mul ei oleks ka pysi kl ja ma ei jõuaks endale kalleid riideid ja korralike lõhnasid osta.aga ma arvan et narkomaanidel ei jagu riiete ja ilusate kallite asjade ostmiseks raha sest naarikutel teatavasti raha kulub ainult toosi peale raha ja teevad yltse odavamalt kui teised sest naarkiud on koledad kui öö ja kalleid asju ei jõua endale ammugi osta sest naarikuid keegi ei telli.ja KUI MA OLEKS MINGI NAARIK SIIS TÕESTI KUIDAS MA JÕUAN SIIS AINULT FIRMARIIREID.LÕHNASID OSTA.KAS LOOGILIST MÕTLEMIST POLE.
˅ näita rohkem ˅
2015-02-24 12:16
sa võiksid omale haridust ka natuke osta! nii ilusat eesti keelt pole ammu lugenud. narkomaanid ostavad suhkrutoose kokku?
˅ näita rohkem ˅
2015-02-24 22:36
Kas jälle mingi jama Marleen01-ga Olen kohtunud temaga korra ja see jäi ka viimaseks.Kutsusin ta hotelli,esmamulje oli suht normaalne...kuigi oli selline vaikne ja kohtlase moodi.Enne voodisse hüppamist käisin ise veel kergelt veega üle ja ootasin,kuna Marleen siis ennast natuke kasib.Aga ei...võttis riided seljast ja kobis voodi ja mina siis tagantjärgi,ise veel mõtlesin,et ju siis on ta ülipuhas.Vitt vist päris ei haisenud,aga kaenlaalused haisesid kõvasti.Ajas kummi otsa,aitas munni endale sisse ja jäi ootele nagu meritäht.Liigutasin mõned korrad,kuid kuna higihais ja tema passiivsus võttis väikemehelt rammu,siis seksist ei tulnud midagi välja.Võtsin kummi pealt ja torkasin munni talle suhu...imeda oskas natuke paremini ja ka paugu neelas kenasti alla.Nii,et Marleen01-ga ma tema hügieeni puudumise tõttu enam ei kohtu.
Olen kohtunud ka Regiina2013-ga ja mitte üks kord,vaid mitmed korrad.Ta on väga kena,lõbus,seltskondlik...igav temaga juba ei hakka.Ja mis jutud narkost ja alkost...olen nii mõnedki korrad temaga pikemalt koos olnud oma pidudel ja Regiina on alati kõigele ei öelnud...kui siis ainult natuke veini.Hügieeniga on kõik okidoki...puhas,lõhnab hästi...kiisu on puhas ja sile nagu beebi pepu...mmm...võibki limpsima jääda.Seksi poole pealt ei oska midagi enamat tahta...teeb kõik selleks,et sulle maksimaalset naudingut pakkuda.
P.S. ,,musjonks,, Sina oled vale koha peal oma suu lahti teinud...me ei ole koolis emakeele tunnis ja kui Sina ei puutu teemasse,siis on targem plõks kinni hoida
˅ näita rohkem ˅
2015-02-24 23:33
Oh seda kapitalistliku turumajandust
Muide reklaami kuldreegel on, et ennast kiida kuidas jõuad, aga konkurenti ei tohi mainida.
˅ näita rohkem ˅
2015-02-25 14:21
to jfjm Vanuse järgi pole Sul lootustki olnud Regiinaga kohtuda,nii,et pole vaja kildu visata ja võõraid kommenteerida kui Sa inimest isiklikult ei tunne.Mis reklaamist siin juttu on.Kirjutasin oma isiklikest kogemustest naistega kohtumisest,mitte ei avaldanud mingeid mõtteid ega arutlenud,mis või kes nad võiksid olla...kõik minu poolt kirjutatu oli tõde.Kellegi jaoks oli see muidugi ebameeldiv ja kui Regiinat kaitsen laimu eest,siis pole see tema kiitmine.
˅ näita rohkem ˅
2015-02-25 16:53
Sorry, aga mul pole olnud vajadust raha eest naisega kohtumiseks. Leidub piisavalt neid, kes raha ei küsi ja kui ka ei leiduks, siis nii haledaks vennaks ma ennast ka ei tunnistaks, et ise hakkaks raha pakkuma.
˅ näita rohkem ˅
2015-02-25 20:16
jfjm...Sa hakkad juba ennast kiitma ja reklaamima ning teemast täitsa mööda panema...loe mu eelnevad postitused ikka korralikult läbi.
˅ näita rohkem ˅
2015-02-25 21:21
Mina aga andsin enda hinnangu sellele teemale - keegi tahab konkurenti kõrvaldada. Ja mind tõesti ei huvita kes, keda ning miks, aga see teema haiseb.
˅ näita rohkem ˅
2015-02-26 11:17
Nõus jfjm :-)
˅ näita rohkem ˅
2015-02-26 19:18
samuel aka regiina, sa ilmselt oled siin foorumis esimest päeva.
˅ näita rohkem ˅
2015-02-26 20:39
musjonks aka kes iganes...Sa pole ikka veel aru saanud,et see teema ei puuduta Sind ja kui tunned,et pead kõigile mingil moel oma olemasolust teada andma,siis tee seda mujal.
P.S. mõistusega inimene oleks aru saanud,kes on kes
˅ näita rohkem ˅
2015-02-26 21:13
mis siin aru saada on? inimene spämmib ennast ja situb konkurentide peale. suht tavaline siin ihas. ja tegelt mind ilgelt häirib see, kui koma ja järgneva jutu vahele tühik panemata jäetakse. mingi dogmalik sündroom kallal?
˅ näita rohkem ˅
2015-02-26 21:30
Vähemalt onu Säm teab, et koma on olemas. Ju on aastakese kauem koolis käinud
˅ näita rohkem ˅
2015-02-27 09:02
˅ näita rohkem ˅
2015-02-27 14:26
musjonks...see,et mõnda võõrkeelset sõna tead,ei tee Sinust ajuhiiglast ega eesti keele filoloogi.Oskad ainult teiste kirjutatud jama tagant kiita ja oma peaga mõtlemine on Sinu jaoks võimatu
˅ näita rohkem ˅
2015-02-27 19:06
rahune maha samueliina. ma ei viitsi siin laliseda sinuga. müüta edasi oma karukoobast, mul suht suva. ja ära unusta ennast rohkem reklaamida.
teema lukku..
˅ näita rohkem ˅
2015-02-27 21:31
musjonks...oled ajukääbik,kellel oma elu puudub.Foorumites pläkutades ja võõraid inimesi solvates,kellega Sul pole mingit ühist teemat olnud,püüad seda kõike kompenseerida.KASVA SUUREKS
Ka minu poolt teema lukus.
˅ näita rohkem ˅
2015-02-27 22:23
Musjonks ja ajukääbik? Ajalugu on näidanud, et tal on taipu rohkem, kui enamusel hoiatuste rubriigi kirjanikel
˅ näita rohkem ˅
2015-03-02 00:45
samuel01 on üks ja sama isik nagu mihkel1983 kes laimab teisi
seksitahan38...Hoiatus kõikidele meestele,kes kasutavad ''teenusepakkujaid'' IHAs ja teistes portaalides.Kindlasti vältige kohtumist kasutajaga ''seksitahan38'' kes väidab end olevat 42a ja 66kg...tegelikult paistab välimuselt vähemalt 55a ja kehakaal umbes 80kg,haiseb higist,on räpane ja hambutu õudukas,kes üritab olla ''tegija'' koos kenade ja noorte naistega.Pakub teenuseid Tallinnas,Tartus,Pärnus ja Viljandis...kasutab ka nime EEVA tel. 58889496 Mehed,kes te vajate shokiteraapiat,siis kasutage aga julgelt ''seksitahan38'' teenuseid ja ravi toimib koheselt .
˅ näita rohkem ˅
2015-03-02 02:26
kõva ja kobe ka 55 a. kuna ise olen selle neiuga kohtunud Tallinna nõmmel, tellisin ööseks . Mul ei ole mida pildil neiu kohta midagi halba öelda. tavaseks oli meil kummiga -suuseks kummita. oskab teha üli sygavad suuseksi mida mina pole veel eestis kohanud.
Eesti mehed ja naise kes olete õelad ja panete paska antke minna, mul on olemas selle neiu uus tel nr ja kohtun ka peagi jälle Tallinnas
˅ näita rohkem ˅