Foorum
1
2
2014-07-30 23:05
Ostke omale rahadetektor, sest sellised ulmelised summad võivad mõnes kliendis tekitada soovi printerit kasutada
˅ näita rohkem ˅
2014-07-31 08:21
siin need meespakkujad kes pakuvad ulmelisi summasid on kas lihtsalt idioodid või aferistid,mõni loll laseb juba aasta otsa igapäev kuulutust 600 euri,teine pakub 300 jne,ilmselt neil suhtlusvaegus ja loodavad naistelt kirju saada
˅ näita rohkem ˅
2014-07-31 17:42
Miks ma arvan, et neid summasid lihtsalt lubatakse. Peab ikka eriline idioot olema, et maksta selliseid summasid
˅ näita rohkem ˅
2014-07-31 17:47
Eliitklassi prostituut saab eliiti kuuluva kliendi käest palju rohkem. Tõsi küll, sellised prostituudid ega kliendid ei tutvu iha.ee vahendusel.

Samas eks küsida võib kõike. Turg paneb lõpuks asja paika niikuinii.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-31 18:07
Ma pole sugugi kindel, et naine, kes end kõrgemalt hindab, oma hinda vastavalt turule reguleerib. Ma usun, et need naised mõtlevad pigem nii: kui üldse end annan, siis mitte alla 300.- . Kas klientuuri on või ei ole, see ei ole oluline.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-31 18:27
Milleks end üldse välja pakkuda, kui klientuuri ei ole? Nalja mõttes? Või et vaadata, millised hullud ühendust võtavad?

Paneks ka kuulutuse, et pakun eskortteenust (võib, aga ei pruugi hõlmata seksi) daamile. Tunnitasu seksita on 50 ja seksiga 100 eurot. Pakun meeldivat seltskonda, olen valmis külastama üritusi ja pidusid daami saatjana, võin olla psühholoogi rollis. Olen haritud, pikk sale ja nooruslik mees, 36-aastane ning suudan vestelda paljudel erinevatel teemadel. Tean palju nii kultuurist kui avalikust elust.

Huvitav, kas tuleks palju pakkumisi?
Huvitav, kas peale sellise kuulutuse lisamist saaksin end prostituudiks nimetada?
˅ näita rohkem ˅
2014-07-31 18:30
Minule ilmselt ei pakutaks midagi. Aga sarnase kuulutusega naisprostituut võib köita tähelepanu küll. Ka siis, kui tunnitasu on 200 eurot ja seksiga 1000.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-31 19:13
Tutt ilmselt üritas öelda, et selle 300€ tunnitasuga üritatakse rahapakkujatele ning muidunurujatele koht kätte näidata, sest vähe on selliseid lolle, kes seda oleks nõus maksma.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-31 21:08
ju ikka leidub ka siin selliseid lolle kes käivad 300 välja tunni eest
˅ näita rohkem ˅
2014-07-31 21:15
Igal inimesel vaba valik oma raha paigutada.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-31 21:20
No neilt kes nõus, küsitakse pool ettemaksuna ja rahu majas
˅ näita rohkem ˅
2014-08-01 00:17
Naine, kes end mõne euro eest müüb, sest ei viitsi midagi õppida, oma välimuse eest hoolitseda ega sama raha eest kusagil kassas töötada, ei ole ka inimesena eriti palju väärt.

Naine, kellega veedetud öö maksab 1000 eurot ja rohkem, kes leiab kliente jõukate ja diskreetsust hindavate meeste seast ning kes pakutava teenuse kvaliteedi nimel enda vaimu ja füüsisega aktiivselt tegeleb, on igati lugupidamist väärt.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-01 06:56
Kuule ,hind ei ütle midagi , meritähti on ka ilusate ja hoolitsetud naiste hulgas ja ütleks ,et tunduvalt rohkem kui tavaliste hulgas. jah Berlusconi vist maksis midagi 500-600 ringis või nats rohkem,
˅ näita rohkem ˅
2014-08-01 10:03
Hind ütleb seda, et naine ei müü end kommiraha eest suvalisele jorsile tänaval, vaid Berlusconile ja teistele rikastele ning tihtipeale tuntud meestele. Jah, see tänaval tegutsev odav naine ei pruugi ilmtingimata voodis olla halvem sellest eliitprostituudist, aga kindlasti on tema puhul tõenäolisemad mingi sõltuvus, suguhaiguste olemasolu, diskreetsusnõuetest mittekinnipidamine, räpakus ja madal haridustase. Reeglina on ka välimus märksa vähem hoolitsetud.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-01 11:09
pigem näitab ka kohalik hinnatase antud teenuse puhul kõige ehtsamat "eesti nokiat": ratsa rikkaks, ehk vähem vaeva, rohkem pappi. ja papiküsimisel ei lähtuta mitte niivõrd pakutava teenuse kvaliteedist kuivõrd tarbimisvajadusest - kui tahad, küll sa raisk siis maksad. tüüpiline eesti äri, eimiskit erilist.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-01 11:14
veel.
suur osa...rahasoovijatest?, ei tea raha tegelikku väärtust siinses ühiskonnas. omamata vast reaalset töökogemust, teadmata rakendatavat tööhulka mingi summa saamiseks, ei oska nad ka adekvaatselt hinnata raha-töö suhet. fahet ei ole, pidada silmas füüsilist kraavikaevamist või vaimset projektikirjutamist. vaid kui palju ajaühikuid tehakse teatava rahaühiku saamiseks nn. "pärismaailmas".
easy go, easy gone.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-01 11:25
Küsida võib kõike. Pigem panevad mind imestama mehed, kes selliseid summasid maksavad. Need ei tea tõepoolest raha väärtust. Õigemini ma saan aru tõsiselt rikastest, kes selliste summadega diskreetsust ja ilusat keha ostavad, kuid siin ihas teenivad need kalevipojad Soomes kehvades tingimustes elades esimest-teist-kolmandat aastat 2000-2500 eurot kätte ja on valmis sellest üle 10% maksma suvalisele ilmetule naisele ühe tunni lõbu eest?
˅ näita rohkem ˅
2014-08-01 11:40
mis teha kui ülemise pea on halvanud alkohol ja alumine pea mõtleb teadagi kuidas...
˅ näita rohkem ˅
2014-08-01 13:24
Miks te arvate, et see 300 eurot küsitakse ühe tunni eest, seksteenuse eest? Mõtlete ise kuradile sarvi juurde? Seda ei küsita ei seksi, ei ühe tunni eest, see on kohtumise hind ning edasine on juba tellija asi, kuidas ta seda kohtumist sisustada tahab. Kas tahab vedeleda linade vahel, kes otsib võluvat seltsilist välja minekuks, kes midagi muud mille peale meie ei pruugi tullagi.
Avaramat mõtlemist ja päikest!
˅ näita rohkem ˅
2014-08-01 16:07
Ah, et nagu taksol ukse paugu tasu
˅ näita rohkem ˅
2014-08-01 17:24
Piltlikult öeldes.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-09 13:27
Olen siinroosas roosas mullide keskkonnas suht harva, sest enamus aega välismaal, kuid tunne mida soovivad Eesti neiud on hullem kui vist üheski muus riigis. Nina ja ego on ikka suurem kui Hollywoodi staaridel.
Olles kuulutanud siin ja suurim summa mida öö eest on küsitud on 1500EURi aga see, et 300-600 paari tunni eest küsitakse-see on ülitavaline. Selle peale kui küsin, et millest see hind nii suur on, siis tuleb üldjuhul vastuseks, et ega ma mingi lits pole, kes 50nega selle ära teeb ja pakkujaid on meeletult, miks peaksin vähema eest tegema? Selle peale tegin katsetuse ja tegin naise konto ja panin kuulutuse-postkast ummistus 15 minutiga ja see mida Eesti mehed pakuvad on ka ikka ulme ja ilmselge, et need neiud ei mõtlegi muust, sest on ka tõesti ülitavaline, et Eesti "kalevipoeg" või siis ma ei tea kes pakuvadki kohtumise eest 300-700 Euri. Kas need diiliks ka saavad, ma ei tea.

Selle peale veel võttis ka minu väliskülalise muigama, kes on ärimees ja igas maailma otsas maandunud kenade neidude seltskondades ja isegi tema hakkas kukalt kratsima nende summade peale. Iseenesest saab selle raha eest, mis siin neiukene Eestis küsib paari tunni eest(300-600): Ryanairiga lennata Euroopasse(eelnevalt ette ostes) ja tagasi ja öö otsa juua ja erinevate naistega vastavates klubides kas privaatselt või siis grupiviisiliselt enamat ja paremat "teenindust". Kuigi olen Eesti naise välimuse austaja võib väita, et sealsetes klubides on need neiud kordades ilusamad kui siinse keskkonna keskmine esindaja.

Seega paljuski ikkagi eesti mees, kes on saamatu just ise selle turu ära rikkunud ja no kindlasti on ka eesti naise ego paraku liiga kõrge, kuigi selleks põhjust pole, olles Ihas kuulutaja.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-09 13:39
Asjalik hinnang, Pluuto.

Huvitav oleks teada, kui palju neist ulmelisena tunduvatest tehingutest tõesti reaalsuseks saavad. Miski kahtlemata saab, kui siingi on neid hädaldajaid, kes täiesti suvalisele naisele websexi lootuses 20-50 eurot ettemaksu on teinud. See paneb jahmatama, kuidas mehed oma rahaga ringi ei oska käia, finantskirjaoskus on täiesti olematu!
Ja kust pagana kohast nad seda raha sellisel hulgal saavad? Tõesti kiratsevad kaks-kolm kuud Soomes vee ja leiva peal, et siis kogu teenistus nädalaga Eestis naiste ja viina peale raisata?
˅ näita rohkem ˅
2014-08-09 13:49
Ka mina imestan neid sissetulekuid. Tundub, et Eesti mees ongi Euroopa Top5 seas sissetuleku poolest või jätkuvalt olen mina väga kehva sissetulekuga.
Kuna teenin ise omast arust pisavalt, kuid ei teki kuidagi tunnet, et peaksin seda normaalseks kulutada siis nädalas korra ühe kohtumise peale. Seda enam, et tegelikult ikka normaalne mees tahab nädalas mitu korda-seega tehes ühe lihtsa matemaatilise tehte, et külastades 300 EURist neidu nädalas 2 korda ja kuus kokku siis 8 korda on kulukus: 2400.-EUR kuus, lisaks siis eestlasele kohaselt autoliisingud, elamuliisingud, hea toit ja ilusad riided-seega Iha mees teenib ikka hästi.

On Eestis jõukaid mehi küllaga, kes võivad seda endale lubada kuid julgen väita ja arvata, et nemad ei otsi endale seda armukest Ihast ja seal valdkonnas ei ole ka korraviisilist arveldamist vaid juba siis suuremad ja ilusamad kingitused ja regulaarne ülalpidamine.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-09 13:59
Mediaanpalk 2014. aasta I kvartalis oli MTA andmetel 689 eurot kuus (see on siis summa, millest rohkem ja vähem teenijaid on Eestis täpselt ühepalju). Ehk siis 300-euroseid tüdrukuid saab võtta täpselt kaks, siis on teenistus nulli löödud (osa läheb riigile maksudeks ka).
˅ näita rohkem ˅
2014-08-09 14:04
kurat, hea on lugeda üle pika aja üliasjalikku arvustust. tänase päeva maksimumpunktid Pluutole! nii umbes-täpselt samu radu ka mu endagi mõttekesed liikuma kipuvad, siin-seal vihjamisi mõistagi andnud, aga niivõrd hästi arutlusi kokkuvõtta ei ole suutnud.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-09 14:20
Pluuto on mures Eesti ja Eesti naise käekäigu pärast
˅ näita rohkem ˅
2014-08-09 14:29
Pluutol tõesti õiged arusaamad.

Ise ka juba pikemat aega imestanud, et mis eestlannade peas toimub.
Viimased aasta aega on meedia pasundanud autoäri mustast poolest. Ei tea kuna võetakse neidude teema luubi alla: maksuametis kui tarbijakaitses
˅ näita rohkem ˅
2014-08-09 14:35
iha.ee on lihtsalt egotripi koht, mitte puhas litsileht. Umbes nii, et ehk õnnestub see härra õige püsisponsor leida. Sellepärast siis ka hinnad ägedad.
Samamoodi on ka sponsiotsijaid rates, flirticus, taggedis jne jne, muudel "tutvumis" lehtedel.
voodi.ee jne jne, sealt saate õiged hinnad ja seal on ka päris palju iha.ee neidusi lademes oma 40eurise tunnitasuga.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-09 18:26
Vaatasin seda voodi.ee lehte. Püha taevas, kus on ikka prostituutide armee Eestis! Hea küll, üks kuulutaja oli ilmselt lisanud mitu kuulutust, aga ikkagi jättis kohutava mulje.
Neile kõigile jagub kliente ka või?
˅ näita rohkem ˅
2014-08-09 18:54
Need on need "Kalevipojad", kes välismaailmast eestisse raha raiskama tulevad. Üks nädalavahetus kodus "mitte nii kena neiuga raha eest" ja tagasi sinna, kust tuli mitmeks nädalaks uut raha teenima, et sama korrata.
Ega raha kulutamist vist veel kooli programmis ei ole... või juba on?
Millal see põlvkond peale kasvab, kes rahaga ümber käia oskama peaks - siis lähevad ka hinnad normi
˅ näita rohkem ˅
2014-08-09 19:27
kui neil Kalevipoegadel raha kasiinost üle jääb, siis vast jah ostavad prosti teenuseid
˅ näita rohkem ˅
2014-08-09 22:46
Kas need Kalevipojad kriibivad hinge?Ei ole ilus lugeda teiste raha...maksta ei suuda ,ära ka mölise!las maksavad või 10 000 tunnist...kelle asi!?Olen ka korduvalt kasutanud neid teenuseid,aga seda vaid kena tydruku peale(loe:ei viitsi sebida,saab kiirelt kätte,ning oma naine ju Kalevipojamaal ootamas).Miks eestlased on nii vaenulikud?Viljandi vanasõna:Kui raha pole,istu nurgas ja tao pihku...ning ära mögise.....
˅ näita rohkem ˅
2014-08-09 23:26
See on foorum. Siin räägitakse igasugustest asjadest, sealhulgas neist, kelle käitumine tundub rumal. Ega see ei kohusta kedagi oma finantskirjaoskust korrigeerima, aga mõne mehe ehk paneb natuke mõtlema.
Teisest küljest muidugi parem kui see raha antakse eesti naistele kui soome alkopoodidele ja kasiinodele.

Kirjavahemärgi järele jäetakse tekstis tühik.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-10 00:03
Delfis on praegu üleval video pullimehest Amsterdami punaste laternate tänaval ja seal on kuulda, et taks on 50€ Ja kabiini üüri maksab teenindaja.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-10 00:44
Amsterdamis saad selle €50 eest vaid 15 minutit aega.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-10 00:47
http://www.theamsterdamdiaries.net/window-economics.html

Väga hea ülevaade sellest Amsterdami ärist.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-10 03:19
Ah et miks peaks prostitutsiooni ning oma keha müümist taunima?
Nii rumalat küsimust ma polegi siin veel vist kohanud.
Loe natukene, mida teeb inimese psüühikaga oma keha mõõmine ning mis sellistest inimestest 80% juhtudel lõpuks saab.
Just seepärast taunitaksegi, et sellist eestit me ei tahtnud
˅ näita rohkem ˅
2014-08-10 07:55
See on kahe otsaga asi. Kahtlemata oma keha müümine mõjub psüühikale, aga palju laastavamalt mõjub ühiskondlik suhtumine. Just seesama taunimine. Elamine pidevas süütundes, tunda end ühiskonna heidikuna.
Kunagi nägin üht dokumentaalfilmi just neist samadest punaste laternate tänava naistest, kes töötasid legaalselt prostituutidena ja elasid selle kõrvalt normaalset pereelu. Eestis see vist poleks võimalik. Kultuuritase on teine, liiga palju on kõiksugu urgitsemist ja näpuganäitamist.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-10 10:11
Ma olen siinkohal jfjm'iga nõus. Ideaalses maailmas ei ole üldse prostitutsiooni, aga me ei ela ideaalis. Meie maailmas on alati naisi, kes ei suuda muidu end normaalselt ära elatada, ja mehi, kes vajavad ostetavat keha. Enesemüümine võib naisele olla seiklus, mulle on sellist asja räägitud, aga enamasti on see tõesti üsna muserdav töö. Kui nüüd lisaks töö iseloomule seda vaest naist ka mõnitatakse ja alandatakse ühiskonna poolt, ta peab oma elukutset varjama ja häbenema, siis on see töö veel kordades muserdavam.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-10 11:25
Ma olen vist siin foorumis seda juba kusagil öelnud, kuid kordan veel kord.
Ma ei tauni prostitutsiooni kui nähtust või tööd. Kuid ma päris kindlasti taunin seadusevastast tegevust. Jah enese müümine on eesti lubatud, KUID... kui sellega teenitakse raha, siis selle pealt peaks maksma ka makse nii nagu iga seadusekuulelik kodanik. Saksamaal ja Amsterdamis need tänavatüdrukud maksavad makse ning käivad kontrollis ja maksavad oma nn litsense tegutsemiseks - just see tõttu seal neid sedavõrd ei taunita, kuna nad teevad oma asja ausal teel.
Meil Eestis aga ei ole veel mitte kordagi maksuameti poolt registreeritud tulu enesemüümise eest, seega kõik need tüdrukud on minu silmis ei midagi muud, kui kriminaalid. Ma teenin kah raha oma teenuste müügiga (sisuliselt olen kah lits), kuid ma pean maksma nii sotsiaal, kui ka tulumaksu ning ka töötusmaksu, mida suuresti need samad tüdrukud usinalt ka kasutavad. Miks nemad paremad on, kui mina? Demokraatia tähendab võrdõiguslikkust ning seaduserikujate karistamist. Kuna maksuametil ja politseil on seda enesemüümist väga raske tõestada, siis nad ei saa ka midagi teha. Siit tekib ka see tõrge nende inimeste vastu - kui seadus on jõuetu, siis tulebki kord kätte võtta inimeste enda poolt n.ö. omakohtu kaudu, kasvõi taunimise teel - taunimine on isiku arvamus ning seda meil õnneks veel keelata ei saa.
Ma olen poolt, et on palju mehi, kes seda keha ka raha eest vajavad - kuid seni, kuni seda tehakse ebaseaduslikult, seni ma jään seda ka taunima. Prostitutsioon seadustada oleks üks võimalus ! Mina oleks kahe käega poolt. Riik saaks raha, haiguste levikule pannakse peale väike kontroll ning teenus muutub kah kvaliteetsemaks ning kaup konkurentsi tõttu odavamaks.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-10 11:28
Milline on ideaalne maailm?
Ideaalne maailm lõppes siis, kui madu ahvatles Eevat maitsma keelatud puu vilja. Seks muutus igapäevaseks meelelahutuseks ja inimene väljus ideaalselt toimivast looduslikust süsteemist.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-10 11:32
Meid ei huvita kui palju keegi raha teenib või raiskab - küll aga huvitab, et sellistest naistest ja meestest on kasvamas terve põlvkond ning meie laps peab hiljem selles ühiskonnas elama. Siit ka pahameel ja selle tegevuse taunimine.
See on ju teada tuntud tõde, et kui üks kord ennast müüd, siis tekib see enesekindlus, et see ongi normaalne ja nii peabki ja nii käibki. Oma lapsele ei taha küll sellist tulevikku, kus enamus naisi arvabki, et seksi saab ainult raha makstes... vaene laps issand jumal
Ka see on teada, et sellised naised annavad selle omaduse ka oma lastele kaudselt edasi. See tuleb kasvatusega kaasa, et mehed on mölakad ja neilt tulebki raha võtta. Nikastunud psüühikaga lapsevanem ongi see, mis poletoobiseid inimesi siia ilma toodab
˅ näita rohkem ˅
2014-08-10 12:15
Mitte keegi ei müü kaupa millele pole ostjaid.
Niikaua, kui on alaväärsus kompleksis mehi, kes peavad ennast ilmtingimata naise keppimisega tõestama, pole võimalik prostitutsiooni kaotada. Taunimis väärne on just meeste osa selles äris.
Ei tohi unustada ka seda, et teatud osa neist prostituutide klientidest on potensiaalsed vägistajad. Nad võivad olla küll liialt arad, et tänaval liikujaid rünnata, aga nad lähevad koju ja vägistavad oma naise.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-10 12:55
Mitusada aastat tagasi olid pordumajad täitsa omal kohal linnapildis olemas. Hoor oli küll nagu kalts aga ometi neid ei vihatud ega pekstud avalikult.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-10 13:01
Kas kaltsuks hüüdmine ei ole siis juba omaette tagakiusamine?
Ega meil tänapäeval ei loobi kah keegi kividega, kui saadakse teada, et enesemüümisega tegutsetakse - täpselt sama suhtumine on säilinud ka tänapäeval. Kalts on kalts
˅ näita rohkem ˅
2014-08-10 13:05
Aga samas noh jällegi, et kui nood müüjad ise õnnelikud on ja seda vabatahtlikult teevad, siis miks mitte.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-10 13:16
Äkki järgmiseks ütled, et "Kui need lapsevägistajad ise õnnelikud on ja seda lastele vabatahtlikult teevad, siis miks mitte" ?
Absurd...
Seni, kuni nad tulu pealt makse ei maksa on tegemist seaduse rikkumisega - ka lapse vägistamine on seaduse rikkumine.
Mina suhtun neisse jätkuvalt kui kriminaalidesse ning seaduserikkumisi PEAB taunima, et kõrvalt vaatajad õpiksid näite pealt.

Eestis kahjuks enamus enne ei õpi, kuniks kellestki ühest tehakse märter (nagu oli tolle võõraste piltide saatja poisiga, kes kohtu all läks ja see meediasse jõudis).
˅ näita rohkem ˅
2014-08-10 13:20
Kas nagu mõistusega on tuuga tänapäeval või?
Aga mis seadust nad rikuvad, et kriminaalid on?
Järgmisena ütled, et kõik kes lehes mingit enda kodukaupa müüvad on ka kriminaalid.
Absurd, kas pole.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-10 13:25
Loe maksuseadust - mistahes saadud tulu pealt peab maksma tulumaksu. Kodukaup on kasutatud kaup, mille eest on juba makstud käibemaksu ning mille pealt selle müüjad on maksnud ka tulumaksu. Topeltmaksustamine on seadusega keelatud.
Enesemüümine on teenus ning iga teenus, mille eest võetakse raha langeb tulumaksu seaduse alla.
˅ näita rohkem ˅
1
2