Foorum
1
2
2008-05-21 16:41
Kasutaja mupsikuke sie's ja nupsu30 iha's on samad isikud ja petavad lihtsalt raha välja. Rates on ta kasutajanimi nupsununnu26 või nii ta väidab. Niikui raha sai blokkis mind kohe kõigis 3 kohas. Ei hala, summa oli suht väike, aga lihtsalt teistele hoiatuseks, et seda kasutajat nupsu30 ei tasu uskuda.
˅ näita rohkem ˅
2008-05-27 15:30
kas tõesti! äkki räägid lähemalt!!!
˅ näita rohkem ˅
2008-05-27 18:32
MT78...olgu see summa kui suur aga raha välja petmine on kriminaalkorras karistatav.Seega ole hea ja kirjuta avaldus.Palun ära jätta sinnapaika.Nii pääseb kurikael karistusest.Ja karistama sääraseid peab.
˅ näita rohkem ˅
2008-05-27 20:43
õige dusja!
˅ näita rohkem ˅
2008-06-18 17:21
Seda, et loll saab kirikus ka peksa. Tõsiselt on kahju, et selliseid leidub. Sihukesed peaks saama bloki, sest teinekord on tõesti kellelgi häda ja ta seda ei saa. Muidugi arvan, et iha ei peaks olema koht, kus tegelased saaks tasuta prostitutsiooni arendada ja äri ajada
˅ näita rohkem ˅
2008-07-05 17:42
ta on mind ka petnud nupsu30
˅ näita rohkem ˅
2008-07-07 09:21
loen ja imestan.....kuidas mehed ikka niiii rumalad on, kas tõesti olete nii näljased, et valmis ükskõik mida tegema või on see nupsu tõesti nii kena, et katuse sõitma võtab........ma ei taha uskuda seda, asi vist ikka meestes, et teid on nii kerge ümber sõrme mässida. Vabandust, kui mõnda isast nüüd solvasin
˅ näita rohkem ˅
2008-07-12 11:11
Ma pole kuhugi mingeid rahasid üle kandnud aga ma ei saa märkimata jätta et see petmine on väga nõme.
Ja trufa, kui me nüüd hakkaks igas naises kahtlustama petist... kuhu see välja viiks
?
˅ näita rohkem ˅
2008-07-14 11:28
to m1971: ma polegi mingist kahtlustamisest rääkinud aga see raha ülekanne peaks (võiks) juba mõtlema panema. Saage siis kokku ja seksige palju tahate, anna sularaha, kui tädil seda nii väga vaja on....milleks enne kokku saamist mingid ülekanded, see jääb mulle mõistmatuks...
˅ näita rohkem ˅
2008-07-14 15:34
trufa kus sa elanud oled?
Näiteks tänapäeval makstakse naisele kes end webcamis sügab, patsutab ja ... ma edasi parem ei räägi
˅ näita rohkem ˅
2008-07-14 16:36
nujah, selge siis, nüüd sain jälle targemaks ma pole selle pealegi tulnud, et sellise asja eest võiks raha küsida igasugune ärisoon puudub
˅ näita rohkem ˅
2008-07-24 13:31
Eks iga koer saab kunagi keppi! Milline see kepp välja näeb, sõltub ikka iseendast. Ettemaksust pangaülekandega olen kuulnud, kuid neid, kes selle õnge lähevad tahaks päris ise näha
˅ näita rohkem ˅
2008-09-25 07:31
loll saab kirikus kah peksa..
˅ näita rohkem ˅
2008-09-26 16:10
Kui olete saatnud tasu sms-i näol siis asi sant aga kui pangaülekanne siis saab ülekannet tühistada see maksab pisut aga ikkagi ei saa petis raha.
˅ näita rohkem ˅
2008-09-29 13:19
Prostitutsioon peaks olema riigimonopol. Ja üksikud mehed peaks maksma lastetusmaksu ja vastukaubaks saama ühe tasuta seksi näit. poolaastas, parem kvartalis, haigekassa kaardiga.Ühiskond oleks stressivabam ja tervem ning iive suurem, sest poistel oleks püssid korras ja proovitud. Noored saaks esimese seksi kogemuse soovi korral teadjalt inimeselt ning tüdrukud ei kaotaks süütust värisevate kätega esimest korda sissetorkajale. Palju pervosid jääks tekkimata ja kuritegusid tegemata. Ka Marianne Mikko saaks ehk nikku? Ja oskaks hinnata terve seksi osatähtsust riigis? Sellised plikatirtsud, kes ettemaksuga camseksi lubavad peaks tööd tegema jne. Ka siin ei peaks visklema seksinäljas isased ja saatma küündimatuid kirju sisuga: "mäh?"Möh?"Seksime vä?" jne, Vaadake näiteks Jaapani geishasid jne. See on läbi aegade olnud ühiskonna vaimse tervise alustala. Töötades sellises teenindussfääris oleks ka naistel tulevaseks eluks pilt selge, milline on n...
˅ näita rohkem ˅
2008-10-02 23:36
Hehee... mitmed on küsinud raha ( ülekandena) et siis saavad kokkusaama tulla kuskilt et nagu sõiduraha vaja vms. IRW
Ja mõni on ka lubnud et saaks kokku ja teeks midaiganes... kui ainult raha ettesaadaks ülekandega ... I R W
Ning kuna ma olen ülekannetest loobunud ja paarile lubanud natuke toetust anda sulas kui kokkusaame... pole ma neist ühtegi reaalis näinud... - ilmselt võib ka teguolla mõnega kel mitu nime ja nägu "korjanduse" suurendamise ja rohkemate lollide püüdmise eesmärgil :$
˅ näita rohkem ˅
2008-10-03 13:52
viimasega 100 prossu nõus,paljud on rahapetmise peale väljas.Tegijat aga pole mitte ühestki!!!!!!Nii et mõelge enne kui hakkate pappi kellelegi saatma.
˅ näita rohkem ˅
2008-10-22 13:15
üks selline lolli otsija on kasutaja sobralik kes esineb siis Katrini nime all, vahel nimetab ennast Eliiseks jne Küsib ka sõiduraha ette. Jutt on tal jube hea. Konto kuhu raha tuleb kanda on mingi vene kuti oma. Pidavat sõber olema
Loomulikult ma talle raha ei maksnud ja nii me kohtumine ära jäigi
˅ näita rohkem ˅
2008-11-17 05:22
Täpselt sama,nagu eelneval,ka siin.Samale nimele-arvele saada pappi ja siis kohtume...No ega ei saada ikka küll,vitsad käes juba...Olen 2x saatnud k.aega et suhelda aga millegipärast kaovad eided kohe ära kui k.aeg käes on,ei v6eta tflf vastu v6i lülitatakse lihtsalt välja.
˅ näita rohkem ˅
2008-11-21 19:57
tall on uus kasutaja on tall hey on ta kasutaja
˅ näita rohkem ˅
2008-12-05 18:00
ise samamoodi nii omad vitsad kätte saanud, nüüd enam ei kanna raha, kui just ette ei taheta näidata, et hiljem maksan. Üldiselt nii ei soovita mõni üksik usaldab siiski.

Tegelt ei tegele selle asjaga enam nii tihti.

Aga täna õnnestus üks pettur välja leida. Siin ta nikmega Praada19. Isegi näitab sulle mingit veebika pilti nagu tõestuseks, kuid tegelt ta mees. Annab sulle oma tuttava sugulase konto tegelt enda oma.

Õnnestus seda kõike teada saada, kuna kui panin netisse ta konto omaniku nime tuli just ette foorum , kus oli üleval pool olev jutt kirjas .
˅ näita rohkem ˅
2008-12-21 10:35
Raha ette??!!LOLL ON IKKA LOLL OLLA.Makske sulas,kui pappi üle,vaadake,siis kaovad nad kõik!
˅ näita rohkem ˅
2008-12-21 18:13
Räägi palju tahad ikka leidub mõni mehepoeg,kellel suur nikunälg on mõistuse pimestanud.Aga ka sulas arveldamisel on omad puudused.Klient võib pärast tööd koonerdama hakata.Eks sellepärast palgataksegi sutenöörid,kes vajadusel raha väljapeksavad.
˅ näita rohkem ˅
2008-12-23 17:29
p2rlike20- samuti pettur või st. selle eelmise petturi (kellest mul jutt) uus konto siin lihtsalt. :-P Enda konto annab ülekandeks sellest hea aru saada, sest nimi ju sama. :-P
˅ näita rohkem ˅
2008-12-29 21:57
Oh mehed kui teil raha niipalju üle tehke mingi kokukas ja tellige litsid sinna siis vähemalt saate midagi mille eest papi välja käite ...aga njah see vastab ikka tõele loll saab kirikus kah peksa
˅ näita rohkem ˅
2008-12-30 02:47
Kallis nõiake lits ei võta raha.lits tahab keppi.Tellitakse ikka prostituute.
˅ näita rohkem ˅
2008-12-30 09:21
Prostituut on selline sõna mis mulle ei meeldi ,ok tellige siis kõigile andev rahvainimene endale.
˅ näita rohkem ˅
2008-12-30 10:50
no miks sa siis ei laena ...te sii ju nii lahked inimesed
˅ näita rohkem ˅
2008-12-30 10:56
Ta ei soovi ju laenu vaid tagastamatud toetust mitte millegi eest siin ka tekib huvide konflikt ehk siis huvi puudus. Muidu ju 34 aastat vana, peaks jõudma töötada küll veel ju
˅ näita rohkem ˅
2008-12-30 11:07
no ja nüüd kohe hakkas rahast kahju ...muidu küll kannate rahad yle ,et naine saaks kohtama tulla,nüüd aga kui inimene vajaks tõesti abi ,et võlad ära maksta siis hoiate ennast tagasi ...kuhu on jäänud siin ligimisearmastus Äkki jäi inimene töötuks ja nüüd siis ei tea kohe kuidas hakkama saada
˅ näita rohkem ˅
2008-12-30 11:44
Härra magus,Jätka samas vaimus ja tibi saabki võlad makstud.Juba praegu võib ta su kohtusse kaevata.
˅ näita rohkem ˅
2009-02-10 02:02
liisuke1111 on tegelt mees kõigile hoiatusex.
˅ näita rohkem ˅
2009-05-04 13:04
mt78 kasutajale jah ta räägib täitsa õigust selle ka rate kasutaja ja selle siin on sama isik jah aga kahjuks ma ei saanud petta sain enne asjale jaole ma tahtsin kokku saada siis oli kadunud kohe ja tel oli pikaks ajaks välja lülitatud aga siis on juu aru saada et pettus aru peab peas olema mitte jah kohe enne ülekandeid tegema ja kuskil rates solle kandma lampi ma ikka eelistaksin kokku saada ja siis vaataks ikka mis saab ja kas ikka peaks raha andma
˅ näita rohkem ˅
2009-05-07 13:59
marko197 lauseid lugedes pead alati natuke vaba aega võtma. Hingad sügavalt sisse ja siis hakkad lugema. No offence, marko.
˅ näita rohkem ˅
2009-10-15 17:04
Loll on see, kes raha maksab. Lollidelt võetaksegi raha kergemini ära kahjuks.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-22 09:40
lollidelt tulebki raha võtta! Mingi veebika eest makstakse raha... mõnel nagu nii pole nähagi, et tal üldse veebikaamera on minge stripikasse saate palju parema kogemuse selle sama raha eest kui pisikest ekraani pilti msnis jälgida
˅ näita rohkem ˅
2010-05-07 16:22
Ma ei saa aru mille üle te siin kurdate....ise ju oma käekestega olete andnud.....samasugustele lollidele naistele nagu te vast isegi olete. Üks tark mees oskab ikka oma raha vast ise ära kulutada, selleks pole ehk kellegi abi vaja. Ju polnud tark mees ja oli veel õhe lolli abi vaja .......raha kulutamisel. Kuid jah kellel pole sellele on ikka ju vaja anda....................hahhhhahah.
Inimestel on ju raske hetkel..................
˅ näita rohkem ˅
2011-08-18 10:36
See kasutaja, kellest teemaalgatuses jutt, on ju lesbi. Nüüd kasutaja hey.
Temast on ju ka ajakirjanduses ja netis juttu olnud.
http://naisteleht.ee/node/4404
Seega meestel ei tasu jah talle raha anda, vastu ei saa midagi
˅ näita rohkem ˅
2011-08-18 20:06
Mille eest te talle raha üle kandsite
˅ näita rohkem ˅
2011-08-19 21:40
Küllap selle eest kandsid, et ei osanud oma rahaga miskit targemat peale hakata....
˅ näita rohkem ˅
2011-08-21 16:29
käisin siin eelmine kuu kiizukaga kohtumas,ikka lootsin,et fotode järgi kena daam.aga pettusin kõvasti-pesnud polnud ta vist kuu aega ,haises ja keha oli kortse täis.ühtegi tattood pole tal ja jutt on hoopis läila.eks surusin hambad risti,pesi ennast ikka enne ära ja sis läks seksisk.no anna andeks,ei oska õieti suhu võttagi,absoluutselt null varjant.ja siin lollikesed teda vip võistlyusel mingite 10`tega hindavad.vaadake mehed millele te hindeid panete,siis nooremaid ja palju ilusamaid ja seksikamaid.muideks suhuvõtu eest küsis 5 euri!!!!
˅ näita rohkem ˅
2011-08-21 17:51
antikrist, hea, et Sul ikka meeles oli kodus proteesid suhu panna, muidu polnuks midagi risti suruda
˅ näita rohkem ˅
2011-08-21 18:36
sa aikon tahad midagi öelda ,siis saame kokku ,vaatame kui mees sa siis oled ! kindlasti oled sa argpüks
˅ näita rohkem ˅
2011-08-21 18:37
sorri aikon,et sind siis kodus polnud kui ma su naist keppisin,oleks sulle ka korra taha keeranud
˅ näita rohkem ˅
2011-08-21 18:53
to antikrist.. Mul on tunne, et sa pole õiget kiizukat küll näinud...Sai sul kergem kedagi poriga loopides Kõik halb võib pöörduda sulle endale tagasi...mõtle sellele ...mõtle
˅ näita rohkem ˅
2011-08-21 19:28
Uskumatu...Kiizu on reaalis väljapeetud daam.Puhas,maitsekas ja kortsuvaba.Hästilõhnastatud ka.
Mingi antijeesusega ta ei kohtuks iial.Kurb..huvitav,kelle varikas see antijehoova on?Polegi vist vajadust väga palju ajusid kärsatada
Mis järgmiseks?Äkki keegi kohtus ka minuga? ja ma olen 160cm-ne vaat?haisen,juuksed pesemata jne...
Pole mõtet siin sellist jama Kiizu kohta ajada.Ma tean,kuidas see NAINE reaalselt välja näeb.Väga hea välimusega,hoolitsetud naine.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-21 19:42
antikrist! Ma mitte ei taha, vaid ma ka ütlen Mina olen küll mees aga vaat Sinu suhtes tekib kahtlusi. Muide, MEES ei sarja ega laima naist, isegi kui see talle ei meeldi. Veel vähem räägib MEES, oma sekssuhetest solvaval toonil.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-21 19:47
Ah jaa, ma tänan "kauni" kommentaari eest, ma jätan mälestuseks
˅ näita rohkem ˅
2011-08-22 01:13
ma ei nimetaks sind meheks,arg oled
˅ näita rohkem ˅
2011-08-22 16:17
antikrist, kas sa oled Liivima parim ratsutaja?
˅ näita rohkem ˅
1
2