Foorum
1
2
2011-08-22 22:44
˅ näita rohkem ˅
2011-08-22 23:21
Aga antikrist, kas sina oled mees või naine? Sul ju mõlema soo kontosid siin
˅ näita rohkem ˅
2011-08-23 08:23
Mis sa õitsed antikrist?
˅ näita rohkem ˅
2011-08-23 18:59
Tundub pigem emane....aga selline poolemane-isane....tugevalt üle 100kg,vuntsidega tädi,lokkava tsellukaga,mopsi näoga,pisikeste paksude kätega...~50-aastane...
Vihaseks ajab...Kiizu pildid eriti,eakaaslane,aga sobiks tütreks....nuuuuuks-nuuuuks...
Ja siis tädi mõtleb...tõmbaks õige vett loll tädi.Tal pole niipalju vett ja nüüd on sest viimasest veetilgast ilma.Kuival,täiesti kuival.
Ehk pakuks keegi halastusseksi?
˅ näita rohkem ˅
2011-08-25 08:22
Mida te kisute siin, täiskasvanud inimesed?
Caribian - Sulle üks sõbralik küsimus - Sul on mingi probleem paksudega või? Mina olen paks ja paks ei pruugi olla must, haisev ega inetu. Millest selline üldistamine?
Teiste välimust teevad üldiselt maha need, kellel endal enesehinnanguga probleeme on.
Inimesed ongi erinevad ja nii tuleks neid ka võtta, ei jäta elu Sindki kortsudest ja tsellust puutumata, iga asi omal ajal.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-26 05:56
sa jfjm ole mees ja teeks õige ühe kohtingu kui julge oled,siin koos oma ema caribiani ja naise kiisukaga olete kõvad inisejad,tahaks näha kui kõvad te reaaalis olete????võtaks kohe mitu ette,taoks teid ära ,ma juba ei vaataks kes olete naine või mees...ja mis vahet,jfjm ju naine aga ema caribian meesprostituut oma ülekaalulise vanaema kiizukesega,kellest saa arugi kes on emane või isane,pigem mingi loomariigi esindaja.oleks hea kui oma arvamused edaspidi üksteisele perse topite ,mind absull ei kõiguta.midagi ei meeldi kiri kohtumiskohaga postkasti ja siis teeks teile oma arvamuse selgeks.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-26 08:35
antikrist, ma kopeerisin su möga ja edastasin administraatorile. Loodan väga et, et nad blokeerivad su konto!
˅ näita rohkem ˅
2011-08-28 09:11
´võid teha apelsin mida tahad ,ma kopeerin sinu jura ka ja saadan...muideks kas sul töö juures ikka kõik on korras!
˅ näita rohkem ˅
1
2