Foorum
1
2
2010-11-26 11:41
Kas keegi on temaga kohtunud ? Minu meelest on ta üks haige kuju. Kahju kohe temast.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-26 12:11
Olen püüdnud kirjavahetust pidada kuid igale kirjale vastuseks on tulnud äärmiselt seosetu jutt.
Rohkemat ei oska kaasa rääkida.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-27 00:49
Ka mul temaga paar sõnavahetust. Mullegi tundus selline logisev ja seosetu jutu moodi Nüüd blokk peal
˅ näita rohkem ˅
2010-11-28 07:10
minuarust on taitsa normalane naine,nii valimuselt..ja kll ta ajab ka nor,aalset juttu,koigil meil on raske,ja naised elavad selliseid asju vaga raskelt yle,,smossli seosetu jutt,yldiselt arvan et kui sa ei paku talle huvi siis ..miks ta peab sinuga vaeva nagema,,nahui yldse siia seda lahkama tulla,,tra kas panete koik tsikid siia kes teile korvi annavad ebareaalne blaust....
˅ näita rohkem ˅
2010-11-28 12:22
mawerix ei ei .. kõik tsikid kes seosetut juttu ajavad ja inimese kombel vastata "Ei huvita" ei oska me paneme lihtsalt blokk-listi
Ning korvi saamisest polnud juttugi, kuna nii sigalahemees kui ka mina ütlesime et püüdsime vaid kirjavahetust pidada kuid ilmselgelt ei osanud inimene viisakatele kirjadele vastata
˅ näita rohkem ˅
2010-11-28 15:52
taome aga rusikatega endale vastu rindu ja tunnustame ennast selle eest, kui tegijad mehed me olnud oleme? just. andke endale ise nüüd hinnang. aga tehke seda endamisi ja vaidlema minemata.
ma saan sellest aru, miks mawerix vanduma hakkas. mul tekkis tegelikult sama tahtmine. ta oli ainuke, kes siin veidigi arukamalt asja suhtus. olen temaga samal arvamusel
˅ näita rohkem ˅
2010-11-29 01:42
Minul on olnud temaga kaks kirjavahetust, küll lühikest, aga mõlemal puhul võin öelda, et tegemist toreda tüdrukuga. Ei sa mina aru teie probleemidest
˅ näita rohkem ˅
2010-11-29 03:55
teistel,sina ja veel yks tyyp on teised v ja osib sponsorit.....seda ei saa me kll ainulttemale ette heita,enamus naisi siit arvavad et tussiga rahateenimine on normaalne
˅ näita rohkem ˅
2010-11-29 06:30
Olen näinud neid "viisakaid" kirjavahetusi,mille peale ka tugeva närvikavaga inimestel hari punaseks ja jutt segaseks võib minna.Sellised kirjavahetused tekitavad eelarvamusi ka teiste suhtes ning mõni juhuslik sõna võib põhjustada vastureaktsiooni.
Minu kogemused temaga on igatahes positiivsed.Tema võljendusoskus pole küll eriti ladus,aga jutt igati mõistlik ja arusaadav
˅ näita rohkem ˅
2010-11-30 09:39
Tuleb välja,et paljud on temaga proovinud kirjavahetust pidada Ega igaühega kirjavahetus ei peagi klappima...naisi on siin tõesti kahte sorti,kes otsib sponsorit või,kes ei taha mitte midagi...otsides siit ajaviidet
˅ näita rohkem ˅
2010-11-30 11:25
elmar, ära üldista. naised ei jagune siin midagi kaheks.
sellist jaotust võiks siis ju ka meeste puhul kasutada. nt ütleme, et siin ongi peamiselt sponsorid, kellel ei ole rahaga midagi peale hakata ja siis pakuvad seda ning teised on siis need, kellel ei olegi midagi pakkuda naistele midagi peale seksi, aga ei saa naistelt sedagi. tahaksid muidugi, aga midagi siit ei saa ja siis näitavad, nagu nad oleksid ajaviitmiseks peamiselt siia tulnud.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-30 12:11
Juuksur: Sa oled küll pilditu kuid oskad sa statistikat teha, kas sinu poole on pöördutud rohkem sponsoreerimise pakkumistega või siis ajaviite / niisama tutvumise eesmärgil?
˅ näita rohkem ˅
2010-11-30 13:44
kas pildi olemasolu puutub siia kuidagi? ma ei ole teinud statistikat.
igasuguseid pakkumisi on olnud, ka niisama tutvumiseks.
kui ma peaksin nüüd sinu valitud variante võrdlema hakkama siis sa võid arvata, millisid pakkumisi saab naine, kelle ankeedil on "ei soovi tutvuda". enamasti tuleb neid teisi pakkumisi (kuna me teame, et enamus pakkujaid ei teagi sellest, mis sul ankeedil on, mitte midagi). nendeks ongi siis kas seksida tahtvad mehed või sponsorluse pakkujad. enamuses on seksida tahtvad mehed, teisi on minimaalselt olndu
˅ näita rohkem ˅
2010-11-30 14:01
Juuksur, pildi olemasolu kindlasti puutub pakkumistesse.
Ja kohtuda sa ikka ei taha?Siis sa ei saagi kogemust ja vastust sellele teemale Kahjuks.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-30 16:48
juuksur meil vana meelelahutaja siin aga sina barb,monikord ohtuti ikka vaike v ei
˅ näita rohkem ˅
2010-11-30 16:51
............ahjaa see kasut...30,kelleparastse eteema,,igati ihaldatavad pildid,kibestunud mehed on vist millegist ilma jaanud,vahemalt mulle tundub kll nii
˅ näita rohkem ˅
2010-11-30 17:10
aa, castrol musi, no tere.

risto, mis kohtuma? kellega siis huvitav? kaunitar30-ga ve? või sinuga? sa räägid jälle mingist teisest teemast mulle tundub.
praegu ei ole teemaks minu kogemused, seega ei ole mul ka midagi vastata sulle
˅ näita rohkem ˅
2010-11-30 20:52
Olenleemet,kas sa sellisest väljendist,nagu diskreetsus,oled midagi kuulnud?Need,kes kohtusid ja rahule jäid ei tule sellest siia pasundama.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-30 21:06
Tore proua
˅ näita rohkem ˅
2010-12-01 00:26
olenleemet - mina jah, kes see muu teid segab siin.
kui sa mees oled, siis kohtu ise selle kaunitar30-ga. siis saad ka teiste meestega arvamusi vahetama hakata jne. või on sul mingi probleem sellega, et ei saa suhelda? miks peab keegi teine sulle siin enda kogemusi pakkuma tulema?
oletada sulle vist meeldib, aga teinud ei ole sa midagi. arg natuke?
kurat aru ma ei saa sellistest meestest, mis teil viga on. klatshite teisi nagu naised ja veel avalikult ka
˅ näita rohkem ˅
2010-12-01 13:02
Ah et kohtumistest. Kahjuks ei ole kogemust. Kuna mina sain alles õhtul 22:00 paiku kohtuda, siis sain vastuseks, et tema on korralik pere ema ja ei kohtu kellegiga peale 21:00 Sinnapaika see asi jäigi.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-01 19:44
noo naed sis,liiderlik hoorapurikas osutus hoopis hoolivaks emaks,nii need jutud tekivad,need posisid ise on vapsee ara kadunud ,kes esialgselt mustama tulid,eks nad said ise ka aru,tore oleks moni rida vabanduseks vahemalt kirjutada
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 13:54
Mina jään oma arvamuse juurde Ei mingeid vabandusi, kui mul omad nägemused ja arvamused asjadest ja olukordadest Vot nii
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 15:32
olenleemet- ma olen märganud, et sul on suht head argumendid tegelikult olemas. nt "haige", "segane Keilast" jne.
kas sul midagi muud ka peale selle arvata oleks? on mingeid teisi nägemusi vms? no kui haige ja segane on, siis ma saan aru, miks sa vabandada ei taha.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 17:00
Juuksur? Oled kaunitariga kohtunud? Ei ole? Mis seletad siis?
Nagu ma aru saan teemast siis pole keegi siin kirjutajatest teda näinud ja tema seltsis pokaali veini joonud? Õigus?
Mees kes nimetab naist litsiks, hooraks ja veel kaunimate väljenditega see mees võiks minna ja peegili ees mõelda kas pole just tema see kes häbistab meessooesindajaid?
Natuke võiks mõelda milleks sellised teemad on siia pandud ja kes võiks olla see inimene kes selliseid teemasid püstitab. Edasi võiks mõelda kas see teema on ikka Sinu reageeringut väärt? Usun et, minut ja su vastus on "Ei" sa oled enamat väärt kui teema kus õhutatakse vainu ja vihkamist vastas soo esindajate suhtes.
Inimene kes selliseid teemasid püstitavad on haiget saanud või rängalt pette, kahju loomulikult kui tulla ja avalikult laimata inimest kellest keegi ei tea praktiliselt mitte midagi on midagi väga ebameeldivat.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 17:05
Aike - selgituseks sulle. natuke "seletan" jah, ma olen kaunitar30-ga suhelnud
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 17:56
Nii lühike vastus? Mis juhtunud on kallis J. Ootasin enamat. Pettumus mis sugune.
Ja suhelnud ainult siin või .........?
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 17:56
Isegi, kui oled solvunud pole antud õigust teist inimest solvata ja tembeldada nii ja naasuguste nimedega. Selline käitumine näitab, milline inimene ise on, tema taset.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 17:58
Oi mariha. Tase on meil siin meeletult kõrge, tippu pole nähagi nagu ise võid veenduda loetu põhjal.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 18:12
Mina pole kedagi solvanud. Ütlesin vaid et mina oma kirjadele ei saanud arusaadavaid vastuseid ehk siis vastuseks oli seosetu jutt.
Jutt muutus alles siis kui ma viisakalt ütlesin et pean teda blokk-listi liigutama kuna ma ei saa tema jutust aru. Siis alles tuli vastus et teda ei huvita mu blokk-list vms.
Kirjasaladuse seaduse tõttu kahjuks ei saa teile siia tõendeid tuua, kuna teema on püstitatud konkreetse kasutaja kohta ning oleks ilmselge et avaldaksin meie kirjavahetust
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 18:33
Täiesti selge vastus oli Sinu poolt aga teema algataja küsib konkreetselt kohtumise kohta. Sead viimast ei ole keegi suutnud saavutada siin teemas kirjutajatest.
Sellest konkreetsest punktist lähtudes oli ka ajandatud minu pahameele valang.

Sina aga plokki rahulikult edasi ega see kedagi sega ega haiget kah ei tee. Pea asi et, Sinu meelerahu ja eneseväärikus säiliksid.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 18:41
Aike,kuidas sa suhtuksid mehesse,kes kirjutaks siia,et käisin jah teda keppimas,täitsa mõnus tibi oli?Kas sina oleksid pärast seda nõus temaga kohtuma?
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 20:31
Ma saan sulle vastata kui see saab toimuma, kuid samas kui nemad kellega ma olen siit kohtunud ja sexini jõudnud. Võtaksid vaevaks kirjutada seda siia siis ma ei näe edasisel suhtlusel mingit probleemi isegi kui kirjutaks et, oli vast mõrd ja enam iila ei taha teda.
Küsimus on selles kuidas asjadesse suhtuda.
Kõigil on oma arvamus ja selle avaldamiseks täielik õigus. Kuid hakata nokkima kõrval kirjutajate kallal ja laimata inimest keda pole nähtutki on mulle subjektiivselt vastu karva.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 22:02
niipalju kui ma kaunitar30 sõnavõtte olen lugenud siis on ta väga ropusuuga. ma pole kunagi arusaanud miks ilusatel naistel sisu nii nõrk on... mingi fenomen
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 23:06
Äkki on see iha meeste koolituse vili
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 23:17
ei usu, siin on teisigi selliseid naisi.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 23:29
ropu suuga? kus, mis
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 06:17
Papi,ropu suuga mehi on ikka kordades rohkem,neid on isegi naiste hulgas
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 11:52
ei saa alati meeste taha varjuda. ei peaks ju ilus naine mingi rõveda roppsuu mehe tasemele langema.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 12:11
Ma ei saa aru! Kas kaunitar30 lihtsalt võtab kätte ja kirjutab meestele roppusi? Vähemalt siis nendele, kes siin foorumis sel teemal sõna on võtnud ja kurdavad?
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 23:39
Miks peaks meeste taha varjuma, roppusi oskavad kõik täiskasvanud kirjutada, rääkida. Hoopis suurem oskus on öelda asju ilma roppusteta
˅ näita rohkem ˅
2010-12-04 00:47
ups ,mis ma leidsin ja teadmiseks kõigile ma pole iial seda meemetit näinud aga kui vaatan kirjavahetust temaga saan aru ,et mees on kibestunud ,kuna ei küündi minuni . just mul on ka kahju kohe temast
˅ näita rohkem ˅
2010-12-04 00:56
igatahes sain kõvasti naerda aitähh leemet vähemalt niipaljugi said teha , et tegid headmeelt mulle
˅ näita rohkem ˅
2010-12-04 01:20
mina arvan et mina ei saa täpselt aru milles siin probleem seisneb kas tõesti iha mehed on nii saamatud.samas kui loogikat järgida,siis reaalis te lihtsalt ei suuda mehe tegusid teha ja siis hopsti tulete ihasse naistele jama ajama.see tekst mis te naistele siin ajate ajab mind ja paljusid teisi normaalseid iha-lasi lihtsalt oksele.see ei ole normaalne lihtsalt.ma olen kuulnud ja lugenud paljusid kirjavahetusi...ja järeldus...mehed te ei oska naistega suhelda.kuid teatud kursused kindlasti aitavad.
ja mis puutub Kaunitari leemet,siis sa võid ainult oma saamatust siin süüdistada.saa aru,et parem käsi ei ole naine,suhtle reaalis ka ikka mõne naisega(kui nad just minema ei jookse)ja siis ma arvan et sa saad siin ihas ka jutule(muidugi mitte nii kena naisega nagu on Kaunitar)kuid on ka alternatiive. Aitäh
˅ näita rohkem ˅
2010-12-04 15:33
kaunitar 30 muidugi me ei ole reaalis kohtunud,sest me ei jõudnud ju hinnas kokkuleppeleTeema oligi sellepärast siia pandud selleks,et kas keegi üldse on siit sinuga kohtunud või on su pildid siia kusagilt tõmmatud ja ise oled tegel mingi.......
˅ näita rohkem ˅
2010-12-04 16:28
panen oma pea giljotiinile kui Kaunitari olemas pole,st seda et minu pea jääb siiski õlgadele!
kusjuures jah täitsa olemas selline inimene ja kindlasti pole Kaunitar ei ostetav ega müüdav!
täiesti normaalse jutu ja olekuga neiu
˅ näita rohkem ˅
2010-12-04 21:16
just leemetikene ise olen mingi.... ja pildid on vaid su ettekujutus näed luulusid taat
˅ näita rohkem ˅
2010-12-05 01:37
see teema tuletab mulle meelde, et ma peaksin olenleemetilt midagi uurima. tegelikult tahtsin ma seda ammu teha.
olenleemet - kuidas sa tegelikult kaunitari suhtud? milliseid tundeid ta sinus tekitab jne? on ta ilus naine? on ta huvitav naine? kui see naine oleks tahtnud, kas sa oleksid siis temaga natuke suhelda vm? mida sa tahaksid temaga teha? jne.

vaata, kas naine ise sulle vastumeelne on ja sa tema vastu huvi ei tunne, kas on siis ikka vaja sellist teemat temast teha ja enda rahulolematusest olukorraga teistele teada anda? sul on kas madal enesehinnag või hindad sa ennast mehena natuke üle.

minu arusaamise järgi räägivad teatud mehed teatud naisi taga kahel tingimusel -
a) nad üritavad veel seda naist kätte saada ja uurivad asja (ehk siis huvist naise vastu)
b) üritati, aga naineon neile välja ütelnud ,et ta ei ole huvitatud ja nad ei saa sellest enam üle (natuke kannatada saanud mehe enesehinnang.. naine ise ei ole peamine, ego on)

seega, milline variant sinu puhul kehtib, olenleemet?
˅ näita rohkem ˅
2010-12-06 09:54
kulla nicedude pasundad ,et ei taha me kirjavahetust avalikustada tead mul pole midagi selle vastu aga kahjuks on see ju just seline millest siin räägitakse pindakäiv mees ,kes ei saa mida tahab ja hakkab ähvardama et blokib mu issand anna minna bloki ja kustuta ja söö ära mu vastus sulle on ikka EI HUVITA kaunist päeva sulle ja õpi naistega suhtlema
˅ näita rohkem ˅
2010-12-06 10:49
Minu esimene kiri ei olnud midagi muud kui lihtne küsimus mis oli ajendatud sinu ankeedi infost ja vastus sellele ei olnud mitte kui kuidagi seotud ei küsimusega ega millegi muuga.
Pärast seda sa lihtsalt enam ei vastanud, seega kui ei ole huvitatud suhtlemisest siis ma ütlesingi viisakalt et "kui suhelda ei soovi siis nii ütlegi... liigutan su lihtsalt blokk-listi et sind kogemata enam uuesti mitte tülitada", mille peale sa kohe leili läksid
Kuna olen oma ankeedil kirjeldatud "3-kirja põhimõtet" kasutanud juba pikemat aega siis võin ka ausalt öelda, et kirjade vastused hakkavad tulema alles pärast blokk-listi mainimist. Enne seda aga tundub inimestele olevat täiesti normaalne tegevus lihtsalt kirjadele vastamata jätmine. Niipea aga kui mainin blokk-listi siis kukutakse sõimama ma ei tea kelleks.
Kaunitar30 sa ju ise vastasid mulle postkasti, et sul on täiesti suva kui ma su blokk-listi panen ... mis sa nüüd enam siis ärritud?

P.S. sinu mainitud "õpi naistega suhtlema" minu silmis viitab vaid sellele et oled üks neist naistest kes soovivad mehe esimeses kirjas kohe mingit tilu-lilu juttu kuulda ja mehe CV-d lugeda. Tulge ometi inimesed maa peale tagasi... iga tutvus algab lihtsast küsimusest või tähelepanekust. Kui tänaval peaks teile astuma ligi mees ja hakkama rääkima mingit pikka-pikka enesekiitmise juttu siis te ei hakkakski temaga suhtlema ju vaid vaataksite teda kui vaimselt ebastabiilset või "ülekamminud" inimest.
Internet ei erine reaalsusest.
˅ näita rohkem ˅
1
2