Foorum
2021-03-15 16:57
kes on antud kodanikuga kohtunud? millised on muljed? kas päriselus samasugune urgitseja ussike? täitsa huvitav oleks teada.
virtuaalmaailmas jätab küll üksildase meeleheitel trolli mulje.
˅ näita rohkem ˅
2021-03-15 17:10
Caprichosa, kui sa sellise teema algatasid, siis on see meeleheitlik samm sinu poolt. Su lustlikkus ja lõbusus on kadunud kahest viimasest postitusest. Naerata!
˅ näita rohkem ˅
2021-03-15 18:24
kõigest kerge naiselik uudishimu, et kas kabjalise taolised olendid reaalselt kohtuda ka julgevad......ja kas päriselus üritavad sama hasartselt võõraste elude soppidesse kaevuda nagu siin mugavalt ekraani taha varjudes
meeleheitlik on pigem sinu väsimatu püüd mu tähelepanuraasukesi manguda, kabjaline. ka teemades, mis sind absoluutselt ei peaks puudutama. loodetavasti su õnnekoefitsient nüüd tõusis pügalakese võrra
˅ näita rohkem ˅
2021-03-16 16:35
Tahad minuga kokku saada! Jätkuvalt avaldad soovi! Uskumatu, milline järjekindlus!
Aga selline ettepanek lõhnab raha järele. Korraldan oksjoni, müün konto maha. Alghind on 100 eurot. Kes pakub rohkem? Mõelge, milline võimalus Caprichosat reaalselt näha ja käega katsuda!

Aga, Caprichosa, sellest, kas ma olen sinuga varem kohtunud... või mitte, kirjutan ma ühes teises teemas... Tead küll kus.
˅ näita rohkem ˅
2021-04-06 09:44
Viimane kord nägin teda hommikul peale naistepäeva õhtut. Oli saunaläbul end mällarisse joonud ja kümme meest kütsid moorile anaali. Ei viitsinud sappa ootama jääda, sitahais oli ka suht rõve. 20 aastat tagasi kannatas ka kaine peaga panna,nüüd pigem mitte.
˅ näita rohkem ˅
2021-04-08 21:45
hmmm......suur äridaam kabjaline pakub oma kontot müügiks. aga tundub, et proua kunagi ka muul siivutumal viisil leivapalukest teeninud
on veel kellelgi temaga kohtumise kogemustest pajatada või internetiavarustest pilte jagada? ikkagi minu fännitar nr 1 ja kuna kerjab nii andunult tähelepanu, siis olgu tal rõõm ka seda saada
˅ näita rohkem ˅
2021-04-08 22:41
sai kohtudes strapiga ütles et muidu rahuldust ei saa kui pole tagumikku pandud
˅ näita rohkem ˅
2021-04-08 22:44
touch, ohtlike inimestega tegeldakse teisel viisil, mitte ei veeretata fooruminurgas mõnusat jutukest .
aga mida siis see nn "naine minevikust" räägib, mida sina pole juba rääkinud? üritab prostituudi silti külge kleepida, no ja siis?
kuigi reklaamiagendiks või sutenööriks pole proua kabjalist palganud, aga eks uusi külalisi meelitavad tema prääksatused siiski ligi........kapjadega ollus ilmselt ei taipa, et igasugune reklaam on reklaam
nii et jätkaku rahumeeli võõrastes eludes urgitsemist. ilmselt vanatüdrukul muud rõõmu elus pole, las möllab siis
˅ näita rohkem ˅
2021-04-09 07:45
touch, ohtlike inimestega tegeldakse teisel viisil, mitte ei veeretata fooruminurgas mõnusat jutukest...

caprichosa sinu maailm milles siblid koosnebki suurel määral nn. ohtlikest inimestest, teema on sulle tuttav ja seda enam vahest oledki liiga jutukas fooruminurgas
Mis sildistamisest sa räägid, selle antud sildi oled sa ikka ise oma enda käekestega otsaette graveerinud ja su enda suur suu seda kinnitanud
˅ näita rohkem ˅
2021-04-09 10:28
Vagadel nunnadel pole ihalehele asja. Siin kõik patused. Ja väide, et teine on patusem, on vaid lihtne sõnakõlks, mida keegi ei usu ka siis, kui see tõsi on. Ainult mehed on siin kõik pühakud, kes tulnud siia vaid selleks, et langenud ingleid õigele teele aidata.
˅ näita rohkem ˅
2021-04-09 11:38
Mehed on siin muidugi targad ,eriti üks kes saja kontoga kõike kirjutab Kabjaline on huvitav persoon nagu teab aga samas jääb teadmistest väheks, midagi jääb vajaka
˅ näita rohkem ˅
2021-04-09 11:46
Kui dialoogi ei saa, siis käib monoloog kah
˅ näita rohkem ˅
2021-04-09 11:55
Monoloog kipub üksi kirjutades mitme kontoga ikka dialoogiks minema ainult kellegil pole huvitav lugeda
˅ näita rohkem ˅
2021-04-09 11:57
Monoloog jääb ikka monoloogiks, vahet pole mitme kontoga, kuna persoon on nende kontode taga sama.
˅ näita rohkem ˅
2021-04-09 12:00
kiisuke, teadmistest vajakajäämised saab ju sujuvalt asendada luuludega, oletustega ja faktide moonutamisega....või kuskilt netiavarustest copytud laimukräpi levitamisega. aga detektiivina jääks proua kabjaline siiski nälga, see on kindel

ja mõningad sisisevad prouad ilmselt ei taipa, et mida rohkem patte nad võõrale sookaaslasele üritavad pähe määrida, seda suurem on härrasmeeste huvi ja seda rohkem potentsiaalseid uusi külalisi. mingi igava frigiidse nunna juurde ju keegi ei viitsiks tulla seega kõrgest moraalist ja õilsast vagiinavihast ajendatud prouad tegutsevad mu tasuta reklaamiagentidena, ise ilmselt seda mõistmata
˅ näita rohkem ˅
2021-04-09 12:15
Neti avarus salvestab vaid seda mida sa ise toodad🤗 seega viibuta näppu aga rahulikult enda suunas, iseilutegija😂
˅ näita rohkem ˅
2021-04-09 13:49
käesolev teema küll sind vähimalgi määral ei puuduta, touch. saan aru, et sul mure, et proua kabjaline ei oska ehk enda eest rääkida ja sellepärast risustad teemat. aga mõned kõhulahtisuse tabletid kuluks sulle ära küll
˅ näita rohkem ˅
2021-04-09 14:55
No kui vaadata kuidas sa oma suurt perset mööda teemasi järgi lohistad ja missioonitundest kõigi kallal urgitsed, tekib õigustatud küsimus.. Kas sul sügelevad hambad või lihtsalt haiglaslik uudishimu?
˅ näita rohkem ˅
2021-04-09 16:24
tõepoolest, touch, õigustatud küsimus sinu sõnavõttude kohta antud teemas ja kõigis teemades minu järel truult lohisedes:
kas sul sügelevad hambad või lihtsalt haiglaslik uudishimu või on kaer käärima läinud?
˅ näita rohkem ˅
2021-04-09 17:05
Nuh kabjalised, mis te siin lõksutate lõugu? Nagu rästikud sisisete.
˅ näita rohkem ˅
2021-04-09 21:30
Kabjalisel pole minu abi vaja tema enda rida ajab, aga caprichosa on ärevaks muutunud, minevik kollitab?😂😂😂😂
˅ näita rohkem ˅
2021-04-09 22:37
Vähemalt tuli üks tabav ja päris hästi improviseeritud luuletus sellest õnnetust teemast välja!
˅ näita rohkem ˅
2021-04-09 23:20
On hetkel ihas rasked ajad vana naine abi vajab aastatega muutund vähe
ringiratast kulutades kingi jookseb capri ihas ringi
iga päev uus peenis suus perse vahel laulab tuul
aidake kes kuidas saab
abi vajab vana daam

Lihtsalt inspireerid 😂😂😂
˅ näita rohkem ˅
2021-04-10 10:41
lihtsalt kabjalise ilmumine minevikust andis tugeva hoobi caprichosa vaimsele tervisele ja tagajärg ei andnud end kaua oodata, paanikahoog segab juba igapäevaelus toimetulemist
˅ näita rohkem ˅
2021-04-10 11:34
hetkel on teema kodanikust, kes on minu elus urgitsemise endale missiooniks võtnud. sellest tingitud ka teatav minupoolne loomulik inimlik huvi proua kabjalise isiku suhtes.
mina kellegi eraelu kohta mööda internetti nuhkimas ei käi, pole nagu aega ja huvi selliste jaburustega tegeleda. see rohkem üksildaste kibestunud ja paaniliste vanadaamide hobi, eksole touch

teema on siis kabjalisest kui sa pole veel taibanud. nii et oma kauni poeesia pärlid riputa kuskile mujale, touch.....ära risusta iga teemat oma düsenteerias vaevelva luulehobuse pabulatega.
˅ näita rohkem ˅
2021-04-10 11:36
Kas sul hakkas kliimaks, kallis caprichosa?
˅ näita rohkem ˅
2021-04-10 11:38
millest selline küsimus, lugupeetud mister? ja millised sinu kogemused ja kuumad mälestused siis on proua kabjalisega? katsu ikka teemas püsida, kui suudad
˅ näita rohkem ˅
2021-04-10 11:42
No kohe nähe, et kliimaks.
˅ näita rohkem ˅
2021-04-10 11:44
ilmselt vaatasid peeglisse, mister
˅ näita rohkem ˅
2021-04-10 12:06
misteril keskea kriis näeb kõike vähe imelikult
˅ näita rohkem ˅
2021-04-10 12:14
7-kümbisel misteripässil vast pigem raugaea kriis....ja magusad mälestused kuldsest keskeast
˅ näita rohkem ˅
2021-04-10 12:23
Eks ta üritab meelde tuletada miks noorena naisi taga ajas
˅ näita rohkem ˅
2021-04-10 13:05
Eksole
˅ näita rohkem ˅
2021-05-01 11:03
jfjm
2021-04-09 10:28:30
Vagadel nunnadel pole ihalehele asja. Siin kõik patused. Ja väide, et teine on patusem, on vaid lihtne sõnakõlks, mida keegi ei usu ka siis, kui see tõsi on
-----------------------------------------------------------------------------------------------

siiski näib, et vähemalt mõned elukeeristes räsitud prouad üritavad siin vagade nunnadena esineda. mida see neile annab, eks seda teavad nad ise kõige paremini.
võib-olla loodavad, et kellegi teise vigade ja pattude peale näpuga näitamine või nende väljamõtlemine muudab neid endid kuidagi ihult ja hingelt kaunimaks ilmselt kerkib ka proua kabjalise enesehinnang mühinal, kui võõraste inimeste elus urgitseda üritab
˅ näita rohkem ˅
2021-05-01 12:58
Noh mis teha, kui mõnel pole muud võimalust väljapaista ,kui teistele pähe ronides. Aga see on kaheotsaga asi. Kuulutada, et mina olen hea, sest leidub minust veel hullemaid. See on nagu püstitaks kuulsuse obeliski mädanend palkidest vundamendile, sest see ju lausa peab Pisa torni kombel viltu vajuma. Pisa torn võib ju olla ilus arhidektuuriline mälestis, aga kuulus on ta ikka vaid selle pärast, et ta on viltu vajunud.
˅ näita rohkem ˅
2021-05-01 22:20
caprichosa
2021-05-01 11:03:12
jfjm
2021-04-09 10:28:30
Vagadel nunnadel pole ihalehele asja. Siin kõik patused. Ja väide, et teine on patusem, on vaid LIHTNE SÕNAKÕLKS, MIDA KEEGI EI USU ka siis, kui see tõsi on

_________________



Caprichosa, mina küll usun... et Jotil pole enam ammu veri munnis. Seepärast ta siin sõnu kõlksutabki.
˅ näita rohkem ˅
2021-05-01 23:20
Aga tore ju, kui vähemalt keegi minusse usub
˅ näita rohkem ˅
2021-05-17 00:17
Kabjalise vana veninud vitu peale ei saagi veri munni minna,kohe vajub kolaki ära.
˅ näita rohkem ˅
2021-05-17 07:33
sul ju pole munni lammas
˅ näita rohkem ˅
2021-05-17 08:55
Juhtamm vana kukk,mis sa arvasid et harjavarrega keerasin sulle taha v? Taun.
˅ näita rohkem ˅
2021-05-25 06:43
Juhtammile meeldivad lapsed ka?
˅ näita rohkem ˅
2021-07-22 10:22
2021-07-22 10:16:23
Kustuta postitus
jfjm
2021-05-01 12:58:09
Noh mis teha, kui mõnel pole muud võimalust väljapaista ,kui teistele pähe ronides. Aga see on kaheotsaga asi. Kuulutada, et mina olen hea, sest leidub minust veel hullemaid
-------------------------------------------------------------------------------------------------

jah, ju siis pole mõnel muud võimalust enesehinnangu tõstmiseks ja väljapaistmiseks.
˅ näita rohkem ˅
2021-07-22 11:36
capil pole enam siin minekut siis heietab siin foorumis ,,näitab kui rumal saab olla inimene,appi anna mõistust inimese siia ,,
˅ näita rohkem ˅
2021-07-22 12:53
oi, kas nikukesel-tikukesel pole enam minekut, et jooksis foorumisse heietama? siis küll paanikaosakond, ometi ju intellektist pakatava isendiga tegemist
˅ näita rohkem ˅
2021-07-22 16:31
Vana peerunägu Tikuke lõdva lohviga üle kurgi tahad saada?
˅ näita rohkem ˅