Foorum
1
2
2012-05-31 10:27
Kas kellelgi mingeid piinlikke lugusid ka on kokkusaamistest? Noh näiteks, et saad naabrinaisega kokku või mida iganes?
˅ näita rohkem ˅
2012-06-02 16:50
Said siis naabrinaisega kokku või?
˅ näita rohkem ˅
2012-06-02 18:51
Naabrimehega just pole kokku saanud, kuid tuttavaga küll. Seda isegi kahel korral. Väikese koha probleem.
˅ näita rohkem ˅
2012-06-04 00:50
Misasi see "piinlik" iseenesest ka on?
˅ näita rohkem ˅
2012-06-05 10:42
Olen kohtunud niiiiiiiiiiii koleda naisega, et mul hakkas lausa omal piinlik!!!!!
˅ näita rohkem ˅
2012-06-06 11:33
Ja ongi tagasi meie kuumalt armastatud Utha Sama kriitiline, kui enne sanatooriumisse minemist
˅ näita rohkem ˅
2012-06-06 22:03
kus sul see et või aga oli? Nii pikka tühja möla ei viitsi küll lugeda
˅ näita rohkem ˅
2012-06-06 22:07
puhkad vahepeal siis, tee pikemaid pause
˅ näita rohkem ˅
2012-06-07 09:46
nii armsasti kirjutad
˅ näita rohkem ˅
2012-06-10 09:01
Kunagi ma mäletan oli mul alati kuidagi ebamugav. Püüdsin kena olla ja kaunis jne. Pidevalt põdesin ennast, et kas ikka paistan kena inimese jaoks ning see tekitas pigem hoopis närvipinget. Nüüdseks kui aus olla enam ei pinguta ja olen selline nagu olen. Kui inimesele ei meeldi , siis ärguu ma meeldigu. Igaühele ei saagi meeldida. Aga huvitavaid seikasi on küll olud, kus tuleb välja, et tunned inimest aastaid või töötab koos mõne minu lähedasega või jumal teab mis veel aga see pole minu jaoks põdemist asi. Miks peaks mind segama fakt , et ma tunnen teda pikka aega ... inimese seksuaalelu on tema enda asi, tema seksuaalsed huvid on tema enda asi , seega olgu ta naabrimees/naabrinaine, töökaaslane või lihtsalt hea sõber, siis minu asi pole sellest teha numbrit ega ka seda häbeneda. Seega piinlikust sellised asjad ei tekita , piinlikust saab tekitada hoopis muul moel nagu üle pidutsemisega esimesel kohtumisel ( olen ka sellesse purki astunud , nüüdseks ajab naerma mind ennast aga kui juhtus , siis ikka oli isu maa alla vajuda ) jne. Aga kas ma kahetsen midagi ... valesi kohtumisi , õigeid kohtumisi ... ei kahetse ma midagi ja ei mõtle ka, et kas tegin asju õieti või valesti .... järelikult ei pidanud asjad minema nii nagu algselt ootasin või ootas teine
˅ näita rohkem ˅
2012-06-19 00:28
Redlight - väga õige mõte
Ma ise kunagi tundsin ära ühes oma patsiendis ühe noormehe, kes mulle kirjutas See ajas küll veidi naerma ja oleks olnud ikka piinlik küll, kui ta mu ära oleks tundnud
˅ näita rohkem ˅
2012-07-13 09:48
piinlik oli kokku saada kasutajaga sirruke.mõtlesin ,et kena viisakas naine...aga mine sa nüüd,selline jubedik sattus,hiaseb ei pese ennast,välja näeb nagu mees.juttu rääkida temaga on mõttetu,mingi pihtimine ja halamine käib tal koguaeg.kui asi seksi peale läks,siis oli isu kadunud,ja süda lõks pahaks...no mida ma sinna soome temapärast sõitsin,ikka kuradi loll olin.olge siis ettevaatlikud,no ei saa sellist saasta naiseks nimetada
˅ näita rohkem ˅
2012-07-13 09:49
muideks utha,sa ära eriti siin kommenteeri midagi,ma pole veel meie eelmise aasta kohtumisest rääkinud,enne ikka vaata kes ise oled ja siis kommi teisi
˅ näita rohkem ˅
2012-07-13 10:28
kuule, parmupill vs.qerber sina pole minu pärast siia sõitnud, sa olid end üles poomas, maha laskmas, uputamas ja sul oli vaja, et sind hädast välja aitaks..sa olid mandunud mees, kes nuttis ja kes oma ema elusalt mattis, valetades tööandjale ja mulle, et su ema suri, sa oled varastanud oma sõpradelt, kogu pangakonto tühjendanud..oled 15 aastat vangis olnud relvastatud röövi, kelmuste, varguste pärast! Kas jätkan??
˅ näita rohkem ˅
2012-07-13 10:36
arvan et ei eksi, kuna ta helistas just mulle ja ütles, et ta teeb mu elu põrguks ja nii, et keegi mid enam ei taha ja ta ise ju jobu ja ise ta ei oska neid asju välja mõelda, aga tal seltsis kasutaja sumer, kes on meheks maskeerinud end..ma pole loll, ta ju alles helistas ja lubas, et keerab mu elu pea peale.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-13 10:43
parmupill vs.qerber on hetkel soomes, politsei poolt tagaotsitav, kuna varastas oma üürileandjalt asju, lisaks müüs auto, millel oli edasimüügiõigus..töölt vallandatud tööluuside tõttu...joomise pärast..mina ei ole politseile ilmutanud, seda tegi mu naaber...
˅ näita rohkem ˅
2012-07-13 13:35
ohh ja ahh.. Kas ihas inkognito kirjutatud tekst on see mis elu pea peale keerab???? Ja siin tundub, et paljud on paljude eksid ja uued derevnja küll... Nagu vaprad ja ilusad kus lapselaps on iseenda vanaema
˅ näita rohkem ˅
2012-07-13 15:32
Ma pidasin silmas seda, et inimene kes võtab teist sellises portaaalis mustata pole isegi äramärkimist väärt kõigevähem veel tõepähe võtta kirjutatut... . Mis aga eludesse puutub siis ma usun, et igal on oma elada olnud just sellisena nagu ta on
˅ näita rohkem ˅
2012-07-13 16:00
iha.ee portaal tundub mulle lihtsalt sedavõrd pisike... Täiskasvanud ja iseseisva inimese elu mingi tolvani kirjutis siin portaalis ju ometi pea peale pöörata ei saa??? Või ei saa mina enam maailma asjadest tuhkagi aru... Ja iha.ee ongi terve elu?

Vastasel juhul peaksin v...st ämblikke otsima lugedes kirja mille mulle 1 kena noorhärra kirjutas
˅ näita rohkem ˅
2012-07-13 16:19
Siin ihas vaevalt keegi mingilgi moel abiks olla saab... Politsei on abiks ... ???
˅ näita rohkem ˅
2012-07-13 16:23
Kusjuures ma pole kirjutanud mida keegi oma eluga peaks tegema ja kirjutisse suhtuma, kirjutasin oma suhtest ... Samuti tundub mulle suurem osa siin plõksijatest olevat argpüksid kes virtuaalis on kõvad ütlejad ja koha kätte näitajad... Aga reaalis on madalamad kui muru.....
˅ näita rohkem ˅
2012-07-13 16:34
Mulle meenus lihtsalt ühest teisest foorumist mingi vastastikune sõimlemine. Ma ei viitsi otsima minna ja ma ei mäleta kasutajanimesid ka aga kasutati võimalikult inetuid ja halvustavaid väljendeid ja niipalju kui mina aru sain siis oli tegemist vist mingite endiste ja praeguste ja uute kaaslastega

Siin tundus sama asi korduvat... Sellised asjad annavad veelgi enam alust arvata, et siit ihast pole mõtet kellegagi kohtuda, veelvähem lähemat tutvust luua...
˅ näita rohkem ˅
2012-07-13 17:49
Senta. Eile rääkisin musta valgeks. Kolmveerand tundi juriidilist jura. Sain hakkama. Jäi nii nagu mina tahtsin. Tõsine "ärapanemine" käis. Ma arvan, et virtuaalselt on seda ärapanemist isegi raskem teha, kui reaalis.
Tahad proovime? Ma arvan, et sa ise ka ei julge silamst silma "ära panna"
˅ näita rohkem ˅
2012-07-14 07:42
Täiesti pekkis,olen siinse jutuka kasutaja olnud nyyd juba mönda aega,vahetevahel piilun ka foorumisse,ja mul jäb töesti tunne et see iha on yks väike kyla kus köik kepivad köiki ja siis kakslevad omavahel kes tegi paremat nikku,ausalt omal elu ei ole v
˅ näita rohkem ˅
2012-07-14 10:32
Oma elu on siis see, kui kepid kellegagi väljaspoolt iha?
˅ näita rohkem ˅
2012-07-14 18:13
Utha. Jutukas ei saagi elu olla. Jutuka elu käib ainult siis, kui kõik on korraga onlines. Jutuka elu on tugevasti piiratud. Jutkat keegi kolmas isik ei näe. Ainult regatud tegelased.
Kui on kellegagi hetkel rääkida, siis räägid oma jutukese ära ja selelga see asi piirdubki. Selleks, et kõikidega suhelda, pead olema koguaeg joonel. Ehk siis hakkad päriselust võõrduma. Ma olen paari sellise tegelasega kohtunud, kes on aktiivsed jutuka kasutajad. Kohutav elamus. Jutukas sobib neile kelle mitte halligi midagi teha ei ole, passivad päevadläbi arvuti taga. (koolis tunnis igav jne jne)
Jutukas saad ka suvalist illi ajada, ilma et endal marki täis teeks ja kui teedki, siis unustatakse see kohe. Ehe näide on siin samas olemas. Kui jutuaks maas oli siis tehti kohe teema sellest. Lugege ja vaadake, mis tarka seal suust välja aetakse. Pärast (kui kaineks saadakse) lugedes hakkab ikka piinlik küll ju. Või kui ei hakka, siis tehke omad järeldused....
Foorumis aga jääb kogu su jutt igaveseks ajaks nähatavale. Seda saavad paljud lugeda ja igast momendist võidakse sinu enda sõnu sinu vastu ja või sinu poolt kasutada.
Samas tekib ka ajaline effekt. Vahel on postituste vahe mitu tundi või lausa päevi aga lugedes seda keegi ju ei vaata. Loetakse ühte jutti ja siis tekib mõte, et kõik see on korraga ühel ajal ilmunud. Nagu jutukas noh, järjest.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-15 12:28
parmaleikin kirjutab:Tahad proovime? Ma arvan, et sa ise ka ei julge silamst silma "ära panna"
Mida või kellele ma peaksin ära panema?
˅ näita rohkem ˅
2012-07-15 12:52
Senta.
... Samuti tundub mulle suurem osa siin plõksijatest olevat argpüksid kes virtuaalis on kõvad ütlejad ja koha kätte näitajad... Aga reaalis on madalamad kui muru.....
Oled siis madalam?

Utha. Kui anda inimesele tegevust, siis jutukas lõpuks unustatakse. Lõpuks ei käida enam jooksmas ka
˅ näita rohkem ˅
2012-07-15 12:55
Ma ei saa aru... Kas on vaja kellelegi kogu aeg ära teha või ära panna? Madalam kui muru... Kas normaalne suhtlemine pole siis võimalik? Inimeste vaheline artikuleeritud kõne ja arutlused? Kui kellelegi parajasti ära ei tee või kohta kätte ei näita siis pole sind olemas??
˅ näita rohkem ˅
2012-07-15 12:57
SEnta. Need on sinu enda sõnad. Sinu mõte, et netis plõksitakse aga päriselus on madalad.
Kas peab siis võitlema kogu aeg?
˅ näita rohkem ˅
2012-07-15 13:01
See mõte tekkis mul.... no oli siin mingi naiste omavaheline isikuomaduste määratlemine, ja on ka teisi postitusi kus kangesti poogitakse teistele isiksuseomadusi külge reaalselt inimest tundamata .... Mõte kas nad reaalis samamoodi ntks kohvikus vastamisi teineteist raskemat sorti sõnadega iseloomustaksid.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-15 13:04
Senta. Kas sa ütled siis neid raskeid sõnu silmast silma?
˅ näita rohkem ˅
2012-07-15 13:07
Jooksmise osas olen ma Uthaga nõus. Kui veel 35 püsib keha issanda armust heas toonuses ja 40 võid veel uhkusega peeglisse vaadata ning figuuri 20 aastaste omaga võrrelda siis ühel päeval kui organism on paratamatu vanenemise teel siis on võimalused... Kas lihtsalt mandud või hakkad oma keha kasutama kasvõi sel lihtsal eesmärgil, et säilitada liikuvus. Loomulikult ei pea kõik jooksma. On ka muid võimalusi enese liikuvana hoidmiseks.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-15 13:08
Püha müristus parmaleikin, ma ei saa tuhkagi aru... Ma pole täna just kõige kirkam kriit karbis .. seega palun täpsusta milliseid sõnu nimelt??
˅ näita rohkem ˅
2012-07-15 13:21
Utha. Mis sa arvad, miks seksikate inimeste protaalis suheldakse?
Lihtsalt, et tasuta vaba pind? Et jooksu kaaslast leida?

Senta. See vabandus sobib jah kohviku lauataha, niikaua kuni keegi kohtumist ei protokolli.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-15 13:26
Mis vabandus?
˅ näita rohkem ˅
2012-07-15 13:37
No kuramuse imelik oleks seksikate inimeste tutvumispaigas teema murutraktoritele suunata. Kui just jah murutraktoripede ei ole ja see kõvaks ei aja.
Kas sul on piinlik seksist rääkida?

Senta. Kas sul on piinlik seksist silmast silma rääkida?
˅ näita rohkem ˅
2012-07-15 13:41
Seksist? MIks peaks piinlik olema? Aga kui sa mäletad siis jutt käis enne ärategemisest
˅ näita rohkem ˅
2012-07-15 13:47
Senta. Hea, et sulle see ärategemine meelde tuli.
Tsitaaat: Mõte kas nad reaalis samamoodi ntks kohvikus vastamisi teineteist raskemat sorti sõnadega iseloomustaksid.

Senta räägi neist raskemat sorti sõnadest. Väljakeerutamise vabandus, "ma ei saa tuhkagi aru... Ma pole täna just kõige kirkam kriit karbis .. " ei vabanda netis välja, sest kiri jääb alles ja seda on võimalik eestpoolt lugeda.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-15 13:58
Kirkam kriit... Mulle tundub lihtsalt, et täna ma ei saa vist asjadest aru.
Sa kirjutad: Senta. Kas sa ütled siis neid raskeid sõnu silmast silma? MIna aga näed ei saa aru miks või mille pärast ma peaksin kellelegi midagi tema isikuomadusi silmas pidades pahasti ütlema ja ma ei saa millist kirja sa silmas pead mis alles jääb??
˅ näita rohkem ˅
2012-07-15 13:58
Teema pealkiri on "Piinlik". Kuidagi peab teemasse ka seotud olema. Sellest siis see küsimus.
Jah jutuka võõrutuse tegevuse andmisest on ka jooskmine omal kohal. Sealt arnes teema kiiresti edasi, et miks otsida seksikate inimeste kohtumispaiga lehelt just jooksmist, mitte seksi. See on probleem.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-15 14:05
Senta. Kiri = Selle teema kolmanda lehe esimene postitus.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-15 14:11
Lappasin natuke.... üks koht kus tüdrukud lajatavad üksteisele:
http://www.iha.ee/index.php?mode=forum&main=3&post=74653&page=9

Ja kuskil jagasid 2 naist vist ühte meest.. ning kraaklesid siin foorumis

Seda pidasingi silmas, et kas nad reaalis ka sel moel sõimlevad??? Või siis, et kui oledki kellegagi tutvunud ja kohtunud ning siis kui ühel päeval selgub, et vastastikku siiski ei sobita siis valatakse sind solgiga üle. Sellest ka mõte, et mõistlik on siin mitte lähemat tutvust sobitada.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-15 14:13
Senta. Ma olen seda lugenud. Siin käis jutt juba SINUST. Kas SINA oled ka selline, et netis oled kõva seletaja ja päriselus ei saa midagi öeldud?
˅ näita rohkem ˅
2012-07-15 14:15
Mida ma nii kõvasti siis seletan siis nüüd?
˅ näita rohkem ˅
2012-07-15 18:36
Ei ole see midagi piinlik. Ma pakun välja, et 99 protsenti naiskasutajatest ei otsi siit ainult puhast seksi.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-17 08:24
Tõlgendamise küsimus.
Tegelikult ma arvan, et mitte keegi ei otsi siit ainult ja ainult seksi. Isegi mehed mitte. Kuigi veider tundub, seksi teemaliselt lehelt singeri masina inseneri otsida.
Kogu muu ülejäänud elu on suht kitsasse kasti pandud. Autofoorumis ei räägita seksist
Aga seksi teemas sobib autost rääkida küll.
Kummaline.
Ime, et siis seksimisega nii kehvad lood on. Kui auto foorumis ka enamajolt seksist räägitaks, sisi oleks autodega ka kehvad lood.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-17 20:23
Selles viimases on probleem. Miks seksiteemalises lehes lahatakse muid eluolu asju?
˅ näita rohkem ˅
2012-07-17 22:26
Paraku siin on jah palju selliseid, kes tahaksid iha lehest "Autofoorumit" teha, Aga kui siin räägitaks ainult seksist ja keelataks kõigest muust räkimine, oleks sama, kui Autofoorumis tohiks rääkida vaid kardaanist.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 11:47
Seega:
SEKS on ELU!
iha on seksikate inimeste kohtumispaik= iha on ELU
mott ja jokk.
˅ näita rohkem ˅
1
2