Foorum
1
2
2012-07-18 15:59
Parma, seks ei ole elu, see on vaid üks osa sellest. Paraku väga tähtis osa. Aga osa ei tohi lahutada tervikust. Kardaan üksi ei oma mingit väärtust, aga sinu BMW ilma kardaanita ei liigu.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 16:07
Mis elu see ilma seksita on?????
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 18:13
tegelikult vist päris seksikad ei kohtu ihas. St mujal nagu oleks neid rohkem. Seksi mõttes iha küll nagu eriti elu ei ole, arvan mina.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 19:14
Iha on soov, unelm...iha.ee-s kohtuvad soovunelejad. Päris seksijad ja seksikad kohtuvad kusagil mujal
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 19:19
pigem läbukoht ma pakuks. soovunelejatel on ka omad kohad kindlasti, aga mitte see
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 19:39
Kui mingit asja piisavalt palju arutada, siis muutub see probleemiks.

Ongi teabe puudus. Aru ei saa kas otsitakse või ei otsita ja miks ja mida otsitakse. Ja veel uhullem sellest puudusest on see, et ei saagi teada, kas leiti ja kes kelle leidis.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 20:18
Mis siin ikka otsida, seks kas on või teda pole, kõik muu on vahu üles keerutamine, ballast.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 20:44
Utha. Sa oled liiga kaua iha lehel olnud. Siin on roppumoodi selliseid igavaid teemasi, mida on miljon korda algatatud ja arutatud.
Kasutajad vahetuvad ja nende jaoks on see kõik nii uus, nii uus.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 20:47
Utha, asjad võivad samad olla aga nüansid on erinevad ja neist tekivad arutelud ja aruteludest omakorda probleemid, sest igal on omad arusaamad. Seks, kui selline on vaid ühisnimetaja aga see, mis ja kuidas, kes ja kellega, millal ja miks, need on juba erinevused. Oletame, et Sina ei soovi seksi, aga mina soovin, siis tekivadki küsimused, et miks Sina ei soovi, kuigi minul on seda pakkuda ja täiesti tasuta. Nüüd tekib Sinul küsimus, et ...miks minu seks on tasuta ja miks ma seda Sulle pakun, kuigi Sina pole huvitatud. Mina omakorda tahan teada, miks Sina minu poolt pakutavat ei soovi ja miks Sa üldse seda ei soovi. Sellest edasi mõeldes tekivad juba kahtlused ja kõhklused teise osapoole suhtes, et äkki tal mingi viga küljes jne.jne. Nii et seda teemat võib lõpmatuseni nämmutada aga lõpptulemuseni, ehk et arusaamiseni ei jõuta iial.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 21:01
Utha mis asja sina siin ajad?
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 22:46
Konnatiik kasvab umbe
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 22:56
Lüüsid peab avama, siis tuleb ellu tiiki tagasi
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 23:31
Aikon, kas mäletad, kui palju huvitavaid filme vanasti oli? Praegu vaatad uut filmi ja tuleb kuidagi tuttav ette, et midagi selleteemalist sai kunagi vaadatud. Ja loomulikult oli vanasti taevas sinisem ja muru rohelisem.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 23:35
Nooruses tundusid kõik värvid kirkamad
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 23:53
No ja kuna filmi sisu on sulle teada, siis hakkad igavusest naabriga juttu rääkima, mille peale noored vaatajad, kellele asi uus ja huvitav, väga kurjaks saavad.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-19 21:38
niikaua kui leht tasuta on, aetakse igasusugst asja.
Rahaeest sa veavalt tühja lobiseks
˅ näita rohkem ˅
2012-07-20 12:46
Utha. Tead kuhu selle rahateemaga välja jõuab. Seos on läbustamisel ja tasuta asjade mitteväärtustamisel.
Võin õli tulle valada ja sama ka tasuta seksi kohta öelda.
Tasuta seksi puhul saad labane olla ja pikalt saata.
Rahaeest oleks see siis nagu enda raha ära viskamine.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-20 16:17
Parma, kas sa suudad ainult raha eest visakas olla?
˅ näita rohkem ˅
2012-07-20 18:33
Üldine käitumine on selline. Tasuta, vabalt kõigile, siis on pohhui. Laamendatakse kuidas aga saadakse. Sama on ka seksiga. Tasuta saadakse, siis võib nagu vee peale tõmmata ja ülbitseda.

Samas jällegi kõva rahaeest (rohkem kui 100 euri) saadud asju, ka seksi, hoitakse rohkem ja ollakse viisakad.
Ma ei tea miks see nii on.
Näide. Linnatänaval suitsukoni mahaviskamine on nagu tavaline asi aga miks sedasi kodus ei tehta?

Mina suudan ka ilma rahata viisakaks jääda, kui just väga muhku ei küsita.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-20 21:01
Parma, ära nüüd asja peapeale keera. Rahaeest kannatatakse kõik välja, ilma rahata võidakse sind kohe pikalt saata, kui midagi meeltmööda pole.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-20 21:07
Jot. Sa vaatasid nüüd teisepoole pealt seda asja. Siis on vastupidi.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-20 21:49
Aga mina eelistan pikaltsaatmist võltsnaeratusele.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-20 21:57
Saadad pikalt, ilma piinlikkust tundmata?
˅ näita rohkem ˅
2012-07-20 22:02
Mina ei saada kedagi pikalt
˅ näita rohkem ˅
2012-07-20 22:20
Õige mees saadab otse ja lühidalt
˅ näita rohkem ˅
2012-07-20 22:22
Lühikese otsa mehed
˅ näita rohkem ˅
2012-07-20 22:37
Mis sest asjast ikka pikaks venitada, läheb sõlme, siis pole nägu ega tegu Parem juba lühidalt...suts ja tehtud
˅ näita rohkem ˅
2012-07-22 12:14
miks väärtustatakse tasuta asju vähem?

mulle tundub, et üldse on väärtuste äratundmisega asjad halvad.
raha aitab paraku neid piire natuke paika seada ja asjadel vahet teha. distsiplineerib, ma pakun. lüüakse olemasolev lahku - asjad, mille saamiseks pole ühtegi töötundi kulutatud (st eeldame, et isik, kes selle asja omandab, ei ole selle saamiseks ise midagi teinud, samas aga on selle asja tekitamiseks teinud seda keegi teine) ja mis on üldsuse arvates odavad, kergesti kasutatavad ja saadaval ning siis on need asjad, mis seda pole.

midagi välja teenides kaasneb tegevuse käigus sellega ka mingi väärtus. tähendus. tekib respekt ja vajadus/kohustus teenitut hoida - vajadus, kuna sellest oleneb enese heaolu ja kohustus, kuna sellest, kuidas teenitusse suhtutakse, oleneb osadel edasine teenistus, selle jätkumine.
tasuline ja tasuta on nii üldistavad väljendid, et nende taha võib mida tahes paigutada, aga oletama, et „tasuline“ on see, mis eeldab mingite ressursside kasutamist, isiklike vahendite panustamist millegi arengusse, olgu see panus siis materiaalne (raha, asjad), vaimne (nt idee, looming) või emotsionaalne (hingeline osa).
kui teiste tegevust ei osata hinnata, siis enda panust hinnatakse kindlasti.

kui küsimuse juurde tagasi tulla, siis kas tasuta olemasolevaid asju alahinnatakse selle pärast, et nad on tasuta saadaval ja seega nagu halvemas klassis, odavad jne, mis on taas suhtumises kinni, või teeb kasvav mugavus ja see, kui tasuta asju on korraga palju saadaval ja ei suudeta nende vahel valida, lohakamaks ja hooletumaks? liigne luksus.
tasuta asi nagu ei eristuks. tasuline asi eristuks kohe, selle peale vaadatakse teisiti. seda kadestatakse ja tahetakse endale ka saada jne. seda siis kellegi teise pingutuse hinnaga.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-22 12:29
teiseks.
lood labasusega on natuke keerulisemad.
kui asi on seksis, siis mulle tundub, et mitte alati ei hinnata tasulist rohkem.
ei usu, et hoitakse rohkem ja ollakse viisakamad.
kui seksiga ei kaasne austavat hoiakut partneri suhtes, siis pole vahet.
tung labasusi korda saata on nii tasuta saadud kui tasulise seksi puhul aktuaalne probleem. jah, raha eest tegemine - eriti siis, kui kasutuses on enda raha, mis kergelt ei tule - siiski veidi distsiplineerib inimest, aga labane olek, toorus, hoolimatus ja austuse puudumine partneri vastu on miski, mis tuleb inimese olemusega kaasa ja raha hulga alla seda ei mata. selle serva alla saab „peita“, aga puhu hunnik laiali ja ongi leitud.
raha omav matslist mees on samasugune mats kui pennitu mees.
samas see vaesem mees, kes peab raha lugema, on nende eelduste kohaselt (kui raha on talle probleem) ka seksides rohkem pinges kui see rahakam ning sellest on tingitud ka palju juhuslikum pingete mahalaadimine, halb kohtlemine jms. ta saab seda endale rohkem „lubada“, sest ta teab, et raha puudumisel heidetakse ta nagunii ukse taha ja puudub kohustus teha „korralikult“. rikkam teeb ja ka lubab endale labasust, aga panustab rohkem teist laadi perverssustele, mitte tavalisele labatsemisele - perverssus maksab ja sellest tasuta seksi eelistamine.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-22 12:42
Odavamaid asju lagastatakse rohkem, sest reeglina määrab hinna nende asjade kvaliteet või haruldus.
Sama on ka seksiga. Miks rätipoisid kummardavad Eesti naisi nii hoolega? Pennitud mehed ja vastasel juhul on nad tänaval.
Ja ka pennitu mees saab seda luksust lubada, ning läbustada. Kui on 10 tasuta naist, siis voilaa, vähemalt viigea saab ülbitseda.
Ütleme, et "hind" on hoopis haruludus, kättesaadavus. Tasulise seksiga maksad oma läbu kinni. Läbustad palju raha on. See on tasulise poolt juba hinnasisse arvutatud kompnesatsioon.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-22 14:22
Raha on kõige odavam valuuta, raha eest seks on kõige odavam seks. Kas oled ikka nii rikas, et kulutada odavate asjade peale?
˅ näita rohkem ˅
2012-07-22 16:16
Ma ei ole nii rikas, et võtta tasuta seks.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-22 22:32
leidsin eelmisest vastusest vea kohe ja parandan selle ära.
perverssuste tegemisest rääkides pidasin silmas ikka tasulise teenuse eelistamist, mitte tasuta seksi.
˅ näita rohkem ˅
2012-08-14 13:22
Hahaa, mõtlesin, et tulen piiluma, et kas kellelgi piinlike kohtumisi veel olnud on ja.. johhaidi, mis ma kõik eest leidsin
˅ näita rohkem ˅
2012-08-14 13:38
Mis ripakil, see ära. Ära jäta asju unarusse.
˅ näita rohkem ˅
2012-08-14 23:11
selline on ilus kohtumine http://b.asset.soup.io/asset/3647/4459_612b.gif
nagu kutsad
˅ näita rohkem ˅
2012-09-08 19:32
8 lehte möla ja 3 piinlikku juhtumist
˅ näita rohkem ˅
2012-09-09 12:11
ja kui hoolega vaatad, siis suur osa nendest mölisejatest on ühed-samad näod
˅ näita rohkem ˅
2012-09-09 13:37
Mina ei näe siin mitteühtegi piinlikuks tunnistatud olukorda.
Veelturul jutt ehk peaaegu läheks sinna kanti aga temagi ei öelnud, et piinlik oli.
Üks oli veel selle Sirrukesega seoses aga tean, et see oli puhtalt ärapanemise mõttes jura ajamine.

Kust te need kolm välja võlusite?
˅ näita rohkem ˅
2012-09-09 13:39
Kuram. Luukera on tunnistanud, tal oli piinlik kohting. Seega üks ikka on ka aga seegi on vast nali.
˅ näita rohkem ˅
2012-09-09 14:12
Oh, ei jõua ma viimasel ajal enam lugeda, mis siia kirjutatakse. Tuttavatega kohtumine ei olnud tõepoolest piinlik, ehk hetkeline kohmetus tekkis. Mul on olnud üks tõeliselt piinlik kohtumine, aga ei pea õigeks seda kogu rahvale lagedale tuua. See on minu ja selle mehe vaheline asi. Nii palju võin öelda, et tegemist oli operatsiooni tagajärjega.
˅ näita rohkem ˅
2012-09-09 18:05
kas operatsioon oli kastreerimine ve?
˅ näita rohkem ˅
2012-09-09 19:03
Mykhan, vastan, et oled üsna lähedal, aga rohkem ei tule sellest piuksugi
˅ näita rohkem ˅
2012-09-09 19:16
okei. rääkisid juba niigi liiga palju vist. Kuigi nüüd tahaks teada, et mis oli see mis selle kohtumise piinlikuks tegi, väga paljidele inimestele on tehtud mitmesuguseid operatsioone, ja paljudel on ka neist mitmesuguseid ajutisi või jäävaid tüsistusi, üldiselt meditsiiniliste protseduuride kohta ei käi eriti sõna "piinlik" samasse lausesse.
˅ näita rohkem ˅
2012-09-12 20:07
Kunagi ammu sain tv nightchati või millegi sellise vahendusel kokku 2 neiuga, mina olin ka sõbraga. Neiud olid erilised lambad.....Nüüd kui üldse kokku saan, siis teen hea eeltöö. Uurin mis inimene on, kindlasti tahan paremat pilti kui pilt tagumikust või rinnapartiist. Siin saidil olen reaalselt kohtunud 3 neiuga, ühega käisin söömas,teisega joomas ja kolmandaga ka söömas, nüüdseks juba mitu korda. Piilikuse hetke ei ole kordagi olnud, vb sellepärast et ma pole eriline põdeja. Aga soovitan jah enne uurida, kellega kokku tahad saada ikka, muidu võib üllatuda kõvasti
˅ näita rohkem ˅
1
2