Foorum
1
2
2011-04-28 19:02
Loodan siiralt et seda foorumit loevad ka iha.ee administraatorid.
Tehke palun eraldi pealkirjaga või lausa eraldi seisev sisestuskoht inimestele kuhu saab postitada soove seoses raha laenamisega, raha küsimisega, sponsori otsimisega ja kõik kolmandad selle teemalised postitused.

Ette tänades,
T.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-28 19:50
Foorumis pole ühtegi rubriiki, kuhu poleks juba tehtud sponsorluse teemat. Igaüks kirjutab sinna kuhu juhtub, vaevumata uurima, kas sellest on juba midagi olnud või mitte. Milleks siis eraldi sisestuskoht, kui keegi seda niikuimii üles ei leia.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-30 12:55
Oleks minu teha, oleksin käpp!!! Kes 1. korda valesse rubriiki kuulutab saab "kollase kaardi" ja 2. korral "punase"!!!! ja vot las vorbivad siis uusi kontosi!!! Kaotad vanu kliente ja tüütu kah!!!
˅ näita rohkem ˅
2011-05-28 20:38
Ja,siiber juba ammu,et tutvumise all sponsori otsijad,raha lunijad-KAS SIIS EI SAA TEHA ERALDI REA!!!!!!
Miks me maksame VIP konto eest,kui adminnid kuulda ei võta?????????
Meie pole ainukesed,kes seda soovivad.
Kui tutvumine,siis tutvumine-MITTE RAHA LUNIMINE!!!!!!!!!

Rahulolematu evar69!!!!!!!!
˅ näita rohkem ˅
2011-05-28 22:31
Kuulutuste all on vastav rubriik olemas - kes seda ei leia (selektiivne lugemine), pole midagi teha.
Usun, et enamik selle saidi naiskasutajatest teab, kui palju tuleb postkasti meeste poolt tehtavaid sponsorluspakkumisi - kahtlen sügavalt, et mõni nendest pakkujatest avalikult siinkohal selles teemas teemale vastupidiseid argumente kirjutab.
Siinkohal võiks ju teha üleskutse - mehed, ärge pakkuge enam sponsorlust, sellisel juhul jääksid ära ka kuulutused selle kohta, et keegi midagi sponsorluse eest pakub. Kaotage nõudlus, kaob ka pakkumine - kuni nõudlus aga kestab...
Samamoodi ei kirjuta siia ka ükski kasutaja, kellelt on kuulutuse lisamise õigused ära võetud.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-29 13:42
teenuste rubriik on tõesti olemas aga miks siis ikkagi on need rahalunimised ka teistes rubriikides. kustutage siis mujalt ära. kui koguaeg mahavõetakse, eks siis need igapäevased kerjajad tüdinevad ära.

või andke siis mõnele modele õigus kuulutusi modereerida kui ise ei viitsi tegeleda.

iha koosnebki mingist jõledast raha kerjamisest. seksikaid nagu polegi enam
˅ näita rohkem ˅
2011-05-29 13:43
ja tehke nii et ühelt kontolt saab lisada ainult ühe kuulutuse. kui võimalus on siis panevadki igasse rubriiki oma jura ja igapäev. võiks siis veel nii olla et uut ei saa enne panna kui vana on ise ära kustunud
˅ näita rohkem ˅
2011-05-29 14:21
minuteada modedel ei olegi õiguseid. modedel on õigus pilti üles lasta, pilti maha võtta ja jutukas kedagi väljavisata. rohkem nad iha lehel mitte midagi teha ei saa. ei saa foorumis midagi teha, ei saa kuulutusi modeda jne

üldiselt ainult kasskoer ongi ainuke admin kes midagi ihas veel teeb, teised on täiesti niisama.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-29 14:49
Utha teeb ka?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-29 15:14
moderaatorid saavad kuulutusi modereerida ja vajadusel kustutada
˅ näita rohkem ˅
2011-05-29 16:55
igatahes naine - meest on väike rehamine tehtud
kerjajad on sealt hetkeks kadunud
˅ näita rohkem ˅
2011-05-29 19:12
sama moodi võiks ära koristada viletsate meesolevuste kuulutused, kes raha eest sexi kerjavad.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-29 20:57
kuulutus võiks tõesti asjalik olla. kahjuks ei ole kuulutuse lisamisel ka mingisuguseid reegleid väljatoodud.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-02 11:18
jah, raha küsimise ja raha pakumise kuulutused peaksid olla eraldi rubriigi all ja range kontrolliga. Ning need kuulutused võiksid olla tasulised! Niimoodi saaks iha ka rahaline kasu sellest... juhul kui üldse keegi siis viitsiks kuulutada seal...
˅ näita rohkem ˅
2011-06-02 12:11
Aga teenust saavad kuulutada vaid vipid
˅ näita rohkem ˅
2011-06-02 21:05
möhhhh...? Mis on postituse mõte ?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-05 15:20
RedLight1: sa võiks ka vähem kuulutada, eriti naine -> meest sest sul on kõik prostikuulutused ja peaks hoopis teenuste alla minema. ära juba tüütab lugeda su kuulutusi mis on lausa ülepäeviti lisatud ja mingi nõme hala ka veel kuidas sulle keegi raha ei taha anda. tõesti sul mingit väärikust siis ei ole?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-05 22:36
Mõte muidugi ilus....aga siis poleks rubriigis "naine otsib meest" mitte ühtegi kuulutust...keegi ei sebiks ...raha ei tuleks ja portaal lõpetaks tegevuse.
Ma ei usu,et siin reaalselt palju naisi on,kes lihtsalt niisama abielus(suhtes mehele korra halastusseksi pakuvad...milleks..
˅ näita rohkem ˅
2011-06-05 22:58
demi, kummaline vajadus sul mehi pidevalt alavääristada kas sind on mahajäetud ja sa pole sellest veel ülesaanud?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-06 05:26
Kiremõrvar ja teised temasugused!
Saagem kord aru,et naised ei ole loomad.Abielus mees avab siin konto,saadab paar nilbet sõna ja keegi naiskasutaja kohtub kohe esimesel võimalusel ja pakub laias valikus seksteenuseid....lihtsalt niisama,heategevuse korras.... SELLIST NAIST EI OLE OLEMAS!!!!
˅ näita rohkem ˅
2011-06-06 09:22
demi: nii lihtsalt siis saavadki naistest prostid. tulevad aga iha lehele ja prostid valmis
˅ näita rohkem ˅
2011-06-06 12:22
PushUp: loomulikult, inimene kes koguaeg kuulutab on kas närvihaige või teda mitte keegi ei taha ja ei hakkagi keegi tahtma inimest kes on koguaeg saadaval. kui inimene pakub teenust siis kuulutagu teenuse all. ei ole vaja ühte kuulutust toppida igasse rubriiki, äkki siis on suurem võimalus, no ega ikka ei ole küll.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-06 17:53
Palun defineeri,kes sinu arvates on prost?Et kõigile ikka arusaadav oleks....kas naine,kes iga mölakaga linade vahele ei hüppa?Tõenäoliselt.....Naine,kes vaese iduga mingit tegemist ei tee...no see naine on vist juba superliiga prost
Hüpersuperprost on see naine,kes mitte ühelegi nilbele kirjale ei vasta,vaeste meestega ei suhtle ja lihtsalt on...on mul õigus?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-06 18:13
caribian,naised on naised. Ka nende hulgas on erinevaid inimesi omade soovide, tahtmistega.Ja ka leidub neid,kes pakuvad sexi heategevuse korras.Pakkudes seda ka siis kui pole selleks mingit soovi avaldanud.
Prostituudiks pole keegi sündinud vaid pigem on selleks kasvanud inimene.Põhjuseid võib olla mitmeid,kuid kas me oleme õiged neid arvustama?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-06 18:14
aga raha eest hüppab mölakaga linade vahele???? sina demike ju hüppaks
küsi iha juhtkonnalt siis hüvitist siin saidil olemise eest
˅ näita rohkem ˅
2011-06-07 17:54
Väga suure raha eest,mis tulevad kingituste kujul...kindlasti hüppan
KÕIK naised hüppavad...ära loo illusioone.Kõik ON müüdavad..
Siin seda ei juhtu...siin pole selliseid kinke lihtsalt kellelgi pakkuda
Ära nüüd hüsteeriasse satu...
Minu ainuke põhjus selle saidi külastamiseks oledki sina....
˅ näita rohkem ˅
2011-06-07 18:05
nu ma teadsin et hüppad, aga mina ei hüppa. ma siiski arvan et kõik naised ei hüppa, ainult mentaalselt vaesemad naised teevad seda
˅ näita rohkem ˅
2011-06-07 18:15
Usu papi...KÕIK HÜPPAVAD...küsimus ainult numbris....
Võib-olla tõesti mõni üksik ultraboheem lillelaps mitte,aga tema teeb seda narkotsi eest sama teeb välja..seegi ju kingitus
˅ näita rohkem ˅
2011-06-07 18:18
räägi enda eest, kole ju ka enda hüppamisi nõndaviisi õigustada
˅ näita rohkem ˅
2011-06-07 20:25
Kiremorvar, miljoni dollari eest läheks ilmselt ka sinu väljalasketoru loosi, aga kuna sellise summa pakkujat pole ja ilmselt ka ei tule kuskilt nähtavale, siis ei tasu selle võimalusega arvestada
˅ näita rohkem ˅
2011-06-08 00:17
no ei tea midagi
˅ näita rohkem ˅
2011-06-08 00:31
kiremorvar nüüd ootab, millal ta miljoni saab
˅ näita rohkem ˅
2011-06-08 06:12
Täitsa õige. Lootus sureb viimasena
˅ näita rohkem ˅
2011-06-08 06:16
kiremorvar kindlasti juba sumpsi saanud ja nüüd ootab nigeeriast ülekannet
˅ näita rohkem ˅
2011-06-08 11:38
eestisse tuleb uus euroloto, min summa on 10 miljonit eurot. ma hakkan seda mängima, loodan et mulle kui lollile naeratab ruttu õnn.
jotimeees, kuule nii nagu mees ei reeda oma kodumaad, ei reeda ta ka oma tagaotsa. naised on tõesti ostetavad ja müüdavad, aga meestega on alati kaasas käinud väärtuste eest seismine.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-08 11:50
lollidel veabki.
oi, seda tahaks kohe teada. milliste väärtuste eest need mehed seisavad?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-08 11:58
ma juba tõin need välja
˅ näita rohkem ˅
2011-06-08 12:03
ma nagu ei pannud tähele. ehk kordad? kodumaa ja oma taguotsa hoidmine - sellest räägid?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-08 12:12
jah
˅ näita rohkem ˅
2011-06-08 12:54
seda ma arvasingi, et need mehed on parajad nahahoidjad suured asjad teil ajada jah, ma vaatan olgu, kodumaa on suur asi, aga see teine?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-08 17:52
Siin ringi vaadates tundub küll,et suur osa meestest pakub,mitte ei hoia oma tagaotsa...ja kodumaast on neil täiesti savi-igale ettejuhtuvale neegrile keeraks
˅ näita rohkem ˅
2011-06-08 20:07
Omalaja õpetati USAs, et naine peab siis kodumaale mõtlema, kui mees teda kepib
˅ näita rohkem ˅
2011-06-08 22:53
oma taguotsa pakutakse siin tõesti ja vahel selle sõna kõige otsesemas mõttes.
kui nüüd kiremorvari sõnast kinni võtta, siis ei teagi, kas peaks muret tundma meeste pärast. kas mehed on oma väärikust kaotamas või mis?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-08 23:09
leidsin täna ühe euro sendi, kes kopkat ei korja see eurorutsi ei saa.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-08 23:09
no mis te targutate, ise te ei saa siit isegi seksi
˅ näita rohkem ˅
2011-06-08 23:25
jah? ma just mingi päev kaotasin ühe sellise sendi omal ära

ei tea, kas keegi ühe euro sendi eest ka seksi osta tahaks?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-08 23:27
miks sa seda ostma pead. mina küll küsiks lihtsalt
˅ näita rohkem ˅
2011-06-08 23:32
mis mina? aa jah. no teeme kohe proovi. kas keegi tahaks seksida minuga euro sendi eest? võin ka kahe sendistega maksta.
nüüd numismaatikud hakkavad kirjutama
˅ näita rohkem ˅
2011-06-08 23:43
einohh ikka see raha. sa parem tee proovi kes tahab sinuga niisama head seksi teha.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-09 00:14
jah, kiremorvar. see oleks raha eest tegemine, aga vahetuse korras ainult.
palju huvitavam oleks ju siduda seda mingi hobiga - olgu selleks siis nt raha kogumine või midagi muud. numismaatikuga seksimine oleks nagu omaette tegevus.
aga paistab, et siin numismaatikuid ei ole. mul oleks huvitavaid münte olnud pakkuda neile.
˅ näita rohkem ˅
1
2