Foorum
1
2
2011-06-09 05:20
Siinsed mehed peaks alustuseks trenni minema,et seda va "head seksi "pakkuda.Eelduseks on viimseni trimmis keha...alles siis saab millestki heast rääkida
numismaatikud koledad nagu öö...arvan ma neil peab küll palju münte olema
Vaene papi...ainult ühe mündi loodame,et võitsid lotos.....siis saad sinagi mind endale lubada
˅ näita rohkem ˅
2011-06-09 08:23
ma arvan, et kiremorvar ei anna oma sendist mitte kellelegi. tal on neid praegu koguda vaja. kui miljonist on veel natuke puudu, siis ta lubab endale ka seksi
˅ näita rohkem ˅
2011-06-09 12:52
ma juba kaotasin selle sendi ära. lotos ka seekord ei vedanud.

demi: kes teab, äkki sinagi oled kole kui öö. pildid sul ju varastatud, oled seda ise maininud.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-09 13:08
hea. võib-olla leian oma kaotatud sendigi siis üles
˅ näita rohkem ˅
2011-06-09 19:53
Utha, kaugele oled sa jõudnud oma otsingutega?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-17 10:34
rõve on neid kuulutusi lugeda. andke raha, kandke mulle raha üle, laenake 1000 €, kepin raha eest, kes teeb parima pakkumise...

masendav masendav, iha täielik prostide urgas. saidi tase on väga perse kukkunud. ainult mingid almuse kerjajad, kuradi petised, rahalunijad.

onju rõve

iha - miks te lasete oma saidil perse minna?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-17 10:53
iha on täpselt selline, millised me ise siin oleme! Miks te nendele mees- ja naisprostituutidele nii palju tähelepanu pöörate? Siin on ju nn normaalseid inimesi ka
˅ näita rohkem ˅
2011-06-17 10:53
teinekord ma ei tahagi vastu vaielda. praegu ma olen sinuga samal arvamusel - see ongi masendav. jah, ma arvan ka, et see on prostitutsioon. isegi siis, kui neile seda raha millekski muuks vaja on. odav
˅ näita rohkem ˅
2011-06-17 10:55
iha võiks sinna iha logo alla kirjutada - kerjajate ja prostide kohtumispaik
˅ näita rohkem ˅
2011-06-17 11:02
jah, apelsin. me oleme rõvedad ja masendavalt halvad suhtlejad oleme veel ka. selle pärast kõik nii halvasti siin ongi!
˅ näita rohkem ˅
2011-06-17 11:21
Hihii, kurb kui te siit ainult sellistega olete kohtunud! Mul küll teised kogemused!
˅ näita rohkem ˅
2011-06-17 11:27
on möödas vist jah, eks iga asi saab kunagi otsa. ma täitsa usun et neid kerjamiste kuulutusi hakkab üha rohkem juurde tulema. kindlasti on neil fake pildid, tehakse massiliselt uusi kontosid ja kerjatakse uuesti.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-17 11:36
eks neid küsijaid ole ikka rohkem seal, kus raha liigub
˅ näita rohkem ˅
2011-06-17 12:02
saidil võiks olla mingi visioon, kas nad tahavad normaalsust esindada või olla kerjajate ja prostide koduks.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-17 12:38
vaatasin mees otsib naist kuulutusi- iga teine pakub raha. Siit siis seltskond kus viibid, meeldib see või ei. Kui on mingi hoob, millega mõnd omanikku mõjutada neid rahaküsijaid ja pakkujaid siit eemaldada, siis kasuta seda, siiani pole sellist hooba leitud. Foorumis oma rahulolematuse väljendamine on pigem illusoorse mõjuga, kui sedagi. Niiet parem lepi sellega, et see visioon ongi see et oled prostituutide, kerjajate, ilastajate ja kepiostjate lihaturul, selle, kuidas nende seas aega veeta, pead ise enda jaoks selgeks tegema
˅ näita rohkem ˅
2011-06-17 12:47
streikimine ja saboteerimine vist ka ei aita siin. motivatsioonipuudus vaatab siit igalt poolt vastu.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-17 12:50
Seda küll, ehk selle vahega, et leplikkus pole miski, mida peab näitama, lihtsalt kohanemine, sa kas oskad enda jaoks selle keskkonna nauditavaks muuta või käid ja oled siin rahulolematuna. Sellega, et siin veel oled, näitad seda, et veel seei täiskusemata nurgake liivakastis, kus natuke mängida saad, pole su jaoks veel liiga ahtaks muutunud.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-17 12:50
no tehku kuulutused tasuliseks, rahu majas, kuulutab see kes tahab kuulutada. praegu pane 10 kuulutust päevas ja võta seda kasvõi jutukana. ma tõesti imestan et seal veel kahekõnet ei peeta.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-17 12:53
aga siis võiks tõesti kõigega leppida. keegi ilastab sulle jalapeale, lepid ja kõik see kaader istub sulle üha rohkem pähe.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-17 13:02
kasskoer ütles et moded saavad modeda kuulutusi aga ju siis kedagi tõesti ei huvita. tehniliselt võiks ainult ühe kuulutuse inimene panna, oleks ka palju vähem rämpsu seal.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-17 13:03
kuni su mitteleppimine piirdub sellega, et siin foorumisse kirjutad, kui pahasti kõik on, keda see kotib. Veame kihla, et tee sel teemal 1000 postitust ja tulemus on ikka sama, võibolla lõpuks saad ise bänni ja kustutatakse su postid, hoolimata sellest, kui palju häid ideid ja konstruktiivseid ettepanekuid need sisaldaks. Kui tahad tõesti midagi muuta, pead teisi meetodeid kasutama, pommita neid omanikke kirjadega, terroriseeri, ähvarda, häki sisse , löö kasskoera naine üle ja maga temaga, või tee ise hoopis uus sait jne. Muidu on igati otstarbekam enda närvide jaoks jätta see maailmaparandamine, mis kuskile ei vii ja kasutada neid võimalusi mis siin pakutakse
˅ näita rohkem ˅
2011-06-17 13:07
aga sinu vingumisest ma ei saa üldse aru. sa vingud minu kallal, tee siis ise midagi targemat ja ära vingu. ihas ongi mingi haige värk, kui keegi teeb teema siis kargavad kõik hoopis teemaalgataja kallal vinguma.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-17 13:17
mhmh. Päris hea tähelepanek. Ma vingun lihtsalt ajaviiteks kui nüüd aus olla Ja näed , sellel on vähemalt see tulemus, et sain mingisugusegi reaktsiooni, sina vingud tühja
Tegelikult ma isegi väga ei vingu, ma isegi elan su tegemistele kaasa, kui sa korraldaks mode valimised ja lubad kuulutused puhtaks rookida siis minu hääl on sinu. Ise midagi targemat teha- unusta ära, mul on selleks nüüd küll liiga pohhui
˅ näita rohkem ˅
2011-06-17 13:22
See hoob on olemas aga ei saa kasutada. Teised asutused ei ole sellest huvitatud. See on hea hoob.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-17 13:23
mis hoob see on?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-17 13:26
Mõtle mikhan mõtle!
˅ näita rohkem ˅
2011-06-17 13:35
mis sa nüüd ikka asja nii põnevaks ajad.
Ok, no kuna sa mainid teisi asutusi, siis pead silmas midagi laiemat, kas mingi olemasoleva seaduse rakendamist või miski prostitutsiooni vahendamise teema punkti lehele laiendamist vms jah? Ma pidasin silmas sellist hooba, mida saaks kasutada rahulolematu kasutaja, ehk siis kiremõrvar antud juhul. Lahendusi sellele on siinsamas välja pakutud juba piisavalt, et ka midagi töötavat välja sõeluda, seega siis hooba, millega sundida omanikke neid lahendusi otsima/kasutama, või siis vähemalt tunnistama et üleüldse probleem eksisteerib.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-17 13:42
Jep mikhan.
No kaudselt saab seda asja igaüks meist mõjutada. Lihtsalt ei vasta kuulutustele ja kõik blokivad sellise kasutaja ja nii ta lõpuks läheb.
Aga see on ränk ja piinarikas ajupesutöö.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-17 14:00
See ei tööta ja pole praktiline lahendus. seda enam et see oleks kollektiivne. Ehk siis 10ne kollektiiv sadade vastu. Kui tahad vähemusena enamuse vastu saada siis massiga sa teda ei löö, pead kuidagi mingi nuou enda valdusse saama. Hakatuseks võiks teha miski bot roboti mis genereeriks kümme lehekülge kuulutusi iga rahanorimise/pakkumise kuulutuse peale. Näiteks.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-17 14:09
Võetakse maha ja sind pannakse häkkimise eest kinni.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-17 14:17
sellegi poolest pead tunnistama, et see on kõvasti praktilisem lähenemine kui see mis sina pakkusid.
Huvitav, kas on kuskil mõni it kallakuga kool, kus saaks kursusetöö projektülesandeks püstitada juhtumi, kus on mingilt lehelt vaja ära peletada rahaküsijad ja pakkujad vms, ja lehe omanikega koostöö on välistatud, mis lahendusi siis välja pakutaks.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-17 14:23
Keeruline teostada.
1. Robot peab kasutaja tegema
2. robot peab tuvastama sõnad kuulutusest
3. robot peab spammima hakkama kuulutusi

Robotkasutaja eemaldatakse.
jokk läbi!
Keegi ei vaevu uurima, et miks robot kuulutusi spämmis! Selleks peab robotkasutaja profiili lisama sõnumi, et kes ta on ja miks ta seda teeb.
Kasutaja eemaldatakse.
Ikkagi läbi. Nagu pedepidu. Nühkimist on palju aga tolku vähe.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-17 14:37
liiga kiirelt annad alla
teed käsitsi umbes 20 kasutajat meeste ja 20 kasutajat naiste osakonda
kõik tuvastavad need sõnad kuulutusest
tuvastatud kuulutusele vastavad robotid ok mitte 10 lehekülje aga piisavalt paljude kuulutustega, et see rahakuulutus oleks näiteks kolmandal lehel, juhuslikus järjekorras valitud robotkasutajate alt, ja vältides kattuvaid ja sarnaseid kuulutusi nagu nigeeria kirjad.
How's that?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-17 14:42
Kauaks seda on?
Igavusest võib seda teha.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-17 14:54
ei tea , kui kauaks, kui ei proovi ei saa teada ka, eks näis kas kiremõrvaril on nüüd piisavalt igav, et proovida. Selline see elu on, et jube hea on alati välja mõelda mida keegi teine võiks teha, kiremõrvar mõtleb välja mida kasskoer võiks teha ja meie siin et mis kiremõrvar võiks teha aga kokkuvõttes kõik jääb teostamata ja vingutakse rõõmsalt edasi
˅ näita rohkem ˅
2011-06-17 20:17
Üks hoob on veel.
Tehke kiremõrvar VIP iks ja asi tahe. Nää Utka ei vingu enam midagi ja tekib ka mingi motivatsioon lehe suhtes ja kõik on õnnelikud.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-17 20:29
ei vingu?? millal ma vingunud olen?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-19 13:11
Mul tuli üks mõte, seoses selle roboti tegemisega.
Teeks seksiroboti hoopis.
Mingite kindlate kriteeriumite alusel, loeb kuulutusi ja loeb ankeeti ning nendes leiduvate märksõnade abil, keevitab mesijutu kokku ning hakkab tüdrukut ära sebima. Tüdruk kirjutab vastu ja siis etteantud tingimustel ja märksõnadel kas treib uue jutu või ütleb head aega. Huvitav kas see oleks keeruline.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-19 13:19
parma, sinu puhul kindlasti mitte väga keeruline?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-19 13:47
kui kuulutustest võtab naise siis lihtne teha. peab ainult rahasummat tõstma
ankeet jumalast suva, raha eest ostab nagunii ära.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-19 18:04
kust mõne boti tarkvara saab
˅ näita rohkem ˅
2011-06-19 18:14
Kirjuta ise. Lihtne script: deklareerid parameetrid, siis IF see ja see vastab sellele ja sellele, siis tee seda ja seda ning ELSE tee teistega midagi muud. Käsitööd natsa on.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-19 18:21
ei tunne ühtki programmeerimiskeelt ja ei oska ka ilmselt
˅ näita rohkem ˅
1
2