Foorum
2023-12-06 20:09
Kuulutuste alla võiks teha uue alajaotuse: "paari meespool otsib paari meespoolt". Need ikka tõsine eraldi liik siin.
˅ näita rohkem ˅
2023-12-07 07:23
Jah ja põhiline muutus võiks olla see, et gei mehed ei kirjuta hetero meestele, kes kuulutavad mees- naist rubriigis 😉
˅ näita rohkem ˅
2023-12-07 17:51
Minumeelest võiks inimese kontol näha olla, kas tal on kuulutuste rubriigis kuskil ka aktiivseid kuulutusi. Oleks poole lihtsam.
˅ näita rohkem ˅
2023-12-08 01:37
- et siis üks paari pool otsib 2 meest ?
Jah, ja põhiline muutus võiks olla see - et heterod ei saa MM kuulutustes kuulutada
˅ näita rohkem ˅
2023-12-08 11:27
Ellips, aga sina ju ei julge ka ankeedis kirjutada, et soovid tutvuda mehega. Pole sa ise neist "heterodest" midagi parem
˅ näita rohkem ˅
2023-12-08 13:07
jfjm - mul on väga täpselt kirjas kontol, samas ma ei kuuluta rubriikides , ma kirjutan neile - kellega arvan et mõtted võiks sobida ja on ka minule kirjutatud. Loomulikult erinevalt teie mentaliteedist ei kirjuta siia roppusi ja kas oli keegi või kes oli sobilik, See on intiimkultuur.
Ainuke mis on pikaajaliselt selgunud- enamus on pläramokad paljude kontodega ja kasutavad lihtsalt ennast siin näidates edevusest või pildita - teisi maha tehes ja tegelikult on kelmid. Tegelikult on neist enamus, kes pole üldse millegagi toime tulnud. Samas on olnud mitmeid toredaid vestluskaaslasi, ka need ei kuulu siin avalikustamisele.
Milleks peab sulle kordama seda kõike ? Sa lihtsalt kirjutad, mingi joga vastuseks , kas seda üldse oli vaja ? Saan aru, et siin meeldib põhiliselt roppused ja mingi juttude kandmine ning pidev kontode juurdetegemine

Jõudu
˅ näita rohkem ˅
2023-12-08 13:32
Või et härra Ellips ei ropenda
˅ näita rohkem ˅
2023-12-08 18:30
Mina ropendan küll
Ütle kurat ja sirguvad õlad ja tuju on korraga hää
˅ näita rohkem ˅
2023-12-10 01:49
jfjm - tahab tuletada meelde , aega ammuseid - aga seal oli ka vastatud , kuidas öeldi -nii ka vastuseks. Soovitan lugeda Chaplini memuaare. Siis kirjuta essee Chaplinist.


------------

Kuulutustesse võiks teha eraldi -Kingitused.
Las seal kõik kuulutaksid , kes teevad või tahavad kinke saada , oleks üks ja selge koht.
Nüüd oleks hea vana aasta kingitus neile - Kingitused.
˅ näita rohkem ˅