Foorum
2021-01-08 12:58
siin on targutajad täisealised ja sõnade kasutamisega, millise sisu nad võiksid teada ja see on vastuolus IHA reeglistikuga , enamgi veel - see omaarust heal arvamisel ahvlus võiks omale selgeks teha , et pidevalt olen märkinud vastuolulisust IHA konto andmestikus - kus on võimalik märkida tutvumist alla 18 aastasega ! ja tegelikkuses reeglites on , et võib liituda vaid 18+. Seega tehke alpijad omale selgeks, lugege ja siis targutage. Olen seda pidevalt märkinud, et kontrolli selles osas tuleb muuta.

Kena päeva
˅ näita rohkem ˅
2021-01-08 12:59
Sa oled juba mitu teemat selle kohta teinud
˅ näita rohkem ˅
2021-01-08 13:00
Kui palju see närvihaige jahuda jaksab?
˅ näita rohkem ˅
2021-01-08 13:12
Dragunov- niikaua kui sa hakkad lugema saidi sisu või lõpetad tahtlikult rõvetsemise ja kleepimise ning saad aru saidi reeglite vastuolulisust siia konto tegijatele. Ka pole kõige paremad pildid - kus reklaamitakse õhtupäikest või pljaskusid - tegemist pole looduspildi ja vanakraami turuga. Erootilisel saidil on keskne kuju - keha, inimene. Ilma pildita ei tohiks olla siin kedagi, ka mitte need - kes reklaamivad teisi saite , kus nende pilt on vaadatav ja võimalik, et reeglistikule mittevastav või ka vanusele või isikustatult =vale
˅ näita rohkem ˅
2021-01-08 13:52
Käsi on erootiline kui sõrmeküüned on puhtad hoolitsetud, väga seks , sa eilips ei tea kui palju mõtteid tekitab mehe käsi naistes. Aga kui meestel on ainult tagumiku ja riista pildid usu see kaotab igasugu isu seksi ja tutvumise järele. Väga vähesed naised otsivad siit riista mis neile meeldiks. See selleks naise silmade järgi
˅ näita rohkem ˅
2021-01-08 14:40
kiiisuke, ega kollipsilt polegi vast mõtet naiste hingeelu sügavuste tundmist oodata. aga kavalamad mehed panevadki sensuaalse pilguga silmade või sensuaalsete sõrmedega käe pildi siia, et peeniste/tagumike paraadist eristuda- ning saavad kindlasti naiste poolt palju rohkem positiivseid reageeringuid......kui mõni tegelane, kes oma peeniseportreele kümnete ladumisega üritab tähelepanu võita.

ja kaua selle 18+ teema üle võib vinguda, mis mõte sel nagu on?
pole nagu mitme aasta jooksul kordagi ühegi alaealise otsa siin sattunud. 99% saab siiski kirjastiili järgi aru, kas tegemist lapse või täisealise küpse inimesega. jah, see eeldab ka lapsikute või labaste täiskasvanute ignoreerimist (mis mõte olekski sellistega suhelda).....
soovitan ellipsil sama teha või eelkõige omavanuste meestega suhelda ning pole mingeid probleeme.
˅ näita rohkem ˅
2021-01-08 14:56
Ei ole ka veel alaealisi leidnud vähemalt mitte noormehi
˅ näita rohkem ˅
2021-01-08 16:35
Ellips, aga sa osta Iha.ee ära ja siis hakka alles omaenda reeglistikku koostama.
˅ näita rohkem ˅
2021-01-09 03:17
Kui mujal lugesid,said sellele vastuse,mul pole vaja oma reeglistikku,vaid iha reeglistik peab tootama ja kui see kasvoi 80 % saab nii olema,on ka suur asi- sa esitad koike,nagu mina yksi oleks koik teemas alustanud. Roni nendele teistele saarde samuti nagu kirp nimeliselt ja muudkui koini neid.....eriliste sonadega ja kleebistega.
Ma toon naite yhe soo kohta, kuid kasitlen teemat saidi tervikust, teie kleebite koike muud ja kaiate aina,niiet ei saa ise enam aru ,mida olete kirjutanud ja siis olete vahepeal samal seisukohal ja siis jalle valgute nagu vedel tainas....
Kui ma tooks siia naited ka naistest,kujutan milline show siis laheks lahti.....
Capricoosa - keegi polegi kellegi otsa kukkunud,sina void ju siin oma kindla seltskonnaga sugutada, pole sulle markust teinud, sina aga aina poed koigile ....,ehk on lootus rohkem saada,see on sinu probleem. Minul isiklikult pole ei perse ega munni pilte ,on rannapildid.
Teil on mingi valu koik teemad sittuda ara ,hakata arvama kellegi hingeelu teadmata inimest, see pole iha teema.
Kiisuke75- kysimus pole kaes ja tema erootilisus(see oli ainult napp), kysimus oli pigem- et targutades minu kallal,siis kohendasin ka temale otsese naite,et see pole ihale pilt. pro ,jargmine panebki yhe napu pysti.... Mul on tegelikult ykspuha neist piltidest, pangu igayks mida soovib, peaasi et isikustatud ja vanus 18+. Loodetavasti peab olema pilt kehast voi osa. Varvas voi napp ei ole keha,vaid jala voi kae yks liigese osa(lihtsalt selgituseks). Samuti ei kolba need lihtsalt putsi ja munni pildid, seda pn ka kuulutusi lugedes arvanud nii mehed kui naised,ilmselt siis 18+. Piltideta,neid voib nimetada lihtsalt kiimlejateks.
˅ näita rohkem ˅