Foorum
2020-11-05 21:08
Ettepanek on vaga lihtne 2020.a. lopul voiks iha saidil teha korrastuse, koik blokkimised(mitte no. Admin.poolsed keelatud tegevuse eest),kustutada,st. Koik kontod muutuksid uuesti avatuks.
Edasi kehtestada:
1. kontode omanikud ei saa blokkida teist kontot yle 6 kuu,blokeering kaoks automaatselt
2. Blokkida saaksid ainult VIP kontode omanikud(suurendab labipaistvust,kes rikuvad oma ealisuse piiri)
3. p.2 raudseks eesriideks oleks kohustus, iga uue konto tegija - peab ennast kasvoi 1 paevaks VIPiks tegema,nii on automaatselt hiljem naha koikide ealise piiri rikkujate tegelikkus,valistab voimaluse alla 18.a keha myya ja syydistada hiljem
4. Kontode bloki alt vabastamine puhastaks saiti IT alaselt oeldes,mottetult salvestunud info kaoks
a. osa on teinud topeltkontod ja nii blokivad iga oma kontoga(neil oleks nagu mingi eelis? blokitute ees)
b. osa on yldse saidilt lahkunud, blokitute jada on ikka risustamas IT alaselt

Yldiselt oleks see hea ja puhastaks ka kelmidest

Kena ohtut
˅ näita rohkem ˅
2020-11-05 21:25
Kuule ellips, siin saidil on rohkem probleeme, millega tuleks tegeleda. NB! Mina pole kedagi blokkinud.
˅ näita rohkem ˅
2020-11-05 21:34
kuule lollips, kuue kuupärast oled sa ju ikka samasugune idioot nagu praegugi. kui inimene ei taha sinuga tegemist teha, siis miks peaks sind laskma poole aastase vahega teda häirima.
˅ näita rohkem ˅
2020-11-05 21:39
Probleeme on rohkem ,selles sul oigus. Mina olen bokkinud ainult vastu(mitte esimesena) ja osa pannud enne sobralisti. Egass ma selles teemas kedagi ei syydista,lihtsalt kirjutasin motte, kuidas voiks kaa IT alast rampsu eemaldada ja uuele ajale kaasaminnes, vahendada alla 18 aastaste mangulusti siin(omavastutuseta, ka nendel aferistidel ajakirjandusest,politseist jne. tuleb hakata siis liituma no. VIP maksu alusel ja nad on koik oma valevotete eest vastutajad)
Vanasti oeldi: pigi peab bobbyle perse minema!
˅ näita rohkem ˅
2020-11-05 21:48
Meesjanaine -
naed,ongi esimene loll,vabandust valjenduse eest,kes ei saa aru - me ei aruta mitte teemas isiklikke kysimusi ,vaid saidi puhastamist Seisvast rampsust,no.IT keeles. Selleks on isegi Maailma arvutipuhastuspaev.


****kui sul on midagi isiklikku,siis selleks on postkast , - Meesjanaine- loodetavasti olete sellest teadlikud,peale oma olematu kiima ja lolluste(maailma seksikaim paar ja targem?!)
Enamusjuhtudel ma vastan ja kui kiri on vaga soust,olen pannud selle viite teistele(10 juhust ehk 12aastaga.....) voi kustutan kirja
˅ näita rohkem ˅
2020-11-07 02:41
blokivad nõrgad j need kellel on väga madal mõtlemine ja need kes kardavad ,et oled neile konkurent, see oli teatud naistüüpidele
˅ näita rohkem ˅
2020-11-07 07:06
ma olen sellist tùùpi, kes blokin labased kirjad. konkurentsiga pole mingit pistmist. ei pea matside àhvardusi ja labasusi mitte lugema.
˅ näita rohkem ˅
2020-11-07 23:01
sa sirruke tavaliselt blokid lampi nagu capri või siis ise saadad sõimukirja ning blokid.Ära vabanda,pole sa midagi nendest blokinaatoritest parem.
˅ näita rohkem ˅
2020-11-07 23:12
Sirru käitub nagu tähelepanuhoor
˅ näita rohkem ˅
2020-11-08 00:31
Tuletab sisterit ja jeesukest, ühesugune loll möla
˅ näita rohkem ˅
2020-11-08 00:58
kuule lubri? mina pole lampi blokkinud, kui mind sòimatud ei ole. ja iial ei ole ma hakanud ihast otsima mehi keda sòimata?. ùldse..ma iial ei hakka meestele ise kirjutama..nii haige ma ka ei ole, et hakkan iha meestele ISE kirjutama? Seks on viimane asi maapeal mis mind huvitab
˅ näita rohkem ˅
2020-11-08 01:19
sul puts juba umbes, sellepärast ei tahagi
˅ näita rohkem ˅
2020-11-08 10:14
Homod-peded, jätke sirruke rahule. Või muidu läheb lõikuspeoks. Eriti gaylubri.
˅ näita rohkem ˅
2020-11-08 10:57
Sirruke ja MrTarts on nagu ühest perekonnast. Sarnase mõtlemisega.
˅ näita rohkem ˅
2020-11-08 13:48
Tore lugeda, kuidas IHA targad, kes mind hukka mõistavad , kirjutavad siinses teemas abs. mingit jama , mis teiste teemade värk- kuidas siis nii- kas teie seda Fekaali analüüsiarvu tõstategi ?
˅ näita rohkem ˅
2020-11-08 16:51
Kuidas mõjutab Vip staatuse omamine või mitteomamine läbipaistvust ja vanuse kindlaks tegemist?
˅ näita rohkem ˅
2020-11-10 01:08
Madleeen,sa ei loe abs. ,sul on ainuke mang siin mitme kontoga?

Loe veelkord- Vip tegemine konto loomisel vajab telefoni voi panga ylekannet. Rahalised tehingud ,tehes vooralt kontolt = nt.vanuse valetamisel,teadlikult matkimine ja kelmus ea maaramisel ning vastutab ise.Tehingud jaavad pangaarhiivi ja on paevapealt ja kes ning vanus maaratud. Nii on maaratud ka matkijad- ajakirjandus,politsei jms. Samas kohustuslik konto registreerimine ainult kasvoi 1 paevase Vipina,vahendab koheselt keelatud vanust, puhastab saiti ja vahendab topeltkontosid ! Intiimsus hakkab siis paranema uuesti,mitte eidelikkus ja ka igasugused teemad, roppused ning kolbmatu suhtlemine kaob. Tana ei ole mingit kontrolli alla 18 vanuste osas, seadused on muutunud ja vale on moelda,et inimeste teadlikkus on suurenenud. On suurenenud pealesittumine ja ei mingit omavastutust. Pakutud variant oleks Reegli - alla 18 voi yle 18 kinnitamine(vipiks rahakande alusel= on teadlik ja edasi kinnitab konto Vipi ostmisega ja kui ostab keegi teine ,vanemana- saab selle formuleerida sutenoorluseks).
Muu maailma saidid rakendavad no. Pileti systeemi(konto avamine teatud ajaks),Eesti on vaike ja siin saab lahendada lihtsamini.
˅ näita rohkem ˅
2020-11-10 10:49
Ja taaskord hunnik palju sõnu ja segast juttu, kuid kuidas see mingit kasutajate vanust reguleerima peaks?
Iga pubekas võib minna osta kõnekaardi, teha sellega endale VIPi ja kogu see vanusejutt on
Samas on Trollips andnud portaali omanikule palju head nõu kuidas ta võiks sellega suurest osast oma IHA tuludest ilma jääda
˅ näita rohkem ˅
2020-11-10 13:25
pole mõtet lollile seletada , et ta loll on. ta ei saa sellest aru , sest ta on ju loll.
˅ näita rohkem ˅
2020-11-10 17:41
Aga teate, et targad õpivad lollidelt palju rohkem kui lollid tarkadelt.
˅ näita rohkem ˅
2020-11-10 17:42
Madleen=luukera ja Meesjanaine- esiteks,norm inimene ei hakka ealisuse vastavuses sellist mangu korraldama, teiseks iga uue nr.jaoks tuleb ka laadida äpp, kuna enamus ilmselt on teiesuguste hinnangutega- kelme soosivad,siis vaesed kelmid kel pole niigi raha,peavad hakkama ostma metsikult konekaarte,.....Ja loomulikult peab hiljem olema laadimine pidevalt samal numbril,lihtsalt ei tunnista teist mob.numbrit. Et teie aju ei kyyni teemasse,on see IT alaselt korraldatav.
Et see vahendab ka kelme, jms. nuhkijaid, peavad nad oma konekaarti laadima ja see muutub tylikaks vagagi,seda saab teha kas laadimise ostmise poest voi pangast voi oma tegeliku operaatori kaudu. Ilmselt sa pole kuulnud,see kaardide systeem lopeb peagi,et valistada kuritegevust,see on juba olnud arutlusel. Seega teiele soovitus,pyydke olla suundadega kursis. Mitte arge pritsige sonnikut. Teema oli alustatud et systeemi korrastada,inimestele julgemat tutvust,mille on saidi eesmark. Teiepoolselt on aga koik halvustav,mida te ei pane enam ise tahele. Minge nikkuge nagu nugised klamydospooridega kasvoi koos
˅ näita rohkem ˅
2020-11-10 18:12
lollips pole ilmselt veel tähele pannud , et vipi saab ka kinkida suvaliselt telefonilt. ainuke asi mis on seotud kontoga , on meili aadress.
˅ näita rohkem ˅
2020-11-10 21:24
Mis sa tolmad,loe algusest ,siis saad aru - kui on teine teinud ,on vastutus temal .sama nagu poes alkoholi voi suitsude ostmine keelatuile. IT -unustad,et Eesti on ju maailma muster ja IT soolikad ei suuda lahendada ,leida norm systeem.
Iseasi ,kas seda soovitakse ja kelle huvid on mangus kui libiseb kaest teenistus teatud etlejatel ja sutenooridel ning vaheneb saidi klikkamine. Kas tuuakse ohvriks kasum saidile voi korrektne intiimsait on sooviks ja no.isepuhastumine,milline on vaartus ja eriti kui tegemist vaikeriigiga.

Jyrto - on saanud mottest aru, ma ei ole kellegi osas kiuslik,vaid koigil peab olema saidil olles turvaline
˅ näita rohkem ˅
2020-11-11 20:17
tahad ma keeran sulle peeruvahele?
˅ näita rohkem ˅
2020-11-13 00:01
Kehtna mine Kehtnas Tiidu juurde ja palu,ta paneb sind rakkesse Kehtna jaamas
˅ näita rohkem ˅
2020-11-13 00:32
tiidule olen juba peeruvahele keeranud
˅ näita rohkem ˅
2020-11-13 21:30
sa saad ise pidevalt peeruvahele urood,igas teemas piidritsed sitasöödik,ära lülid juba
faking kusik,istud päevad läbi siin ja ajad mingid imbetsilli juttu
˅ näita rohkem ˅
2020-11-13 21:46
nahh kukk piider soolikas venis välja et tigetsed,võta suhu siis pedepoiss
˅ näita rohkem ˅
2020-11-20 12:03
mina paneks need blokkijad ja blokitud ,siin foorumis kinni ,,valus lugeda mõne referaati
˅ näita rohkem ˅
2020-11-21 01:09
tikuke - ära loe ja kui loed, võta validooli või palderjani
˅ näita rohkem ˅
2020-11-30 00:46
ellips sul selline ilus sile pekine perse äkki soovid tead küll mida
˅ näita rohkem ˅