Foorum
1
2
2010-08-31 15:25
Tõenäoliselt on see küsimus juba püstitatud ja olen vist isegi seda kuskil teemas öelnud aga ega küll küllale liiga ei tee...
Kui meil on juba nii toredalt palju kategooriaid kuulutuste tarvis, siis määrakem keegi moderaator või keski seda asja väheke korda seadma. Kõik kuulutused võiksid läbida kontrolli ja saada paigutatud õigesse kohta. Seda, et mõni meeleheitel mees postitab rubriiki Naine otsib Meest, on suhti harv nähtus... Aga selles samas kategoorias on enamik kuulutusi ju teenustepakkujad/sponsiotsijad!! Kas võiks olla eraldi kategooria sponsorite poole hüüdjatele või siis tõsta lihtsalt rahalisi pakkumisi puudutavad kuulutused Teenuste alla. Asi on pisut kontrolli alt väljas, kuna kõik võivad kõikjale postitada oma kuulutusi oma suva järgi ja ilma igasuguse järelvalveta. Kui ka kuulutuste postitamise arv päevas oleks piiratud ühe kasutaja kohta, siis vast ei oleks model nii palju roppu tööd ka. Minu jaoks lihtsalt kaotavad need kuulutuste rubriigid igasuguse mõtte, kui kõik on niikuinii läbisegi.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-31 15:35
Huwiline, mis sa otsid sealt kuulutuste lehelt?
Mina loen neid lihtsalt nagu anekdoote, mõni on ikka väga naljakas!
˅ näita rohkem ˅
2010-08-31 16:30
Aeg-ajalt ikka piilun Ei otsi otseselt midagi.
Aga ettepanek oli ajendatud pigem üllast eesmärgist ja ihalejate edasise hää käekäigu hüvanguks
˅ näita rohkem ˅
2010-09-01 03:12
Huwiline - naer on kasulik tervisele. Üllad eesmärgid tahapaneku mõttes. Tunda muret ja näha probleemi seal ,kus seda paraku pole.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-01 09:07
Risto -mis naer? kui see sind naerma paneb, siis tee seda. ma ei tea, miks siin selle peale naerma peaks hakkama. ja üllast ei ole siin midagi. süsteem peaks olema ja seda ei ole olnud. st et ühinen sellega, mida Huwiline ütles. probleem on olemas
˅ näita rohkem ˅
2010-09-01 10:26
Juuksur- mina ei näe küll mingit karjuvat probleemi siin. ja pealegi kui teemaalgataja sealt midagi ei otsi vaid aeg ajalt piilub?? See on huumor On olemas erinevad rubriigid, ja kõigile vabadus postitada,lugeda.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-01 11:11
Risto - ma arvan, et sa oled saanud vääriti aru sellest, mida Huwiline teatada tahtis.. kuid see selleks. sa ei peagi saama. kui sina ei näe mingit probleemi, eks siis sinule see probleemiks ei olegi. ta ei olegi ju rääkinud sellest, et see tema probleem on.
see tuleneb tema hallollusest. ta tundis, et midagi tuleks siin muuta ja tahtis teada anda. ei midagi muud
˅ näita rohkem ˅
2010-09-01 11:20
juuksur- mina ei näe probleemi midagi muuta.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-01 12:00
ja selle peale sa naersidki? vs mis sind naerma pani ? see, et ta ehk ei tahagi piiluda, vaid tahab nt ka neid kuulutusi seal uurida ja mine tea, ehk tellib sealt midagi? seda naersid v? see, mida ta teha tahab, jäägu tema teada. see ei puutu teemasse ju
˅ näita rohkem ˅
2010-09-01 19:00
Jah, mulle ikkagi need kuulutused võiks eraldi olla kus raha saab maksta, ma nende tasuta eitede vahelt ei leia üles

Probleem on jah seoses saidiga, avaldasin arvamust, mille jaoks siis need kategooriad kui need ei tööta? Kui sa, Risto, ei näe probleemi siis on kõik hästi, ära siis võta sõna kui ei häiri.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-01 21:38
Probleem siis selles, et kuulutused on postitatud kuhu juhtub, rubriigi pealkirjast hoolimata, puudu on seega moderaator kes kuulutuste osakonnas korda peaks. Lahendus oleks, et huwiline võtab selle ülesande enda peale. Näiteks.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-02 01:53
Huwiline- ma tänan sind tähelepanu eest. Sõna võtan ikka. Ma lisasin enda arvamuse, mille juurde ka jään.Probleemi ma tõesti ei näe kuulutuste rubriigis.Sina näed- kes otseselt midagi sealt ei otsi,vaid aeg ajalt piilud sinna. See oli sinu väide.Minul on tõesti hästi ja leian rubriigist keda vajan.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-02 10:38
kui näiteks tuba on lagas asjad vedelevad siin ja seal, siis osadele pole see probleem, nad leiavad sealt oma sokipaari üles, teisele jälle on see suur probleem, tal peab olema iga asi omal kohal.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-02 11:27
mikhan-ka huvitav võrdlus?On ka inimesi ,kes ei suuda eladagi ilma targutamiseta?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-02 11:38
Ja Risto - on olemas inimesi, kes ei suuda elada ilma nokkimiseta?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-02 11:38
Tehke juba ära see lisalahtrid, ammu aeg
1: liha lahter, seal saab osta liha kilohinnaga. See lahter siis sponsiotsijatele.
2: Lahter nimega EI MEES EGA NAINE otsib , või siis TRANSAD
3: Normaalsed naised

Muidu on seal naine otsib mees ikka selline halleluuja kogu aeg et naera puruks. Alla kipub see sait juba käima. Kahjuks
˅ näita rohkem ˅
2010-09-02 17:23
Ma pean tunnistama et siin ma ronisin targutama jah, oluliselt see kuulutuste teema ei puuduta mind, aga saan huwilisest aru, et see segapudru võib häiriv olla. Aga miks ta ei võiks siis seda korda teha? mu meelest olid risto targutused siin palju mõttetumad üldiselt
˅ näita rohkem ˅
2010-09-02 17:36
mikhan- edu arusaamade lahendamisel
˅ näita rohkem ˅
2010-09-02 17:40
Võid ju soovida, kui vajalikuks pead tänan
˅ näita rohkem ˅
2010-09-02 22:38
Jah, kui keegi mind modeks teeks, siis ma võiks selle korrastamise vast isegi ette võtta, nii palju kui jõudu ja jaksu on... aga seda vaevalt keegi mulle kingib.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-03 15:32
Parem võiks olla selline süsteem, et enne uut kuulutust üles ei saa panna, kui vana on kustutatud. Siis oleks neid umbes 60% vähem ja lugemisega ei oleks probleeme ja kaoks meeleheitel inimestel võimalus enda kuulutusi sadu kordi üles riputada ja huvilistel oleks kergem leida, mida otsivad
˅ näita rohkem ˅
2010-09-03 19:50
metslilleke- pole paha.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-03 22:59
Nojaa... seda on raske üles leida, oma vana kuulutust ma mõtlen. Pigem, mingisuguse intervalli tagant - ehk siis üks kasutaja võib kuulutada max ntx kord päevas. Aga põhiline, et edaspidi kui kuulutus saadetakse, siis keegi vaataks selle kärmelt üle ja paigutaks õigesse kohta, kui mõni üritab valesse kohta trügida.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-03 23:10
Huwiline- tore. Kuid mis siis juhtub- hommikul nagu tahaks naist ja õhtul mehega vallatleda.?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-03 23:11
No siis võiks toimida näiteks automaatne kustutamine, et mingi 5 päeva vanused kustutatakse eest ära, a nö meeleheitel sarikuulutajatel võiks 1 kuulutuse piirang peal olla jh, kui tahad uut panna samal päeval, kustutad vana enne ära.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-03 23:15
metslilleke- see on vastuvõetav
˅ näita rohkem ˅
2010-09-04 00:03
1 kuulutus päevas igasse kategooriasse võiks olla lubatud (kui kuulutus muidugi vastab antud kategooriale). Igatahes, need on detailid. Aga üldiselt, juhtisin ühe administraatori tähelepanu siia teemale, näis mis saab ja kas saab.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-07 23:49
elu lihtne, korduva valesse rubriiki kuulutamise eest mõneks päevaks kuulutamise keeld peale
˅ näita rohkem ˅
2010-11-24 15:13
Kusjuures viimasel ajal tõesti on ennast ka natukene hakanud häirima, et kuulutuste rubriigis naine- meest on praktiliselt ainult teenuste pakkujad. Ometi on nende jaoks olemas eraldi rubriik. Kuna ise ikka aeg- ajalt viskan kuulutustele pilgu peale, siis ebameeldiv ja tüütav on lugeda neid sponsori otsijate lugusid, abipalumisi ja weebikateemat. Moded võiks selle asjal pilku peal hoida ja kõik kuulutused vastavatesse kategooriatesse suunata. Või siis vales kategoorias olev kuulutus lihtsalt kustutada.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-31 01:00
Koguaeg VIP raha vaja,kuid tehke ometi kuulutused korda-tutvumine,sponsori otsijad-eraldage ometi,siis ehk saaks tutvuda ka,kaua võib????????????
Las sponsori otsijad siis kuulutavad tasuta,nt. ainult VIP kontolt....Või ärge kinnitage sellist kontot,kes sponsorit otsib-võiks ju ainukene sait olla,kus ikka tutvumine,mitte keha müümine-selliseid küllalt.....
Või Modedel ainult raha tähtis?Mitte see,mis saidil toimub?
˅ näita rohkem ˅
2010-12-31 11:12
No tegelikult on ju olemas teenuste pakkumise rubriik aga mai saa aru miks ei panda kuulutusi õigesse kohta????Ja TEGELIKULT on ju see nn.sponsori otsimine puhas teenuse pakkumine ja ei muud!!!Või siis tõesti teha uus rubriik,näiteks-normaalne naine-meest?!Ma absoluutselt ei taha ega viitsi neid sponsori otsijate kuulutusi lugeda aga paraku pean kui tahan leida mõnda normaalset kuulutust nende seast.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-02 18:51
Meeldiks mullegi, kui asjad asuksid õigetes kohtades.
Samas näitab kasvõi see, et inime ei suuda rubriiki määratleda kuulutust sisestades ühtteist tema kohta.
Olen kindel, et moded on seda teemat siin näinud, kuid millest ignorantsus?
˅ näita rohkem ˅
2011-01-25 19:09
Halloo...........Miks mitte pisut selgitada "soovimatust" selle asjaga tegeleda? Tänane seis on paras pordumaja.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-25 19:12
nad panevad sinna kuhu saavad. minuarust võiks selle naine otsib meest rubriigi üldse ära kaotada, täielik prostitutsiooni kasvulava ja eestis on prostitutsiooni vahendamine keelatud.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-25 22:47
pole seal kuulutustes olukord midagi nii kohutavat. Keda ikka tahad leida seda ka saab.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-26 20:57
prostitutsioonile kallutamine ja sellele kaasaaitamine peaks ka seadusega keelatud olema. kui nii võtma hakata, siis minu meelest ei oleks siia vaja ka rubriiki "mees otsib naist". või ei tule see arvesse?
˅ näita rohkem ˅
2011-01-27 11:07
Ehk oleks lihtsam endal kui õppida taluma seda mida muuta ei suuda???
Loomulikult võiks olla ja mis siis kõik oleks kui oleks aga võta näpust ei ole.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-27 12:59
Ma usun, et nii mõnigi siinne kasutaja nõustuks täiesti tasuta kuulutuste rubriiki modereerima ning sealsetele eksijatele ettekirjutusi kirjutama. Kuid mida ei anta - on need õigused.
Tekibki tunne et administratsioon ise ei viitsi, kuid teistel ei lase kah korda hoida.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-27 14:05
Tasuta??
Kas ma lugesin õieti?
Nalja teed või?
Neid n.n. tasuta istub juba terve hunnik, või arvad sa et, nad saavad selle eest mingit mainitavat tasu? Naiivne
˅ näita rohkem ˅
2011-01-27 14:33
Ma usun, et probleem on korralduses.
Ilmselt on kõigile administraatoritele ja moderaatoritele, keda välja valitud on - antud õigused modereerimaks kõike. Tegelikult aga alati saab palju parema tulemuse, kui kindlad ülesanded on jagatud kindlatele isikutele. Näiteks: foorumi modereerimine - 2 inimest, kuulutuste modereerimine - 2 inimest, piltide aktsepteerimine / kustutamine - 10 inimest (vastavalt vajadusele), Konto probleemidega tegelemine - 2 inimest.. jne jne jne.
Ja ma polegi väitnud, et modereerimise eest keegi raha saab. Ma vaid püüdsin viidata asjaolule, et kindlasti on olemas ka vastutustundlikke kasutajaid kes neile usaldatud tööd ka teeks.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-27 14:49
ma vaatasin, et see praegune teema on olnud siin arutamisel 2010a augustist kuni 2011a jaanuarini ning siiani tullakse tegemiste kohta selgitusi saama ja ollakse rahulolematud. võib arvata jah, et sellega ei ole keegi tegelenud.

nicedude, sa oled hea inimene ja ma saan aru, et sa tahad parimat, aga kas sa ei tea seda, et sinu asi ei ole moderaatorite ja administraatorite tegevust siin kritiseerida või midagi korraldada. nt sa tahad tööd tulemuslikumaks muuta ja pakud selleks võimalusi, aga sinust ehk ei saada aru ja seda võetakse kui segamist.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-27 15:11
Kui nad seda oleksid pidanud vajalikuks teha siis oleks see juba ammmmmmmmmmmmmmmmmmu ää tehtud. Nende tegutsemine on aga pisut teise suunaline. Kuhu? Hea kui nad ise seda teavad ja on motiveeritud.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-27 16:21
Utha, see siin ongi soovituste rubriik ning seni, kuni administratsioon ei ole oma sõna siin võtnud või parandusi sisse viinud, saabki teemat arutada ja pakkuda erinevaid variante, kuidas probleemi lahendada. Minu postitused on siia maani olnud vaid spekulatiivsed (kasutades sõnu: "ilmselt", "tekib tunne" jne).
Ning kuna see kelle poole siin rubriigis pöördutakse ise sõna ei võta, siis ma eeldan, et mu soovitused ei ole sobivad. Kuid ma ei saa ju soovitada, kuidas saaks asju paremaks muuta (luues lehele lisaväärtusi), kui ma ei tea millisel moel see toimib... seega pean oletama
Ma olen pannud siis kirja 2 kommentaari, milles on mõlemas soovitused.
Utha, mis oli sinu soovitus-sünum lehe omanikele, sinu viimases postituses?
˅ näita rohkem ˅
2011-01-27 18:14
nicedude- ma tean, mis see siin on. soovitusi võid teha ja on võimalik ka oletada seda, mida see muudaks, kui keegi midagi teeks, aga sa tegelikult ei tea seda, mis olema hakkab.
ma saan sinust aru ja sinu tahet midagi parandada ma tunnustan ka, aga tundub, et keegi moderaatoritest/
administraatoristest ei tee seda, ja see ei ole enam minu tunne, vaid sellisel arvamusel on olnud ka teised.

ma ei hakka enda aega sellisesse tegevusse nagu „soovitamine“ enam panema. ma ei tee mitte midagi siin enne, kui mul tekib see teadmine, et tegelikult ka midagi muuta tahetakse. enne olgu tehtud see, mis seni tegemata on(peale kuulutuste on muidki probleeme). pealegi on neid soovitusi jm olnud siin rohkemgi kui keegi tegelikult vajanud oleks. võin teatada, et ma ei ole ka rahul, aga seni ma ei võta sellest osa. st et ma ei pea sellega tegelemist praegu otstarbekaks.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-27 18:33
Siin on juba 2 asja ära tehtud mis minu poolt soovitatud olid. Üks neist oli tegelikult ära tehtud uskumatu kiirusega. Ma ei mäletagi kas 2-3 päeva pärast teema tegemist lehe välimus ja kasutusmugavus muutus (avatarid kommenteerijatel ja foorumi külastajatel).
Seega ma tean, et tehakse kui viitsitakse
˅ näita rohkem ˅
2011-01-27 22:32
nicedude- hea ja meeldiv,et oled optimistlik ning positiivse suhtumisega.Edu.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-28 11:01
Nicedude- see oli jah siis vedamine. eks ta muidugi teeb mugavamaks, paremaks jne, aga ma sain aru, et tegemist on peamiselt välise muudatusega. seda tuleb ka teha, aga samas on siin olulisi tehnilisi probleeme ja põhimõttelisi asju, mis võiksid enne arutlusele tulla ja mis vajaksi muutmist. aga see on siin teine teema ja ei puuduta enam kuulutusi. see oli võrdluseks
˅ näita rohkem ˅
2011-01-28 12:05
Eks ilmselt korra majja loomiseks peab jah kuulutuste alla tegema ühe lisalahtri "sponsorlus" ning siis muutma kasutajatingimusi, lisades sinna kuulutuste kasutamise reeglid. Samas ma ei tea kas eraldi lahter "sponsorlus" läheks prostitutsiooni vahendamise alla või mitte. Seda peab arutama mõne teadjama inimesega. Samas äkki piisaks ka lihtsalt kasutajatingimuste alla üks lause "Rahalisi seoseid kuulutavad kuulutused, ei tohi olla mujal kui "teenused" või "muu" lahtris". Siis oleks moderaatoritel alust sealt ka korda luua.

Muidugi võiks lähtuda ka sõnast "sponsor" enesest - sponsor ei ole ju kindla soo esindaja, seega sponsorluse otsimine ei tohiks kuuluda ühegi teise lahtri alla kui "muu" või "teenused". Mina isiklikult vaatan neid asju nii, et sponsor ei ole mees ning sponsoriotsija ei ole naine, seega need 2 liiki inimesi ei tohikski kuulutada "mees..." või "naine..." rubriikides. Aga see on vaid minu subjektiivne arvamus.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-06 20:39
eks ta veider on jah, 5 adminni, 6 modet ja ainult jutukas on hullult range kord. midagi ütled siis visatakse kohe välja, mujal ropenda ja rõvetse palju hing ihkab. ega seda kuulutuste asja paremaks saagi kui limiit seni kuni vana kuulutus pole ise kustunud või siis keegi modereerib neid enne üleslaskmist.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-06 20:56
Kuulutused võiksid olla nii et kuus 1kuulutus tasuta, üle jäänud näiteks 10 euri. Tulu mis sugune.
˅ näita rohkem ˅
1
2