Foorum
1
2
2010-08-13 12:18
Kas oleks suur töö lisada konto seadetesse valik:
"Ära näita sponsorluse otsijate ankeete" ?
Või siis teha nende kontod kuidagi teisiti eristatavaks et kontot avades näed kohe ära et edasist infot pole mõtet uurida
˅ näita rohkem ˅
2010-08-13 12:20
Miks sa arvad, et sponsoriotsijad kõik nii mõttetud on?
˅ näita rohkem ˅
2010-08-13 12:35
Vaatasin ta ankeeti ja jäi mulje,et ta pidas silmas meessoost sponsoriotsijaid.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-13 12:46
Ma vist täiendan oma ankeeti ja panen pangakonto nr, siis kohe hea ülekandeid teha
˅ näita rohkem ˅
2010-08-13 13:14
Kuule,aga äkki paned ka ankeedile kardina ette,mille smsiga ära saab :$
˅ näita rohkem ˅
2010-08-13 13:16
See ongi Eesti nokia! Mine võta patent!
˅ näita rohkem ˅
2010-08-13 13:17
apelsin vaata see on pigem maailmavaadetes kinni.
Minu jaoks naine kes raha lunib on sama vähe tähelepanu väärt kui kusagil dzunlglis elav mosquito.
Ma hoiaks väga palju aega kokku, kui ma ei peaks avama selliste naiste ankeete.
Selline naine võib ju elus meeldiv vestluskaaslane olla kuid tutvumislehel surfates mind sellised naised ei huvita ja ma ei taha nende peale ankeetide avamisele ka aega raisata.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-13 13:19
samas ma usun et väga paljud kasutajad kasutaks seda linnukest.
Minuu pärast võib selle linnukese kasutamise kasvõi tasuliseks teha - 25 eek selle eest et blokeerida papilunijad ning hoida kokku kümneid tnde aega aastas ei ole suur hind mida maksta.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-13 13:25
Kui sul aeg nii kallis on,mida sa siis netis konutad.Kui tahad inimesega tutvuda,siis varu selleks ka aega,muidu peadki prostituudi teenusega leppima.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-13 13:32
Tegelikult on see diskrimineerimine jah! Sest mina nt ei taha paljast tilli vaadada kui suhtlen või kedagi otsin! Ja näed, IHA tuli mulle vastu, nüüd kõik sellised pildid roosatäpilised! Inimesed ju nii erinevad, ühele meeldib üks asi ja teisele ei meeldi mitte midagi
˅ näita rohkem ˅
2010-08-13 13:44
Kas teemaalgataja pole mitte tüüpiline avalehelt copykirjade saatja,kes on saanud liiga palju vastuseid teenusepakkujatelt
˅ näita rohkem ˅
2010-08-13 13:48
jfjm ma oskan oma aega väga hästi sisustada ja kasutada. Ega ma muidu sellist teemat teeks. Ma ei soovigi seda aega raisata nende peale, kel tagamõtteks oma jalgu laiutades mõnusat elu elada.
See ongi vastuseks su väitele "Kui tahad inimesega tutvuda,siis varu selleks ka aega" - ma ei tahagi sellistega kohtuda ja veel vähem ma tahaks neile tähelepanu pöörata.
Kuid iga uue pildi ilmnemisel, sellise inimese ankeedil, on paratamatu, et ma ankeeti uurima lähen, et mis inimesega tegu on.
Ja kui ma pean seal taas avastama selle sama rea "otsin sponsorit" siis on see raisku läinud aeg.
Õnneks osad kasutajanimed hakkavad juba meelde jääma kelle ankeete ma enam ei tee lahtigi kuid siin lehel on kasutajaid ju tuhandeid kellest oma 20-30% otsivad sponsoreid. See pole ju reaalne kõik need kasutajanimed meelde jätta.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-13 13:52
jfjm erinevalt enamusest siin lehel ma ei vaata pilte enne kui mul ankeedi info vastu huvi tekib.
Ja kirju ma kirjutan vastavalt ankeedi sisule. Just seepärast kulubki tutvumisek palju aega, kuna ma lähenen igale ankeedile individuaalselt mitte ei saada 50-le korraga sama kirja mõttega "Äkki näkkab"
˅ näita rohkem ˅
2010-08-13 14:20
Sponsorluseni jõudmiseks on vaja teha kaks hiire klõpsu,normaalselt töötava arvutiga võtab see vaid 5-10 sekundit.Kohutav ajakulu küll
Teadmiseks sulle,et viimase 1,5 kuu jooksul on lehte külastanud umbes 3000 naist ja vaid 300 (10%) neist on sponsoriotsijad.Ja kaugeltki mitte kõik pole prostituudid,paljud otsivad elukaaslast,kes jõuaks teda ülalpidada.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-13 14:22
kui selline seadistus oleks, siis mina kasutaks seda ka, ja ma usun et tegelikult paljud kasutaks, aga ettepanekuid on siin tehtud igasuguseid ja see leht pole küll see koht kus mingeid muudatusi oodata mis otsese raha küsimusega seotud pole, niiet rahuldu parem sellega et otsingus saad täita välja "kasutaja sponsorlusest".
˅ näita rohkem ˅
2010-08-13 14:28
kõik mis ei ühti enda eesmärkidega või kaldub sellest kõrvale, on valesti. liiga palju hädaldamist ühe mehe suust - võtab suhtlemisisu
˅ näita rohkem ˅
2010-08-13 14:38
No kui see linnuke oleks, siis peaks kõik ausad ka olema. Et kui tahad raha siis paned linnukese ja kui ei taha raha siis ei pane. Aga lõppeb see sellega et ühegi linnukest ei ole pandud ja kõik on tasuta seksijad ja pärast kirjas või veel hullem peale seksi teavitavad, et see kepp läks sulle nüüd nii ja nii palju maksma.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-13 14:49
juuksur: just täpselt nii ongi. Ka minul võtab suhtlemisisu sponsorluse otsimise nägemine

parmaleikin: minule piisaks ka sellest kui ma ei näeks neid kes ausad on
˅ näita rohkem ˅
2010-08-13 15:24
ja juuksur kui ma peaks proovima vastata sulle samas alatoonis siis ma ütleks kah "Liiga vähe infot ankeedil, et üldse midagi suhtlemisisu tekiks"
˅ näita rohkem ˅
2010-08-13 16:06
Aga nicedude,kas sa pole mõelnud selle peale,et naised võivad ise tahta oma kontakte otsida ja nad ei tahagi,et suvalised neid torgivad?Sinu pöördumist ootavad valdavalt just need samad teenuse pakkujad,kes ka ennast piltidega püüavad ennast nähtavaks muuta.Mõtle sellele,kas sinu ankeet ja pildid ikka annavad piisavalt põhjust naisele endast märku andmiseks
˅ näita rohkem ˅
2010-08-13 16:17
Seda enam võikski olla süsteem, et sponsorluse otsijate ankeetide nägemist kasutajad ise piirata saaksid.
Siis (sinu väitel) minusugused ei vaataks nende ankeete
Sa lähed nüüd teemast välja jfjm - teemaks siiski sponsorluse otsijate nägemise, piiramise võimause plussid ja miinused.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-13 16:19
mis see siia puutub. Inimene lihtsalt ei taha sponsoriotsijatega suhelda, neid näha, nende olemusse süveneda, nendega kuidagi kokku puutuda ega võimaluse korral üldse teada et nad olemas on. sinisilmselt ta lootis et äkki siis saabki sellise seadistuse, kuna väga keeruline see pole, tegelikult muidugi ei saa. Tema kasutaks seda seadistust, sina ära kasuta, misasja puutub siia tema ankeet
˅ näita rohkem ˅
2010-08-13 16:49
Mikhan,üritasin siin lihtsalt inimesele selgeks teha,et ta raiskab põhjaliku ankeetide analüüsimise ja valimisega tulutult aega.Tegelikult valitakse ju teda ning juuksur ja apelsin tõid välja kaks põhjust,miks seda ei pruugita teha
˅ näita rohkem ˅
2010-08-13 17:25
Raiskad aega asja selgeks tegemisega, mis pole üldse oluline. Kui ta tahaks et teda valitaks, siis sooviks ta et tema ankeet ei paistaks antud seadistuse rakendamisel, aga ta lihtsalt ei taha, et osad ankeedid talle paistaksid. Kui oled netis surfinud siis selline seadistusvõimalus on olemas näiteks rambler.ru-s ja kindlasti veel kuskil, seega ei mingit kosmoseteadust, täiesti teostatav. Ja ma ei leia ka et see kedagi segama peaks, näiteks minagi klõpsaksin sinna linnukese, ja põhjused miks apelsin ja juuksur mind valima ei peaks, oleks täiesti kõrvalised.
Natuke teemast mööda, aga mismoodi see ankeetide põhjalik uurimine tulutu on? Ma muidugi ei saa väita, et valimatult kirjade lahmimine annab võibolla suurema tulemuse, kui ühe välja valimine, juhul kui eesmärgiks oleks skoorimine, aga kui eesmärk on leida keegi kes sobiks, kindlate parameetritega ankeedis, siis ei pääse sa põhjalikust uurimisest
˅ näita rohkem ˅
2010-08-13 18:10
Kas mittesuitsetajal on õigus nõuda,et poe kassast tubakariiul kõrvaldataks,sest talle see ei meelsi?
muideks prostituutidele sobiks see märgistamine väga,sest siis leiab raha kergemini tee nendeni
˅ näita rohkem ˅
2010-08-13 18:18
Miks sa otsid täiesti sobimatuid näiteid, tubakariiul kõrvaldataks siis ju kõigi jaoks, oma konto seadistuses linnuke mõjub ainult sulle.
Ja üldse ei vaidle vastu, ilmselt jõuakski raha prostituutideni kergemini, kui prostituudi otsijal oleks võimalus siis nähagi ainult prostituute näiteks. Kas see oli nüüd vastuargument või misasi?
˅ näita rohkem ˅
2010-08-13 18:33
Sellist märgistust saaks aktiveerida ainult sponsoriotsija ise.vastasel juhul poleks tegemist võrdse kohtlemisega.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-13 19:02
nicedude-olen sinuga täiesti nõus sellega.vähemalt jääks ära mõtetut aja raiskamist,mida võib meeldivamalt sisustada ka siin samas IHA-s.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-13 19:20
mis sa ifim nüüd õelda tahtsid. kontol on olemas valikud, soovin olla sponsor, otsin sponsorit ja ei soovi sponsorit ja ei taha ise kah olla, kõik mis nicedude tahtis oli võimalus peita enda eest kontod, milles on valik" otsin sponsorit", nimelt kus on seal ebavõrdne kohtlemine. Kui veel piltlikumalt tahad näha, mine vaata kuidas see toimib näiteks rambleris või myheartis vms vene lehel, simpel as that
˅ näita rohkem ˅
2010-08-13 19:32
jfjm no sinu näide oli väheke mööda teema ideest.
Seda süsteemi on juba kasutatud ka reaalses elus... paljud mittesuitsetajad on avaldanud soovi et avalikes kohtades ei suitsetataks ja näe nüüd nii ongi.
Minu idee on täpselt sama - usun et siin lehel on palju inimesi kellele ei meeldi näha sponsoriotsijaid (samuti nagu ei meeldinud mittesuitsetajatel samas ruumis olemine suitsetajatega).
Ma tahakski sama kohtlemist - ma ei taha neid näha kui nad omi asju teevad (ehk suitsetajate puhul on selleks siis et mittesuitsetajad ei taha näda suitsetajaid suitsetamas).
Ja täpselt nii lihtne demokraatlik loogika see ongi.
Valikuvabadus ning enamuse hääl peaks peale jääma.
Ki vaid foorumit külastaks rohkem inimesi (näiteks seda teemat) siis usun et see idee võidaks hääletusel ära küll.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-13 20:26
ise suitsetaja ja mõistan mitte suitsetajat väga hästi foorumit külastavad suht paljud kasutajad ja kindlasti ettepanek leiab toetajaid ka
˅ näita rohkem ˅
2010-08-13 22:07
Ajakulu on ettekääne,tegelik põhjus on vaenulik suhtumine ja ma ei lepi sellega enne,kui pole kadunud siit kõik raha pakkujad,sest nemad on tegelikult selle pahe põhjustajad.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-13 22:32
äärmiselt demagoogiline väide, kumb oli enne kas muna või kana. Suures osas pole seal vaenulikkusega otsest seost, pigem on vaenulik sinu suhtumine, põhjuslik seos näiteks selline, et kuna suhtud vaenulikult rahapakkujatesse, konkureerid nendega naiste pärast, kes raha küsivad, aga ise raha ei paku, siis võitled iga hinna eest et rahaküsijatel võimalikult suur vabadus oleks ja siinkohal ei märka sellist pisiasja, et nende vabadust keegi ei tahagi piirata. kes selle nupukese omal aktiveeriks, see neile raha ei annaks niikuinii, ei näeks neid profiile ja siis ka ei kirjutaks sinna ka mürgiseid kommentaare, mis jälle omakorda frustreerib sind.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-13 23:22
Mikhan demagog oled ju sina.Siin kehtivad turu seadused: kui ostjat pole pole vaja ka kaupa,tekib ostja,siis ilmub ka kaup.Kui ostja legaalset kaupa ei saa,siis otsib ta üles salakauba.Tulles tagasi tubaka riiuli juurde,kui suitsetajaid poleks,poleks vaja ka riiulit.
Ja minu vaenulik suhtumine seksi ostjatesse on sellest,et ei osteta mitte seksi,vaid õigust naist alandada.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-13 23:43
Ma tunnistan et ma ei saa aru su motiividest viia teema algusest võimalikult kaugele, su näited kaubandusest a turundusest ja tubakast esiteks on nii meelevaldsed, et jätaks nad parem kõrvale, täiesti teemast mööda, aga kui pidasid vajalikuks seda mainida, siis seda mida ostetakse, sa ei tea, kes ostab seltskonda, kes seksi, kes võibolla tõepoolest ka õiguse naist alandada, aga see ei puutu üldse asjasse. Lisafunktsioon mida taheti ei tungi kellegi privaatalale, peale iseenda, seda rakendades sa lihtsalt ei näe neid keda sa näha ei taha, veel enamgi need keda sa näha ei taha, ei tahagi suure tõenäosusega et sa neid näeksid ja evribadi is happy
ma annan muidugi aru et see arutelu on puhtalt teoreetiline, siin ei hakka keegi midagi täiustama, aga lihtsalt huvitav on vaadata kui kaugele sa oma mõttearendustes lähed : ) Kui sa nüüd suudaksid korraks teemas püsida siis seleta ära mismoodi ja kelle huvisi see nupp kahjustaks. Ja veel niipalju, et ära aja seda segi blokeerimisega, sa lihtsalt ei näe osasi profiile.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-14 00:06
Ma polegi väitnud,et see kellegi huve kahjustaks,aga kas arvad,et see nõudmine jääks viimaseks?Järgmisena oleks platsis homofoobid.Ja nende nõudmine põhineks juba sellel,et miks teised said.Ja neile järgiandmine oleks juba väga libedale teele minek.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-14 00:20
ja libe tee oleks siin nüüd siis milline? Ma juhin veel korra su tähelepanu sellele et see nupp ei ole blokeerimine, sa ilmselt ei vaevunud ikkagi vaatama kuidas see töötab. igaks juhuks et nüüd mööda ei räägiks, siis nii, et sul on oma profiili seadetes valikud peida/näita ja siis need samad valikud mis su endagi profiilis ja muudkui peida keda tahad, kui võimalusi on, antud juhul siis oli jutt sponsorluse lahtrist aga muidugi veel lahedam oleks kui saadki peita veel rohkemate parameetrite järgi, mida otstarbekaks pead
˅ näita rohkem ˅
2010-08-14 00:30
See oleks välistamise võimalus,aga portaal võib anda ainult valikuvõimaluse.Välistamise võimaluse pakkumist võib tõlgendada vaenuõhutamisena.Ainuke võimalus oleks,et on võimalik valida mõlemaid eraldi.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-14 00:48
ehk siis mil viisil õnnestub selliseid passiivseid valikuid tehes vaenu õhutada? Kui ma peidan enda eest näiteks homod, sponsoriotsijad, abielus olevad, võibolla veel mingisugused, kellega ma ei kavatse tutvust sobitada, siis mismoodi ma sellega vaenu õhutan? ma isegi ei peida ennast, ei blokeeri, ei väljenda isegi suhtumist, lihtsalt ei näe. Ma isegi võtan endalt võimaluse minna ja vaenu õhutada.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-14 00:58
Sa võid ju neid mitte valida.See peab olema nii nagu on postkasti seaded.tavainimesele vahet pole,aga juristile võib küll olla
˅ näita rohkem ˅
2010-08-14 01:37
okei, ütleme et mõni edev homo tunneb ennast puudutatuna et kelllegile on antud võimalus teda mitte näha, kaebab ja see teeb saidile lihtsalt tarbetut ebamugavust, kui ma nüüd su mõttekäigu õigesti lahti sõnastasin, väga hüpoteetiline, aga olgu. Ma nüüd püüan lahti seletada, miks kõigist neist peitmise variantidest on praktiline väärtus just sponsorluse valikul, ehk paljude jaoks oleks see otstarbekas:
esiteks, miks peaks ma tahtma peita homosi, kui ma niikuinii ei ava meesterahva pilte ega fotosi, kui just avalehele mingit ägedat paati, tsiklit, autot või lennumasinat ei ole sattunud, ja miks peaks seda tegema ka keegi paadund homofoob, teisi valikuid peita jälle pole otstarbekas, sest neid pole nii häirivalt palju, ja osa infot on juba avamata pildi pealtki näha. Sponsoriotsija vastu aga pead sa enne huvi kadumist mõtetut huvi tundma, enne kui jõuad tutvumise osakonnas sponsorluse lahtrini, ja kui sa tõepoolest seda tüüpi suhtlust ei vaja, siis milleks see vaev. Ja selsamal põhjusel on seda tehtud ka neil saitidel mis ma sul soovitasin vaadata.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-14 10:53
jfjm: kui ma nüüd oma ideed kaubandusega seostan siis ma ütleks sedapidi - see on kaubanduses juba kasutuses, kuid siin veel mitte.
Mittesuitsetajad ei vaata suitsuleti poole, alkoholi mitte joovad inimesed pööravad pilgu ära kui nad näevad läikivate pudelitega riiulit ja mehed pööravad pilgu ära kui nad näevad naiste kosmeetikat. Siin olles aga mul seda võimalust ei ole et oma pilk ära pöörata enne kui ma olen üle poole ankeedi juba läbi vaadanud - kas sa saad mu ideest aru?
Mittesuitsetaja ei taha näha suitsetajaid enda ligi, kuid ta veel ei vihka neid selle pärast.
Samuti mina ei taha näha inimesi kes ennast raha eest müüavd kuid ma siiski pean seda tegema. Minu arvates just vastupidi - siin selle valiku puudumisega lausa sunnitakse inimesi seda "riiulit" vaatama kus see ebaeetiline kaup on (Ärme hakka vaidlema eetika teemal - minu jaoks enda pakkumine raha eest on ebaeetiline).
Ka gay-meeste / -naiste nägemise piiramine oleks kag ainult positiivne ja edasiviiv süsteem. Siis saaksid ilma vaenuta eksisteerida mitmeid erinevaid inimeste tüüpe ilma et nad omavahel kogemata sõdima hakkaks.
Ja seadusesilmaga siin ei ole mitte midagi pistmist. Me elame demokraatlikus maailmas kus igaühel on õigus valida. Ja kui ma tänaval kõndides ei taha vaadata gooti-stiilis riietunud tüdrukute poole, või siis nende krishna lauljate poole siis ei ole nendel mitte mingit õigust seda minult nõuda et ma neid vaataks - see on minu valik ja valikuvabadus peaks ju olema demokraatia üks osasid.
Ja ma tahakski seda sama valikuvabadust ka siinsamas - mitte vaadata nende poole, kes mulle ei sümpatiseeri või siis kes mind ei huvita absoluutselt. Siin aga hoopiski rikutakse minu valikuvabadust ja sunnitakse mind seda tegema (seda seda nii öelda saab)
˅ näita rohkem ˅
2010-08-14 11:01
Et siis igivana teema tagasi ja uue-uue hooga...! Ma kohe ei oska seisukohta enam võtta. Ma saan aru, et keegi meesisend oli solvunud selle peale, et on olemas teenusepakkujad, sposorite tahtjad jne. No kamoon mehepoeg või mis iganes sa oled kes sa siin jälestad taolisi inimesi. Sa oled mees kes otsib siin seksi, reeglina on ka teised mehed siin seksi otsimas...suur protsent, ütleksin et kuskil 75% on teist seotud naisega/mehega ja seega ei otsi te siin kooselu ega lillelist armastust vaid SEKSI. Mis pagana päralt peaks naine laskma endale tänamatult taha tõmmata ? Suur osa ei oska luua meeldivat olemist meestest. Te ei raatsi kulutada ju oma kallist ja armast aega suurepärasele õhtule, kuskil mererannas, shampusega, meeldiva kingitusega ja lihtsalt suurt ja ilusat romantikat mis paneks naise andmuma ilma igasuguse mõttega raha peale. Saage aru lihtsalt snad mis kirjutate siin oh teeme sesi ja romantiat ei huvita naisi...nad tahavad näha seda romantikat sel juhul, nad ei taha kuulda teie perest ega lastest midagi vaid just siis seda 12 tundi romantikat, kätel kandmist tahavad...aga seda ju ei suuda te pakkuda...ehk 2/3 % on selle peale mõelnud ja ehk ka seda teinud. Kui te pakuks sedda just ja sedaviisi, siis ei oleks raha enam oluline aga seni kuni kaks kätt taskus matsid tahavad tänamatult keppi, seni ei ka ka sul see kohustus tasuda selle eest. Mul savi kui nüüd keegi jubedalt solvub aga seda matslust on igatahes meeletult...ja siin ihas ... no kuulge kui mees kirjutab saame kokku teeme mõnu, ok, teeme aga maksa siis....pole nagu motivatsiooni hakata mõtlema selle peale, et mees võiks pakkuda ilusa äraolemise kui ta esimene kirigi selline labane. Ja uskuge mind...enamik naisi saavad meeletult kirju ja just taolisi iga päev. NO ÄRGE TULGE MULLE ÜTLEMA, ET SPONSORLUS EI OLE MÕNUSA KÄTEL KANDMISE ASEAINE...ON JA KUIDAS. VÄHEMALT MIDAGIGI SIIS TOLKU !
˅ näita rohkem ˅
2010-08-14 11:03
Vabandan mõne kirjavea pärast mis sisse tulid...see on see kiire kribamine.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-14 11:31
redlight, seda igivana teemat tahad sina siin präegu uuesti jahuma hakata, see on niipalju kordi läbi nämmutatud, jätame selle kõrvale või kui soovid siis teises teemas. Oluline on et motiividest olenemata ei ole sponsoriotsija paljude jaoks huviobjekt, aga on segamini huviobjektidega, see nupp lihtsalt võimaldab neid mitte näha ja kõik. Pole mõtet viskuda barrikaadile, mida pole onju. Keegi ei takista sind oma sponsorit otsida, lihtsalt sa ei otsi teda enam selle juurest, kelle raha sa niikuinii ei näeks
˅ näita rohkem ˅
2010-08-14 11:33
ResLight1 vaata selles asi ongi et minuu jaoks see ei ole enam seks kui ma selle eest maksma peaksin.
No ausõna tulge maa peale tagasi - miks peaks mees maksma selle eest et naisele naudingut pakkuda? Minu jaoks on seks siiski naudingu pakkumisest naudingu saamine mitte sisutühi nühkimine. Olgu selleks naudingu pakkumiseks siis kasvõi terve õhtu koos voodis jutu rääkimine ilma igasuguse seksita.
Ja miks peaks naine selle eest raha saama et ta asja nautida saab?
90% siinsetest sponsoriotsijatest ei lähe igaühega voodisse vaid on äärmiselt valivad meeste / naiste suhtes. Seega minu arvates nad valivadki endale sellise mehe keda nad ise tahaksid. Mis krdi sponsorlusest siin juttu olla saab kui isu ja soov vastastikune on?
Hoopis teine teema oleks kui see naine / mees oleks nii tasemel et see teine pool saab sellise naudingu osaliseks et lausa ise tahaks seda naist / meest rahaliselt aidata.
Kuid mina sellegipoolest ei taha näha ühtegi naist / meest kes raha lunivad.
Hoopis teine teema on vastata magedale kirjale otse summaga - siis on vähemalt asja eest.
Kui inimesi nägemata ja tundma õppimata kohe raha peale mõelda näitab minu silmis väga madalat olekut ja rämedaid eelarvamusi vastaspoole suhtes ja ma ausõna ei taha isegi mitte näha inimest kes minuga suhtlemata juba raha tahab.
Ja RedLight1 veel üks asi. Teema ei ole mitte teenusepakkujate maha tegemisest - vaid nende ankeetide vaatamisest loobumise võimalusest.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-14 13:03
Nicedude,Sa rääkisid demokraatlikust ühiskonnast,aga demokraatlikus ühiskonnas kehtib sooline võrdõiguslikus.Hea küll sina tahad mööda vaadata sponsoriotsijatest,aga millise võimaluse sa vastassugupoolele pakuksid?Nemad võibolla tahaks ka mööda vaadata meestest,kes otsivad vaid auku,kuhu toru tühjaks lasta.Mida eetilist näed sa mehes,kes kasutab naist nagu kemmergut ja siis veel kiruvad ka,kui kemps on tasuline.Olen kohanud siin naisi kellel sponsorlus on kirjas just taolise seltskonna äratundmiseks ja eemalepeletamiseks.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-14 13:17
jfjm .. netis on kõik tehtav. Ka sellise valiku saab vabalt teha kus mitte näidata mehi kelle ankeedil on kirjas "seks" tutvumiseesmärgiks.
Kuid mitte see pole ju teemaks. Hetkel on teemaks vaid üks valikuvariant mida mina välja tõin. Kui naised ei tahaks näha meeste ankeete kus märgitud seks siis nad teeksid ehk eraldi teema kus sellest räägiksid ise.
Ja see minu valikuvariant olekski neile abiks kes ei taha selliseid mehi kohata. Siis ma isegi mitte ei vaataks nende ankeete ju.
Kuidas sa küll ei suuda asjast aru saada mida ma öelda püüan ja sellest et selles valikus ei ole mitte mingit õiguste piiramist ega mitte midagi ebaseaduslikku.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-14 13:24
see on hea küsimus, aga kuna sina pole naine, siis ei kvalifitseeru sa ka naiste eestkõnelejaks, seega sa ei tea, millistest justnimelt nad mööda tahaksid vaadata, aga poleks ka mingi kosmoseteadus, et kui su profiilis on naine, siis saad ka erineva peitmisvaliku kui meestel. Aga selle parameetri peavad naised ise välja valima...
Tegelikult, kogu see probleem oleks ka palju lihtsamini lahendatav- kui avades iha, avaneks esimesena otsingu leht, mis jätaks su otsinguparameetrid ka meelde järgmisteks sisselogimisteks, ja voilaa, näedki ainulr neid keda soovid, siis avalehele polegi sul asja kui ei soovi näha neid kes ei meeldi. ? ah?
˅ näita rohkem ˅
2010-08-14 13:52
Nicedude,ma sain suurepäraselt aru,mida sa öelda tahtsid ja kui sa nüüd suudaksid natukenegi ette kujutada,mis toimub naiste kontodel,siis oleks sul häbi siin ajast rääkida.
˅ näita rohkem ˅
1
2