Foorum
1
2
2018-07-13 00:23
Kas see on hetkel ainult minu probleem, et ma jutukaase ei pääse veateatega "NetConnection.Connect.Failed" ?
Uuendasin Flash-i ära... proovisin 3 eri browseriga... igal pools sama jama.

Samasse teemasse võib ka järgnevaid jutuka maas olemisi teatada.
˅ näita rohkem ˅
2018-07-13 00:40
P.S:
Algul näitab pikalt "Palun oota loon ühendust sereriga" ja siis tuleb ülaltoodud viga.
Sama nagu hommikuti vahetult peale resa liituda proovides
˅ näita rohkem ˅
2018-07-13 01:57
Maailm ei ole veel otsas, kulla Dude. Pärast sinu postitust üritasin ka mina jututuppa siseneda, ent see ei õnnestunud täpselt samadel põhjustel, mille sina siin esile tõid. Seega ootame paremaid aegu ja küll peatselt kõik jällegi paraneb.
˅ näita rohkem ˅
2018-07-13 02:05
Teema püstitus ei ole maailama lõpu tähendus.
Püsivad jutuka kasutajad lihtsalt teaks, et süsteemiga on probleeme, kui teemat loeks.
Mina isiklikult tulen küll otsemaid siia foorumi rubriiki, kui jutukasse ei pääse. Kui ma näen / saan teada, et ma pole ainuke - siis tean, et pole põhjust muretsemiseks
Maailmalõpu tunne tekibki alles siis, kui sa üksinda selle maailmaga surema pead
˅ näita rohkem ˅
2018-07-13 02:05
Ilmselt mingi kala on jah... ma juba nii lootsin, et mind jutukast ülbitsemise eest välja visati
˅ näita rohkem ˅
2018-07-13 02:06
me kõik unistame sellest Cora
Erilisena tundmine oleks ju mõnus
˅ näita rohkem ˅
2018-07-13 02:08
Me kõik unistame sellest, et keegi mind lõpuks sealt välja viskaks ja tagasi enam ei laseks?!?😮😆
˅ näita rohkem ˅
2018-07-13 02:11
Sa ei unistagi v?
Minu jaoks oleks see küll märk sellest, et ma olen selle keskkonna jaoks liiga vanamoodse mõttemaailmaga
Hea märk, et "Dude - give up... you´re not ment for it"
˅ näita rohkem ˅
2018-07-13 02:15
Hea ongi, et jutukas vahepeal maas on - muidu tekib endal ise tunne, et vanamoodne ja hakkad kahtlema oma selges mõistuses
˅ näita rohkem ˅
2018-07-13 02:18
Daaa...
Ma kahtlen seda muud maailma vaadayes juba ammu (ca 10a), et ma liiga vanamoodne
Ja selge mõistuse definitsioon on kah väga hägune
˅ näita rohkem ˅
2018-07-13 02:22
Kohati on küll tunne, et enne siia sisse logimist käiakse Ebay'st läbi ja müüakse oma aju maha.

Btw, tundub, et jutukas on endiselt maas - millal sa, Nicedude, muidu viimati nii palju aega foorumis veetsid ja postitasid!
˅ näita rohkem ˅
2018-07-13 02:24
Igaüks, kes pisutki mõistust või tükikest aju omab, saab aru ka iseseisvalt, et järelikult peab olema viga jutukas ja ei milleski muus, selleks ei pea looma eraldiseisvat teemat.
˅ näita rohkem ˅
2018-07-13 02:25
eem... äkki miski 8a tagasi Enne seda, kui mu eelmine konto kustutati, mu foorumi väljaütlemiste tõttu Siis hoidsin heaga foorumist eemale
Aga kui jutukas töötaks, siis mind siin ei näeks
˅ näita rohkem ˅
2018-07-13 02:26
Teemat on vaja, et selgusele jõuda, kas probleem on vaid minu arvutis või süsteemis. Oma arvuti asju ma saaks ise lahendada.
Kui süsteem on maas, siis miks ma peaks aega raiskama oma arvuti vigade otsimisele?
˅ näita rohkem ˅
2018-07-13 02:30
Ma ei teagi, kumba mul ei ole, kas mõistust või tükikest aju, aga mina ei saanu aru, et asi jutukas on - ma arvasin, et asi mu arvutis on... see teeb vahel mingeid kummalisi nalju, millest ma ka aru ei saa
˅ näita rohkem ˅
2018-07-13 02:35
Just selle pärast ongi teemat vaja, et iga kasutaja, kes oma arvutit kahtlustab, saaks siia tulla ja näha, et tema IQ ei ole veel nii palju langenud
˅ näita rohkem ˅
2018-07-13 02:37
Kallid inimesed, mõtelge nüüd pisut ka ise. Mis kuradi arvutivigadest te siinkohal jahute, kui te ei ole oma süsteemil lasknud automaatselt mingisuguseid muudatusi teha? Kui te olete mistahes uuendustel lubanud oma süsteemis muudatusi teha, siis olge palun nii head ja vaadake oma sätted esmalt ehk üle?! Ükski uuendus ei saabu arvutisse, kui te pole selleks varasemalt ise luba andnud ja sellega tutvunud. Suurim viga ongi too tihend tooli ja arvuti vahel, ei muud.
˅ näita rohkem ˅
2018-07-13 02:45
Sa räägid isiklikust arvutist
Mul on näiteks firma raal, mille seadeid mina nii naljalt muuta ei saa ning aeg ajalt tulevad piirangud Domain-i sedetest - ehk siis oleks ikkagi viga MINU arvutis mitte süsteemis Samu asju teevad ka browserite uuendused (näiteks pärast viimast Firefox uuendust ma ei saa enam selles avada booking.com lehte).
Ning tänapäeva uuendustega ei tea iial, mis juhtub.
Üks viimaseid WIN 10 uuendusi muutis isegi mu läpaka "Power Scheme" seadistusi ilma minu küsimata - ei või iial teada, kui MS otsustab, et Flash on ebaturvaline ja see seatakse MS enda turvariskide alla. Mina näiteks ei saa WIN uuendusi välja lülitada.
Selle jaoks ongi vaja teemat, et inimesed aaks võrrelda enda hetke olukorda teistega.
Kui üks ütleb, et jutukas maas ja teine kah sisse ei saa = süsteemi viga.
Kui ta jääb ainukeseks, kes sisse ei pääse = peab viga olema oma arvutis.
˅ näita rohkem ˅
2018-07-13 02:49
Aasta ei ole enam 1990. Haara mõnest esindusest mistahes odav tahvel ja asi ants.
˅ näita rohkem ˅
2018-07-13 02:52
...oot, mis mõttes ei saa WIN uuendusi välja lülitada? Mulle maabus üleeile persetäis igakuiseid uuendusi, milledest ühe installimisel arvuti lihtsalt keeldus seda tegemast. Administraatoriõiguseid omades ma peitsin antud ebavajaliku uuenduse ja enam see mind ei tülita.
˅ näita rohkem ˅
2018-07-13 02:53
Mitte ükski turul olev tahvel ei suuda hallata neid tarkvarasid, mida mu töös vaja on
Pealegi, minu teada, Androidid ei toeta üldse enam flash-i minu teada.... (võin eksida)
Seega "Haara mõnest esindusest mistahes odav tahvel ja asi ants" ei oleks kohe mitte üldse ants
˅ näita rohkem ˅
2018-07-13 02:56
Mul on tahvel olemas, ei olnud kõige odavam, jutukasse sellega ei saa - ei toeta flashi
˅ näita rohkem ˅
2018-07-13 02:56
Seda ma just enne ütlesingi - personaalses arvutis on õigused sinu käes.
Kui sa tead mida tähendab "Domain client PC" siis sa seda juttu ei räägiks
Domeeni arvutitel haldab uuenduste õigusi su firma IT-osakond ja nemad otsustavad, millised uuendused tulevad kui üldse tulevad, ja millised mitte. Sina kui arvuti kasutaja neid seadistusi muuta ei saa - sul lihtsalt pole selliseid õigusi (kui IT osakond sedasi otsustas).
˅ näita rohkem ˅
2018-07-13 02:56
Sellisel juhul peaks teil, härra Dude, vajalikke kogemusi olema piisavalt selleks, et mitte lihtlabasest Iha.ee foorumist antud teemal nõu küsida.
˅ näita rohkem ˅
2018-07-13 02:58
Otse vastupidi - minu valikute puhul ma ei tea iial, kas jutukasse sisenemise probleem on mu OP-süsteemis, mu browseris, mu õigustes või iha.ee süsteemis
Selle pärast ongi vaja teiste kasutajate tagasisidet, kas asi on minupoolne või asi ongi süsteemis
˅ näita rohkem ˅
2018-07-13 02:58
Dragu, väga tore kui sina arvutite valdkonnas nii tugev oled, kõik ei ole seda ja nende jaoks võib see teema siiski väga asjakohane olla.
˅ näita rohkem ˅
2018-07-13 03:02
Olgem nüüd ausad - me räägime hetkel ikkagi personaalsest koduarvutist, ja kindlasti mitte töömasinast...kodus peaks ikkagi igasugused aparaadid toimima vastavalt peremehele, ja mitte tema töökohast lähtuvalt.
˅ näita rohkem ˅
2018-07-13 03:05
Ma pole isiklikku arvutit omanud juba 12a... Miks ma peaks omale eraldi arvuti ostma, kui iga 2a tagant ma saan uue võimsa asja töö poolt (mida on lubatud kasutada ka isiklikel otstarvetel).
Ja ma olen enam, kui kindel, et ma pole ainuke, kes töö raaliga sees käib. Ma lausa usun, et neid on ca 20-30% siinsetest jutuka / iha.ee kasutajatest
˅ näita rohkem ˅
2018-07-13 03:09
Kui palju on siin neid, kes oma arvuti hingeelu lõpuni tunnevad? Olgu selleks siis isiklik aparaat või tööalane. Siin on sageli isegi elementaarse lugemisoskusega probleeme ja siis eeldada, et inimene saab jutukat avades ja mitte sisse saades kohe hetkega aru, et asi pole tema arvutis vaid saidiga on mingi kamm - seda on liiga palju loodetud.
˅ näita rohkem ˅
2018-07-13 03:10
Keskmiselt võimekas sülearvutigi ei maksa hetkel rohkem kui napid paarsada eurot. Milleks ma peaksin vajama üht teiste poolt kontrollitavat tööarvutit, kui ma võin piisavalt võimeka ja vaid enesele kuuluva variandi antud hea palga eest endale ise võimaldada?
˅ näita rohkem ˅
2018-07-13 03:12
Corazon, mul meenub sellega see jutuka Barbeli aegne jutuka kasutaja, kes BAN saades läks ja ostis omale uue arvuti, kuna arvas, et jutukasse mitte pääsemise probleem oli arvutis
Mul oli kõht kõveras, kui Barb mulle kirjutas, et ****** läks omale uut läpparit ostma, kuna ei pääsenud jutukasse
˅ näita rohkem ˅
2018-07-13 03:15
Dragunov, eks see on sinu otsus, kui sul on oma rahast 500-1000€ raisata.
Mina seda kulu otstarbekaks ei pea... eriti, kuna ma tean, et alla 1000€ mulle vajalikku asja küll ei saaks (ja mul sellist vaba raha pole raisata).
Aga nagu Cora ütles - siinses keskkonnas väga paljud ei tea oma arvuteid, seega teema peaks olema vägagi asjakohane
˅ näita rohkem ˅
2018-07-13 03:26
Seega peaksid kasutajad end ehk rohkem antud vallas harima, mitte pelgalt jututoas tühja mulisema.
˅ näita rohkem ˅
2018-07-13 03:31
EI PEA
Kui su pesumasin ei tööta, siis sa ei hakka end harima pesumasina tööpõhimõtetel.
Kui su arvutis ei tööta 2 programmi, siis sa ei hakka progemiskeeli õppima.
Kui sul peenras porgand ära sureb, siis sa ei hakka keemikuks, et uurida oma mulla koostist

Seal kus vaja - sa pöördud kohtadesse, kus saab abi !!!
Jutuka maas olemise osas - saabki siia teemasse pöörduda
˅ näita rohkem ˅
2018-07-13 06:40
Tundub et jututuba jätkus siin edasi .. kuigi mul siiski sama jama nagu teil kõigil Ja noh eks oli ka aeg et see jututuba seal ükskord otsa saab
˅ näita rohkem ˅
2018-07-13 10:03
rip iha jutukale v
˅ näita rohkem ˅
2018-07-13 10:04
No andke andeks, ma ajasin ainult natuke õlut jutukale ja jooksis teine särtsudes kokku. Naabrimees lubas vaatama tulla
˅ näita rohkem ˅
2018-07-13 10:26
naarbimees paneb ka särtsaki õltsi kõrist alla ja ei pääse ikka jutukasse.
˅ näita rohkem ˅
2018-07-13 10:43
Naabrimees lakub kuivanud õlut, tal ilge pohmakas
˅ näita rohkem ˅
2018-07-13 10:58
IHA on elu--nyyd seda enam pole, kuna jutukas on endiselt maas.
˅ näita rohkem ˅
2018-07-13 12:37
Jutukas maas , selle elab üle aga kui iha top pange lendab siis neid suitsiide ei jaksa keegi kokkulugeda
˅ näita rohkem ˅
2018-07-13 14:38
Ma ei mõista miks see jutuka puudumine nii suur probleem on, seal nagunii aetakse vaid täiesti ajuvaba möla. Olen ikka mõelnud, et kas inimestel tõesti midagi targemat teha ei ole kui istuda päevad läbi selles jutukas ja ajada paska suust välja.
Aga Aix-i jutus on iva sees küll, see top on siin paljude jaoks elumõte ja õnn ja ei taha tõesti ette kujutada mis saaks kui see top kaoks.
˅ näita rohkem ˅
2018-07-13 15:12
Aix aga võiks ka selle maha võtta
˅ näita rohkem ˅
2018-07-13 16:38
Nüüd kus iha jutukas maas, siis ehk inimesed suudavad oma elu elada. Koolid lõpetada, tööd teha ja lastega tegeleda. Ehk saavad õue jalutama isegi mindud.
˅ näita rohkem ˅
2018-07-13 17:16
Mõni saab isegi seksi
˅ näita rohkem ˅
2018-07-13 17:25
Kurat ei usu. kõik katsetavad iga 3 min tagant kas jutukas töötab. Kuid samas on ku 3 min päris pikk aeg
˅ näita rohkem ˅
2018-07-13 18:14
Suhtleisn täna naisega--tuli välja, et päris meeldiv naisterahvas.
˅ näita rohkem ˅
2018-07-13 18:59
paras,teil pole nüüd ühtegi sõpra
˅ näita rohkem ˅
2018-07-13 19:25
Ohhoo.. näedsa, läkski teema asja ette
˅ näita rohkem ˅
2018-07-13 19:28
Dude, ma saan su postitusest aru, aga sa räägid siinkohal näiteid tuues mööda ja laskud äärmustesse. Kui nüüd järgida sinu loogikat, siis ei saa ükski inimene, kel puuduvad elektrikupaberid, isegi mitte kodus lambipirni vahetada.

Ma viitan lihtsamatele oskustele ja igapäevastele olmeteadmistele ja ei millelegi keerukamale. Selleks, et mõni kergem teadmine omandada, ei pea sa õppima doktoriks. Mina vähemalt eeldan, et kui mõni mees on näiteks autoga aastakümneid igapäevaselt sõitnud, siis oskab ta seda vajadusel ka ise pisut putitada või rehvigi vahetada, mitte ei kutsu koheselt välja puksiiri või ei vii autot aknapesuvedeliku vahetamiseks kohe mehaaniku kätte. Sama kehtib kõige muugi kohta.
˅ näita rohkem ˅
1
2