Foorum
1
2
2010-07-20 21:53
Kas oleks võimalik, et postkasti saabunud kirjadel kohe kasutajanime kõrval on olemas ka vanus, et saaks neid saabunud kirju kiiresti sorteerida vanuse järgi?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-20 22:05
ja sa usud ka neid numbreid, mis ankeetides kirjas ei saa ometigi nii naiivne olla
˅ näita rohkem ˅
2010-07-20 22:22
metslilleke- õige kuid näed,et saab olla kahjuks lihtsameelseid on kahjuks palju
˅ näita rohkem ˅
2010-07-20 23:03
See on õige et mehed ankeetides vanust vassivad. Tean konkreetselt mitut juhtumit kus koguni 6 a vanemaks valetatakse, ju siis arvatakse et vanemad mehed lähevad naistele paremini peale
˅ näita rohkem ˅
2010-07-20 23:58
Oh Barb....ma valetaks ennast pigem 6 aastat nooremaks....aga ei saa...Kellele seda "poisikest" siis vaja oleks
˅ näita rohkem ˅
2010-07-20 23:58
milleks vanuse alusel teadete sorteerimine? aga kuidas oleks tekstilise redigeerimisega? tahtmiselt peaks ka sealt mingi vanuse (kui bioloogilist sealt ei tule, saab nt mentaalse) teada saama...
˅ näita rohkem ˅
2010-07-21 00:20
aikon: Ka vastupidi juhtub kus mees end hoopis nooremaks valetab kuid tegelikkuses hoopis 40 - nendates on. Kunagi soovis üks tutvuda. Toona oli mul ankeedis vanusepiiriks 32. No vaatasin et tutvuda soovija ankeedis klapib, võtsin teise messengeri ( pilti tal polnud ). Lõpuks selgus et mees 38. Küsimuse peale et miks ankeedis siis teised andmed, vastas et noh, ma poleks ju muidu teda listi võtnud. Kah õige Pikka juttu siiski ei ajanud ( vanus vanuseks, alati saab erandeid teha ) kuna maailmavaated ei kattunud
˅ näita rohkem ˅
2010-07-21 10:20
kasutajal oli kuulutus ju siis tuli niipalju kirju, et ei suuda sorteerida
˅ näita rohkem ˅
2010-07-21 11:33
ilmselt oli nendel saatjatel palju muresid kui mure on, ei peaks ju vanus oluline olema vs mis
˅ näita rohkem ˅
2010-07-21 16:16
juuksur-tekstilise redigeerimisega kas tahaksid kirjastust rajada vanus on ikka oluline ka siis kui saatjatel paju muresid paljude ankeetide andmed ei vasta alati reaalselt inimest kajastava info tegelikkusega,,,, see on ju selgemast selgem paljudele
˅ näita rohkem ˅
2010-07-21 16:58
Risto - sinu tekst tahaks ka redigeerimist. mis puutub sellesse, mida ma ütlesin, sii sellel oli teatud knihv olemas, kuid sina sellest aru saama ei peagi.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-21 20:06
juuksur-vaata kui tubli ja tore oled ära muretse seal kus mingit muret pole saan paljustki aru,mis muidugi on arusaadavalt väljendatud
˅ näita rohkem ˅
2010-07-22 10:22
Risto - ka arusaamine on suhteline.

teemast. kui mingi kindla huvigrupi huvid kaaluvad üle teise sihtgrupi huvid, siis saavad sellised muudused ilmselt ka võimalikuks.
seni jäävad need muudatused jm individuaalsele tasandile
˅ näita rohkem ˅
2010-07-22 10:48
juuksur-kõik on suhteline
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 09:55
Eks see vanuse valetamine on täitsa mõttetu asi, sest kohtudes ju tuleb nagunii välja, nii et ma ei mõista sellist valetamist.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 13:25
barbwire, tore et sina oma vanust ei valeta
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 14:47
Mees, rahune maha! Minu õiget vanust teavad siin vähesed, sina paraku nende sekka ei kuulu.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 14:55
Arm3: Mina pole oma vanust valetanud kuid olen jätnud selle ütlemata, lasknud inimesel ise arvata, kui see talle nii oluline on. Nii nad siis teevadki ise pakkumisi, kes arvab et olen 25, kes 32 jne. Kumbki nendest numbritest tõele ei vasta. Piltide järgi on pakutud 22 jne. Kui seletan et see ei vasta tõele, ollakse hämmeldunud et kuidas nii, vanem sa mingil juhul pole. Teine asi on reaalsuses olnud, ka siis on pakutud 25. Kuuldes et pakutav pole õige, jätkub hämmingut kauemaks, et no pole võimalik, sa pole mingil juhul üle 27. Mida iganes Jäägu igaühele oma arvamus.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 15:51
miks sa näiteks algus aegadel kirjutasid ihas, et su vanus on 22 ning sexinestonias valetad endiselt oma vanust Kui aus olla siis mind jätab külmaks kui moor sa oled
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 16:48
Kle inimene kui sind külmaks jätab, ära torgi. SIEs pole ma ammu tegev ning pole seal oma vanust märkinudki. Ma pole Ihas MITTE KUNAGI oma vanust avaldanud, milleks üldse selline poleemika? Mis sind painab et sa ei saa minust ei üle ega ümber? Ma ei saa aru mida peaks sind minu vanus kottima, tegele oma asjadega!
˅ näita rohkem ˅
2010-07-28 00:23
Barb aga mitu talve sa näinud oled?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-28 18:11
Mina pole oma vanuse varjamisega kunagi vaeva näinud ning kuna paistan alati aastaid noorem oma tegelikust vanusest, siis olen selle reeglina ka oma ankeedile lisanud.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-31 11:25
Selle siinsest kirjapanekust pole mingit kasu või õigemini võid ju seda lugeda aga uskuda? No püha lihtsameelsust. Tavaliselt näitab selle ära kijutamise stiil ja sõnade valik ja suhtumise olemus. Iialgi ei suuda 20 kirjutada nii nagu 40 ja vastupidi kah mitte. Kirja pilt muutub totakaks.
Tean paari kasutajat kelle vanus kõigub kui õhurõhk.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-31 13:26
Aike, ma vaidleks vastu.Kui kahekümnene ei ole eesti keele tundides maganud ja on piisavalt palju raamatuid lugenud,just selliseid,mis on kirjutatud või tõlgitud enne tema sündimist,siis võib tal neljakümnese stiil isegi õnnestuda.Aga vastupidine on vist jah võimatu
˅ näita rohkem ˅
2010-07-31 15:10
ifim ei kool pole ühtegi matsi ära rikunud, öeldi kunagi ja vaevalt ta seda ka praegu teeb. Üks on see mida inimene omandab koolis on aga asju mille omandab inimene ainult eluga. Enesekindluse mis toetub argumenteeritud hoiakul. Lolli enesekindlust oleme me kõik näinud.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-31 16:07
Aike,olen siin suhelnud 20 aastaste neidudega kelle ellusuhtumine ja elust arusaamine on palju täiskasvanulikum,kui paljudel neljakümnestel.Kui poleks pilte ja mõningaid teadaolevaid fakte,ei usuks,et nad nii noored on.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-31 18:13
Tänan komplimenid eest mu lemmik.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-31 21:53
Njah, ega see ülikooliharidus veel midagi näita. Siin suhelnud mõne väidetavalt ülikooli vennaga kelle suhtlusstiilist seda mingil juhul arvata ei võiks, samas kui teine temasugune näitab ka 30 - aastastele silmad ette.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-31 22:08
Ega ülikool polegi mõeldud elutarkuste jagamiseks,seal valmistatakse sind ette ikka mingiks elukutseks.
Elutarkused tulevad ikka eluülikoolist,aga mis parata,kui mõni jääb kuni surmani esmakursuslaseks.Teine seevastu läbib mitu kursust korraga.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-03 00:31
paraku see ongi inimeste eripära
˅ näita rohkem ˅
2010-08-03 01:29
parmaleikin: Nii mitu et kurta veel ei saa
˅ näita rohkem ˅
2020-01-21 23:01
Ohh, täitsa lahe teema iseenesest! Vaadates millal see tehtud on, pean nentima, et 10aastaga just suuri muutusi ei ole
˅ näita rohkem ˅
2020-01-24 16:48
Ihas ei toimugi muutusi ainult kasutaja-nimi on muutuv
˅ näita rohkem ˅
2020-01-31 01:34
Siin on hetkel midagi väga mäda, kaks inimest said kasutajatingimuste rikkumise eest bloki. Vb olla oli neid rohkem, kuid need kaks on rohkem mainimist väärt.
˅ näita rohkem ˅
2020-01-31 02:17
Barbwire ammu kinni ...mis siis nüüd,piltide järgi nüüd ju Spicegirl ega keegi kadunuks jää.
˅ näita rohkem ˅
2020-01-31 02:48
Aitähh 2JZ, et tähele panid mis juhtus🙂 lihtsalt jäin jalgu 🙂 ühele tuntud inimesele ja ta otsustas olukorra lahendada... Aga kõik on hästi, tänud toetamast
˅ näita rohkem ˅
2020-01-31 03:14
Sain aru, et samal ajal kustutati ka üks teine konto, siis kui sa peaksid seda lugema kindlasti kirjuta abi lehele ja hiljem mulle annan sulle teada kellele tänu võlgu oled, et konto blokeeriti
˅ näita rohkem ˅
2020-01-31 05:03
Täna sain bloki reeglite rikkumise eest... Lihtsalt sellepärast, et ühel heal naiskasutajal oli valus mind vaadata🙂 ja leidus kaastundlik moderaator kes selle probleemi lahendas...mul ei jäänud tõesti muud üle, kui kirjutada abisse, kirjeldada olukorda ja anda need nimed üles kes süüdimatult niimoodi tegutsesid, sain kiirelt konto tagasi, kuid tahtsin öelda, et reeglid on kõigile ka sinule(nimi)moderaator kes sa täna mind blokkisid mitte millegi eest
˅ näita rohkem ˅
2020-01-31 11:47
touch1
viimati külastas registreerus saidil vaadatud
2020-01-31 11:45:27 2013-02-02 23:13:34 235050
kasutaja on sind blokeerinud
˅ näita rohkem ˅
2020-01-31 12:07
Hea naisterahvas võtan julguse Teile meenutada, et see oli vastus Teie blokile... Jutt käis hetkel konto blokeerimisest...aga imetlen jätkuvalt Teie oskust ilmuda õigesse teemasse
˅ näita rohkem ˅
2020-01-31 12:25
Selles eas naised..aga nagu plikad lasteaias
˅ näita rohkem ˅
2020-01-31 12:27
touch1, võtan siis julguse mainida, et olen ammu sult bloki maha võtnud.
aga kuna minu konto juba teist korda müstilise "reeglite rikkumise" põhjendusega eile öösel blokeeriti, siis ilmselt olen õiges teemas. ainult et sulle kirjutada ei saa nagu sa soovisid oma kommentaaris
igal juhul tervitused sinule, kel sul pole oma ajaga muud teha kui lambist kasutajate kontosid kinni panna. see nagu on vastavuses kõigi reeglitega muidugi...
˅ näita rohkem ˅
2020-01-31 12:29
jallekoos,
vabandust, kas kõrges eas naisterahvad ei tohigi oma kaitseks nüüd enam sõna võtta? mingi uus reegel?
˅ näita rohkem ˅
2020-01-31 12:38
Ma ei tea küll mida tähendab Teie keeles ammu, aga selle hetkeni, tänaseni on see blokk eksisteerinud...rääkides aja kulutamisest, siis kõik need soovitused on pärit just Teie enda arsenalist.Jah kasutajal on õigus blokeerida inimesed oma kontol, kui selleks tekib vajadus..see on vastavuses reeglitega... Suhtlen viisakalt kõigiga, kuid see ei tähenda, et kõigiga ka lähemalt tutvun... Kindlasti ei vaja ma Teie soovitusi kuidas oma aega sisustada, kena nädalavahetust..
˅ näita rohkem ˅
2020-01-31 12:57
touch1, kahjuks eksid. sinu kontolt võtsin juba mitu kuud tagasi bloki maha, kuna ei näinud selleks vajadust.
aga see pole üldse teemaks hetkel. vaid ikkagi oleks huvitav teada, kes siis on see naiskasutaja, kellel nii "valus on vaadata" teisi kasutajaid, et peab organiseerima kontode lambist kinnipanemise.
sain aru, et sul on infot selle kohta?
ning tervitused olid mõeldud moderaatorile, kel pole oma ajaga muud teha kui ilma põhjuseta kontosid sulgemas käia. viimane kord eelmise aasta detsembris ja nüüd siis uuel aastal uue hooga?
ning tundub, et lisaks minule on ka juba teised kontod "pinnuks silmas". minu ja touch1 konto blokeeriti pmts samal minutil eile öösel. juhuslik kokkusattumus?
˅ näita rohkem ˅
2020-01-31 13:51
Kui minu konto blokeeriti oli sees vaid üks moderaator ja sa tead ise ka kes see oli
˅ näita rohkem ˅
2020-01-31 14:00
igal juhul tervitused sellele usinale moderaatorile. mul on teatud huvipakkuvat infot seoses nende müstiliste kontode kinnipanemistega....aga siin seda jagama ei hakka. ja kuna sulle privaatselt ei saa kirjutada, las ta jääb siis.
muidugi sa võiksid selle toreda tegelase kasutajanime siin avalikustada. siis vähemalt kõik teavad, keda tänada, kui sinu või minu konto jälle lambist lukku pannakse
˅ näita rohkem ˅
2020-01-31 14:12
Ma kindlasti hoolitsen selle eest..
, et inimene kes kuritarvitab oma võimu ja positsiooni isiklike vajaduste rahuldamiseks tekitades kaost.. ja irooniline on see, et ta kõik see aeg on hetkel sees ja jälgib mängu...
˅ näita rohkem ˅
2020-01-31 14:42
Vahepeal oli üks mode sees. Ma isiklikult nägin.
˅ näita rohkem ˅
2020-01-31 17:06
Kindlasti mäletate veel aega, kui iga nädal tehti siia üks ühekahur. Kummaline oli, et tollel läks pilt üles poole tunni jooksul peale konto loomist, kui oli üsna tavaline, et pidi pildi üleslaskmist paar päeva ootama. Loomulikult lasti veel 3-4 pilti üles ja kohe kui viimane üleslastud, hakkas kahur topi pihta tuld andma.
Ja nüüd arvake ära, milline moderaator pildi üles laskis
˅ näita rohkem ˅
1
2