Foorum
2011-04-06 08:32
tervist on keegi kursis heast tegiast Tartus
˅ näita rohkem ˅
2011-04-06 08:52
Siin paraleelses teemas oli juttu,et sellest teenusest on erinevad arusaamad,sellepärast peaksid täpsustama,et kas tahad ainult püssi laadimist või et lõpuks pauk ka tuleks
˅ näita rohkem ˅
2011-04-06 09:04
et ikka pauk ka tuleks
˅ näita rohkem ˅
2011-04-06 11:13
kui on huvi sellist asja teha siis ootaks kirja postkasti
˅ näita rohkem ˅
2011-04-09 15:17
tead, pauku tohib teha ainult siis, kui selleks on olemas luba. oluline, et oleks teistest ohutus kauguses.

ma ei saa aru, mis teema selle massaazhi ja pauguga on. kas ise ei saa enam lahti? tehke endale selgeks erootilise massaazhi mõte
˅ näita rohkem ˅
2011-04-09 19:30
Utha, ma arvan,et sa peaksid selle ära tegema reaalselt.Valed arusaamad saaksid sellest teemast selgeks?Mured saaks murtud ja soovija õnnelikuks.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-09 20:04
misasja ma tegema peaksin? ja kelle muresid see lahendama peaks nagu? sinu kujutlused on muidugi huvitavad, aga ma ei osuta sellist teenust kellelegi.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-09 21:45
ma vihjasin seda teemat algatanud isiku suhtes? Paugu ja massaazi suhtes?
Kujutlus oleks ülimalt erutav? Kuid jah ,paraku kurb,et Tartusse ei tõtta appi hädalisele.
˅ näita rohkem ˅
2021-12-27 11:36
"ma ei saa aru, mis teema selle massaazhi ja pauguga on. kas ise ei saa enam lahti?"
-------------------------------------------------------------------------------------------

kas restoranis ja kohvikus käiakse ainult sellepärast, et ise ei oska üldse süüa teha?
emotsioon, eriline kogemus, lõõgastus on vast siiski olulisem põhjus

ja erootilise seansi puhul nauditakse iga sekundit, mitte ainult "paugu" momenti
tantristide õpetuse kohaselt toimides jääb muide see paugutamine üldse ära.
˅ näita rohkem ˅
2022-01-04 13:32
Olen ka mitme massaazipakkuja juures käies enne massaazi öelnud, et ma õnnelikku lõppu ei soovi. Selle peale on mind üllatunud näoga vahtima jäädud Tahaks tunda eelkõige just neid Capri mainitud naudinguid. Siis saab selgeks, kas massöör üldse massaazi valdab või ongi vaid lahtilöömise meister. Ja tuleb tõdeda, et vähesed valdavad massaazi! Capri hoolitsuse all pole olnud au käia
˅ näita rohkem ˅
2022-01-06 11:14
lifepleasure,
massaaž on eelkõige puudutuste kunst, hea energia liikumine kehade vahel. mu meelest kaasasündinud anne seepärast võib mõni inimene väita, et ta ei oska masseerida...aga piisab tema paarist käesilitusest kui juba hakkab mõnus.
samas võib tulla proff diplomeid lehvitades ja edukalt läbitud massaažikoolitustest pajatades. aga tema puudutus on pigem ebameeldiv, kuna õige tunnetus puudub.
seega see massaaži valdamine on kahe otsaga asi. ja mingit hinnangut ei saa anda enne omal nahal äraproovimist
nn lahtilöömine kestab erootilise seansi puhul ju tglt paarist sekundist kuni ehk 10 minutini.
kuigi 99% patsientidest seda ootab ja soovib, pole see tõenäoliselt siiski ainus põhjus, miks ikka ja jälle tagasi tullakse
˅ näita rohkem ˅
2022-01-14 11:40
Capri- kahju, et su patsientide nimistu täis on
˅ näita rohkem ˅
2022-01-14 13:06
Mul on caprist kahju.
˅ näita rohkem ˅