Foorum
2022-02-12 23:58
Palju selliseid naisi üldse on kellele meeldiks selline asi , kellele meeldib ja kellele ei meeldi võite vabalt oma arvamused kirjutada , mida rohkem vastuseid siis seda huvitavam lugeda .. foorum tundus kuidagi igav ja vaikne nurgake olevat
˅ näita rohkem ˅
2022-02-19 23:12
milleks selline välismaine nimi, pikk . Kirjutanud - Rivi
˅ näita rohkem ˅
2022-03-21 10:25
Ikka meeldib
˅ näita rohkem ˅
2022-06-23 03:40
Sellist naist sooviks endalegi.
˅ näita rohkem ˅
2022-06-23 09:03
Cuck
˅ näita rohkem ˅
2023-07-23 20:15
Huvitav teema
˅ näita rohkem ˅
2024-02-04 10:18
10.02 läheme Club69 Swinger peole lootuses saada naisele korralik GangBang.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-04 11:28
Aga minge, mina ei keela.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-07 00:01
Saite siis ?
˅ näita rohkem ˅
2024-03-07 10:11
Tere!
Avaldaksin ka oma tagasihoidliku arvamuse, kogemuste pealt...st kogenud nii vaiksemat era swinger pidu(sid) kui nn gangbangi...siis 120% hetero mehena, oman sellist arvamust: no põnev võib see esialgu ju olla-tunduda kuid kui veits süüvida olukorda või sellesse, mida kohal näeb või toimub siis..."kõik pole kuld mis hiilgab".
Kui teema algataja küsis, et "palju on naisi, kes laseksid ennast xxx valimatult ja palju siis...neid on kuid kindlasti on see rohkem meeste fantaasias ja paljuski meeste "sund" oma naiste või sõbrataride suhtes...on see siis mingit sorti alluvus suhte vorm või ka finantsiline alluvus...ja mis veel on viimasel ajal moes, mehed ise "kupeldavad" oma naisi, st naised seksivad vaid raha eest...mida rohkem-seda uhkem ja kui nii...siis siin pole suuresti naudinguga ja naise enda isuga midagi pistmist vaid tegu on raha ahnusega ja muideks "kupeldamine" on karistatav tegu.
Aga nüüd olukorrast kui naine ka ise tahab...ja nagu kirjutasin, neid on...siis see on ka selline huvitav jälgida...nagu eneseteostus või eneseimetluse vorm, et "nad naudivad seda...ma olen nii HEA, need mehed on kõik minu päralt ja kõik tahavad MIND ja see tõstab enesehinnangut". See on gangbangi puhul siis selline ideaalsem-parem vorm, ei jäta sellist sunduslikku muljet ja on asja-tegevuse enda mõte.
Aga neile, kes pole seda kogenud ja paarina arvavad, et TAHAKS...tehke eelnevalt ausalt kodutöö ära ja leppige kokku piirid, kes-miks-kuidas ja paljuga...sest see kui ollakse juba üritusel ja seal lööb välja armukadedus, on seda kõrvalt vastik vaadata-kogeda ja näitab ilmselgelt, et kodutöö on tegemata, naine on nö "tanki" lükatud ja ta üldse ei taha või nii ei taha nagu seal toimuma hakkab.
Ja veel selline vaade: osad mehed arvavad, et selline "täitmatu" naine on äge-õnnistus kodus...ee, kas ikka on??? Selline naine, ei piirdugi ühe mehega, st see üks mees ei suuda tihti talle täit naudingut pakkuda ja ta vajab rohkem-kauem ning vb alles 3-4 mees suudab talle orgasmi esile kutsuda, sest tavaline mees lihtsalt ei kesta nii kaua...kui naine alles nö "käivitus" on mehe pauk lahti ja korras...naine jääb rahuldusest ilma.
Naistel, kes nt üksi-või julge sõbrannaga satuvad grupikale-gangbangi esimene kord...siis, üldiselt...mehed on vaid panijad...st unustage suuresti rinnad-keelekas jne...vaid üks tavaline sisse ja välja...ja see paistab välja suht primitiivne...samas üldistada ei saa-tohi...aga ärge üle mõelge ja mingit IMET seal tihti ei sünni...samas kui minnakse sooviga SAADA siis jah SAABKI.

Edu kõigile vallatutele ja kaunist kevade algust!
˅ näita rohkem ˅
2024-03-08 09:14
Ise nägin 69-s kus mingi 4-5 meest ühe naisega ja kaaslane vaatas pealt, ei tea kas see oli juba gang või bang.
Mulle isiklikult jäi selline liinitöö mulje aga noh ma pehmo ka.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-12 21:58
4-5 on pigem kohvilaud, gängbäng algab 5-600st
˅ näita rohkem ˅