Foorum
2020-10-05 13:40
Kõik eneserahuldajad ei muutu gooneriteks.
On ka neid, kes harilikult kombel 3min kuni 2 tundi või nii masturbeerivad.

Et ei peaks Goonerite teemas pidevalt eitusi pilduma, siis saaks oma tavapihkurluse muljeid siin jagada.

Caprichosa: "...öösel paitasin ainult 2 tundi kiisut, nii et totaalne algaja :-D ja karusselli peale ei ihka, ära pabista. Võid seal omaette tiirutada, iivelduseni."

Dragunov: Täna peab vist selle tegevuse ette võtma. 3min on nagu liialt vähe...

Slavetodomme: 3x3?

Dragunov: Parem üks ja korralik, kui mitu ja lahjemat

Jyrtopallur: Pihu on rohkem tunda noku ümber kui vittu
˅ näita rohkem ˅
2020-11-23 16:32
Minu rekord on olnud umbes 5 tundi järjest koos väikeste vaheaegadega, mis hõlmab füüsilist trenni alakehas.Tunned, kuidas jälle on energiat, et edasi onaneerida. Loomulikult meeldivate asjade peale mõtlemine, või arvuti taga mõnele totsile silma vaadata, kes suudab kõige tõetruumat muljet anda just nagu teeks seda tema nähes. Ja meetri kaugusele lendav pauk on garanteeritud
˅ näita rohkem ˅
2020-11-23 17:38
milline täht, - tahantihti
˅ näita rohkem ˅
2020-11-24 13:18
ellips ole sõbralikum ja ära tänita, kui inimesed õiges kohas temaatiliselt postitavad.
˅ näita rohkem ˅
2020-11-25 02:47
slave...- kus oli ebasõbralikkus? või viide ,et vales kohas post? Sa oleksid võinud omapoolse lapsiku kirjutise jätta tegemata
˅ näita rohkem ˅
2020-11-25 15:16
Kes on "täht" ja kes on "lapsik"... Hinnanguid aina tuleb.
˅ näita rohkem ˅
2020-11-27 00:31
slave...- miks räägid mitmuses, tahantihti - on 1isik ja oli ebareaalne tegevus, millisega võinuks Guinnessi raamatusse pürgida?!
Sinu kirjutis üllatavate nägudega, imestav- oli sinu jaoks tänitav? Kes sul palus arvata, kas - tahantihti ? Seega oli sinu märge just lapsikult nö. soolapuhumisega kirjutada ka midagi ......
˅ näita rohkem ˅
2020-11-29 09:23
Ellips, ära reguleeri! Arvamuse avaldamiseks ei pea paluma.
Mis tal siis Guinessi vääriline oli? 5 tundi või 1 meetrine purse? Kas see on tõesti ebareaalne sinu jaoks?!!!

Ehkki jah, 5 h võiks kirjutada juba goonerite teemasse.
˅ näita rohkem ˅
2020-11-29 11:12
Hea süsteem. Tavapihkurid on madalamal astmel, aga goonerid onajate eliit.
˅ näita rohkem ˅
2020-11-29 11:27
Selle mõtlesid ise hetkel juurde.
Minu arvates ei ole mingit võidu peale tegemist või astmeid. Kui erinevus siis ajalises ja transi mõttes, aga see ei tähenda hinnangut et kes on eliit ja kes mitte.
Erinev on ka see, et osad (tavapihkurid) teevad seda orgasmi või "pauk lahti" pärast ja teised (goonerid) taotlevad seisundit.
˅ näita rohkem ˅
2020-11-29 11:32
Kas see oleks võrreldav sellega, et tavapihkurid on usklike mass, kes lihtsalt praktiseerib asju, mõni teab ja oskab rohkem, teine vähem, aga goinerid on n.ö. kloostri vaimulikud, kes on teemasse tõeliselt pühendunud?
˅ näita rohkem ˅
2020-11-29 11:40
Ma ei tea, mitmekesisus on liiga suur nii lihtsa võrdluse jaoks. Vahest on jah see, et seisundit ilma pühendumata ei saavuta. Kuid samas võib seisund jälle lihtsalt kiimast tekkida... See pole must-valge.
Proovi 5 h onada ja ennast orgasmist ilma jätta ja siis proovi lihtsalt pauk lahti ajada, et pinged maha saaks. On ju vahe? Aga ei ole eliit või madalam.
˅ näita rohkem ˅
2020-11-29 11:54
Selline teadlik pühendumine on minu meelest väga elitaarne asi. Just see orgasmi piirini jõudmine ja seal enese ohjeldamine on vägagi eliidile kohane. Hierarhia madalama astme inimesed on niisama pihkurid, kes lihtsalt ei suuda end ohjeldada väi pole neile eliidile omaseid teadmisi selle praktiseerimiseks. Goonerite hing on õilis, sest harjutavad ühele kõige tugevamale tungile vastupanemist selle õrritamise teel.
˅ näita rohkem ˅
2020-11-29 12:31
Hahahaa!!
sõltuvus ei tee hinge õilsaks ja ei tahetagi

Vastupanemine vajab küll tahtejõudu jah, kuid on harjumise küsimus. Preemiaks on see, et iga järgmine seanss muutub mõnusamaks.
˅ näita rohkem ˅
2020-11-29 12:41
tundub, et liigitamine ja hinnangute andmine siiski eksisteerib, kui juba eraldi teema vaevuti tegema. et 2 või 3 tundi orgasmi piiri peal kõlkumist on nn tavapihkurlus, aga 5 tunniga kvalifitseerub juba gooneriks?
kuigi mõlemal juhul on ilmselgelt eesmärk seisundi nautimine, mitte kiire rahulduse saamine.
natuke ebaloogiline ei tundu?
˅ näita rohkem ˅
2020-11-29 13:23
Sulle tundub alati imelikke asju, sellepärast ära nüüd vinguma kuku, kui tähelepanu ei pööra su jamale ja sisuliselt ei vasta.
˅ näita rohkem ˅
2020-11-29 13:30
slave, kui sa ei oska küsimusele adekvaatselt vastata, on lihtsam küsimus vingumiseks tituleerida?
minu "jamale" pöörati lausa nii palju tähelepanu, et pühendati sellele käesolev teema koos tsitaadiga. aga vbl keegi teine suudab selgitada, miks 2 või 3 tundi seisundi nautimist on justkui "tavapihkurlus"? et siis ikkagi isehakanud guru poolt kehtestatud ajalise määratluse alusel käib liigitamine?
˅ näita rohkem ˅
2020-11-30 10:32
Mis adekvaatset vastust sa isehakanu tahad, kui sa ei vaevu eelnevaid postitusigi lugema?!
29.nov kirjutasin, et see pole must-valge.
Sind ei koti teema, tahad lihtsalt ära panna ja vigiseda, nagu näha.
˅ näita rohkem ˅
2020-11-30 14:58
kuu nari ja traalijate teema, lähete riidu siin
˅ näita rohkem ˅
2020-12-02 01:15
Ma püüdsin guugeldada, mis mis on gooner, ma ei viitsinud ega saanudki aru. Mulle vahet ei ole, võin ka lihtsalt põlva prillipoepihkur olla.
Nii palju siis endast, ise püüan rahuldust rohkem saada sellest eneserauldamise tundest, kui seemnepurskest, sest purse kestab sekundeid, kuid mastrurbeeeimise ajal tundides, samal ajal saab kõigest kättesaamatust fantaseerida vähemalt seni, kuni pole pauku lahti saanud.
Ise võiksin end pidada, kui professionaalseks pihkuriks, täpselt sellepärast, et on õnnestunud, peale naiste osakonnast käimist pikendada eneserahuldamise kestvust ja ka seemnepurske kaugust.
˅ näita rohkem ˅
2020-12-02 16:23
miks pihku lüüa kui mega ilusaid tranny ja cd neidusid ringi liigub
˅ näita rohkem ˅
2020-12-02 16:39
tõepoolest, milleks googeldada ja goonerdada, kui megailusad seelikus mehed ringi liiguvad
ainus probleem, et kõik kahjuks ei erutu munadega "neiude" peale. mõni vanakoolimees eelistab endiselt päris naisi
˅ näita rohkem ˅
2020-12-02 17:05
laiade piiridega inimesed saavad rohkem seksi ja mõnu
˅ näita rohkem ˅
2020-12-02 17:12
mhmh. näiteks nekrofiilid ja zoofiilid saavad tohutult palju seksi ja mõnu, neil on eriti laiad piirid
˅ näita rohkem ˅
2020-12-02 17:19
kusjuures ei saa kuna nikutav materjal on piiratud
˅ näita rohkem ˅
2020-12-02 17:23
kasse ja koeri kõik kohad täis nekrofiilidel vbl tiba keerulisem, aga peaasi kui piirid on laiad eksole
˅ näita rohkem ˅
2020-12-02 22:14
blokeerijad on ka päris erutavad, nt aeg ajalt meeldib, mul välja logituna caprichosa pilte vaadata ja rahuldada. Põnev kohe mõelda, kui ilusad silmad võiksid olla, kas ka nii erutav, et surnuks võiks end onaneerida
˅ näita rohkem ˅
2020-12-02 22:55
igasugune onaneerimine on vabatahtlik. seega silmade või varvaste või mille iganes peale letaalselt lõppenud onaneerimine jääb ikka ainult onanisti enda vastutusele
˅ näita rohkem ˅
2020-12-02 23:01
sellepärast ongi prink ja tihe pepu parim
˅ näita rohkem ˅
2020-12-02 23:10
ekstaole, mida tillukesem peenis, seda hirmutavamalt suured tunduvad kõik vagiinad
˅ näita rohkem ˅
2020-12-02 23:32
eks iga lits kiidab ikka oma vittu ja arvestades sinu vanust ja läbisõitu siis oi oi oi....
˅ näita rohkem ˅
2020-12-06 10:45
Huvitav, missugune sina pederass välja näed?
˅ näita rohkem ˅
2020-12-08 17:35
Ma lugesin selle teema siin läbi ja esialgu sain nii aru, et kui sa oled elus kõik ära proovinud, mis vähegi erutab ja olen kõigest sellest küllastunud... siis avastad, et on olemas veel tunde kestev onaneerimine ja sealt järgmine samm on juba goonerlus.
˅ näita rohkem ˅
2020-12-08 18:05
ja mis oleks siis goonerlusest järgmine samm?
mu meelest ei näita tunde kestev masturbeerimine kõigest muust erutavast küllastumist. aga vahel on lihtsalt selline tuju
˅ näita rohkem ˅
2020-12-21 00:37
mõnikord piisab ka pooletunnisest käsitööseansist, et näiteks peavalust lahti saada. oleks vale öelda, et eesmärgiks on kiire mõnu kogemine......sel juhul pigem peavalutablettide kokkuhoid
˅ näita rohkem ˅
2020-12-23 09:50
ennast rahuldada ikka võid.
˅ näita rohkem ˅
2021-05-09 09:41
tore, et pets seda teada andis. vahepeal tekkis juba hirm, et peab kuskilt goonerite ülemkojast kirjaliku loa hankima
˅ näita rohkem ˅