Foorum
2020-04-16 15:05
Kas kellelgil teisel on veel ennast rahuldades või kasvõi vahekorras fantaasia, et sinu naine paneb teise mehega ja sa vaatad pealt? Täpsemalt mõtlengi cuckoldi. See mõte, et minu naist paneb mingi teine mees on miskipärast nii erutav, kuid samas olen pigem armukade tüüp, tunnen ennast selliste tunnete pärast väga segaselt ja imelikult.
˅ näita rohkem ˅
2020-04-16 16:11
Siin ongi erinevus, et üks asi on fantaasia, teine aga reaalne elu.
˅ näita rohkem ˅
2020-04-18 20:44
keegi mulle läbi seinaaugutaha paneb?
˅ näita rohkem ˅
2020-04-21 03:04
Kverty paneb talle meltib
˅ näita rohkem ˅
2020-04-22 18:16
ah isu läks üls
˅ näita rohkem ˅
2020-04-23 08:23
Cuckold erutav teema tõesti , suhtleks sel teemal meelsasti...
˅ näita rohkem ˅
2020-04-30 17:15
Jaa, see on äge vaheldus kui just ühel või teisel ülemäärast omandiinstinkti pole.

Endal mitu korda juhtunud ja harilikult ikka ise aktiivselt kaasa löönud.

Esimestel kordadel kutsusime naisega mingi saarlase külla. Kuna ma ise bi, siis esimesel kohtumisel võtsin hetkeks ka kuti riista suhu aga kuna ta seepeale ohkima hakkas, jätsin selle aktsiooni katki. Pikemalt see teda ei häirinud ja paari korra järel olin juba julgem ning lakkusin tüübi spermat naise näolt, tissidelt ja vitult.

Järgmise tüübiga leppisime juba nii kokku, et ongi bi-kutt. Kohtusime kuskil Tallinna baaris ja maandusime lõpuks mingis vanalinna hostelis, kus õnneks toas kedagi teist polnud. Noh...ega kõrvaliste olemasolu polekski väga kottinud aga ikkagi mugavam.

Keppisime üheskoos mu naist kuni lõpuks olin naisega kuuekümneüheksas, samas kui teine kutt talle tagant pani. Krt teab, kumb neist mul lahti imes aga hetk pärast seda kui mul lahti läks, lõpetas ka see tüüp mu naise vittu. Kui riista välja tõmbas, voolas sperma ilusti välja ja sain maiustada nii naise kui mehe mahladega.

Kolmas tüüp oli jutu järgi 100% gay. Kutsusin ta külla kui naine oli tööl ja keppisime koos tunnikese. Äkki tuli naine koju. Me mõlemad alasti voodis Naine oli küll tsipa üllatunud aga asjaga igati kaasas. Gaykutt oli ehk isegi rohkem ärevil aga lõpuks olime jälle kuuekümneüheksas. Seekord oli see teisiti, et kutt naise sisse lõpetada ei tahtnudki. Tõmbas paarkümmend sekundit varem riista välja ja pistis mulle suhu. Aga naist keppis! Ise veel väitis, et esimest korda elus.

Lisaks on veel naistega kolmekaid ette tulnud... igatahes lahe värk. Praeguse naisega otsime kah mingit lahedat varianti - MMF/MFF/MFMF/jne
˅ näita rohkem ˅
2020-07-13 15:58
Ei ole erutav ja normaalne.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-18 14:16
See on väga mõnus
˅ näita rohkem ˅
2020-10-21 15:11
qwertypallur, peaksid ikka proovima oma kumminaist naabrimehega jagada. ära ole kade
˅ näita rohkem ˅
2020-10-23 23:50
Sina poolkummist tegelane ära ole õel hoopis!
˅ näita rohkem ˅
2021-03-25 18:00
Kui nüüd teema juurde tagasi minna, siis oma naine ja teine mees on isegi huvitav. Asja teeb heaks just see, et saad oma naist nautimas näha kõrvalt, umbes nagu omavahel peegli ees, aga lahedam.
Kindlasti mees peab sobima mõlemile, mitte ainult naisele, no ei lase ju igat suvalist oma kallima vara ligi või mis?
˅ näita rohkem ˅