Foorum
2019-04-09 00:42
Ma olen elus paljut teinud ja mind vist ei üllata enam miski ega mitte keegi peale minu iseenda...
Kuid üks pàev tabasin ennast huvitavalt fantaasialt mis mul isegi tuksatas....
Ja ma mõtlesin, et ma sebin endale ühe kena ja edumeelse paarikese ning kokkuleppeliselt paneme koos aineid, ka siis koos naisega vägistame robukalt ta mehe ära. Teeme tema mehega mis pähe tuleb. Tahame, imeme ta riista, kui tahame, toidame teda pauguga ja ta oma naine väntab teda strampaga tagant. Kui reedel alustame, siis pyhapäevaks on see mees vaesomaks nussitud.
˅ näita rohkem ˅
2019-04-09 07:22
Ole nüüd aus....palju on reaalseid kohtumisi kes soovib, et teda vägistatakse
˅ näita rohkem ˅
2019-04-09 19:49
Taoliste fantaasiate olemasolu korral soovitan ma kiiremas korras pöörduda Jämejalga, ehk on veel lootust.
˅ näita rohkem ˅
2019-04-09 23:01
No siin ongi see dilemma, et kui vägistatav on "vägistamisega" eelneva kokkuleppe põhjal nõus, siis pole see enam vägistamine ja kui nõus ei ole, siis on see raske kuritegu ja jutt nii pikk!!
˅ näita rohkem ˅
2019-04-09 23:31
Seda fantaasiat tuleks fantaseerija enda peal kõigepealt katsetada, siis teab millest unistada.
˅ näita rohkem ˅
2019-04-11 00:31
To bodydirty- Sa isegi ei kujuta ette, millest naised tegelikult unistavad...
Muuseas, ma olen ca pooltel juhtudel keeldunud kokkulepet sõlmimast, sest näen, et inimene soovib seda hetkeemotsiooni ajendil. Mõni on just lahutanud, mõnel on kaasa petmisega vahele jäänud. Selline rollimäng on avanud nii mõnegi kinnise naise ja annab võimaluse süümekateta ennast lasta ogaraks nussida.
To luukera- kõiges ei pea kokku leppima. Nt yks soovis, et ma teda suvalisel ajahetkel jõuga võtaks. Alati on ka kokku lepitud turvasõna, mille lausumisel jääb kõik pooleli. Egas vägistamine ei pea haiget tegema. Eesmärk on allutatul ennast abituna tundma panna ning seejärel abitus ja ebakindlus mõnuks ja naudinguks pöörata.
Üldiselt olen märganud, et sellist "teenust" soovivad enamasti edukamad naised. Ja meeletult homoseksuaale.
˅ näita rohkem ˅
2019-04-29 18:39
Ma olen vist haige inimene, aga midagi on nende fantaasiate osas väga erutavat minu jaoks.
˅ näita rohkem ˅
2019-04-29 21:09
Oi isver see on väga haiglane!
˅ näita rohkem ˅
2019-04-30 00:56
Prometheus, räägi naine pehmeks ja paneme peo käima
˅ näita rohkem ˅
2019-04-30 02:25
Me naisega vägistaja sind kui sul on mida vägistada
˅ näita rohkem ˅
2019-05-01 23:08
Minu jaoks tundub see küll üsna erutav teema. Oma naist küll kaasata ei tahaks, aga olla paari poolt ära kasutatud ja ka "vägisi" võetud tundub väga erutav.
˅ näita rohkem ˅
2019-05-01 23:13
ja nüüd ma panen teile kõigile perse
˅ näita rohkem ˅