Foorum
2015-08-06 14:43
Tere! Olen neljateist aastane tütarlaps ja minu esimene intiimsem kontakt oli umbes kolm-neli aastat tagasi kahe aasta jagu noorema õega. Me olime suvel  vanavanemate juures maal ja armastasime mängida kõrgesse rohtu mähkunud vanas suitsusaunas.
Palavatel suvepäevadel oli see nõgine ja hämar, salapäraga looritatud ja ajale alla vanduv hoone meie meelis mängudemaa.
Me jäljendasime seal inimesi, ameteid, olime  rändurid,  aardekütid, mängisime poodi, kodu ja ühel päeval mängult ka saunatasime.

Riietusime nobedasti lahti ja kaenlas maltsast kokku köidetud leilikimbuke, me juba luitund laval kohmetult kössitasimegi. 
Viivuke enese kogumist ja mäng võis tuure võtta. Roostes konservikarbiga lagunenud kerise suunas viibates viskasime agaralt leili ja õige pea tantsitasime ka vihta üksteise seljal, jalgadel, tuharatel, lõpuks tussulgi.
Kogu see mäng oli korraga erutav, põnev, naljakas, intiimne ja hirmutav.
Hirmutav oli teadmine, et õde võib emale kõik ära rääkida.

Lõpetuseks küsin, et millal ja milline oli teie esimene erootiline kokkupuude ?
˅ näita rohkem ˅
2015-08-06 16:42
Varaseim, mis mul meenub?
Suht väikse poisiklutina, oli vist enne kooli minekut, vedas plikatirtsust paar aastat noorem sugulane mingil sugulaste sünnipäevaüritusel käeotsas teise tuppa, et näidata mulle kuskohast tal piss tuleb ja et ma uurigu seda. Weird...
˅ näita rohkem ˅
2015-08-06 17:32
Kõigepealt muidugi ata-ata, et laps keelatud kohta roninud
Aga kui vaadata sõnaosavust, siis vist tõesti tegu mõne täiskasvanu fantaasiaga.
˅ näita rohkem ˅
2015-08-06 18:08
Ära mölise, muidu viskan sul kiviga akna sisse!
˅ näita rohkem ˅
2015-08-06 19:37
vaata ette penskar, varsti on aknad katki
˅ näita rohkem ˅
2015-08-06 21:38
Teemaalgataja on jällegi keegi kahestunud isiksus.
˅ näita rohkem ˅
2015-08-06 21:56
Dragunov on mingi topipede, kes oma maitselagedaid ja mitte midagi ütlevaid pilte korduvalt maha võtab ja uuesti üles riputab, jah?
˅ näita rohkem ˅
2015-08-06 22:11
Just nii, vähemalt keegi märkas mind
˅ näita rohkem ˅
2015-08-08 11:45
Teate, seltsimees dragunov, võttes arvesse teie hüperaktiivsust, on pingutust nõudev teid mitte tähele panna.
˅ näita rohkem ˅
2015-08-08 18:21
Ma eeldan, et varikontode loomine ja erinevate kasutajate taha peitumine on märksa enam pingutust nõudvamad tegevused...
˅ näita rohkem ˅