Foorum
2020-10-25 14:29
Palju pükse sul siis vist järgi enam pole
˅ näita rohkem ˅
2020-10-25 14:36
päris lõbus, nagu kaks missivõistluse kohtunikku siin oma "jumalannade" oletatavaid kortse kokku lugemas duellile ei taha minna või kätt suruma? verbaalselt on ilmselt võimatu selgeks teha, kellel on silmakirjalikum meel ja libedam keel
˅ näita rohkem ˅
2020-10-25 14:41
Ära solva oma austajat!!

michan, ma olen heameelega püksata, kui pole varem märgatud seda asjaolu.
˅ näita rohkem ˅
2020-10-25 14:46
millega michan sind solvas nüüd, slave? aga oled kindel, et talle meeldiks püksata sinu seltskonnas viibida?
˅ näita rohkem ˅
2020-10-25 14:53
Muidu nii vahemärkuseks, teema oli facesittingust näopeal istumine saab ka öelda, aga see ei kõla tähtsalt
˅ näita rohkem ˅
2020-10-25 14:57
michan, kas sa tunned oma näo piisavalt tähtsa olevat, et selle peal võiks mugavalt istet võtta?
˅ näita rohkem ˅
2020-10-25 14:57
Lähme siis teemasse.
Capri, kallike, kas sa oleksid nõus mulle näo peale istuma, et ma siin lolli möla ei saaks ajada
˅ näita rohkem ˅
2020-10-25 15:01
jfjm, no kui sa enne michanit kohale jõuad, siis pole miski välistatud
˅ näita rohkem ˅
2020-10-25 15:04
Ma pakun härrasmehena daamile istet hr joti näo peal
˅ näita rohkem ˅
2020-10-25 15:16
Miku, kas lõid araks
Peab vaatama, kunas need laevad sõidavad. Sadamas ehk tehakse nina ka kollidest puhtaks
˅ näita rohkem ˅
2020-10-25 15:25
härrasmehel sõidavad laevad siis kui daamil tekib isu istuda aga vbl slave juba reserveeris michani kehaosad oma tarbeks ära, siis jfjm päästab oma näoga galantselt mu päeva
˅ näita rohkem ˅
2020-10-25 15:31
Ouch,...nüüd vist on see kiunudes põgenemise koht
˅ näita rohkem ˅
2020-10-25 15:34
Noh see laev oligi vaid tagasihoidlikusest mainitud, tegelikult käivitan juba kaatrit
Kahju, et misterit siin pole. Tema ütleks, et õige härrasmees võtab ka kapsadieedi sirge seljaga vastu
˅ näita rohkem ˅
2020-10-28 13:48
michan, see oli sul hea tähelepanek, et ei kõla tähtsalt.
Osa tüüpe kirjutab siin oma erilistest soovidest ja kõik tegevused jms. on inglise keeles. Näiteks "Peeing" on nagu ägedam (coolim), kui pissimine?!
Näkkuistumine on endiselt lahe, kuid endiselt on kõige olulisem (minu jaoks) persoon, kes seda teeb.
˅ näita rohkem ˅
2020-10-28 18:31
No tegelikult ma olen nats nõus jah. Mulle ka inglise keel ei meeldi, isegi ingliskeelsete laulude vastu on miski tõrge, isegi ei tea miks ma vahest seda sisse kirjutan...koht vist analüüsiks, kas on siis midagi vastumeelset või ei teagi, mingi alateadlik valik...
˅ näita rohkem ˅
2020-10-28 20:02
Miku, eks see tõrge tuleb sellest, et kuulud ka sellesse vanuserühma, kelle kooliajal veel interneti polnud. Eks need keeleväänamised algasid siis, kui nett levima hakkas ja just koolilaste seas. Alguses olid ju kõik programmid inglisekeelsed.
˅ näita rohkem ˅
2020-10-28 20:55
Ei tea. Lihtsalt kõlab koledalt mu kõrvale, ei meeldi ei kuulata ega rääkida
˅ näita rohkem ˅
2020-10-29 10:08
kui sul juba kenasti näos istutakse, pole vast kuulamine ja rääkimine enam primaarse tähtsusega
˅ näita rohkem ˅
2020-10-29 13:53
No keeleline nüanss ikka loeb, kui istutakse siis äkki jah a kui sittitakse siis on ühe tähe vahe et oleks vaja mahlakale venr keelele üle minna
˅ näita rohkem ˅
2020-10-29 21:39
Very nice.
˅ näita rohkem ˅
2020-10-29 22:15
michino, mis neist tähtedest ikka närida, parem lase keelel käia kuni keeletuks muutumiseni

aga see orja väide, et persoon on kõige olulisem..
no mõnes mõttes nagu jah. aga kas kellelgi pole ette tulnud olukordi, et erutumised või näkkuistumised juhtuvad suht ebameeldiva tüübiga? või noh sellise mittemidagiütlevaga.
et muidu ei vaataks ta poolegi ja rääkida poleks kah kindlasti millestki, aga loomalikud instinktid siiski töötavad täie hooga...ja pärast on endal ka veidike häbi ja uhke tunne kohe kindlasti mitte.
˅ näita rohkem ˅
2020-10-31 00:37
Niipaljukest sa siis inimesi ja nende seksuaalsust tunnedki?
Paistab, et kliendi olemuse jaoks ei jätku enda ego kõrval aega või mõtlesid juba, kuidas saadud kopika eest võlgu vähendada?
˅ näita rohkem ˅
2020-10-31 12:52
slave, mis kopikatest ja võlgadest sa sonid? kui see rahajutt sul nii hoogsalt kõvaks ajab, mine arutle müüdavate teemas näiteks. miks sa siin pead läbustama?
minu näide polnud klientide kohta vaid üleüldisest erutumisest ning sellega kaasnevast tegevusest.....partneriga, kes tglt nagu ei paista huvitav ega meeldiv. aga läbi mingi müstika tekib ületamatu seksuaalne tõmme, millele vahel on raske vastu panna.
no näiteks väga vana ja kortsus ning pmts võõras mees hakkab juhusliku tutvumise käigus su kukalt suudlema ning tunned meeletut ihatulva ja ta erutavat parfüümi. kuigi mingit sümpaatiat või huvi tglt pole tema vastu.
või istud lennukis suure, ülekaalulise, tuima põrsanäoga hilispuberteetiku kõrval, kellele tänaval ei heidaks pilkugi. aga lennureisi lõpus nõretad ihast kui tüüp end värisedes ja ohkides su vastu surub ja lõpuks näost punetades tualetti jookseb
noh mingid suvalised ööklubitutvused liigituvad samuti siia. ka need, mis kirgliku näkku või kuhugi mujale istumisega kulmineeruvad....
et hommikul ja päevavalges võib tüüp täiesti mõttetu ja ebahuvitav paista.
aga no orjal selliseid asju pole kunagi juhtunud, ega ju.
persoon on tähtsaim, nagu ta ütles ja mingid maailmavaatelised juramised...
lihtsalt mu kogemused ütlevad, et tõeliselt jõuline seksuaalsus võib avalduda ka sellise persooniga, kelle maailmavaatest on täiesti suva.
isegi mehe välimus, kehakaal ja sünniaasta siis ei mõjuta. ilmselt mingi feromoonide teema, kui keha käitub mõistusevastaselt.
˅ näita rohkem ˅