Foorum
2010-05-01 07:37
Paljud mehed naudivad seda kui saavad naisele suhu lasta aga kas te mehed ise olete oma spermat mekkinud
˅ näita rohkem ˅
2010-05-01 13:02
Loomulikult
˅ näita rohkem ˅
2010-05-01 13:33
ja mis teid sunnib selleks? tahtmine naisele paremat pakkuda? vs huvist?
˅ näita rohkem ˅
2010-05-01 16:14
Väga paljud mehed küsivad enne naisterahvaga seksuaalsuhtesse laskumist ( või siis ka lihtsalt pärast paari tutvumislauset msnis ) et kas sa neelad alla jne? Olenevalt tujust vastan või siis küsin vastuküsimuse et kas sina oled oma spermat matsnud / neelanud? Enamus vastab eitavalt, üks ahmis õhku ning vastas fuuu! Aga ise näed naistelt nõuavad / soovivad küll
˅ näita rohkem ˅
2010-05-01 18:10
teisalt. tahaks teada, milline % tuleks naistest, kui nendelt uurida, kas nad on kunagi nuusutanud vs tahtnud maitsta enda eritisi. naisedki peaks seda tegema, mulle tundub
˅ näita rohkem ˅
2010-05-03 09:20
Aga mis selles siis nii erilist on, aga võibolla mul ka miski kiiks on. Nu kui teed naisele keelekat ja vahelduseks suudled siis ta saab ka osa oma maitsest ja kui oled lõpetanud ja pärast seda kohta limpsad kus sperma siis see ju normaalne või...??
˅ näita rohkem ˅
2010-05-03 09:46
No mõni mees pööravat pea ära kui naine peale talle tehtud suuseksi teda suudlema kipub
˅ näita rohkem ˅
2010-05-03 14:03
Markxs: Oleksid võinud ka siia oma küsimuse jätta Ei ole isiklikest kogemustest, lihtsalt olen nii mõnestki kohast lugenud teiste naiste arvamusi
˅ näita rohkem ˅
2010-05-03 16:23
Poest on vist igaüks veidi riknenud toitu ostnud.Sperma on ju kõige puhtam ja värskem,mis üldse olla võib ,suhu lastes ta pole veel isegi õhuga kokku puutunud ja bakterid pole veel liiga teinud
˅ näita rohkem ˅
2010-05-03 18:42
elmar59: Näib et sul selle maitsmisega suured kogemused
˅ näita rohkem ˅
2010-05-03 18:44
Aga ikkagi: miks teile mehed sperma allaneelamine nii tähtis on?
˅ näita rohkem ˅
2010-05-03 19:20
Huvitav--kas on mõni naine sunniviisiliselt spermat neelanud. Ilmselt on see siiski nende endi soov olnud...Tean ise vähemalt 2-3 naist, kes väidavad, et kui nad kasvõi korra nädalas ei saa portsu spermat alla neelata---on midagi nagu puudu...Ilmselt on siiski suhu lõpetamine ja alla neelamine partnerite isiklik ja kokkuleppeline teema
˅ näita rohkem ˅
2010-05-03 19:52
BarbWire,pole teda ise mitte maitsenud aga kuulen ikka ,mida turul naised räägivad
˅ näita rohkem ˅
2010-05-03 20:16
elmar, millisel turul?

marks - sinule normaalne, teisele tekitab vastikust kuna sina degusteerid, ei tekita sinule probleemi, kui teine sinul seda teeb
˅ näita rohkem ˅
2010-05-03 20:28
Juuksur. Eks portaal ole ka üks paras turg Mõnel isegi hinnasilt küljes
˅ näita rohkem ˅
2010-05-03 20:47
et selliseid naisi kuulad sina aga kuidas sinuga elmar nr 59 on - kui sina ei degusteeri, kuidas sul naistega on?
˅ näita rohkem ˅
2010-05-03 20:50
Juuksur,vaatamata "kõrgele" eale on mul naistega okei
˅ näita rohkem ˅
2010-05-04 08:32
Juuksur, eks ta ikka nii ole et kõik me siin pole ühesugused ja hea et see nii on sest muidu oleks kole igav.
Barb, ei pea kindlasti alla neelama see ikka neelaja maitse küsimus, aga mulle isiklikult meeldib suhu lõpetada ja mitte nagu filmides vaid ikka nii et naine imeb selle mahla sealt kõik mis tulemas .
˅ näita rohkem ˅
2010-05-07 00:30
Mina küll peale blowjobi pead ära ei keera, kui suudlemiseks läheb. Kes vähegi teab, siis tilli peal on kordi vähem (kui sa ikka elementaarsest hügieenist lugu pead) baktereid kui kasvõi keelel või hambaharjal või nõudepesu käsnal...

Aga mina olen olnud koos naisega kes peale keeleka tegemist pea ära keeras, kui mopsutada tahtsid...
˅ näita rohkem ˅
2010-05-07 22:21
pirts naine
˅ näita rohkem ˅
2010-05-07 22:27
Päris esteetidega ei viitsiks jah suhelda.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-08 00:36
seganevend: ma arvan, et siin on tegemist rohkem psühholoogilise barjääriga. sellesse tuleb lihtsalt mõistvalt suhtuda ja teisega rääkida
˅ näita rohkem ˅
2010-05-10 03:07
...ja ma arvan....et juuksuril oleks vaja tegemist psühhiaatriga.....tegemist ju isiksuse lõhenemisega
˅ näita rohkem ˅
2010-05-10 03:23
Siin ikka tõsine rammukatsumine käsil
˅ näita rohkem ˅
2010-05-10 04:03
...isiksuse lõhenemine.....see ikka psühholoogiline probleem
˅ näita rohkem ˅
2010-07-23 22:06
eksperiment spermaga: See oleks ju päris põnev, iseendale pauk näkku lasta.. ja naistel ka süda rahul, et oled iseenda spermat maitsnud.. Tahab keegi aidata sellise seksperimendi läbiviimisel - ma võin katsejäneseks tulla võib-olla..
˅ näita rohkem ˅
2010-07-29 07:33
oot oot, ise ei saagi hakkama?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-29 08:48
Teate, sperma on üks tore ja süütu asi. Mis temast karta. Jah, jälgiks muutub ta siis kui selle omanik on mõningaid aineid manustanud. Mina ei näe spermas probleemi.
Mis meestesse puutub, siis see, et mõni iseenda spermat väldib on lihtsalt seal kahe kõrva vahel kinni. Vabameelsete inimeste maailmas ei tohiks sellest probleemi tulla. Pigem vastupidi annab piisavalt toitu fantaasiateks.
Mind panevad imestama inimesed kes end reklaamivad vabameelsena ja siis näiteks oma sperma vastu vastikust tunnevad. Vabameelsusest on asi ikka kaugel. Vaba on vaba, mitte natuke vaba. Natuke vabameelne on nagu natuke rase. Mis ta siis on?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-29 09:18
NSM,siin vaidlen ma küll vastu.Mitte keegi pole täiesti vabameelne.Igaühel on kuskil mingid piirid,millest ta üle ei lähe.Pealegi on vabameelsus olnud ajas väga muutuv suurus.100 aastat tagasi ei julgenud prostituudid ka avalikus kohas nii napilt riides käia kui tänapäevanaised.Tänapäevalgi mõistetakse eri regioonides vabameelsust erinevalt.Islamimaades peab naine olema ikka väga vabameelne,kui katmata näoga tänavale ilmub.
Natuke rase ei saa olla,aga natuke vabameelsem saab ikka olla küll.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-29 09:31
Mis see vabameesus siis on? Mõten vabalt? Kui inimene ütleb, et on vabameelne. Kuidas sina seda mõistad?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-29 09:52
Näiteks mina pean ennast suhteliselt vabameelseks,aga mitte nii vabameelseks,et hakkaksin omasoolistega seksima.Ma küll ei mõista hukka neid kes seda teevad,aga ise kampa ei trügi
˅ näita rohkem ˅
2010-07-29 10:01
OK. Asi selge sinuga. Tegelikult ongi nii, et seda sõna tõlgendavad inimesed maru erinevalt. Mõne jaoks on vabameelsus juba see, et ruum võib valge olla ja tekk pole ka enam primaarne abivahend.
Minu jaoks on asi üsna lai. Omasooliste vastu ma otseselt midagi ei oma. Samas mingit otsest vaimustust ka pole. Aga on ka erandlike juhtumeid olnud. Seega, suhtun asjasse nii, et kõik mis söödav ja seeditav läheb kaubaks. Tegelikult on asi hoopis serveerimisoskuses
˅ näita rohkem ˅
2010-07-29 10:15
Sööd kõike,aga vaid siis,kui karvad on eemaldatud
Muide NSM,üritasin juba ühes teises teemas teada saada,et millal ise otsustasid karvadest loobuda
˅ näita rohkem ˅
2010-07-29 10:28
Hmm ... kes seda enam mäletab. Vist mingi 20 aastat tagasi. Siis oli popp see triibutamine. Aga kuna see millegi pärast mulle ei meeldinud. Ei teagi miks. Siis kadusid igasugused udemed. Igal juhul oli see üsna noorelt. See oli veel see aeg kui selle peale pigem halvustavalt vaadati. Seal hulgas ka naised. Nagu üks sõbranna ütles, et raseerimine on litsi tunnus. Jumal temaga. Ma võin ka lits olla, peaasi, et ise end hästi tunnen. Jäägu talle tema arvamus. Aamen!
Aga mis meeste puhul karvadesse puutub, siis kõigile kes mulle on etteheitvaid kirju saatnud teemal, et tahan nende meheliku poole ära nülgida vastan: Kui Sulle meeldib ninapidi kusagile karvapuhmas hullata, siis mõistan täitsa seda pahameelt. Kui aga ei, siis soov, et naine peab su puhmas tilli taga otsima lausa alandav.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-29 10:45
Mina olen vana kooli mees ja ei nõua,et naine oleks karvutu,aga samas saab ta minu ka koos karvadega.See peab ikka olema midagi väga erilist,mis paneks mind karvadest loobuma.See võiks juhtuda preemiaks,aga mitte mingil juhul avansina
˅ näita rohkem ˅
2010-07-29 11:22
Nii ta on. Meil kõigil on omad eelistused. Kelle mis jne. Kedagi sellepärast, et ta teistmoodi mõtleb üles pole mõtet puua. Vahel mõni inimene arvab end olevat jumala, et vaid tema tõde on ainus tõde. Unustab aga, et on lihtsurelik ja tema tõde võib paljudele tunduda täielik idiotism. Teiste suunas näpuga näitamine viib vaid selleni, et sind ennast ei austata.
Eks mul ole ka palju asju millest ma kaugeltki ei vaimustu aga no see on vaid läbi minu silmade. Ei lähe ma küll kellelegi sõimukirja kirjutama kellel profiilis seisab, et tahab näiteks vastupidi raseerimata naisi või nagu ühel oli, et paar päeva pesemata. Mina seda ette ei kujuta aga kellelegi on see nauding. Mis ma nüüd teen, lähen sõimama.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-29 12:02
et tahetakse pesemata ka? et siis teha nendega mida? tegelikult ei pea teatama, mida nendega tehakse. ma parem fantaseeriksin sellest
˅ näita rohkem ˅
2010-07-29 12:26
Kui naisele on karvutu kube tähtsam,kui mina ise,siis pole ta väärt,et temaga tegelda!
Aga nüüd teemasse tagasi.Minul küll enda sperma suhtes mingit tõrget ei teki.On ju ka peale esimest raundi keelekat tehtud
˅ näita rohkem ˅
2010-07-29 13:28
jfjm-ga nõus keeleka osas "juba seksitud" maitsed ja aroomid ajavad mind jälle ruttu pöördesse
loopige nüüd kividega
˅ näita rohkem ˅
2023-01-19 18:29
Kui tahad naisele suhu lasta, siis võrdsuse mõttes peakski olema eelduseks, et sa oled ise ennem oma spermat mekkinud, et teaksid, mida sa oma partnerile teed. Naiste suu on täpselt samast materjalist nagu meestel ja tajuvad maitset samamoodi nagu mehed. Teate ju seda vana ütlust, et ära tee teistele seda, mida sa ei taha, et sulle tehakse. Sama käib ka anaali kohta - kui tahad seda teha, siis näita enda peal dildoga ette, et teaksid, mis tunne partneril on.
˅ näita rohkem ˅
2023-02-08 16:29
Genitarius, hea mõte. Mina näiteks olen seda kogenud
˅ näita rohkem ˅
2023-02-08 18:27
Sa ju bi.
˅ näita rohkem ˅
2023-04-02 01:14
Muidugi olen ja mekin jooksvalt kogu aeg.

Juba poisikesena mekkisin esimesi pauke pihust. Seejärel treenisin end iseendalt suhu võtma. Imesin iseend päev päeva järel. aastast aastasase, umbes kui olein 14-16. Mõistagi lõpetasin endale suhu.

Hiljem, juba naistega keppides hakkasin neid pärast seksi puhtaks lakkuma. Ajapikku palusin neid, et nad pärast mu lahti imemist mulle mu paugu suust suhu annaks. Pole haruldane ka see kui nad mulle pärast vaginaalseksi näkku istuvad ja mu sperma mulle suhu tilgutavad. On ka juhtunud, et naine loööb mul pihku ja laseb pärast oma käe puhtaks limpsida.
˅ näita rohkem ˅
2023-07-23 23:31
Huvi pärast kunagi ammu proovinud olen, isegi paar korda, aga ega eriti ei maitse
˅ näita rohkem ˅
2023-08-11 19:18
Pärast sooloseksi ma söön alati oma sperma ära ja see tundub mulle täiesti loomulik. Juhul kui sperma just igale poole laiali pole pursanud.
˅ näita rohkem ˅
2023-08-15 17:49
Kui noorpõlves onamise avastasin, siis oli ju suisa huvitav avastada, et "mis see on". Täiesti normaalne käitumine.
˅ näita rohkem ˅
2023-08-15 21:10
Olete ikka jobilôuad küll
˅ näita rohkem ˅