Foorum
2013-03-03 23:26
Huvitav...kummad on naistele paremad ja mis meelitavad mehi rohkem ja mille ennast naised paremini ennast tunnevad kas sukad või sukkpüksid??
˅ näita rohkem ˅
2013-03-03 23:27
Tänapäeva naised tunnevad ennast hästi teksades.
˅ näita rohkem ˅
2013-03-06 19:57
kahjuks jah.....ja jätavad oma ilusad ja kaunid jalad peitu....selleasemel,et eksponeerida neid sukkades,sukkpükstes ja kontsadel...kummaline ju
˅ näita rohkem ˅
2013-03-06 22:49
Tänapäeva liibuvad püksid ei jäta ka talvel fantaasiale palju ruumi
˅ näita rohkem ˅
2013-03-07 13:13
seda jah...eks need liibuvad püksid toovad ikka ilusad jalad välja,aga suvel muidugi....sukad naiste jalas...need löövad kõik üle...
˅ näita rohkem ˅
2013-04-28 14:42
no pakun, et see oleneb eelkõige olukorrast, millisel otstarbel neid kantakse ja raudselt ilmast. samas tean naist, kes kannab ainult sukki kuna on sukkpükste suhtes allergiline. aga millest me räägime, kui vähemalt pooled naistest neid üldse ei kanna, sest neile meeldib meeste riideid kanda. ja kui mees tirib jalga MEESTE sukkpüksid või sukad, siis tembeldatakse ta kohe ilma pikema jututa perverdiks. naistel paistab jah, kõik lubatud olema ja siis räägitakse veel soolisest diskrimineerimisest, aga see pole enam teemas.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-28 17:47
mu tutvusringkonnas ei kanna ükski mees sukkpükse. pole poodides ka müügil märganud...misukesed need välja näevad, kolme haruga? ja mis puhul neid kantakse?
˅ näita rohkem ˅
2013-04-28 21:34
Töiselt enamasti sukkpüksid aga muudel juhtudel, kui ilm vähegi lubab, sukad.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-28 22:18
ja enne asjakallale asumist soovitaks sukkpüksid eemaldada. pidi, teate, parem olema
˅ näita rohkem ˅
2013-04-28 23:13
jajah, sukkpüksid jäävad siis ka terveks
˅ näita rohkem ˅
2013-04-29 02:57
imelik küsimus- mis puhul neid kantakse? -no mis puhul naised sukkpükse kannavad???? või üldse mis puhul ükskõik millist riiet kantakse? loomulikult mitte selleks, et panka röövida. poodides neid tõesti veel pole, netis aga küllaga. muide jah, "sokisahtel" lubas ka nad varsti oma lettidel müüki lasta.
ega sinu tutvusringkond pole ainuke-tuusti natuke netis ja leiad neid kandjaid rohkem, kui arvata oskad.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-29 09:44
habe, miks mu küsimus imelik on? naised kannavad sukkpükse, kui kleidi või seeliku selga panevad. sa kannad ka kleite?
˅ näita rohkem ˅
2013-04-30 04:28
neti, miks ma peaks kleite kandma? see rohkem naiste teem(va transud), aga sukkpüksid pole ainult naiste teema. ka meestele on sukkpüksid olemas ja neid kantakse igapäevaselt nii lühikeste, kui pikkade pükste all. vot nii.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-30 04:36
utha, oled valel teel, minu jaoks on see aeg ammu ümber, kui ma üritasin kellelegi oma valikuid põhjendada või midagi tõestada paraku on selle asjaga lood nii, et siin on palju neid, kes näevad asju ainult oma mätta otsast ja siis vastangi, et maailm ei koosne ainult kellegi konkreetsest vaatevinklist ja minu käitumist see ei muuda. igal ühel oma arvamus. seda siin nimetaksin diskussiooniks, kui diskussioone poleks, kaos ju igasugune foorumite-jutukate mõte.
˅ näita rohkem ˅
2013-06-27 14:21
Minule meeldib väga musti sukki kanda
˅ näita rohkem ˅
2013-06-28 18:08
Naiste puhul tuleks vältida igasuguseid sukkpükse.
Suvel tuleks kanda kleiti / seelikut palja säärega.

Talvel väljas suusapüksid ja sees puuvillased dressipüksid, aga mitte kotti vajunud.

Nii kiirgab naine seksapiilsusest.
˅ näita rohkem ˅
2013-06-28 23:59
On ka naisi kus kannab ka sukki suvel
˅ näita rohkem ˅
2020-01-28 09:42
Minule hakkas väga meeldima sukkpükste kandmine. Kunagi kandis neid korralikult üks naine, aga praeguseks pole tema lõhna sinna jäänud, panin ise jalga ja väga mõnus on. Ei pea vist lisama, et midagi muud seal all ei ole. Riist on pidevalt suka vastas ja kohe kui jälle meelde tuleb on mõnusalt erutav. Ja kui muud püksid vastu sukki hõõruvad tekitab see materjal omapäraselt mõnusa tunde. Eriti nauditav on läbi sukkpükste onaneerida!
Kannan neid igal võimalusel nii kodus, kui väljas. Samal ajal ei ole see nagu crossdressing, sest ma ei mõtle üldse, et kannan naistele mõeldut.
Kunagi võin need ära ka müüa, kui huvilisi on.
˅ näita rohkem ˅
2020-01-29 03:44
Sukaspetsid koos
˅ näita rohkem ˅
2020-01-29 14:07
Jah, kogemustega...
˅ näita rohkem ˅
2020-01-29 19:17
Mulle meeldib põlvikuid kanda paljalt kodus, täiega lahe.
˅ näita rohkem ˅
2020-01-30 12:25
Vänt ei käi ju põlviku vastu ja materjalinauding jääb ära... või käib?
˅ näita rohkem ˅
2020-01-30 13:11
Aga mul oli ka liibuv miniseelik jalas ja vänt hõõrus minika vastu.
˅ näita rohkem ˅
2020-05-19 09:59
Läbi sukkpükste ennast hõõruda on ka nagu teine tunne. Põlvikutega seda ei saa
˅ näita rohkem ˅
2020-05-19 10:02
aga võib-olla misteril on hästi pikad põlvikud ja lühikesed härjapõlvlase jalad?
˅ näita rohkem ˅
2020-05-19 10:16
Sel juhul on tegu omalaadsete sukkadega tema jaoks, mis on teistele põlvikud. sõltub, millisest otsast vaadata.
˅ näita rohkem ˅
2020-05-20 01:16
oleks omalaadne vaatepilt kindlasti
siin eelpool soovitati sukkpüksid suguakti ajaks eemaldada. aga tegelikult laisa naise variant on päris erutav........ei eemalda midagi, aga lased mehel sukkpükstesse augu lõigata. või jõulisema variandi puhul lihtsalt ribadeks rebida
˅ näita rohkem ˅
2020-05-22 08:20
Noh, ma eriti ei usu, et sind enam midagi peale palmialuse ja homaari erutab. Võibolla selle MisterJ narrimine toidab ka natuke egot...

Sukkpükstega peab vist natuke piiri pidama, sest korralikult asja ette võttes hõõrub puruks...
˅ näita rohkem ˅
2020-05-22 11:14
nonäed, slave ei suuda varsti peale läbu enam midagi toota. onaneerimise mõju või kasvav ärapanemise vajadus?
see, mida sa usud või ei usu, on su isiklik probleem. aga miks peaks fantaasiateemat oma kibestunud märkustega solkima?

sukkpükstesse lõigatakse auk kääridega. kui mingi muu asjaga üritad neid penetreerida, võivad kahjulikud hõõrdumised ilmselt tekkida jah
˅ näita rohkem ˅
2020-05-22 12:30
Sa ei kvalifitseeru endiselt, kibestuja.

Ja mul ei ole probleeme, mille pealt teisi kasutajaid igas teemas üleolevalt "tögada", mis tegelikult tähendab ülbitsemist.
˅ näita rohkem ˅
2020-05-22 13:03
see teeb ainult rõõmu, et esiorjal probleemid puuduvad.
aga mis sunnib siis igasse suva teemasse sellises stiilis üleolevaid ja kibestunud märkusi poetama: "ei usu, et sind enam midagi peale palmialuse ja homaari erutab."

kui keegi soovib fantaasiatest rääkida, kukud sina tema eraelu halvustama. saad sellest omamoodi rahulduse vist?
˅ näita rohkem ˅
2020-05-22 14:45
Teemakohaselt: sukkpüksid, silikoonäärega sukad ja põlvikud on mu meelest ilged. Jääbki ainult kaks valikut: klassikalised sukad või ei midagi.
˅ näita rohkem ˅
2020-05-22 21:18
klassikaliste sukkade valik on kahjuks kehvavõitu. vähemalt tavalises pesupoes ning samuti online erootikapoodides ikka rohkem silikoonäärega sukad, mis muide vahel võivad olla täitsa mugavad.
aga klassika tõesti mõjub erutavamalt, ka võrksukkade puhul.
sukkpüksid on külmal sügispäeval arvestatav variant, kui pole tahtmist retuuside või teksapükstega ringi käia. aga erootilisena mõjuvad jah pigem puruksrebitult
põlvikud sobivad hästi spetsiaalse outfiti, nt koolitüdruku kostüümi juurde. muul juhul võivad koomilise efekti anda.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-28 18:56
Kuidas kellelegi. Aga kui juhtub nii nagu millalgi küsis üks naine saates Reisile sinuga? Et mida sa teed, kui näed, et mu käed on asju täis, aga mu sokkpüksid on alla vajunud? Päris erootiline fantaasia, mõeldes, mis võib edasi juhtuda!
˅ näita rohkem ˅
2020-10-16 20:14
"sokkpükste" vajumise silme ette manamine ergutab täitsa ulmeliselt erootilisi fantaasiaid
aga ontlik härrasmees loomulikult laoks kõik shoppingukotid oma mehistele õlgadele, tassiks need kasvõi roomates kohale, samal ajal sujuvalt daami kinganinasid keelega läikima lüües. siis kergitaks kaabut ja ulataks oma visiitkaardi koos krediitkaardiga....eelmäng missugune
˅ näita rohkem ˅
2020-10-23 23:52
Mida sa pajatad, "härrasmehe" roll on lihtsalt maksta. Ja selle tasu eest jooksed sa ise ringi nagu papa Carlo - roomad, tassid, lööd läikima ja kergitad mida iganes... Eelmänguks kõlbab sulle raha laekumise märguanne telefonis.
˅ näita rohkem ˅
2020-10-24 19:04
Mehed ju kannavad samuti sukkpükse, need on müügil , et naised lähevad siis sukkpükste peale käima? See on küll lihtne

Heade Mõtete linnas peaks Ahhaaahhaaa keskusesse tegema tasuta sissepääsu päevad, kus mehed saavad meeste sukkpükstes siseneda Veenust vaatama ja kes soovib , ka kleidis
˅ näita rohkem ˅
2020-10-24 19:25
Kenad perverssed unistused!
˅ näita rohkem ˅
2020-10-24 19:56
miks perverssed ? Presidendi vastuvõtul roosiaias oli Pätsi nina all ju kaks kleidiga meest.
keegi ei pane pahaks , kui tänasel päeval tehakse ja on müügil dressid nt. nö. soonikkudusmisest riidest - meestele ja naistele ühesugused - kes siis soosib? riietuses saad aru, kuidas vöökoht pole isegi õige kõhukale mehele , naistele sobiv.
Samuti, mis kaifi saavad naised kui viigipükse kannavad?
˅ näita rohkem ˅
2020-10-24 20:20
Need kleidis mehed olidki ka perverssed. Enda seksuaalsuse vägisi eksponeerimine neile au ei tee.
Ei tahakski neid tegelikult perverdi nimega ülistada!
Kui on mingid spetsnäituse päevad, siis on ju suunatud värk ja teine asi.
˅ näita rohkem ˅
2020-10-24 20:35
Presidendi juures oligi spets.päev, sinna said valitud ja seda päeva ei kordu , uus tuleb alati teisel moel
˅ näita rohkem ˅
2020-10-24 20:51
Spets päev - my ass...seelikuga meeste päev?
˅ näita rohkem ˅
2020-10-24 21:08
kleiti mehed ei kanna, aga seelikut kannavad vene mungad, olen ise näinud. ma pole mitte kunagi seelikut kanda proovinud, ei oska öelda kas on mugavam kui lühikesi pükse kanda. aga äkki ongi, sest kui vanu pilte vaadata, siis mehed kandsid seelikuid, vanad roomlased näiteks. eks see kelt on ka rooma ajast.
˅ näita rohkem ˅
2020-10-24 22:17
Eks algselt kandsid ka mehed midagi seeliku sarnast, Püksid on põhjamaa küttide leiutis, et kaitseks külma eest ja oleks mugavam liikuda. Algselt olid sääred eraldi, sellepärast on ka nimetus mitmuses.
˅ näita rohkem ˅
2021-05-12 10:57
slavel on härrasmehelikkusest ikka väga väärastunud arusaam. džentelmen ei maksa naisele selle eest, et teda alandada vaid saab positiivse emotsiooni naisele rõõmu valmistamisest- nii lihtne ongi.
ja tundub, et tõelisest eelmängust pole orjanirul halli aimugi
˅ näita rohkem ˅
2023-10-20 12:28
Hea naiseliku lõhnaga sukkpüksid meeldivad järjest rohkem.
Kas keegi on 5 päeva järjest ka kandnud?
Ja küsimus fännidele, et kui kaua kantud sukad/sukkpüksid on parima lõhnaga?
˅ näita rohkem ˅