Foorum
2011-11-04 13:56
mina rääkisin oma naisele kohe,et sukkpükse kannan,ta mõtles hetke ja ütles,et kanna,kanna,mis selles siis imelikku on.siis ma veel meeste sukkade sukkpükste olemasolust ei teadnud,aga kui neti lahti tõmbasin,siis avastasin 1. kui palju,palju,palju on sukatooteid kandvaid mehi tegelikult ja 2.et on olemas ka meestele toodetud sukad ja sukkpüksid.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-04 14:12
mina rääkisin oma naisele kohe,et sukkpükse kannan,ta mõtles hetke ja ütles,et kanna,kanna,mis selles siis imelikku on.siis ma veel meeste sukkade sukkpükste olemasolust ei teadnud,aga kui neti lahti tõmbasin,siis avastasin 1. kui palju,palju,palju on sukatooteid kandvaid mehi tegelikult ja 2.et on olemas ka meestele toodetud sukad ja sukkpüksid.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-04 14:14
mina rääkisin oma naisele kohe,et sukkpükse kannan,ta mõtles hetke ja ütles,et kanna,kanna,mis selles siis imelikku on.siis ma veel meeste sukkade sukkpükste olemasolust ei teadnud,aga kui neti lahti tõmbasin,siis avastasin 1. kui palju,palju,palju on sukatooteid kandvaid mehi tegelikult ja 2.et on olemas ka meestele toodetud sukad ja sukkpüksid.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-04 14:14
mina rääkisin oma naisele kohe,et sukkpükse kannan,ta mõtles hetke ja ütles,et kanna,kanna,mis selles siis imelikku on.siis ma veel meeste sukkade sukkpükste olemasolust ei teadnud,aga kui neti lahti tõmbasin,siis avastasin 1. kui palju,palju,palju on sukatooteid kandvaid mehi tegelikult ja 2.et on olemas ka meestele toodetud sukad ja sukkpüksid.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-18 16:42
Mul veel selline soov, et tahaks leida naist, kes sunniks mind naiste kõrgeid kontsi kandma
Ja siis peaksin neid palju kandma väga kõrgeid ja nii naine saadaks mind tänavale jne.
Ja jätaks mu kuskile autoga maha mul kontsad jalas ja paneks ise minema ma peaksin kontsadega jala minema autoni või koju või kuhugi
˅ näita rohkem ˅
2011-11-19 13:47
kontsadest ei tea ma midagi sest ei kanna selliseid jalatseid aga sukkpükstes olen iga päev oma naise kõrval ja tema küll seda ei häbene
˅ näita rohkem ˅
2011-11-19 15:16
või nii
˅ näita rohkem ˅
2011-11-20 00:36
Kunagi ka mõtlesin kõrge kontsaga naistekingi proovida, kuid... siis tuli õnneks veel enne poodiminekut meelde, et mu jalanumber on ikkagi 47 ja ma ei saa selle suhtes mitte midagi parata... sinnapaika asi jäigi. Nii suurt vajadust ja rikkust mul ka pole, et kingsepale eritellimust tegema hakata. Iseasi veel, et niigi juba kahemeetrisele mehele võib 10+cm kontsaking päris kentsaka tulemuse anda

Nii et, minu arvates, see rohkem ikka väiksemate meeste hobi.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-20 08:48
Välismaalt peaks saama küll nii suuri kingi, aga iseasi, mis need maksavad ja su pikkus jah.
Mina olen sinust ikka tunduvalt lühem ja mu jalanumber 41/42.

Aga jah tunnnen kaasa sulle, et sa naiste kingi nii ei saa jalga panna, mõistan mida sa tunned.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-22 15:48
tegelt on asi nii et kui ikka tahad omale suurt numbrit tellida kasvõi sadaseitse siis tellimuse teostaja peab tagama diskreetsuse vastasel juhul peab ta töökohta vahetama iseasi millise näoga ta sind vaatab aga isegi irvet ei tohi näol olla
kunagi kui sukkpükse omale ja või naisele ostsin oli sama teema tänase seisuga kui lähen mõnda poodi ja soovin kindlat värvi sukkpükse osta siis on müüjad korduvalt küsinud et kas soovite omale naisele või lapsele sest laste omad on nats teistsugused
˅ näita rohkem ˅
2011-11-23 08:33
Et jah...leiaks siit naisterahva,kes oleks nõus olema koos kontsadel ja sukkades...saaks vabalt tunda end...
˅ näita rohkem ˅
2011-11-23 22:10
Kontsa/sukahuvilised, aga miks on teil tingimata vaja kaaslast (naist) selle oma hobi teostamise juurde?

Tegelikult ma ise ka üksvahe samamoodi unistasin, kuid reaalsus on, et selliseid naisi leida on praktiliselt lootusetu, kes tuleks sinuga koos samamoodi välja käima, rahva silme alla, taludes veel ka kõikvõimalikke reageeringuid.
Seetõttu ma leppisin ise üksinda käimistega ja nii olen ka aastaid juba tegutsenud. Tõsi, mul pole küll suka/kontsa fetishit, nende asemel on naiste pükste (igas pikkuses) ja püksikute fetish, kuid asja põhimõtteline uba on suhtsarnane ju (vähemalt ma oskan tajuda üpris hästi seda suka/kontsa fetishi olemust ka, oma fetishi kaudu mõeldes).
˅ näita rohkem ˅
2011-11-24 08:36
Ega minagi pole väljas nii käinud...siiani ikka kodus nii liikunud ja olnud...aga ega peagi ju välja nii minema...kui nais kaaslane on siis saab ju toas koos nii olla...ja eks hiljem paistab..kaugele see läheks..
˅ näita rohkem ˅
2011-11-24 10:16
Ega kõik ei kipugi välja. Üksi on teatud ajani huvitav, kuid varem või hiljem jääb nagu millestki puudu. Koos kaaslasega on palju põnevam. Saab olla koos nagu kaks sõbrannat. Koos riietuda, meikida, soengut teha, mängida, niisama koos olla... Parnteriga koos olles on palju naiselikum tunne, mis ongi tegelikult ju omaette eesmärk.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-24 12:49
Koos neiuga on jah seda lahe teha.
Ega ma väga avalikult seda eitahakski koos neiuga teha, rohkem ikka salaja.
Aga lahe oleks, kui neiu mind selles toetaks ja kaasa lööks.
teeksime koos sellist lahedat salajast asja, justkui keelatut
ja kindlasti erutavat asja.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-24 16:24
jaa...ja sellepärast otsingi naiskaaslast...kes minuga koos olla tahaks nii....
˅ näita rohkem ˅
2011-11-24 19:35
Huvitav, milline peaks olema sellise naise suunitlus ja huvid, kes oleks innustatud naisterõivaid ja naiselikku stiili kandvast mehest? Praktiliselt kõik naised kipuvad tahtma meest, kes oleks vastupidi võimalikult mehine, ürgne, isane, robustne - tugisammas enda kõrval. Kuid kelle jaoks sobiks õrnem naiselik mees? Kas lesbiliste kalduvustega naisele? Nii ja naa, ma ei kujuta toimimise skeemi ka sel juhul päris üheselt ette. Väliselt naist meenutav, sisemiselt aga ikkagi nokuga, pole nagu lesbiliste jaoks päris see õige asi ikkagi, või ma eksin - eriti kui mõelda järksu strapon'ide temaatikale, järelikult nokut on vaja neil? Või võib-olla siis lihtsalt selline moekunstniku tüüpi üliaktiivne vabameelne sebija või hoopis sarnaste stilistihuvidega boheem-naine? Vägagi võimalik. Pole küll seni otseselt kellegi sellise sobivaga trehvanud...
˅ näita rohkem ˅
2011-11-24 19:39
Võiks siis juba teha riiete vahetust. Naine kannab mehe riideid ja mees naise riideid.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-25 10:23
trussad. Ei peagi olema suunitlust. Mõnel naisel on selline tuttav olemas, kes naiseks riietub. Välja kohvikusse kohvi jooma minekuks ei pea olema sexuaalset suunitlust.
Mul isiklikult on selline tuttav olemas. Enamik teist ei saakski tänaval aru, et tegemist on mehega. Ma ei maga temaga. Me oleme tõesti vaid sõbrad. Ma ei häbene teda kunagi. Või peaksin?
˅ näita rohkem ˅
2011-11-25 10:45
Soovib ta äkki kohvikus WC-d kasutada Kas kasutab naiste või meeste oma? Läheb harjunud kombel meeste tualetti, tõstab seelikusaba üles ja kuseb lahinal pissuaari
˅ näita rohkem ˅
2011-11-25 16:45
selle viimase kommentaari peale pole mul muud öelda, et kui vähemalt on tegemist heade kommete ja viisaka inimesega, mis siis, et veidi eripärane. Tähtis on vast see, et inimesena on ta igati meeldiv ja tore, ning kõige olulisem minu jaoks. Ta pole labane.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-25 17:05
trussad: mina ka ei kujuta ette. miks see naine peaks nendega olema.

nsm: millist tuttavat sul poleks? kui tantsivad karud tuleksid moodi, oleks sul isegi selline sõber irwww. püüa natuke oma edevust maha tõmmata, näed stabiilsem välja. koguaeg klouni panna ka ei saa.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-25 18:30
Tõesti on jube, et mõni inimene suudab teist inimest aktsepteerida ja ei kuku teda kohe sõimama ja mõnitama vaid seetõttu, et ta pole nagu kõik teised.
Kui Sina misha häbeneks sellist sõpra, siis on see sinu mure. See, et sa kõiki sõimad ja halvustad, see on ammu ilmselge. Ära ürita üllatada.
Aamen!
˅ näita rohkem ˅
2011-11-25 19:36
keda ma siis jälle halvustasin, sind sinu valedes? no ära praali siis nagu caribian vol 2.
sa ei julge isegi pilti ihasse panna irwwww
˅ näita rohkem ˅
2011-11-25 19:52
Mida see pilt annab? Saab 10 äkki. Saab äkki topis? Kle. Väike palve. Lasteaiateemadega paluks mind mitte tüüdata.
Praalimise koha pealt vaata peeglisse.
Kui sulle midagi ei meeldi, siis tore on. Tegele siis sellega ja nendega, kes sulle meeldivad. Mida koguaeg hädaldad. Kui sulle ei meeldi inimesed, kes teistmoodi riietuvad, siis on see sinu mitte nende probleem.

PS. Muide, sinutaoliste pärast need inimesed ei julgegi välja minna, kontsaking jalas. Sest meil leidub ühiskonnas kitsarinnalisi, pinnapealseid ja väga õelaid inimesi, kes arvavad, et neil on õigus teiste teistele näpuga näidata.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-25 20:02
püüa rahuneda kuidagi. kui sa ei julge isegi pilti panna, mida sa siis ärpled koguaeg...
pildi pealt oleks näha, kas su välimus kinnitab sinu maailmapilti. tahaks mingit ettekujutust.

mina neid vennikesi ei sega, kui nad tahavad minna end kuhugi tänavale alandama, no mingu, see ei torgi minu perset.
natuke hale pole kõiki maailma patte minukaela veeretada... jabur ju
˅ näita rohkem ˅
2011-11-25 20:03
sinupuhul on eriti hale see ruigamine, nagu siga jääks aiavahele ja siis haledalt kiunub. õudneeeeeeeeeeeee
˅ näita rohkem ˅
2011-11-27 20:22
misha36 sa võiksid vähe maha tõmmata tuure küll jah.
Kui sulle see teema nii vastukarva on, siis oleks piisanud ka ühest postitusest, et sulle ei meeldi selline mees ja kõik.
Rohkem poleks vaja olnud.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-27 20:23
Teine inimene võib olla selliste maailmavaadetega, nagu ta tahab, kuni need pole midagi halba, näiteks tapmine jne.
Kuid inimese välimus ei puutu siinkohal asjasse.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-27 23:58
no ma elasin sulle kõigest kaasa, kas sa suudad oma unistuse teoks teha. tundub, et ei suutnud
muide mulle ei meeldigi mehed, kasutasin võimalust uurimaks mida see teile annab.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-28 11:09
Mida te kaklete siin? Nagu lasteaed...
Aga tulles tagasi Trussad küsimuse juurde.

Omast kogemustest rääkides, siis minu naist nt erutab erootiline pesu ja kostüümid. Mina naiseks riietatuna teda seksuaalselt ei eruta, kuid ta teab, et see tegevus erutab mind. Ta tuleb mulle vastu ja tal pole selle vastu midagi. Seega riietume ja mängime koos. Mõlemad oleme heterod, küll aga on naisel huvi vahepeal ise võimukas olla ning olla andja rollis. Ehk siis ta on rääkinud, et vahel oleks lahe riistaga olla. Selle vajaduse rahuldab meil strap-on. Meil tundub olevat üsna ainulaadne suhe. Mees tahab olla vahepeal naise rollis ning naine mehe rollis (kuid seda naiselikus seksikas riietuses). Õnnelik ja sobiv kooslus
Me ei mängi selliseid mänge kogu aeg, vaid 3-4 korda kuus ja seda vaid kodus. Naine siiski abiellus mehega ning enamasti oleme ikka oma tavarollides.

Kui aga mees tahaks kogu aeg naine olla ning naisena väljas käia. Siis sellisel juhul ei kujuta ette, et ükski suhe toimiks.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-28 18:18
aga perfectmatch kas sulle meeldiks mind naiste kõrgete kontsadega avalikult käima panna mitu km?
et jooksed minema ja mul naiste kontsad jalas ja pean nii autoni minema mitu km.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-29 03:49
perfectmatch,
Tänud sulle, see viimane oli tõesti hea sisukas ja realistlik vastus sinu poolt! Tundub igati arusaadav loogika.

Kuigi minu jaoks oli üllatav, et harrastate sellist rollimängu vaid 3-4 korda kuus ja ainult kodus. Ma miskipärast kujutasin ette, et ikka igapäevaselt ja võimaluse korral (kuigi siis varjatumalt küll) ka väljaspool kodu sobilikel hetkedel.

Mina oma fetishiga praktiliselt 24/7 kimpus. Sedasi juba vähemalt 35+ aastat kestnud. Ma enam hästi ei mäletagi, millal päris õigeid ajastukohaseid meesteriideid üldse kandsin viimati. Tõsi küll, ma olen kandnud ja kannan enamasti sellist naistevärki, mis väga naiselikuna kohe esimesel pilgul silma jääda ei pruugi, pigem selline arusaamatum, määratlematum. Vähemalt võhikumate jaoks. Palju ka sellist stuffi, mis ca 30-40 aastat tagasi oli meesteriietus, kuid tänases moes on naised need endale omistanud.

jajamees,
Sinu viimase küsimuse juures, miks sel puhul sul üldse kaaslast vaja on? Pane kusagil väljas ise naiste kingad jalga, viska teised (vanad meestekad) näiteks samas silla pealt jõkke ja siis pead samamoodi hakkama saama nende kontskingadega koju või autoni tulemisega!
˅ näita rohkem ˅
2011-11-29 09:31
Jah aga ise ma päris sellist asja ikka vist ei teeks.
Aga kui teeb seda mingi naine minuga, siis pole mul valikut ja ikka ägedam, kui seda teeb mõni naine, kes sellist asja veel naudib ka.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-29 09:32
Mul oli ühe naisega isegi juttu ühest olukorrast, mis talle huvi pakkus aga siiski ära ei teinud.
Aga ma ei tea kas oleksin julgenudki.
See oleks selline olnud, et lähme bussiga kuskil linnast väljas 5km autost eemale, siis seal ma panen selga naiste musta läikiva stringtrikoo ja ülikõrged kontsad ja minu meeste riided ja tossud, see naine lihtsalt põletab ära, et polegi muud jalga selga panna.
Siis peangi lihtsalt nii autoni kõmpima ja loomulikult see naine paneb ise minema bussiga.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-29 10:06
Ja fantaseeri natuke edasi, et seal metsas libistavad tsiklimehed õlut ja sina jooksed oma trikoos otse neile sülle
˅ näita rohkem ˅
2011-11-29 10:49
Tahaks tsiklimeeste nägusid näha sel hetkel!
˅ näita rohkem ˅
2011-11-29 11:59
laadenbin, aga kas sa ei tahaks luua endale kohe eraldi teemat? sellist, kuhu sa saaksid kõik oma teravad ja vähem teravad mõtted kirja panna? kohe ausalt pakun. sinu mõtetel ei paista lõppu veel tulevat ja kindlasti on sul palju teistele öelda. ehk aitaks see veidikegi su tegevust siin organiserida ja sa lõpetad postitamise nendesse teemadesse, kus sul peale teistega ülbitsemise midagi muud teha pole. lapsik kuidagi. kantselda ennast ja harjuta lugumidamist teiste vastu. küllalt sellest ilkumisest. kaua võib
˅ näita rohkem ˅
2011-11-29 12:21
teemaks oli fantaasia utha, sinu targutamist pole mulle vaja igast sõnavõtust kumab sul läbi tugev negatiivne toon mine vaata peeglisse ja lausu need võlusõnad, see aitab kindlasti ole musi
˅ näita rohkem ˅
2011-11-29 12:27
Lisaks veel, et ma blokkisin su ära ka, et mulle rohkem selliseid jaburdusi sa ei saaks saata
˅ näita rohkem ˅
2011-11-29 15:39
Olin ükskord külas mehel, kes kandis naiseriideid ja oli toas tikkontsadel. Kõik see käitumine, naise liigutuste jäljendamine ja mehe keha naiseriietes- see oli nii groteskne. Ma tundsin ennast nii pahasti, nagu tsirkuses näidataks mingit õnnetud väärarenguga inimest, püütsin tast mööda vaadata aga ei saanud ka. Väga ebameeldiv kogemus oli, mina seda näha ei taha
˅ näita rohkem ˅
2011-11-30 01:48
ps- laadenbin. sa olid mul juba enne ära blokeeritud ja mina olin ka teatavasti esimene, kes seda tegi. saadud blokile järgnes sinupoolne „järeltkoristus“ siin foorumis, need ohkimised teemades jms. nii olid need lood tegelikult. ja praegu on sellele pandud punkt, ma loodan.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-30 14:40
N6id, samamoodi ei meeldi mulle vaadata naisi, kes kannavad suva teksaseid, tosse ja baleriinasid ja muidu igast rõvedaid ilma kontsata meeste jalanõusid.
Samuti suva jopesid jne.
Ehk siis mul on rõve vaadata naisi, kes pole kogu aeg kõrgetel kontsadel, pikkade juustega, meigitud jne.
Ometi pean ma need naised välja kannatama, kes pole seda kõike, mis ma siin loetlesin.
Ehk siis sina N6id pead sellised mehed ka välja kannatama, sest miks peaks olema naistel õigus riietuda mitte naiselikult, aga mehed peavad kogu aeg mehelikud olema.
Ise te naised nõuate võrdõiguslikkust, aga millegipärast kohustusi ei taha te võtta ja enda eest maksta te samuti ei taha.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-30 14:55
jajamees, aga mina ju ka kannatasin ära! Mitte ühtegi paha sõna ei öelnud. Aga ikkagi ei meeldinud ja ei hakka ka see kunagi meeldima. Las meeldib, kellele meeldib
Ja mina ei nõua midagi, ja mitte kunagi elus enam ei lase ma enda eest kellelgi maksta, olen oma õppetunni saanud ja see maksis peaaegu mu abielu, olen õppust võtnud ja tänaseks väga õnnelik. Kui ma leian selle teema, kuhu see sobib, siis ma kuskil jutustan oma loo, aga olen foorumit palju sirvinud ja saanud aru et valesse teemasse valesi asju postitada ei tohi. Palun andke see üks teemaväline lause mulle andeks, eks
˅ näita rohkem ˅
2011-11-30 15:44
N6id, kuidas sa üldse sellisele inimesele külla sattusid?
Kõikidele ei saagi mehed naiste riietes meeldida. See on normaalne.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-30 16:04
jajamees: novot, naine peab valima, kas sinu fetish või sinu tunded tema vastu. juba mina saan sinu jutust aru, et naine ise sind ei eruta, ta on sulle lihtsalt heakskiitvaks vahendiks. aga naine vajab tundeid, tema tahab endakõrvale meest, kes teda hoiab, mitte poleks temaga tema pesu pärast. sa pead ju mõistma, kõik naised ei taha suhelda sellise mehega kellele ühiskond vaatab viltu. selles võtmes kuidas sina naisteriideid kannad ei ole ühiskonnas vastuvõetav, paratamatult sa jääd selles üksi. või sa leiad nagu PM endale mingite teiste huvitega naise, aksepteerite üksteist ja pakute nö vastastikust teenust
˅ näita rohkem ˅
2011-11-30 16:52
Kust loed sa välja, et naised mind ei eruta?
Oh ei, erutavad ikka küll ja kuidas veel erutavad ja mulle väga meeldib, kui naised seksikaid kõrgeid kontsi kannavad jne.
Lihtsalt ise tahan ka kanda.
Ja naist ma muidugi armastan ja hoian ja kallin ja võtan kaissu jne
˅ näita rohkem ˅
2011-11-30 16:57
kui on valida kas kontsad või naine, sinu valik oleks?
˅ näita rohkem ˅
2011-11-30 21:26
jajamees kirjutas:
"ei meeldi mulle vaadata naisi, kes kannavad suva teksaseid, tosse ja baleriinasid ja muidu igast rõvedaid ilma kontsata meeste jalanõusid".

Pole küll siinkohal enam teemasse, aga võrdluseks, näiteks minule mõjuvad just sellised naised kõige seksimana. Hästi ärakantud, ümberperse kiilutult jalgaveetud suvad vanad teksad, lääpakantud räpased tossud, rasused kammimata juuksed, meikimata nägu... vot kui selliseid naisi näiteks mõnes supermarketis näen, siis on ikka ülimalt raske iseennast tagasi hoida, metsik tõmme ja erutus tekib, nii otse endal püksis kui ka üle terve keha

Nii et, kõik misiganes on võimalik...
Ning mitte alati ei pea massimeedia stambid olema määravad...
˅ näita rohkem ˅
2011-11-30 21:41
millest sul see alguse sai või algajendiks oli?
˅ näita rohkem ˅