Foorum
2011-09-20 10:06
Mulle pakub veel huvi selline asi, et näiteks mind viiakse 5km kaugusele autoga, mul on naiste kõrged kontsad jalas, raha ega midagi kaasas pole ja siis pean lihtsalt tänaval nii käima 5km tagasi, kuna teist valikut pole.
Ilm on parasjagu külm ka ,et paljajalu ka ei käi.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-26 17:50
Mina kannan kontsi ning naisteriideid, kuna see erutab mind. On kogu elu erutanud.
Olen abielus, naine teab minu kirest ning tal ei ole selle vastu midagi. Kannan pesu, kontsasid, parukat, seelikuid. Naine teeb meiki ning vahel pildistab.
Paljud naised/mehed peavad mu kirge rõveduseks, kuid õnneks on ka inimesi, kellele see meeldib. Eriti õnnelik olen, et ka minu naine on selline "pervert", kes mu kirest aru saab. Muidugi tal endal on ka mõni perverssne kirg, kuid mulle need tema mängud sobivad.

kõik mehed, kes naudivad naiseks riietumist, peaks tegelikult endale sellise kaasa leidma, kes lepib sellega. tean omast käest, et see fetish ei kao ära. endal oli umbes 4 aastane paus sees, kuid nüüd tulin nö kapist välja. õnneks oli arusaaja kaasa.
oma huvid jätan vaid magamistuppa, kuhugi linnapeale minek ei eruta.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-26 17:54
pildid on sul head jah, 60% iha naistest on igavamad pildid kui sinul
respect
˅ näita rohkem ˅
2011-09-27 18:10
Aga mis mu sellest fantaasiast ja ideest arvate, et mulle naiste kõrged kontsad jalga panna ja siis ise jalga lasta ja ma pean nendega siis näiteks 5 km avalikus kohas jalutama autoni, kuna muid jalatseid pole, mingi neiu pani mu tossudega minema ja jättis mulle vaid naiste kõrged kontsad jalatsitest jalga
et muid jalatseid pole.
siis oleksin sund olukorras.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-27 18:51
võid takso võtta, küsi kaugele nt 5 euroga saab. rohkem raha ära kaasa võta. seejärel pead kontsadel tagasi kõndima hakkama.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-27 19:13
jaluta 5 km ja siis kõnni tagasi, mis see 5 km siis edasi tagasi on. kui erutab siis pead ära tegema, ega muidu asjadega edasi ei saa minna
˅ näita rohkem ˅
2011-09-28 15:18
Asi selles, et pole julgust sedasi avalikult kõndima minna, aga sund olukorras poleks mul valikut.
Eks seal oht ka peksa saada või lausa surma mõne haige inimese käe läbi.
Aga selline sund olukord oleks jah lahe, siis peaksin kandma poleks valikut
˅ näita rohkem ˅
2011-09-28 15:57
ehk sa pole siis hakkaja
kõrvaline tee, õhtul hämaras...
ära siis kohe 5km kaugusele mine, tee kõigepealt 50m ja siis jääb järgmiseks korraks ka midagi.
nagu parma kirjutas, siis alles see õige adrekas hakkab tekkima.

isegi naised ei kõnni kontsadel 5km järjest, sa ei kõnni kaks nädalat pärast
˅ näita rohkem ˅
2011-09-28 16:23
Mees unistavalt: "Tahaks olla kohtades, kus pole kunagi varem olnud ja teha asju, mida pole varem kunagi teinud..."
Naine sarkastiliselt: "Aga tee oma unistus teoks- mine kööki ja pese nõud ära."
˅ näita rohkem ˅
2011-09-28 20:26
Mäletan seda, kui veel nõukaajal tulid moodi meestel kõrgemad kontsad. Viljandis mingid armeenlased hakkasid neid tegema. Sain kah tutvuse kaudu sellised. Muidu harilik king, ainult konts oli 5-6 cm tavalise 2cm asemel. Panin need ka kohe jalga ja olin päev otsa pop poiss. Jõrgmisel päeval sääred nii valutasid, et ei saanud mingite kingadega käidud. Nädalapärast proovisin uuesti ja juba edukamalt
˅ näita rohkem ˅
2011-09-28 21:11
oma 14,2cm kontsadega käisin ma 1,6km enamvähem jutti.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-28 21:32
Kui sellega tuleb toime naine, kelle kinganumber on 36, miks ei peaks see siis õnnestuma mehel, kelle jalg palju suurem?
Harjutamine teeb meistriks.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-02 09:33
Teine variant on selline, et lähen koos mingi neiuga randa.
Siis riietuskabiinis on mul kaasas kas naiste stringtrikoo või stringbikiinid ja siis see jääb ainsana kabiini meeste riided ja kõik ülejäänud riided ja asjad viskan üle ääre neiule ja neiu jookseb minema kaugele.
Mul ei jääks siis muud üle, kui see naiste stringtrikoo selga panna ja nii randa minna kõndima, kasvõi kuni autoni.
Sest alasti ju ikka ei lähe ja muud selga panna poleks ja riietuskabiini jääda ei saaks, kuna teised ootavad.
See oleks päris hull olukord aga omamoodi äge.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-02 12:27
pead oma variantidega kiirustama,sest ilmad hakkavad sügiseselt jahenema.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-08 13:15
Kui need kõrged kontsas mehel jalas vaid magamistoas siis väga vallatu mu meelest !!
˅ näita rohkem ˅
2011-10-15 15:08
Eks ma neid kontsi kannangi peamiselt toas ja salaja õues.
Kuid tahaks ära proovida ka natuke avalikult kandmist pikemalt jne, ka päev otsa
˅ näita rohkem ˅
2011-10-15 20:30
juba pikemat aega unistad sellest. mine käi lõpuks siis avalikult väljas ära, saad rahulduse kätte. mis siin ikka karta...
˅ näita rohkem ˅
2011-10-15 20:37
ta on ju ja ja mees
˅ näita rohkem ˅
2011-10-19 14:30
jajamees,sa ära põe,vaid proovi järgi ja usun,et sa saad oma hirmust üle.
mul võttis samuti aega,et sukkpükstes nelja seina vahelt tänavale tulla ja algul oli tõesti tunne,et oi,oi,kõik vahivad.nüüdseks on mul imelik tunne,kui kodust väljun ja sukki või sukkpükse jalas pole,aga seda juhtub ikka üliharva.kusjuures neid nn.vaatajaid on üliharva,ei huvita, ostan sukkpükse siiski oma raha eest ja see on ju pelgalt riideese,mida toodetakse mõlemale sugupoolele.kui on mugav,pane selga jalga ja anna minna. see lihtsalt pole kellegi teise asi ja need kritiseerijad on oma kadedusest õelad.eks see ju näita ka,kui haritud,harimatu inimene see vastav halvustaja on.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-19 14:35
miks sa kannad neid
˅ näita rohkem ˅
2011-10-22 14:45
misha36,millest sul selline küsimus,et miks ma kannan neid?lihtsalt tahan ja kannan.kandma hakkasin neid teatud põhjusel ja nüüdseks on nad lahutamatu osa minu garderoobis.tunduvalt mugavam on kanda sukki,sukkpükse,kui sokke..neid tuleb osata jalga tõmmata ja neid hooldada õigesti,ma ütleksin,et siis nad ka kestavad ja kanda on neid igatahes sada korda mugavam,kui mingit meeste pikka aluspesu ja sokke.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-22 14:46
misha36,millest sul selline küsimus,et miks ma kannan neid?lihtsalt tahan ja kannan.kandma hakkasin neid teatud põhjusel ja nüüdseks on nad lahutamatu osa minu garderoobis.tunduvalt mugavam on kanda sukki,sukkpükse,kui sokke..neid tuleb osata jalga tõmmata ja neid hooldada õigesti,ma ütleksin,et siis nad ka kestavad ja kanda on neid igatahes sada korda mugavam,kui mingit meeste pikka aluspesu ja sokke.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-22 14:51
Tubli, habe kindlasti kannad ka miniseelikut
˅ näita rohkem ˅
2011-10-22 14:56
sellest võid sa unistada,aga ma pole naine ja ei saa ka selleks.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-22 14:57
sellest võid sa unistada,aga ma pole naine ja ei saa ka selleks.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-22 14:59
ei, ma ei unista sellest
˅ näita rohkem ˅
2011-10-22 15:02
miks ma siis minit peaks kandma,ma pole transu?
˅ näita rohkem ˅
2011-10-22 15:03
miks ma siis minit peaks kandma,ma pole transu?
˅ näita rohkem ˅
2011-10-22 15:06
aga kuidas sa nimetad sukkade kandmist
lase ikka munad maha võtta ja kleit selga.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-22 15:10
Muideks. Kui käi pikal matkal, siis on sukad saapasees libedamad ja toimub väiksem hõõrdumine. Kuivavad kiiremini ja hoiavad samas ka sooja.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-22 15:22
sina laadenibin,kui ma minit ei kanna, miks ma peaksin siis kleiti kandma,kui ma transu pole?aa,sa ei oska piisavalt lugeda või loed ja mõtled seda ainult,mida tahaksid näha?heh.ma ei hakka sulle seletama,miks ma neid kandma hakkasin,aga tutvu paari saidiga:
www.sukad.meestele
www.comfilon.com
saad ehk targemaks
˅ näita rohkem ˅
2011-10-22 15:36
parmaleikin,sul on ses suhtes õigus.matkal on sukad ideaalsed,sest kui paned matkale sukkpüksid jalga,siis üsna varsti on munandid higist läbimärjad ja see pole mehetunnusele hea.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-22 15:37
parmaleikin,sul on ses suhtes õigus.matkal on sukad ideaalsed,sest kui paned matkale sukkpüksid jalga,siis üsna varsti on munandid higist läbimärjad ja see pole mehetunnusele hea.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-22 17:25
habe: vot see põhjus huvitabki, miks sa hakkasid kandma. ma mõtlen et see tunne mida sa koged, on tegelikuses fiktsioon. millest see sul tekkis ja miks see kinnistus. paljud inimesed on elus paljusid asju proovinud, aga ainult mõned neist kujunevad fetishiks.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-24 14:30
misha36,ma ei hakka sulle oma elulugu siin üles trükkima,aga sinu uudishimu rahuldamiseks mainin,et kandma hakkasin arsti soovitusel.
sa arvad,et mul on kujunenud sukafetish.mina seda ei arva,aga samas ma ei lükka seda versiooni ka ümber,sest peaaegu kohe hakkas mulle meeldima neid kanda,kuigi algul oli natuke imek olla.aga siis ei toodetud meeste sukki,sukkpükse kah praegu võib iga mees,kes tahab meeste sukkpükse kanda,osta omale need netist suvalisel ajal ja samas ega see fetish ehk ülimeeldivus võib tekkida suvalisest asjast,kasvõi iidsetest puitlaevadest.
mina isiklikult selles probleemi ei näe ja õnneks või kahjuks on mul mõttekaaslasi päris palju.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-24 14:30
misha36,ma ei hakka sulle oma elulugu siin üles trükkima,aga sinu uudishimu rahuldamiseks mainin,et kandma hakkasin arsti soovitusel.
sa arvad,et mul on kujunenud sukafetish.mina seda ei arva,aga samas ma ei lükka seda versiooni ka ümber,sest peaaegu kohe hakkas mulle meeldima neid kanda,kuigi algul oli natuke imek olla.aga siis ei toodetud meeste sukki,sukkpükse kah praegu võib iga mees,kes tahab meeste sukkpükse kanda,osta omale need netist suvalisel ajal ja samas ega see fetish ehk ülimeeldivus võib tekkida suvalisest asjast,kasvõi iidsetest puitlaevadest.
mina isiklikult selles probleemi ei näe ja õnneks või kahjuks on mul mõttekaaslasi päris palju.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-24 15:24
ikkagi fetish siis
˅ näita rohkem ˅
2011-10-24 15:52
heh,kui sulle mingi jope,teksad,tossud,saapad või alukad hirmsasti meeldivad ja vastavalt sellele selle eseme ära ostad ning seda usinasti kandma asud,on see siis sinu jaoks fetishism?heh,naerma ajab tõesti.järelikult on enamikul naistel ja pooltel meestel sukafetish ja palju muid fetisheid.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-24 16:06
Eeh koomikud. Sukki kannavad naised. Kui mees kannab sukki, siis selline mees pede
˅ näita rohkem ˅
2011-10-24 16:35
habe, just, kui ma ostaks naiste mütsi, naiste jope või naiste püksid. saad aru, jutt on naistest sukki kannavad siiski naised. kanna kanna, sellest pole midagi, mina sind pedeks ei pea. aga vigurdamisest ei saa aru.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-24 16:39
Robin Hoodil olid ka sukkpüksid
˅ näita rohkem ˅
2011-10-24 16:54
tollal olid tegelikult põlvikud nagu tänapäeval jalkapõlvikud vms.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-27 13:54
kuule laadenibin,sulle teadmiseks,et järelikult oledki pede,sest minu teada peded sukki ei kanna,hari end natukene...ja tõmba net lahti,müüa on nii meeste sukad,kui sukkpüksid
˅ näita rohkem ˅
2011-10-27 13:55
kuule laadenibin,sulle teadmiseks,et järelikult oledki pede,sest minu teada peded sukki ei kanna,hari end natukene...ja tõmba net lahti,müüa on nii meeste sukad,kui sukkpüksid
˅ näita rohkem ˅
2011-10-27 14:17
misha36,heh,püksid pole üldse naiste riietus.võta suvalised "naiste püksid" ja vaata,kummalt poolt nende lukk lahti käib?meete poolt.
ka tollal olid meestel sukad ja sukkpüksid,mille naised hiljem oma malliks kahmasid nagu tänapäeval lipsud,püksid,tanksaapad ,jne.
et kui kõik,mis ennem oli meeste oma ja nüüd naiste seljas, jalas,siis varsti on mehed alasti.
millegipärast on levinud arvamus,et naistele on absoluutslt kõik lubatud,aga meestele on ainult kindlad piirid.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-27 14:47
habe, palun ütle, mis on siis naiste riietus? ära unusta ka meie külma kliimat
Muide ajaloos tuhnides, leidsin, et ka seelikud ja uhked soengud olid meeste rida!
˅ näita rohkem ˅
2011-10-27 14:50
naistel ongi lukk teiselpool, nööbid kah. habe, sukad ja sukkpüksid on siiski naiste garderoobi kuuluvad esemed. keegi ei keela neid kanda, siiski need ei ole meeste rõivad.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-29 03:04
kontsad/sukad/Saapad jäägu ikka naistele,siis on ka mul mida vaadata

aga julge fetish, teosta ära,elu on ju elamiseks
˅ näita rohkem ˅
2011-11-02 00:34
Kontsadel ja sukkades...sukkpükstes on imehea olla...naudin alati pilti,kui naised kannavad neid...ja enda jalas on neid ka mega hea tunda...kahju,et pole leidnud ühtki naist,kes seda omaks võtaks ja koos saaks olla nii...
˅ näita rohkem ˅
2011-11-03 18:25
sa ei tohigi kohe oma fetishist naisele rääkida, sedasi ehmatad enamus ära. kui leiad õige inimese enese jaoks, keda armastad, alles siis tasuks oma kirest tasapisi rääkida. kui naine armastab sind ja on kompleksivaba, tuleb ta sulle vastu ja saadki oma fantaasiaid ellu viia. vaata nt meid osade jaoks oleme perverdid, kuid ise oleme rahul.
˅ näita rohkem ˅