Foorum
1
2
2009-09-22 17:21
kas naistele meeldivad bi mehed ? ja kui meeldivad siis kas nad tahaksid bi meest päris elukaaslaseks omal?
˅ näita rohkem ˅
2009-09-23 00:15
niisama suhelda võib,aga oma voodisse ei taha,ainult heteromehi lasen oma voodisse.
˅ näita rohkem ˅
2009-09-23 00:23
Nõukaajal kui pederastia oli kriminaalkuritegu,siis pidi igal pedel naine olema ja need vaesekesed küll õnnelikud polnud
˅ näita rohkem ˅
2009-09-23 08:49
Ega ei tea jah, kumb hullem, kas mu mees petaks mind naise või mehega???
Aga kui ta kohe alguses tunnistab et on bi-seksuaalne, siis pean ikka ise otsuse tegema, kas olen selleks valmis, et mingi aeg me voodis veel üks tüüp!!!
˅ näita rohkem ˅
2009-09-23 10:01
Siin tuleks käsitleda eraldi:
Mehed kel on ükskõik keda panevad
Mehed,kes on bid,sest nii on trendikas
Kapipeded,kes panevad naisi vaid suitsukatteks
Igal juhul on tegemist litsi mehega,aga enamus naisi tahab olla see ainuke
˅ näita rohkem ˅
2009-09-23 10:17
Viimase aja moekas sõimusõna on "hetero" Nii, et kes tundis ennast puudutatuna ...häbenegem
˅ näita rohkem ˅
2009-09-23 10:36
Ma juba korra sain siin sõimata,et olen roninud lehele,kus mehed mehi landivad.ja konto vaatajate lehel on ka sihuke pedeparaad,et ned üksikud naised ei paista sellest mmmmmmmmmetsast väljagi
˅ näita rohkem ˅
2009-09-23 10:41
no nii Ega Sa jfjm pole siis üksi. mul küll selge sõnaga kõik öeldud aga ju siis kirjaoskamatus pole veel likvideeritud. Ma hakkan juba kahtlema, kas pole ma mitte vahepeal orientatsiooni muutnud
˅ näita rohkem ˅
2009-09-23 10:56
Ma ikka üle päeva kontrollin,et ega koterman pole konto kallal käinud
˅ näita rohkem ˅
2009-09-23 11:00
Peab vist jah lähtuma põhimõttest "usalda aga kontrolli" head päeva ja jätkuvat võitlusindu!
˅ näita rohkem ˅
2009-09-23 11:19
Kuule kirjutada võib kõike! Väga paljude meeste kontodes on pooled andmed valed!
Mis muide ei tähenda, et nad ise väga toredad poleks!
Tean brünetti heterod, kes ankedi järgi blond bi!!!
˅ näita rohkem ˅
2009-09-23 11:24
Tänapäeval värvivad ka mehed juukseid ja bi on ilmselt trendipärast
˅ näita rohkem ˅
2009-09-23 11:50
Pead ta ei värvinud ja bi-ks arvas ennest sellepärast, et polnud lihtsalt õiget naist kohanud!!!!
˅ näita rohkem ˅
2009-09-23 11:56
võtke rahulikult mehed. ka mina olen sattunud mitmel korral teiste meeste riistu vaatama. avades mõne huvitava naise pildi ja andnud talle pildi, avaneb järgmine pilt...sageli mehe oma. ja lähebki kirja, et nagu oleksin ma teda vaadanud....ma olen nõnda isegi yhe mehe blokeeringu ära teeninud
˅ näita rohkem ˅
2009-09-23 11:57
Selle loogika järgi tuleks ju kõiki süütuid poisse bidena käsitleda
˅ näita rohkem ˅
2009-09-23 17:06
Võtke rahulikult tõepoolest härrased! Teemaalgataja küsis küll pigem naiste arvamust vist? Valdurv seletas Teile kenasti ära, millest on tingitud Teie "populaarsus" meeste poolt ankeedi külastamisel.
Teemaväliselt võiks öelda, et võimet tajuda enamat paarist värvist pole nii mõnelgi. Ja hoolimata riigikorrast on lihtsustatud mõttemaailma alati üheselt suhtutud, kuigi ka tänasel päeval rumalus tundukse moes olema.
˅ näita rohkem ˅
2009-09-23 17:50
See on ju näha,kas satutakse kontole juhuslikult piltide vaatamise-hindamise käigus või tullakse ankeeti lugema.Kõige naljakam,et samad tüübid käivad ikka ja jälle ülelugemas ja pilte nad reeglina ei avagi.Las nad käivad pealegi,mind nad ei sega.Aga üks viskas küll üle,see hull hakkas mitu korda päevas käima
˅ näita rohkem ˅
2009-09-24 13:41
Kui mees on mees siis olgu ta mis tahes orientatsiooniga! Aga oma meest ma küll ei taha kellegiga jagada! Ei mehe ega naisega!!!
˅ näita rohkem ˅
2009-09-24 13:52
Eraomand on püha ja puutumatu
˅ näita rohkem ˅
2010-01-11 21:41
Kui kuhugi ankeedile sattud, siis ei pea huvi olema ka alati seksuaalne nii, et ei maksa endast alati sellessuhtes kõrvust upitada. Olen ka ise tihti vaadanud, et milline mingi tegelase ankeet on. Seda siis kas , et huvitav tegelane, huvitav pilt või siis , et kes see kuradi idikas on.
Olen külastanud kõikide siinkirjutajate ankeete.( mitte küll sellel viimasel põhjusel )
˅ näita rohkem ˅
2010-01-11 21:59
Samadel põhjustel olen isegi käinud.Eelmisel kuul sattusin tihti siinkirjutajate kontodele täiesti kogemata,sest kolasin siin telefoniga ja tänu streikivale juhtnupule,sattusin teema asemel viimati kirjutanu ankeedile.Sorry!
˅ näita rohkem ˅
2010-01-24 14:18
Mul suht savi kes mu ankeeti külastab, peaasi, etviisakaks jäädakse. Läbustajaid ei salli olenematta tema soost ja orientatsioonist. Ise külastan ankeete kas siis juhuslikult ette manatuna, viimati lisatud piltidejärgi, kui mingi pilt pakub huvi, või siis mingi komentaari tagajärjel foorumis, et vaatan kellega tegu on
˅ näita rohkem ˅
2010-01-24 18:38
....sattusin kogemata....bla bla bla
minge persse
˅ näita rohkem ˅
2010-01-25 03:45
üks mees oleks nagu esimest korda elus alkoholi nuusutada saand
˅ näita rohkem ˅
2010-01-25 22:11
Mul on väga raske mõista kes need bi-mehed õieti on? Ise pean neid lihtsalt edevateks ja moega kaasaskäivateks meesteks - mingi tänapäeva mood bi olla?

Bi-mehed! Äkki keegi selgitaks?
Kas see on sama, et ehkki kehavedelikke jagan hetkel meestega, olen mõelnud, et õiges kohas, õige naine, õige ajastusega ... ja ma ei ütleks talle "Ei"?
˅ näita rohkem ˅
2010-01-25 22:48
Olen lugenud mitmete seksuoloogide ja muude asjassepuutuvate spetsialistide arvamusi, kes väidavad, et mingeid bi-mehi polegi olemas: nad on tegelikult lihtsalt pederastid, kes ei taha seda eendale lõplikult tunnistada
˅ näita rohkem ˅
2010-01-26 07:37
deMerteuil aga võibolla hoopis vastupidi et igapäevaselt jagatakse naisega ja õigel hetkel, õiges kohas, õige inimese ja ajastusega ka mehega??
Minu arvumus oleks pigem niipidi.
PS ei oma isiklike kogemusi.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-26 18:34
Markxs! Jah, ilmselt küll. Kui maailma jääks 2 inimest peale minu - Hea Naine ja Maailma Mõtetuim Mees, siis arva, kumba valiksin?
˅ näita rohkem ˅
2010-01-26 18:35
Ise küsin ja ise vastan
Naise valiksin. Järelikult bi-naine?
˅ näita rohkem ˅
2010-02-24 18:31
Enda naisel läksid silmad lausa särama kui ta kuulis et ma bi olen ning sellele järgnes kohe lause: "Et siis me saame eluaeg grupikates osaleda?"
Usun et leidsin endale ideaalseima naise kelle leida võiksin
˅ näita rohkem ˅
2010-02-28 22:38
deMerteuil: Aga juhul kui see Hea Naine valib hoopis selle Maailma Mõttetuima mehe? Siis oled sina ikka ilma.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-05 13:28
Tegelikult lugesin nüüd selle teemaarenduse läbi ning tekkis küsimus et millest järeldatakse et kui mees on bi siis ta kellegi kohe voodisse kampa tirib?
˅ näita rohkem ˅
2010-03-05 14:15
Sest kui ta bi, siis ju ainult naine teda ei rahulda! Tahab ikka mõlemat sugu! Või olen ma bi-orientatsioonist valesti aru saanud?
˅ näita rohkem ˅
2010-03-05 14:19
Jah mõlemat... kuid see kohe kindlasti ei tähenda et ta neid mõlemat sugu korraga tahab.
Jah on selliseid bi-sid kes on bi-d ainult grupika käigus ning keda ei huvitagi mehed siis kui naist kõrval ei ole (mina nimetaks neid pigem bi-huvilisteks)
˅ näita rohkem ˅
2010-03-07 10:42
Lickkar-sinuga ühel arvamusel
˅ näita rohkem ˅
2010-03-09 18:12
Kui on mõlemaid sugusi keppiv inimene on bi, siis kuidas nimetada pereisasi, kes muidu põrutavad oma laste ema, ent vahel harva, kui võimalus avaneb panevad noori alaealisi poisse??? Nagu bipedo?????? Pole olemas biseksuaalsust, bi - ausust, bi - lojaalsust. Sa oled kas hetero või homo. Pereisa või pedofiil. Tööline või varas. Kodanik või reetur. Seega bi - d on tegelikult need kes tegelikult tahavad olla homod,ent ei julge seda veel avalikult tunnistada.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-09 18:26
SiinSeal23 mina vaidleks sellele tuliselt vastu.
Minu jaoks on erutavad mõlemad sugupooled kuid ma ei vaata isegi naisi alla 25 "selle pilguga" rääkimata siis alla 25 poistest.
Pealegi pärast ühte korda mehega ma ei taha enam mehi seksuaalses mõttes nähagi mitte mõni nädal mingitest "mängudest" rääkimata.
Samas kui panna kõrvuti väga seksikas mees ning tava-välimusega naine ning lasta mul valida kummaga ma kohe praegu seksiks siis ma valin iga kell naise. Mehed on minu jaoks pigem kui harva esinev vaheldus peale mida ma isegi ei mõtle sellele paari-kolme nädala jooksul.
Nii .. lapsi (e. alla 25 aastaseid isikuid) ma ei vaata kuid seksida võin mõlema sugupoolega... kes ma siis olen?
˅ näita rohkem ˅
2010-03-09 19:31
Kes sa siis oled??? Ok, sa oled bi, aga kes on siis see pereisa, kes vahest väikseid poisse paneb....bi - pedofiil? Ei, see pereisa on pedofiil ja sinna ette ei käi mingit Bi - d, ega La - d sellepärast, et ta õhtuti oma naist ka paneb. Nii, kuskilt lugesin, et gayd on sellepärast gayd, et nende ajus on midagi teistmoodi, et nad on sündinud sedasi jne, mingi teadlaste jne inimeste koostöös toimunud uuring ( ei viitsi linki otsidam aga neid ei saa tõsiselt ka kunagi võtta, aga siiski). Mis nende bi-dega siis? No ma ei tea On kaks varjanti.....kas inimene on hetero ja paneb vahepeal mehi, sest nii on moes tänapäeval ja siis nimetab ennast bi-ks või on pede kes paneb naisi ja nimetab ennast bi-ks, sest pole julgenud korralikult kapist välja tulla!! Mul pole isiklikult kellegi vastu midagi, olgu nad gayd, bi-d ja igasugused muud vahepealsed Nii kaua kui ükski neist mind näppima ei tule on kõik OK!!! Ma loodan, et nüüd kõik siinsesd bi ja gay aktivistid pikka viha ei pea!
˅ näita rohkem ˅
2010-03-09 21:30
Küsiks ka, kuidas nimetada neid hetero mehi, kes oma naisi anaalselt panevad?
˅ näita rohkem ˅
2010-03-09 21:35
Siis küsi ka kohe,et kes on need,kellel naine suhu võtab
Küsimus pole mitte kuidas,vaid kellega.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-09 21:36
jaanfgh .. anaalseksil ja homoseksuaalsusel on ainult üks seos - sundseis (kuna muud auku lihtsalt pole).
Anaalseks ei tähenda kaugeltki bi- ega homoseksuaalsust. Tean väga paljusid gaymehi kes peavad anaalseksi üldse rõvedaks.
Homo- või bi-seksuaalsus on pigem inimaju informatsiooni töötlemise viis. Sest erutuseks on inimesel vaja mitte vagiinat ega aanust ega ka mitte suguorganeid silmade ette vaid just vastavat aju tööd. Erutust tekitab inimese aju mitte miski muu
˅ näita rohkem ˅
2010-03-09 22:10
biseksuaalsus: teise soo sugunäärmete ja tunnuste olemasolu inimesel või loomal. Biseksuaalsed inimesed tunnevad seksuaalset tõmmet mõlemast soost isikute vastu. Tegelikult on biseksuaalsus pigem psüühilist kui bioloogilist laadi. Homoseksuaalsete kalduvustega inimene püüab vastassoost partneritega suheldes ennast veenda, et tegelikult on ta heteroseksualist. Biseksuaalsust võib esineda inimeste juures, keda vastassoost partner ei rahulda. Ajaloo kuulsaim biseksualist oli Julius Caesar, kelle kohta öeldi, et ta oli mees igale naisele ja naine igale mehele.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-09 22:12
Andmed maaja.ee seksileksikon.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-09 23:31
odin raz ne pidaraz
˅ näita rohkem ˅
2010-03-09 23:34
da da.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-09 23:39
heteroseksuaalne: sugutungiga vastassoo vastu.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-09 23:41
Hirschfeld, Magnus (1868-1935) asus filoloogiat õppima, kuid temast sai arst. Aafrikas reisides nägi ta, kuidas teised kui tolerantselt suhtuvad teised rahvad seksuaalsetesse hälvetesse ning neid isegi aktsepteerivad. Need mõjutused muutsid ka Hirschfeldi sallivamaks ning temas küpses veendumus, et Euroopa puritaanlik ühiskond on inimestele peale surunud põhjendamatuid moraalinorme ja ebaadekvaatset suhtumist seksuaalsuse avaldusvormidesse. Hirschfeld alustas liikumist, et Riigipäev tühistaks homoseksualistide vastu suunatud seaduse. (Saksamaa kriminaalkoodeksi kurikuulsa paragrahv 175 järgi ähvardas pikaajaline sunnitöö igaüht, kellel oli homoseksualismiga kas või kaudseltki tegemist.) Ta asutas Saksamaal seksuaalteaduste instituudi, kus inimesed võisid tasuta nõu saada. Loengud olid avalikud ja neid võis iga huviline külastada. Instituudis oli abielunõuandla ja avalik raamatukogu. Hirschfeldi tähtsamate teoste hulka kuuluvad tööd ,,Mehe ja naise homoseksuaalsus” (1919), kolmeköiteline „Seksuaalpatoloogia” (1917-1920) ning teaduslik uurimus ,,Sugu (seksuaalsus) ja kuritegu” (1932), “Sappho ja Sokrates”, “Armastuse loomulikud viisid”. Kohtus esines ta seksuaalkuritegude eksperdina. Tema oli esimene, kes avastas hormoonide rolli ja seksuaalse anomaalia seotuse isiku arenguhäiretega. Oma elu viimased aastad veetis ta eksiilis, natsid laastasid tema instituudi, raamatud põletati avalikult ja kaastöötajad arreteeriti.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-09 23:42
homofoobia:
hirm homoseksuaalsuse ees. Õigupoolest oleks adekvaatne termin feminofoobia, sest see on seotud kartusega sattuda passiivse partneri rolli. Paljude heteroseksuaalsetele meestele tähendab homoseksuaalsus nõrkust, ebamehelikkust ja jõuetust. Nad kardavad, et kui teine mees võtab üle aktiivse rolli ja neile läheneb, kaotavad nad oma meheliku staatuse ning keelduvad seepärast seksist. Kuna äraütlemine on mehele loomuvastane, läheb esialgne abitusetunne kiiresti üle raevuks ja agressiivsuseks. Homofoobia avaldab negatiivset mõju sookaaslastega püsivate sõprussidemete loomisel üldse. Tegelikult vajavad mehed nagu naisedki kitsast omasoolist sõpruskonda. Homofoobia võib avalduda üsnagi markantsel moel. On mehi, kes et ta ei taha meestega isegi tutvust pidada. Äärmiselt tõrjuv hoiak sookaaslaste suhtes ei taga muidugi veel hiilgavat menu naiste juures, pigem on tegemist soolise identiteedi kriisiga.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-09 23:45
Mis puutub anaalseksi mehe ja naise vahel siis ma olen kunagi püüdnud selle tagamaad enda jaoks loogilise jada abil lahti seletada et miks see meestele meeldib.
Mina jõudsin järeldusele et mehed kes soovivad teha anaalseksi lihtsalt omavad madalat enesehinnangut.
Sisuliselt ma jõudsin järeldusele et madala enesehinnagu kompenseerimiseks kasutatakse tihti peale teiste isiksuste alandamist ning mis saakski olla veel alandavam kui panna naist sinna teise auku... Ehk siis mehed saavad selle vaimse rahulduse alandades teist isikut seeläbi upitades ning kehtestades oma ülemvõimu / üleolekut.
Ärge võtke mu postitust kui väidet vaid see on kõigest see milleni minu aju küündis, et leida seletust "mida mehed saavad anaalseksist?"
Ma ise näiteks anaalseksi ei poolda (ei saada ega ka mitte kedagi panna).
˅ näita rohkem ˅
2010-03-10 07:10
inimpsüühika on nii keeruline masinavärk,et seda on võimatu üheselt lahtiseletada.Niipalju kui on inimesi,on ka erinevaid suhtumisi ja tõekspidamisi.Teadus nimega psühholoogia annab vaid väga üldistava ettekujutuse sellest valdkonnast.Absoluutne tõde on igale inimesele erinev ja peidus tema ajusoppides.
˅ näita rohkem ˅
1
2