Foorum
1
2
2010-03-10 11:01
Hirschfeld, Magnus (1868-1935). Kunagi ammu arvati, et maakera on ka lapik, aga vaat mis lõpuks välja tuli
˅ näita rohkem ˅
2010-03-10 23:07
Anaal meeldib meestele sest, kuna pärak (enamus naistel) on kitsam kui vagiina siis akti ajal ei liigu eesnahk edasi tagasi, vaid on koguaeg sugutiluku taga paigal.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-11 07:29
pärakul on tihe vaid üks väline rõngas ja ei muud. Seal tagapool pole minu arvates enam midagi tihedat.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-18 07:42
Lickkar aga mis arvad sa naistest kes seda lausa paluvad, st tahavad etneid anaalselt rahuldtakse???
˅ näita rohkem ˅
2010-03-21 13:57
Markxs ... , pedenaised?
Vaidleksin Lickkarile vastu; anaalseks mehe ja naise vahel ei pruugi ilmtingimata kehtestamine olla, vaid nagu Markxs näib teadvat, siis mõnele naisele pakub see naudingut.
Ja kes on öelnud, et peab "pidemeni" sisse lükkama, vahest mäng piiri-peal ongi kõige erutavam?
Samas jälle veidi kehtestamist ei ole ka vahelduseks halb.
Lihtsalt oleneb, kus, kellega ja kuidas.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-12 12:45
Mul hoopis küsimus, et miks bi-mehega siis koos elada ei kõlba. Mina ei näe siin mingit takistust, pigem vastupidi. Mulle just meeldiks selline elukaaslane.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-12 13:05
NSM,loodetavasti unustab ta sinuga koos olles selle biks olemise ära
˅ näita rohkem ˅
2010-08-12 13:23
Miks? Miks ta peaks ära unustama? Vastupidi, mulle see väga sobibks hoopis. Pigem oleks see hoopis kurb.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-12 14:09
Võtad tal suhu ja tema unistab sel ajal mõnest mehest
˅ näita rohkem ˅
2010-08-12 14:40
Miks sa seda arvad? Bi tähendab mõlemasoolisega lävimist mitte, et ta unistab kohe mehest. Siis ta oleks homo ju kui eelistab mehi. Ei tasu äärmustesse laskuda.
Samas, kui nüüd seda külge vaadata, et teine pool unistab kellestki teisest, siis mis vahet sel on kas unistab teisest mehest või teisest naisest. Või heterod on nii pagan monogaamsed?
Mina olen väga vabameelne ja kujutad ette ma ei unista kellegagi koos olles kellestki kolmandast.
Ei ole asjad alati nii mustades toonides.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-12 14:52
Tahtsin öelda,et seksi ajal on ta sinuga ja ainult sinuga,see tähendab hetero.Muidugi kui just grupikas pole.Ja kui sind ei häiri,et ta ka teisi paneb,siis pole tõesti vahet,kas need on mehed või naised.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-12 14:59
Ei häiri tõesti. Ma olengi veidrik.
Ütleme nii, et neid kes pole iial kellestki teisest unistanud või kes pole kordagi oma abieluvoodist väljas pool käinud võib tõesti ühe käe näppudel kokku vist lugeda. Kuna inimene oma loomult on uudishimulik, tahab proovida ka muid asju kui kodus on, siis miks ma peaks siin hakkama tekitama draamat. Ma pigem suhtun nii, et kui inimest huvitavad erinevad asjad ja tal on hobid, siis ma aktsepteerin tema soove. Tema siis minu omasid ja nii me koos õnnelikud olemegi
˅ näita rohkem ˅
1
2