Foorum
2021-02-16 18:14
Sai siin ühte karpi ei tea kui kaua kogutud, suht iga päev sai mõne peale jobistatud, nt capriosa peale. Aga mitte ainult capriosa, mulle meeldib onada ka teiste instagrammi kasutajate peale. Nüüd saanud vähem jobistada, kuna leidnud tööd endale, lihtsalt pole enam aega, et iga päev pihku taguda. Mis ma näen kõik jobi kokku kuivanud ja kenasti eraldumas karbi põhjast. Huvitaks see, kas mõni ettevõte oleks huvitatud kuivanud jobi ostmisest? Või äkki mõni pervar tahab osta ja erutab kuivanjud jobi? Mul mõned krammid on paneks siia oma kontole üles, aga suht raske on selle reeglistiku järgi olla. Kui ma panen riista pildi koos sell kuivanud jpbiga, siis riist võtab palju ruumi, kui ma panen pildi kuivanud jobist koos väikse sõrmega, kuidas siis? Kas pilt lastakse läbi. Samuti huvitab, kas keegi veel kogub jobi? Üks aasta sai kogutud ja sügavkülma pandud, siis ühikas elades jätsin koristajatele röömuks kui haisupommi üles sulanud jobi, veidi hiljem jobistasin veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel nt vaselini topsi, mida ei külmutand, see haises eriti rõvedalt ja korra maitstes tundus, et selle 100ml ära joomine võiks tappa! Paluks nüüd teiste teadmisi, mida te olete oma kuivanud jobiga teinud ja kas sellel oleks ka turgu?
˅ näita rohkem ˅
2021-02-16 18:39
Otsi abi, haige inimene.
˅ näita rohkem ˅
2021-02-26 10:58
Lubricate kogub ja ostab ka kokku pauku
˅ näita rohkem ˅