Foorum
2021-10-13 23:38
Just naised, enne kui tisse suuremaks tegema lähete, minge dr. tartsi vatuvõtule. spetsialist anna nõu.

Ilmselt need kes nii küsivad capri on lühinägelikud. Ükski silikoonrind ei ole sellise kujuga nagu sinu omad. Umbes 500cc implantaadid on sul kenasti näha. Vaadates sinu 2017 aasta pilte, siis on aru saada et sul ei olnud ennem suuurt midagi.
Ilmselt tahtsid ka nätuke atraktiivsem välja näha ja seepärast selle opi tegid. Ei laida maha sellist tegevust. Kenad on nii sinu kai ka selle omad kellelt tarts korvi sai.
˅ näita rohkem ˅
2021-10-13 23:50
tarts mainis väga õigesti ju, et " hoolitsemata keha ei sobi silikoonrindadega kokku".

jah kindlasti on kõik mu sajad külalised lühinägelikud eksole qwertyl vist raske uskuda, et tipp-kliinikud suudavad pakkuda rindu, mis katsumisel ega vaatlemisel kunstlikku muljet ei jäta....
˅ näita rohkem ˅
2021-10-13 23:53
Einevalt sinust tart ei ole minul vaja pugeda ja mul ei ole vaja hoobelda mida näinud olen, mida mitte.
Kelle see D korv on dr.tarts?
˅ näita rohkem ˅
2021-10-13 23:54
Qwerty, ära püüa nüüd kellegile pugeda, et meelt muutsid.
Ps! Ikka ei jõua sulle kohale, et see keda sa mõtled, ei andnud korvi kohtumisest.

Aga unista edasi.

Ps! Kui sa ei ole selle neiu rindasid paljana näinud, sis ära too tema omasid võrdluseks. Ainuüksi sellepärast, et volüümikal naisel on küll d korv kuid need ei ole täidlased. Rinnahoidjad tõstavad ja toetavad rindasid jättes petliku mulje. Ning tema rindades pole silikoone.

Seega ole nii kena ja ära selle noort neidu rohkem võrdluseks too.
˅ näita rohkem ˅
2021-10-13 23:59
Vast jäi väheks. Kopeeri veel paar korda oma teksti.
˅ näita rohkem ˅
2021-10-14 00:12
See neidis jäta võrdlusest välja.
˅ näita rohkem ˅
2021-10-14 00:19
dr. tarts saadeti d korviga seenele
˅ näita rohkem ˅
2021-10-14 00:21
Sina ju mainisid et on d korv. nüüd tood veera mängu. Temalt said ka korvi. Saad kahe korviga seenele minna.
˅ näita rohkem ˅
2021-10-14 00:21
no korvi mees, kuhu su postitus kadus?
˅ näita rohkem ˅
2021-10-14 00:22
MrTarts

2021-10-13 23:54:18
Kui sa ei ole selle neiu rindasid paljana näinud, sis ära too tema omasid võrdluseks.



Erinevalt sinust tart ei ole minul vaja pugeda ja mul ei ole vaja hoobelda mida näinud olen, mida mitte.
˅ näita rohkem ˅
2021-10-14 00:24
see teema pole mingitest korvidest ega veeradest. kui keegi selle pisiasja unustas, siis lugege teemaalgatust
˅ näita rohkem ˅
2021-10-14 00:27
Tarts tõi veera siia, kuid kole kiiresti kustutas. sama moodi ka selle korvi postituse.
˅ näita rohkem ˅
2021-10-14 00:43
Sa jopski tõid selle tüdruku võrdlusesse ju.

Kui sa siin vastuse võlgu jääd, siis otsi keegi teine, keda mängu tuua.
˅ näita rohkem ˅
2021-10-14 00:47
sul ju kibe kiire oli vaja see postitus kustutada.
˅ näita rohkem ˅
2021-10-14 00:52
Mul on twitterist leitud huvitav materjal kitecatist selle kohta, et kuidas ei ole tema keha ja rinnad proportsioonis ning selline asi ei ole mõistuspärane. See on üsna hea material.
˅ näita rohkem ˅
2021-10-14 00:53
Videomaterial*
˅ näita rohkem ˅
2021-10-14 00:54
Pane siis siia, mis sa ikka niisama lätrad.
˅ näita rohkem ˅
2021-10-14 00:56
https://mobile.twitter.com/kitthyca/status/1446845443346927625

Mehed, kas selline proportsioonitus on normaalne või?
˅ näita rohkem ˅
2021-10-14 01:01
Eks see sexikitekat tänab sind kindlasti reklaami eest. negatiivne reklaam on ka reklaam.
˅ näita rohkem ˅
2021-10-14 01:05
Seega enne kui rindasid suurendada, võiks keha eest hoolitseda, et ei oleks lodev ja lohakas, siis läheb meestele rohkem peale. Seega no ei ole mõistusepärane kui keskendutakse rindadele, mis on ebanormaalselt suureks pumbatud.

Selline on minu arvamus, slave mõtte käigule. Ei midagi isiklikku.
˅ näita rohkem ˅
2021-10-14 01:47
isiklik ongi see mida sa just siia kirjutasid. Ütlen veel kord, kui ei meeldi ära vaata. Sa ei saa ilmselt sellest tükkaega üle, et sulle korvi anti nagu ka siit teiste naistega.
˅ näita rohkem ˅
2021-10-14 12:27
Elust enesest, elust foorumis
˅ näita rohkem ˅
2021-10-17 01:12
https://mobile.twitter.com/kitthyca/status/1383730297980678145/photo/1

See nüüd küll proportsioonis pole mitte kuskilt otsast.
˅ näita rohkem ˅
2021-10-17 19:57
Mul suuremad kotid kui qwertyl.
˅ näita rohkem ˅
2021-10-30 11:40
2021-10-29 23:14:25 Mis on sexikitecati vigastus?
Kustuta teema
Leidsin sellise asja iha saidilt:

Läänemaal, pullapää rannas. MrTarts lubas tulla, kuid lõi põnnama.

Kasutajanimi: sexikitecat
Püsilink pildile: https://www.iha.ee/index.php?mode=picture&id=881593

Pilt lisati: 2021-07-19 21:41:53
--------------


Huvitav, kas see naisel või meespoolel on mingisuguse psühhiline trauma saanud, et selliseid luulusid levitab? Selliste tegelastega küll kõik korras ei ole. Psühhika vist ebanormaalselt tisside suurendusega paigast nihkunud.
See paari konto on juuni lõpust saati mind blokeeringu all hoidnud, pole mingeid kirjavahetusi olnud, kuid tulevad lagedale millegi sellisega. Ja pärast kisavad, et miks ma küll negatiivne ja ülekohtune olen.

Soovitan teil soojalt psühhiaatri juurde jutule minna.
˅ näita rohkem ˅
2021-10-30 11:48
ilmselt tegemist paari meespoole qwerty112 ponnistusega tähelepanu saada....kui muidu ei saa, siis laimates ja valetades ikka, eks
see nagu qwerty stiiliks kujunenud, et napakaid valesid oma piltide alltekstiks vorpida....
näiteks "fotograaf caprichosa" vms luulusid.
milleks nagu? need, keda reaalselt pildistanud olen, ju teavad, et mu fotograafioskused niiii kehvad ka pole kui qwerty õnnetute selfide autoril
˅ näita rohkem ˅
2021-10-30 22:14
Eriti tundlik on see sutenööri teema. Aga paraku see ei muuda seda tõsiasja, et prostitutsioonile vahendamise eest kriminaalkorras karistatud.
˅ näita rohkem ˅
2021-10-31 10:37
sina Capi hindad end vaarikate alt10 ja teisi 1 ning kardad konkurenti. vanamoor saa juba aru, et sinu aeg on läbi
˅ näita rohkem ˅
2021-10-31 11:11
aga tundub, et paarikese kupeldamise- ja seksiäri eriti hästi ei lähe, kuna peab pidevalt kuulutusi avaldama......ning lisaks ka jabura tekstiga kümnetega iseennast hindama. kes ikka koera saba kergitab kui mitte koer ise
--------------------------------------------------------------------------------------------------

sexikitecat
2021-10-31 03:01:23
caprichosa ära ole kade
˅ näita rohkem ˅
2021-11-05 11:19
tõesti ei saa aru, miks mingid pedeharakad end igasse teemasse topivad naisi sõimama ja varastatud piltidega naisekontosid vorbivad?
tunned siis end rohkem naisena kui võõra pildiga naisekontolt sõimled, juhtamm?
˅ näita rohkem ˅
2021-11-07 12:35
˅ näita rohkem ˅
2021-11-09 11:43
tõesti ei saa aru, miks mingid pedeharakad end igasse teemasse topivad naisi sõimama ja varastatud piltidega naisekontosid vorbivad?
tunned siis end rohkem naisena kui võõra pildiga naisekontolt sõimled, juhtamm?

....

Tõesti ei saa aru, miks Peenisevenitaja igasse teemasse oma tagumenti topib arvamust avaldama?
Tunned end seeläbi kuidagi erilisemana ja tõstetumana? 🤔
˅ näita rohkem ˅
2021-11-11 16:39
touch, kui mõni psüühilise nihkega tegelane topiks sinu kohta valeinfot oma piltide alla või kontosse......nt fotograaf touch1 ...topiksid ka ilmselt oma tagumendi tema paarikonto teemasse
hetkel küll ei saanud aru, kas tundsid end erilise ja tõstetuna peale selle viimase sisutühja postitusega mahasaamist?
˅ näita rohkem ˅
2021-11-11 19:55
Püüdsin kogeda " fiilingut " mis ajendab sind Peenisevenitaja täis sittumast rohkem kui pooled päevateemad.. oma sisutühjade postituste ja emotikonidega .. sinu igapäevane sörkjooks läbi teemade on kuidagi seotud sinu vaimse tervisega või lihtsalt annab tunda stress ja ebakindlus tuleviku ees? Kas tõesti isegi peotäis peeniseid ei loo turvatunnet?🤗
˅ näita rohkem ˅
2021-11-12 10:30
ma peaks vist ka hakkama omanimelisi teemasid upitama.....et kogeda fiilingut, mida touch igapäevaselt ja vahel ka öösiti saab
kas see oma teema upitamine on kuidagi seotud sinu vaimse tervisega või lihtsalt annab tunda stress ja ebakindlus tuleviku ees? kas tõesti isegi kättesaamatutest peenistest soigumine ei loo turvatunnet?
˅ näita rohkem ˅
2021-11-12 12:36
Rotid tekste jälle🤗
Sa haige tegid ju selleks suisa teema, et copi-paste kirjadega lainel püsida🤣 ja täis sittunud kõikvõimalikud teemad ...
˅ näita rohkem ˅
2021-11-12 19:41
hetkel risustad sina järjekordselt teemat teemavälise kräpiga, touch. see on tõepoolest haiglaslik komme.
kui miskit sisulist öelda ei oska, hakkad oma peenistest soigumisega jälle otsast peale....ennast ära ei tüüta juba?
˅ näita rohkem ˅
2021-11-12 19:55
Väga sisukas🤣🤣.. mida sa tõmbled igas teemas🤗
Kas persealune tehakse tuliseks täna ja nurka ka ei lasta vaatamata vanadele piltidele🤣 , et tulid kiunuma ..
˅ näita rohkem ˅
2021-11-12 20:14
touch, rahune maha oma "nurgaga".....sinu vanuses võiks juba sellistest lapsikustest üle olla, eks.
kui sa ise põed, et pole aastaid oma noorpõlve fotodega esilehele pääsenud, siis kaastunne sulle
˅ näita rohkem ˅
2021-11-12 20:19
Mul pole vaja nendega lehvitada ja igapäev üleslaadida🤣🤣🤣 ... küll aga sina 🤗 haige vanur, kes ei suuda nostalgitsemata olla🤣
˅ näita rohkem ˅
2021-11-12 20:25
jajah, touch....kas saad kasvõi pool päeva endast nooremate "vanurite" üle kiunumata olla? ega vist mitte....
no lehvita aga noorpõlve pilte edasi, kui uusi ei julge teha. aga milleks risustad antud teemat, saad mingi seksuaalse rahulduse sellest?
˅ näita rohkem ˅
2021-11-12 20:30
Sul on neid uusi pilte kohe hirmus kogus🤣🤣

Uued pildid ringlevad ihas🤗 ja seal oled sa tõesti hirmus 🤗 ega muidu paaniliselt vanu ei postita, ikka põhjusega 🤣
˅ näita rohkem ˅
2021-11-13 00:22
jaaaaaaaaa nii hirmus olen, et külalised ikka ja jälle tagasi tulevad.....ju siis "hirmus" on nende jaoks ilus mingi krigiseva vanaema undamine reaalsust ju ei muuda, touchike
ja loomulikult on minu mõni kuu või aasta tagasi tehtud pildid "vanad".......seda teab eelmise sajandi pilte eksponeeriv touch pidevalt rõhutada ning loomulikult risustab oma viginaga igat teemat...tõesti nagu koerake jookseb mu kannul, väärikalt vooruslik vanadaam
˅ näita rohkem ˅
2021-11-13 00:24
qwerty112
2021-10-14 01:01:43
Eks see sexikitekat tänab sind kindlasti reklaami eest. negatiivne reklaam on ka reklaam.
------------------------------------------------------------------------------

selle viimase lausega tabas qwerty küll kümnesse
˅ näita rohkem ˅
2021-11-13 05:55
" ... loomulikult on minu mõni kuu või aasta tagasi tehtud pildid "vanad".......seda teab eelmise sajandi pilte eksponeeriv touch pidevalt rõhutada... "
räägib Peenisevenitaja enesekindlalt

......
Märka lähedast 🤗 ..tajuhäired vajavad ravi .. sul on selle orienteerumisega ajas ja ruumis ikka tuuga Peenisevenitaja ... paar kuud tagasi tehtud fotod🤣🤣🤣
˅ näita rohkem ˅
2021-11-13 10:28
touch, enne kl 6 hommikul kappad juba foorumis teemasid risustama võõraste piltide üle hädaldamisega. tõesti peab suur meeleheide olema
kui panin augustis tehtud pilte siia, tulid kohe laimajatest "teadjad" prääksuma, et hirmus vanad pildid...varsti tulevad selle sügise fotod ja kindlasti undab touch ka siis "vanadest" piltidest.....nii et pole vahet ju tglt, eksole. kui on hirmus iha iniseda, siis teed sea nagunii.
ja tõesti peaksid rohkem oma lähedastega ehk tegelema.
siis jääks vähem aega võõraste piltide ja peeniste üle nurisemiseks
˅ näita rohkem ˅
2021-11-13 10:36
Mis see sinu asi peaks olema mis kell ma tõusen :🤣
Pildid on ju kõigile vaatamiseks, seega ära ole nii tundlik kommentaaride suhtes🤗

tase muidugi on seegi, et oma pilte tihtilugu ka üle kommenteerid🤣
˅ näita rohkem ˅
2021-11-13 11:34
touch, mu pildid ei ole sulle pühendatud vaid külaliste ja fännide rõõmuks....
seega mis see sinu asi peaks olema, kas pilt on mõni kuu tagasi tehtud või eelmisel aastal või sajandil?? või kes ja kui palju neid kommenteerib. saa juba üle tõesti, sapikott
˅ näita rohkem ˅
2021-11-13 12:04
Sa oled tõesti sooda
Kuule Peenisevenitaja 🤗 see foorum ei ole ju ühe e. Sinu "kapsaliblika" leht ja töökoht ja meie ülejäänud ei ole kohe kindlasti sinu kliendid kes peaksid siin põlvi nõtkutama 🤗 saa juba üle tõesti 🤣
˅ näita rohkem ˅
2021-11-13 18:14
huvitav, et enamasti sina üksi tõmbled ja undad mu piltide kallal. kes need ülejäänud siis on, touch?
vaatasin just täna juhuslikult sinu taevani kiitvaid kommentaare mu piltidele, aastast 2017 näiteks.....ma ei palunud sul neid kirjutada, touch...ega midagi nõtkutada
nüüd ei suuda sa päevagi ilma pilte kirumata üle elada, milles su probleem nagu on?
see foorum pole ka ühe kibestunud moori isikliku kättemaksu kampaaniaks mõeldud ega võõraste piltide kallal lõputuks vingumiseks.
sa oled juba korduvalt foorumis kaagutamise keelu saanud, touch.....aga vana hobune uusi kombeid ei õpi, eks?

selliste kommentaaride ja kümnetega õnnistas touch mu pilte veel mitte eriti ammu....kui tal polnud veel kurja kahtlust, et tema poolt eraomandiks peetud peenis tahetakse sujuvalt ärastada, ikka siivutute massööride poolt
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

touch1 Kustuta kommentaar 2017-10-04 00:24:17
Kiisukepai:-P


touch1 Kustuta kommentaar 2017-10-04 00:18:42
Kiisupaile patjade vahele:-P

https://www.iha.ee/index.php?mode=picture&id=645466&page=20#readcomment
˅ näita rohkem ˅