Foorum
1
2
2020-11-29 11:37
Tätoveeritud naise kohta kriminaal ei ütle. Ütleme lits ja tätoveeritud mehe osas jääb ikka eelarvamus kriminaalist.
˅ näita rohkem ˅
2020-11-29 11:42
Tätoveeringud on okei.
See madalalaubaline ellips ei saa ju oma hülge kehale teha,valgub rasvas laiali.
On erinevad tätokad,kriminaalidel ja tavainimestel.Omaette kunst.
Aga kui aru ei saa sellest siis pole vaja tühja suud pruukida,ellips selle asemel ime munni kuskil,
˅ näita rohkem ˅
2020-11-29 19:27
Ludri imeb ka kusagil munni
˅ näita rohkem ˅
2020-11-30 11:02
oleneb kuhu keegi nüüd teema veab . Ma kirjutasin millisel viisil ei ole tatto sobilik riigiametites töötajail ja millised on jõletised - ülevalanud tindiga . Eriti need näppudele tähtede ja aastate kirjutajad ....... Kui on mingi tagasihoidlik ja jätab kaunistava ehte mõju , on ta ilus.
Küsimus oli, mäkerdamine..... ja tervis.

Tolmutage edasi kui õõnsusesse ei jõua
˅ näita rohkem ˅
2020-11-30 13:58
Igasuguste asjadega on võimalik üle piiri minna, kuid inimene peab ise teadma, mis talle sobib ja mis mitte. Mõni laseb endale igasuguseid sümboleid teha, teadmata nende tähendustki.
˅ näita rohkem ˅
2020-11-30 15:04
Dragunov - sinu viimasele väljendusele ma just püüdlesin ja sellist jõledust ma püüdsingi teemana arendada. Eriti rumalad on inimesed, kes on isegi vastanud mulle - et tegi armi varjamiseks ja see on ju aju puudulikkus: armid venivad aja jooksul või vähenevad ja milline jääb siis see tatto!
˅ näita rohkem ˅
2020-11-30 18:23
Sellisel juhul saame vähemalt ses punktis ühisel meelel olla.
˅ näita rohkem ˅
2020-11-30 22:59
Miks ma pean teadma nende sümbolite tähendusi? Kas ei piisa sellest, et mulle sümbol meeldib ja lasen selle teha? Eesti on veel vaba maa.
˅ näita rohkem ˅
2020-11-30 23:24
Mõistusega inimene enne uurib tähendusi ja tagamaid, mitte ei lase suvalisi asju oma kehale jäädvustada.
˅ näita rohkem ˅
2020-12-01 22:56
Miks nii meelevaldselt? Kas esteetilime kaalutlus enam ei loegi? Ma saan aru kui politseile ei meeldinud arhitekti kavandatud punane kukk, aga üksikinimene võib oma kehal äe joonistada, mis tahab, kui see ilus on.
˅ näita rohkem ˅
1
2