Foorum
2020-02-21 00:26
Tere!

Algaja suhtleja siin. Palun anda nõu kuidas siin naistega tutvuda.
˅ näita rohkem ˅
2020-02-21 06:36
Mida siin niiväga keerulist? Naised on ju samad, kes reaaliski ja suhelda tuleb ka nendega samade reeglite järgi nagu reaalis.
˅ näita rohkem ˅
2020-02-21 14:42
Ei nõustu jotiga. Siin peab iga konn ennast printsessiks ja on sageli tegelikkuses munadega
˅ näita rohkem ˅
2020-02-21 16:03
Tunduvalt rohkem on siin konni, kes end printsideks peavad.
˅ näita rohkem ˅
2020-02-21 17:09
No ma ei tea, mina olen suhelnud naiste, mitte konnadega.
Siin kehtib igati vanasõna, et kuidas koer külale, nõnda küla koerale.
˅ näita rohkem ˅
2020-02-21 18:11
neid konnasid kes ennast printsessideks peavad on ikka hulgi siin. suuremal osal neil printsessidel on ka munad küljes ja jupp vorsti.
˅ näita rohkem ˅
2020-02-22 00:17
Algaja suhtleja ja kohe teab kus foorumis mida kùsida Soovitan soojalt ihafoorumi poole pòòrduda. Tema teab alati, kes on petis Sest iga petis tunneb teise àra.
˅ näita rohkem ˅
2020-02-22 10:54
ammu teada, et jott mängib ka siin teistele. aga kahjuks tuleb välja, et tema on ka üks suur munadega konn
˅ näita rohkem ˅
2020-02-22 11:16
Opakas,teil kahjuks munad üldse puuduvad ja 2 cm kusenahka ei tee teist veel meest
˅ näita rohkem ˅
2020-03-05 10:50
Siin on sul ilmselt raskem löögile pääseda kui väljas olles, sest ükskõik mil viisil sa suhtled, siis samasuguseid kirju on oma kümmekond meest veel naistele saatnud.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-07 16:08
Nõustun täielikult eelmisega. Nii paraku on jah. Kirjuta või alusta suhtlust mistahes moel. Endal kõik ära proovitud - viisakamad, vaimukamad, otsekohesemad, pikemad, lühemad jne. jne... vastust ei saa. Väga üldiselt võttes on siin saidil meeste ja naiste suhe 10:1, ehk siis umbes kümme meest ühe naise kohta, kui nii väljenduda. Tegelikkuses ilmselt veelgi rohkem.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-07 16:44
Tegelikuses reaalselt isegi vähem.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-07 21:21
Üldjuhul on viga kirjutajas endas, aga arvestage ka sellega, et mõnel naisel on postkastis paarsada kirja päevas ja selleks, et neid kõiki sorteerida ja lugeda, tuleks palgata assistent. On arusaadav, et kiri napi sisuga stiilis: "tere, tutvume," jääb igaühel tähelepanuta. Alati võib soovitada meestele ka seda, et jää iseendaks ega ära mängi kirjutades kedagi teist, kes sa pole, kuid pahatihti ei tööta seegi, ja seda ennekõike juhul, kui mees on üks totakas ülbikust töllmokk, kes usub, et iga naine peaks tema ees põlvili heitma ja kummardama hakkama.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-07 22:48
Kui mina siin veel aktiivselt suhtlesin ja kontakte otsisin, siis oli minu nipiks see, et otsisin, kas mõnelt pildilt või ankeedist midagi mille kohta küsida või mida naljaga pooleks kommenteerida ja see tõi 90% juhtudest vastuse. Põhiline, et ei tohi kohe saabastega selga ronida.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-08 18:37
Jeerum, õpeta nagu oma last.
1. Leia naine, kellega tahaksid tuttavaks saada.
2. Loe tema profiilkirjeldus läbi. Selle mahukusest või nappusest olenemata proovi mõelda, millise inimesega tegemist on, ja mida temast tahad.
3a. Kui ise ka ei tea, mida tahad, jäta parem kirjutamata, ning leia keegi teine.
3b. Kui ainus, mida tahad, on naisele selga ronimine, jäta parem kirjutamata, kui just ei ole tegemist mõne "lõbusa daamiga", kes Sinult "kingitust" ootab.
4. Juhul, kui punktist 3a oled edukalt üle saanud, kirjuta. Mörisemine "tere tutvume ilus naine" ei ole originaalne. Kui tahad üldse mingit vastust saada, loe veel kord profiil läbi, seekord tagurpidi - huvialadest/hobidest alustades. Äkki teile mõlemale meeldivadki actionfilmid. Või Jan Uuspõllu viimane etendus. Ühised naljad ja huumorimeel on juba päris hea retsept edasi liikumiseks. Ja arvesta, et liikumiskiiruse valib naine.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-26 00:59
https://www.iha.ee/users/Painuta - Antud juhul on tegemist puudulikuga - lihtsalt kirjutasin , et näe Painuta , oled 8 aasta jooksul ostnud paadi ja pildile - midagi taolist . Aga soe inimene , lihtsalt blokkis.
˅ näita rohkem ˅
2020-09-14 16:24
veelgi huvitavam on nende eriti tegijatega saidil ,
kes kirjutavad oma konto esilehele :
Kui ma olen nii populaarne ei saa ma kirjutada .... Või mingi taoline ajupuudulike lause on pandud - mis te siis tulete siia saidile, soovimata suhelda ja ise kirjutada ning kui kirjutatakse - siis ei vasta või blokite. Kuradi tatikad olete ja muud midagi , emme põllesappa minge piimale.....

Osa inimesi on selgelt märkinud - vaatan pilte ja loen ning ei tutvu- on selge ja need ka suhtlevad vastates. Normaalsed.
˅ näita rohkem ˅
2020-09-16 23:07
Mõned ei vasta mulle ka. Teised kirjutavad, aga kardavad. Suhtlemisvajadus suur.
˅ näita rohkem ˅