Foorum
1
2
2009-01-15 22:08
tahaks siis siin kohal inimestele öelda,et ei maksaks solvuda kui ma hindan pilti sellisena nagu ta mulle tundub ,ma ei hinda ju inimest ennast ma ei saakski seda teha kuna ei tunne 99%piltidest keda olen hinnanud.Ja see ka veel et black daimond ningdaimond see on täiskasvanute leht kui käitute nagu lapsed ehk leiate mõne teise saidi kus solvuda.NB! daimond ma võin ka top 1 olla kui ma laseks sõpradel endale kõvasti 10 panna .......mis teie arvate kas peaks solvuma kui ma hindan inimese pilti näiteks 2? või 3?
˅ näita rohkem ˅
2009-01-15 23:23
toomas07 miks kurdad siin . panid täna mu pildile 2 he . ja kui mina hindasin sind siin wastu numbriga 2 sain sõimukirja selga et olen kui 12 aastane pubekas ja käitun kui laps . et sorry sa ei saa midagi teha ,et ma sulle ei meeldi ... et siin on mega ilusad tüdrukud ja sina kahjuks nende hulka ei kuulu kas lootsid tõesti et saad wastu 10 ne we ???? ja muidex topis olen ma isegi ilma 10 teta wähemalt pool aastat sest inimesed hindawad massiliselt mul seda pilti. sa loe kuupäewi millal on kommitud ja kümnega ...
˅ näita rohkem ˅
2009-01-15 23:24
isegi kui mulle kümneid ei pandax olexin ikka saidil esimeste seas ...
˅ näita rohkem ˅
2009-01-15 23:29
tubli saavutasid oma elu tipp sündmuse........ja mind lihtsalt ei häiri et mulle kahe panid see lihtsalt ajab naerma ......väga hea kui rahvale sa meeldid ju mis sa siis ära blokid kas pole siis lapsik?
˅ näita rohkem ˅
2009-01-15 23:32
minu pildid on sinu arwates jubedad pole midagi parata ma ei oska paremaid teha aga sinu enda pilt kui kõrgelt hindega sa seda pilti praegu hindad ?????? ja arwan et oli õige tegu see et ma su ära blokkisin ,sest mees ju ei pea nägema naist kellele ta näkku kirjutab et sorry sa oled jube ja mulle ei meeldi
˅ näita rohkem ˅
2009-01-15 23:35
miks solwud siis kui sind hinnataxe wastu sama hindega ????? järelikult sulle see hinne 2 ei meeldinud ja sõimukiri et sorry sa ei meeldi mulle siin on ilusaid tüdrukuid tähendab ju ka seda et sind see ikkagi häiris ??????
˅ näita rohkem ˅
2009-01-15 23:36
nii et mees loe mida sa siin kirjutad .solwuja olid ju hoopis Sina !!!!!!!
˅ näita rohkem ˅
2009-01-15 23:47
nu vat....millest mina siis koguaeg räägin ... ise hindavad halva hindega, sõimavad ka veel ... aga neile sama teha ei tohi.. siis tembeldatakse pahaks
˅ näita rohkem ˅
2009-01-16 00:48
2009-01-15 22:08:00 pildid ja hindamised!

tahaks siis siin kohal inimestele öelda,et ei maksaks solvuda kui ma hindan pilti sellisena nagu ta mulle tundub ,ma ei hinda ju inimest ennast ma ei saakski seda teha kuna ei tunne 99%piltidest keda olen hinnanud
irw kui loll sell !!!!! ütleb et hindab pilti ja pildi kvaliteeti ,ise ründab naist ju kui isiksust sa ei meeldi mulle võimalik et olen liiga karm ,kuid mees sinu pilt pole küll paremat hinnet väärt kui 2 ja su jutt siin näitab su haridust ,mis on äärmiselt madal
˅ näita rohkem ˅
2009-01-16 01:09
hannibal71 võiks sulle mõndagi öelda aga las ta jääb.esiteks saa aru ma ei öelnud talle et ta kole naine ma panin ühe pildile 2 sest minujaoks jah 5 palli süsteemis oli see kaks ...aga sina jätka 10 panemist hannibal71 sest noh ega muud moodi sa ju jutule ei saa........ja haridusest rääkides siis võid sellekohapealt suu lukku panna ........oled lihtsalt üks õnnetu naiste tallaalune(sa pole mees)

Kirglik35 kas see pole lapsik sina panid mulle kahe ma panen sulle kahe vastu ja plokin ära su?huvitav mille jaoks siis siin hindeid saab 1-5 panna? las olla ainult viied siis kõik meeldivad kõile!ja ma ei sõimanud teda ega pole kirjutanud et ta jube las tõestab siis näidates oma postkasti kus kirjutab et ma ütlesin talle jube.
˅ näita rohkem ˅
2009-01-16 01:15
hannibal71 ole hea ja tee väike teene ütle mis hinnet on väärt Kettukas ja mis sa paneksid kirglik35........oleks huvitav teada ja ma arvan et teisedki sooviks sisi näha su ausust
˅ näita rohkem ˅
2009-01-16 03:25
Kui mina siin lehel registreerusin,ei teadnud ma et hinnatav näeb kes talle hindeid paneb.Panin ka hindeid vastavalt sellele kuidas pilt meeldis.juba järgmisel päeval sain aru et tohib panna vaid meeldib-5 ja väga meeldib-10.Teiste ninnetega võib lihtsalt rahvaga tülli minna.ja kellele sellist süsteemi üldse vaja on.S. ee pole tegelikult ju hindamine.Õige oleks,kui iga kasutaja saab konkreetset pilti hinnata vaid ühe korra.
˅ näita rohkem ˅
2009-01-16 03:35
toomas07 sa tead wäga hästi mis kirja sa mulle saatsid . ma pole ainult nii rumal et siin kemplema hakkan ja sinu kurwastuseks näed olen kah elus ja üldiselt mul on pohhh sinu arwamus . ära hinda teiste pilte halwasti kui su enda pilt pole kah midagi wäärt aga pidin siin wastama sest sa ronisid siia foorumisse kobisema ja asi tuli ju selgex rääkida, TÕENA , mees loodan et saad üle ühel päewal .....
˅ näita rohkem ˅
2009-01-16 08:28
Masendav kuhu see asi jõudnud on, mingi hinnete üle vingumine kogu aeg. Lapsik.
˅ näita rohkem ˅
2009-01-16 10:05
toomas07 ... diamondit ma tunnen ja tema ei valeta!
˅ näita rohkem ˅
2009-01-16 13:52
aga oled ju rumal hakkasid siinkemplema.....sa blokkisid ja ei soovinud seda omavahel teha priivaatselt asjadest rääkida.......issand diamond sa ikka päris rumal sa ei saa aru ka mis sulle öelda üritan.......mul on ükskõik kuidas keegi mind hindab aga lihtsalt ütlesin seda et sinu käitumine on lapsik panid mulle kahe panen sulle kahe vastu!!!!!!!mul ei ole millegist üle saada aga sinul küll life is fun
Kirglik35 sa oma emale oled kunagi valetanud kindlasti........aga usun et ka tema ütleks et ma tunnen oma tütart tema ei valeta.....nii et sinu arvamus antud juhul ei ole objektiivne!
to Havsex kahjuks siin jah nii on võid teha proovi ja hinnata pilte nii nagu sa heaks arvad aga arvesta sellega et paned alla viie oled halb inimene.
to jfmjm ..........jah aga see on ju raha mis inimesed 10 hindamiseks panevad ning sellest ei ütle keegi ära.
soovitus kui tahate näha reaalset ja kogu saidi kasutajate õiget topi siis see peaks olema kü...
˅ näita rohkem ˅
2009-01-16 14:04
tead toomas07 . tundub et sa oled eksinud saidiga .see said siin pole mitte top modellidele mõeldud .see on on tutvus said kus vaatad eelkõige inimese pilti kellega suhtled ja tutvud . ei pea siin olema mitte üleval stuudios tehtud pildid ,vaid sobivad ka lihtsas koduses miljöös tehtud . mis puutub kirglik35 piltidesse siis on see tema asi mis siin üleval tal on . meie ei hakanud ka võrdlema siin sinu suguelundite pilti stuudios tehtud pildiga . miks sa siis oma riista ei lasknud stuudios pildistada ja tegid selle kodus kus vana ja koltund dussikardin paistis sealt tagant . oleks ju ilmekam tulnud ? ikkagi prohvi pilt
˅ näita rohkem ˅
2009-01-16 14:12
ja ära keeruta oma juttu ilusaks siin .antud hetkel pole ju süüdi hinne 2 vaid see kiri mille sa saatsid inimesele peale seda kui ta oli sulle vastu pannud sama hinnangu kas kõigile saadad järelkaja kirja kui neid hindad ??? äkki palud vabandust mees oma kirjapärast mille saatsid ?
˅ näita rohkem ˅
2009-01-16 14:16
seda kirja nägin msnis isegi mina ja veel mitu inimest siin nii et mees kui lähed hannes vörno saatesse tõe hetk oled sa mees vahel
˅ näita rohkem ˅
2009-01-16 14:20
Selleks,et topi esilehtedele pääseda,on vaja lahkeid sponsoreid.Neid leidub ja nad on kõigile näha.Aus oleks,kui saaks näha ka neid,kes püüavad(ilma rahata) nende ponnistusi nurjata.
˅ näita rohkem ˅
2009-01-16 14:21
teinekord hoia vesi suus mees ja ära jookse foorumisse kedagi mustama ära nüüd häbene ja pane tagasi oma noku pilt . me tahame ju topi riista näha mis prohvi stuudios pildistatud
˅ näita rohkem ˅
2009-01-16 14:28
täpselt tahaks näha neid inimesi siin kes teevad varikonto ja on kadedad nende inimeste peale kes käivad raha siin välja tehes varika ja kukkudes teisi hindama ühtedega . sellised armetud kopikakoid hoidku suud üldse kinni ja sellistel peaks olema üldse häbi siin midagi kobiseda
˅ näita rohkem ˅
2009-01-16 14:32
nii et mees hinda kui hindad aga pärast ära kuku solvangukirja kirjutama inimestele kes sulle on vastu pannud sama mõõdupuuga .
˅ näita rohkem ˅
2009-01-16 15:11
hannibal71 tundub et sulle läks hinge see et panin su kullakesele 2 ok võrdlus ehk sellekohapealt oli vale et jah teisel olid tehtud prohvi pildid mitte kodus aga oleks võin ka leida siis kodu tehtud sinna kõrvale võrdluseks.........kas sa oled loll et aru ei saa?sa ju kõrgharidusega peaksid arusaama mitte niisama tühja lahmima siin.........
˅ näita rohkem ˅
2009-01-16 15:15
pole väitnud et sait top modellidele ja et stuudio pildid!kas sa tahad väita et sinu arust on kõik pildid siin väärt 10 ja 5?ma poleks seda juttu siin arutanud kui inimene oleks andud ka mulle võimaluse vastata mitte et kirjutab mulle ruttu ära ja siis blokkib?Aga julge mees tundub et saa samuti eksinud saidiga sul pole ju pilti ja olge nüüd lõbusad ja arutage seda msnis ja uurige puurige mis ma talle kirjutasin
˅ näita rohkem ˅
2009-01-16 15:26
tead miks sul ei anna rahu ja tulid siia foorumisse kilkama sa oled kompleksis et enam rohkem ei saanud solvata kuna blokk oli peal . ja kiisu35 pildid on muideks hinnet kõva kolme väärt .erinevalt sinu suguelundi pildist naise pildid paremad kui sinu omad . inimesed kes blokivad sinusuguseid teevad õigesti ,sest pole üldse mõtet jagada selliste põhiharidusega traktoristidega kel aju asemel põhud . mees su ego sai ju riivata selge see et teeb viha . mine nüüd oma kullakesi hindama ja 10 tega ära nuta siin ,või mõjus sinu rahakotile ka majandus langus ja selleks nutad siin ? tublid on need inimesed kes siin on aktiivsed ja hindavad .kiitus neile
˅ näita rohkem ˅
2009-01-16 16:33
kiisu35?kas sul on kuskil mingi enda pildi kogum sahtlis mida sa hindad? ei siin küll sellist kasutajat ma ei leidnud....hästi paned ......miks sa sõimad traktoristte?arvad et sa kui inimene kellel nii nimetatud kõrgharidus oled neist parem?vaevalt!ega haridus üksi ei tee inimesest normaalse inimese.jaa mul suured kompleksid tahaks solvata aga krt näed ei saa ......tegite ära
˅ näita rohkem ˅
2009-01-16 16:39
noh ma pole väitnudki et naiste pildid halvemad oleks kui mehe suguelundid........kust kurat sa imed selliseid mõtteid?aualt öeldes ei ole ma kedagi 10-nega hinnanud ja pean tunnistama et ma pole nii rikas ma ju põhiharidusega traktorist ma ei oska nii palju raha teenida ja mida rohkem siin suhtlen siis kahtlustan et hoopis sa oled selle saidi loojatest...Miks sul endast pilti pole saaksid ka ju siis olla aktiivne ja tubli neiu olla
˅ näita rohkem ˅
2009-01-16 17:00
mees kle ütle välja mis sind häirib ???? tundub et sa oled mingi mõtetu malts kellel iial mõistus ei tule pähe .tead sa oled ju rumal ja teed aina rumalamaks end veel . saa tõesti üle et naistele ei meeldind su suguelundi pilt see oli sul tõesti väike ja pilt polnud ka kvaliteetne . ju nad hindavad suurema kaliibriga mehi neiuks ma ei hakka iial .kui sa pede oled siis otsi endale keegi teine pruudiks ja hinnata saan ma 10 tega isegi ilma pildita kui tahan seda teha
˅ näita rohkem ˅
2009-01-16 17:03
Autor: toomas07

Saaja: hannibal71

Teema:
Saadeti: 2009-01-16 16:26:47
Loeti: 2009-01-16 16:50:08
kustuta kiri


ai kui kahju ma sain tagasi nutt tuleb kohe kurku........aga sa oled lihtsalt rumal ja sinuga miskit rääkida edasi on lihtsalt mu enda aja raiskamine.....

no mida sa siis raiskad siin aega ???? kas sul midagi targemat teha pole
˅ näita rohkem ˅
2009-01-16 17:36
näitad aint minupoolset vastust sinu kirjale.....kah võib........aga ma tänan asjatundliku arvamuse eest (oled vist palju meeste suguelunditega kokku puutunud et jagad arvamusi) aga ma hindan seda sest professionaali arvamus on alati teretulnud Mul tegelikult ei ole midagi viga saa aru siis ühest asjast HANNIBAL71 Sina olid see kes üritas mind solvata....ja usun et pigem oled sa rohkem mats kui keegi teine siin!!!Kui kellegil igav ja viitsib meie mõttetut dialoogi siin lugeda siis oleks huvitav kui jätaksite oma arvamuse siia.Minu poolt kõik!Edu sulle Hanniball71
˅ näita rohkem ˅
2009-01-16 17:53
nõrk mees oled ja traagik nii kui midagi ei meeldi jooksed kiskuma foorumisse inimestega ja neid kritiseerima . loodan et sul läheb edukalt oma uue kontoga ,sest selle sa ju ..... sid täis intriige armastav inimene , muidu ju sa poleks siia seda foorumi nurka ju loonud ja solvaja ja mats oled sa tõesti . naistega oled kõva mees maid jagama ,meestega väidelda ei julge . hüvasti kallis jään ootama su prohvi pilte mis tehtud stuudios . palu heawenit ta kindlasti aitab su suguelundeid siin poseerida kohe suures plaanis igatahes jään ootama su pilte .
˅ näita rohkem ˅
2009-01-16 18:11
ei noh luban sulle isiklikult meilile need saata saad õhtuti tegevust (onaneerimise näol....krt ja siis ütled et sulle meeste suguelundid ei paku huvi vaata kuidas veel pakuvad lausa ootad) kes siin kritiseerib?krt hälvi....ole rahulik ma ei tee uut kontot et sinusuguse jobuga siin vaidlen ja ütlen veelkord sa ajad aint oma joru sa ei oskagi väidelda.........see et sa ei loe mida ma küsin või räägin vaid jooksed ikka mööda oma rada edasi siis polegi ju sinuga miskit väidelda!
˅ näita rohkem ˅
2009-01-16 19:10
Hannibal71 on üldse üks mõtetu varikonto, ilugub siin ja kujtab ette, et on naljamees, kuigi siiralt kahtlen, kas üldse ongi
mehega tegu
Rohkem iniseb kui vanatüdruk turuplatsil
Sa Hannibal 71 ei loe vist kunagi, millest käib jutt
Aga ma enam ei imesta, sest ega sa pole varemgi hiilanud siin oma tarkusega, rääkimata sellest, et ei suuda vahet teha väitlusel ja
joru ajamisel
˅ näita rohkem ˅
2009-01-16 19:48
toomas07 .... mul savi mida sa usud ja mida mitte kuid need kes diamondit tunnevad....ja neid on siin palju... teavad, et diamond ei valeta Ah ja ... ma ei tea kas Hannibal71 on portaali omanik või mitte... kuid tean kes on. Ja usu, tema sinuga siin vaidlema küll ei hakkaks, vaid paneks su konto lihtsalt blokki

easy.... Hannibal71 on siin ainus, kes normaalset ja mõistliku juttu ajab.
˅ näita rohkem ˅
2009-01-16 19:59
et see ongi lahendus, et kui kellegil on eri arvamus, siis blokime konto ära
et kui õpetaja paneb õpilasele hindeks 1 või 2, siis laseme õpetaja lahti, sest ta ei hinda kõiki õpilasi 5-ega
Sul on õigus, Hannibal ajab tõesti paremat juttu, kui sina
˅ näita rohkem ˅
2009-01-16 20:29
Parem vaadake kuidas on saanud enda koha meeste topis kasutaja "pahandus"
˅ näita rohkem ˅
2009-01-16 22:18
ei easy...hannibal ajab paremat juttu kui sina ..kohe näha et blondiin
˅ näita rohkem ˅
2009-01-16 22:28
ma olen blondiin aga mis sinul enda vabanduseks öelda on ???
˅ näita rohkem ˅
2009-01-17 03:02
paistab et siin on päris mitu blondiini kes pole asjast aru saanud !!!!!!!!! ÕPETAJA EI SAADA ÕPILASELE PÄRAST ÜHTEDE PANEMIST MÕNITAWAT KIRJA JA MÜRGIST .TEEB PÄEWIKU LAHTI JA PANEB ÄRA ........
˅ näita rohkem ˅
2009-01-17 03:04
easy ma panen sulle ühe ja siis kirjutan weel sulle näkku kah postkasti mõnituse we ????????
˅ näita rohkem ˅
2009-01-17 03:16
PALU WABANDUST HAIGE KUTT OMA MÕNITUSKIRJAPÄRAST PAREM SELLE ASEMEL ET SIIN TÕMBLED !!!!!!! MITTE ÄRA KEERUTA MÕTETUT RÄMPSU SIIN ÜLESSE .AGA ARWASTA ET BLOKITUKS SA JÄÄD IKKAGI ,SEST SELLEX SEE IGNORELIST ONGI LOODUD ,ET EBAMEELDIWAID INIMESI EEMAL HOIDA !!!!!!
˅ näita rohkem ˅
2009-01-17 03:18
ASI POLE HINNETES ,EGA PILTIDES. ASI ON SELLES ET LIHTSALT ÜKS MEES SIIN SOLWAS KIRJAGA MINUL POLE SIIN SAIDIL ÜLDSE NEID PILTE WAJA !!!!! WÕIN NEED KÕIK MAHA WÕTTA ÜLDSE !!!!!!!
˅ näita rohkem ˅
2009-01-17 07:54
näed sa kes on tulnud kohale . märulinaine easy .ta nimelt on solvunud minu peale et tegin avastuse et pildid näitavad inimese iseloomu ja olekut . ja ta arvab et on ema kui oma versust reklaamib siin. vabandust easy kui sind solvasin aga minu silmis oled sa madal naine ja odav. mis varikontosse puutub siis jah mul on samasugune varikonto kui sinul see siin.istun just siin mini seelikuga ja trükin lugu kokku .rinnahoidja unustasin küll panna sa oled suur sõber kasutajaga netboy kellel olidki siin vaid valed pildid üleval terve aasta . kes ütleb et sinu pildidki siin praegu õiged on ? loe hästi oma komme ja sa näed et ma pole ainuke kes sinust nii arvab
˅ näita rohkem ˅
2009-01-17 07:58
võin oma arvamust avaldada aga easy kui sa naisena midagi väärt oleksid, siis sul oleks tõesti reaalselt ennast kellegile näidata . su koht ei oleks siin
˅ näita rohkem ˅
2009-01-17 08:00
küsimus veel sulle easy miks sa mu ära blokkisid kas suurest armastusest või ? väidad ju siin et inimesi ei blokita
˅ näita rohkem ˅
2009-01-17 10:32
irw, aga seda nagu minagi öelda tahtsin, et õpetaja kui paneb õpilasele 2 , ei kirjuta veel lisaks päevikusse mõnituskirja. Nii, et diamond mind pole küll mõtet blondiiniks pidada!!!! Aga blondiine on siin tõepoolest rohkem kui üks!!!!!!!!!!! Ja kuulge, kui südametunnistus puhas, mis siis tõmblete siin ja lasete ennast häirida mingi toomas07 kirjutatud saastal? Onju nii?! Mulle prääksute seda sama igalpool siin foorumis, kui mul kellegiga vaidlus tekib! INIMESI ON IKKA TÕEPOOLEST IGASUGUSEID! KÕIK TAHAVAD HIRMUS TÄHTSAD JA TARGAD OLLA!
˅ näita rohkem ˅
2009-01-17 12:09
mina küll ei lase ennast häirida sellisel mõtetul kutil ja ei jää kerjama siia ka seda wabandust tema solvangu eest . sest sellisel mehel on ego taewas ja ilmselt ta ei wabanda kunagi . sinu rämpskirjad on mul juba kustutatud ja prügikastis . siin on wäga palju häid ja ilusaid inimesi . ning sõbralikke . ja AUSAID . Saaja: diamond

Teema:
Saadeti: 2009-01-16 10:49:29
Loeti: 2009-01-16 16:30:40
kustuta kiri


Diamond, sa oled võrratult kaunis, sul on head poosid ja sul on ilmselt hea fotograaf. sa oled nauding, mitte lihtsalt naine. mulle meeldib enda seksuaalselt julgelt väljenduv naine, julgeb oma naiselikust rõhutada ja näidata, kui on ikka ilu mida näidata, siis tuleb seda ka teha, mida sa ka teed ja peame, teed seda maitsekalt ja võrgutavalt. sa oskad olla ämblik kelle võrku kärbsed ise meeleldi ronivad, teades, mis neid ees ootab, lähevad nad ikka pimesi su võrku.
Ma ei nõuagi selle kirjaga sinult midagi, ei nõua...
˅ näita rohkem ˅
2009-01-17 12:11
Ma ei nõuagi selle kirjaga sinult midagi, ei nõuagi vastust, vaid tahtsin olla üks, kes sind imetleb ja seda on välja õelnud


MILLEKS NÄRWE SÜÜA MÕTETU INIMESEGA .TEGELEN PAREM ILUSATE INIMESTEGA .....
˅ näita rohkem ˅
2009-01-17 12:13
PALJU MEELDIWAM ON SAADA SELLISEID KIRJU . EDU SULLE EDASPIDISEX !!!!! LOODAN ET SU SÜDAMETUNNISTUS IKKA WAEWAB JA SA JÄRGMISELE NAISELE SOLWANGUID EI KIRJUTA ...
˅ näita rohkem ˅
1
2