Foorum
1
2
2009-01-17 13:21
palun vabanduts?!?!?.......ei tea mis hea pärast....kirglik sina tahad kõige tähtsam olla nagu ma arusaan vaata natuke foorumis ringi sul igaühega siiin miskit kobiseda.......tead sa oled ma arvan et selline kibestunud ja kade inimene(ilusate naiste peale) sest sa ei saa kunagi nii ilusaks nagu on Easy........aga samas hanniball71.Nb!AGA VASTA SIIS KA EASY KÜSIMUSELE .....ET TEMA ON BLONDIIN AGA MIS ON SINU VABANDUS
˅ näita rohkem ˅
2009-01-17 13:49
kui tegelikult kirglikut waadata .näeb iga inimene et ta on wäga ilus naine ....... nagu meil kõigil on oma head ja wead .pole keegi meist täiuslik .... aga wälimuselt on ta tegelikult ilus naine toomas
˅ näita rohkem ˅
2009-01-17 13:57
järjekordne tõestus siin et mees oskab hästi naisi solvata .lugedes kirja teist veergu veendub iga inimene selles . ja sa veel küsid miks vabandama pead ? sa ju oledki naiste solvajaks loodud . kahju et keegi teine ebaaus naine ei tulnud siia su tegu õigustama ,oleks saanud ka ilusaks naiseks . käige voodis ka ära ,sest käsi peseb ju kätt
˅ näita rohkem ˅
2009-01-17 14:06
hanniball71 pada sõimab katelt?loe natuke ka enda kommentaare teiste naiste kohta peale diamondi ja kirgliku............oh issand kui tule taevas appi ......ma olen kindel et see kõrgharidus sinust on küll suure kaarega mööda läinud sellist iba ajades et lausa paha hakkab aga minupärast jätka samas vaimus .........diamond ma imestaks kui sa ütleks et kirglik oleks tavaline naine (te olete ju tuttavad,head tuttavad)kuidas sa saaksi teisiti öelda!hanniball71 kas easy ei ole ilus naine?????
˅ näita rohkem ˅
2009-01-17 14:26
toomas muideks me ei tunne tegelikult kirglikuga üksteist üldsegi hästi .see ei tähenda et kunagi kirjutasime siin 2 kuud .elus pole me kunagi kohtunud ja ta pole isegi mu msnis nii et me ei ole wandenõulased sõbrannad siin . mina ütlen waid tema wälimuse kohta arwamuse nagu ma seda näen .ja üldiselt olen ma mõistusega inimene .kirglik on küll minu kohta halwasti öelnud aga ma ei pea wiha ühegi inimese wastu . sest mul on mõistus peas ja asju tuleb waadata inimlikult poolelt
˅ näita rohkem ˅
2009-01-17 14:27
kurb toomas kuid sa panid wäga mööda .me pole üldsegi head tuttawad
˅ näita rohkem ˅
2009-01-17 14:31
nii et arwesta alati sellega et me oleme kaks täiesti erinewat inimest
˅ näita rohkem ˅
2009-01-17 15:09
loodan kutt et saad üle !!!!! ja kui ei saa pöördu psühhiaatri poole
˅ näita rohkem ˅
2009-01-17 17:50
Jah, kallis Hannibal !
Ma suurest armastusest blokkisin su ära, sest mul on meeldivam siin lugeda sinu andekaid ja huvitavaid kirju
Ja loomulikult võid sa oma arvamust minu kohta avaldada
See, et ma midagi väärt ei ole ...tead, kahjuks pole siin koos sinuga mõned ikka veel aru saanud, et kõigile ei saagi
korraga meeldida või mis ?
Ja see, kas ma olen siin saidil või mitte, pole nüüd küll kohe kindlasti sinu otsustada
˅ näita rohkem ˅
2009-01-17 20:55
tundub et toomas07 solvab siin igas foorumi teemas naisi. unistab perlast ja ka easy´st, kes ei julge siin oma nägu näidata, ainult tissipaari. ja endast pani toomas ainult nigela kvaliteediga väikse tilli pildi aga siis solvab ja sõimab teisi. väikse nokuga kompleksides ja kibestunud ...ok, ütleme mees....kuigi ma pigem seda ei ütleks
ja kellega mul siin foorumis siis pistmist on?
tõesti toomas, mine psühhiaatri juurde.
või mine perla juurde, saad ka sealt abi ....aga ta on kallis
˅ näita rohkem ˅
2009-01-17 20:58
ja veel tooma07 ..... diamondiga pole tõesti mingid suured ja lähedased tuttavad.
˅ näita rohkem ˅
2009-01-17 22:06
to kirglik35 - miks ma kogu aeg sulle ette jään??? Vaatan, et suhtled siin foorumis aktiivselt... ja pidevalt on minu nimi sul hambus...Ära ei hakka juba tyytama w???
˅ näita rohkem ˅
2009-01-17 23:35
Aga sellepärast et minu nimi on sinul pidevalt hambus. Kui sa isegi oma postkasti kaudu saadad mehi mulle igasugu ila kirjutama ja laimad mind neile. Ja mina pole ju ainus, kellel su nimi foorumis hambus on.
˅ näita rohkem ˅
2009-01-17 23:40
ja toomas07- diamond on kuramus ilus naine ja ideaalse kehaga....eriti arvestades ta vanust ja veel ühte loomuliku fakti elus.... mida ma ei maini siin....kui tahab, ütleb ise... kui ei, siis polegi se teie asi
ja siis sa ülistad siin perlat. Noh, kui tema nii vanaks ja nii kaugele saab, eks siis paistab kui kaunis tema siis on
˅ näita rohkem ˅
2009-01-18 01:42
ühesõnaga toomaso7- kui sa siia foorumisse kargasid siis öelnud kohe et tegemist on mehega ,kelle sõbrannal mõnel on olnud eelnevalt konflikt kirglikuga . ja sina oled siis nii öelda see karistus salk kes teeb kõva kättemaksu töö ja nüpeldab teisi kes on sinu arvates tema sõbrad. öelnud seda kohe ,siis polekski üldse mõtet olnud siin vaielda sinuga . kle aga äkki oleks kah aeg see kirglik juba rahule jätta ??? ehk aitab juba ...
˅ näita rohkem ˅
2009-01-18 01:55
easy sinule nii palju veel ,et ma pole öelnud et sa oled inetu või midagi taolist. minu üldine arvamus oli see ,et naine kes laseb võõrastel inimestel lugeda oma häbememokkasid on madal ja väärtusetu . pildid on sul üldiselt ilusad muidu.
˅ näita rohkem ˅
2009-01-18 02:27
lõpetage juba ära oma jorsside teiste kallale saatmine !!!!
˅ näita rohkem ˅
2009-01-18 02:36
2009-01-17 20:55:07

tundub et toomas07 solvab siin igas foorumi teemas naisi. unistab perlast ja ka easy´st, kes ei julge siin oma nägu näidata, ainult tissipaari...

Sa kirglik 35 mine too köögist prillid ära ja vaata uuesti, kas ikka on ainult tissipaar
Ja see, kas ma nägu näitan või midagi muud on nüüd küll puhtalt enda-asi või mis ?
Kas sa otsid põhjust mulle kinni hakata, no siis ma soovin edu
˅ näita rohkem ˅
2009-01-18 09:41
no easy, mina ei näe küll sinu piltide hulgas muud kui tissid ja tussid Esitled end siin nagu hoor.... aga ega litsil polegi ju nägu oluline, ega seda ei näpita
mina tahan sinust kinni hakata???? ....milleks? ..määrin veel käed ära .....kuidas se ütlus oli....ära puutu sitta, hakkab veel haisema
˅ näita rohkem ˅
2009-01-18 09:43
hannibal- sorry, ...kelle naisele ma siis ette jään??? ennast ka nagu huvitab
˅ näita rohkem ˅
2009-01-18 10:17
Noh, nagu ma juba ütlesin on see puhtalt enda-asi, mida keegi siin näitab
Ja eks me naised oleme kõik litsid ja prostid ainult igaüks omal moel
Ja kui sa kusagil haisu tunned, siis nuusuta ennast, usun, et üllatus ei saa suur olema
˅ näita rohkem ˅
2009-01-18 10:41
sa nuusuta ennast aga mind juba hoiatati, et sa oled hull naine ja mina pole kuskilt otsast prost....sina aga küll
˅ näita rohkem ˅
2009-01-18 15:30

ja sina oled õige etalon normaalse mõistusega naisest ???
˅ näita rohkem ˅
2009-01-18 17:27
sina easy kohe kindlasti mitte hulle eit
˅ näita rohkem ˅
2009-01-18 17:28
Nüüd toomas07 tüütab ja solvab juba mind postkasti kaudu. NAISED ANDKE OMETI KEEGI SELLELE ÄBARIKULE KEPPI!!!! Easy, siin on tööd sinu jaoks...rahuldamata äpu



Autor:
toomas07
Saaja:
kirglik35
Teema:
Saadeti: 2009-01-18 17:19:34
Loeti: 2009-01-18 17:23:32
kustuta kiri

tean miks sa siin foorumis oled .......sind ei soovi ei mees ega naine sa oled lihtsalt üks õnnetu olevus maapeal ja üritad siin kuidagi elada ..........siis psühhiaatri juurde peaksid sina minema........ja ma isegi tean miks sul ei ole endast alasti pilte kuna adminnid ei lase lihtsalt sellist jubedust ülesse panna
˅ näita rohkem ˅
2009-01-18 17:30
Toomas07- kui minust oleksid sellised pildid, siis ma laseksin portaali omanikul sulle ip bänni panna, et sina saast neid ei näeks sa pole seda väärt
˅ näita rohkem ˅
2009-01-18 21:25
jumal jumal,kas te ära ei väsi juba we.........
˅ näita rohkem ˅
2009-01-18 22:33
Täiesti uskumatu millise jama üle inimesed viitsivad pead valutada. Võtke pildid maha kui ei meeldi et hinnatakse ja asi vask. Mis siin keerulist on niiväga
˅ näita rohkem ˅
2009-01-19 12:28
Ka siin sama kino ikka veel käimas - nagu Mehhiko seebi-seriaal. Mis üldse liigub teie peakestes, kui seal üldse midagi mõistusepärast leidub?
˅ näita rohkem ˅
2009-01-19 12:56
muidugi võtke pildid maha siis keegi ei saa sõimata !!!!!! aga vaadake siis et varikontodeks sõimama ei hakata
˅ näita rohkem ˅
2009-01-19 17:45
Mõistusele kutsumine mõjub sellistel juhtudel osapooltele ärritavalt. Aga püüab siiski. Saage aru head osalised, sellises poriloopimises pole võimalik õigeks jääda!
˅ näita rohkem ˅
2009-01-19 19:15
kuulge kui siin kõik, kes yhtesid saaksid pildid maha võtaksid, siis teil ei olekski ju kedagi vaadata. Oleksime siis kõik teiesugused piltideta kasutajad. IGAV JU...
˅ näita rohkem ˅
2009-01-19 19:37
Pigem sedasi, et kui need, kes võtavad kiunuda "appi ma sain ühe" võtavad oma pildid maha siis jääb nelja-viie kasutaja pildid nägemata. Aga kui igaüks, kes on saanud kehva hinde võtaks solvunult oma triibulist pesu lehvitama hakata................
˅ näita rohkem ˅
2009-01-19 19:49
oeh...killu tillu lillu ....irrrrrrrrrrrrwwwwwwwwwww
˅ näita rohkem ˅
2009-02-20 14:27
Minu arvates,peaks igaüks ise teadma,millises hinnapallis jagab hindeid!Tülitseda töesti pole mötet,ega hinne tükki küljest vöta!
˅ näita rohkem ˅
2009-04-25 00:10
Mida kakelda, aga pange mulle hästi palju ühtesid ja kahtesid ja seda mõlemalt poolt, siis kõik rahul . Kahed pantud ja sõprus taas majas
˅ näita rohkem ˅
2009-04-28 20:51
Nagu väikesed lapsed liivakastis Mina sulle enam märga liiva ei tee Jummala eest pange kahtesid, ühtesid või kümneid, kuid iga üks saab lõpuks ikka ISE aru kas ta on neid hindeid väärt või mitte
˅ näita rohkem ˅
2009-07-20 17:37
Kui juba hindamisest rääkida, siis ise panen selliseid hindeid, nagu pildi vääriliseks arvan, ma ei vaevu vaatama kasutajate kontosidki, kes mulle 1 või kahe panevad, veel vähem mõtlen ma nende blokeerimisele ja kirjutamisele, mispärast ma selle hinde sain, milleks vaevata oma pead ja närve niivõrd tühiste asjadega? Tundubki, et paljudele on suurimaks mureks vaid negatiivne hinne fotole. Oleksin õnnelik, kui ka mind vaid sellised "mured" kimbutaksid
Samuti veider, et paljud peavad tähtsamaks virtuaalselt saadud hindeid kui näiteks tunnustust tubli töö eest, kas tõesti on kogu elu koondunud internetti ja vaid seal toimuv loeb meile?
˅ näita rohkem ˅
2009-08-17 02:58
ehhhhhhhhh seneco see nii wana ja unustatud teema siin . see toomas07 konto oli ühe naise tehtud konto kes oli tige et ei jaxanud end hinnata .siis jooksis warikontoga foorumisse karjuma . enne tegi konto toomas07 et saaks wälja öelda mis tal öelda on ja ründas selle kontoga see puruvana lugu siin ja ma ta nime wälja ei kirjuta .see teema on ju ammu lukus
˅ näita rohkem ˅
1
2