Foorum
1
2
2008-12-22 16:23
kui paljud mehed end raseerivad ja küsimus naistele et kas teile meeldib raseeritud mehed ?
˅ näita rohkem ˅
2008-12-30 13:32
Habet ikka ajan ja juukseid lasen ka pügada.Ülejäänud ihukarvad mind ei sega.Vanasti oli kiilaksajamine kõige lihtsam täitõrje.
˅ näita rohkem ˅
2009-01-15 16:12
ikka mõned küll ja mina nendeseas
˅ näita rohkem ˅
2009-01-27 21:27
mina raseerin kaenlaaluseid ja olen ka rinnakarvu tiba piiranud. ajan ka habet.
˅ näita rohkem ˅
2009-01-30 10:03
Habet ajan, altpoolt piiran. Päris karvutu olen ka mingi periood olnud.
˅ näita rohkem ˅
2009-02-19 16:37
alt sile on ju päris mõnus olla
vähemalt mulle meeldib, puhas ja erutav
˅ näita rohkem ˅
2009-05-24 01:16
Mina raserin alt sildeks siis, kui hakkavad juba krussi mine,a sedasi siis iga kuu korra kuskil
˅ näita rohkem ˅
2009-07-20 17:18
Raseerin nii kaenlaaluseid kui ka kubet, usutavasti ei pea lisama vuntside - ja habemeajamist, mida teeb iga mees, või siis vähemalt piirab neid.
˅ näita rohkem ˅
2009-07-24 21:45
Minule altpoolt raseeritud mehed kahjuks pinget ei paku,,,,,,Kui korralikult pesta-kasida,siis ei ole probleeme,,,,,,Mida karvasem,,,seda tõesti isasem,,,ja erutavam...
˅ näita rohkem ˅
2009-09-02 14:10
vot ei saa aru sellest, kui mees altpoolt ei piira oma kubet , aga k6ik ju maitse asi.
meestele teadmseks, et tyra muutub ka palju atraktiivsemaks, kui ilusti "hooldatud" lisaks k6igele muule ( hygieenile ) jne.
aga noh, kui kellelegi meeldibki peale suhuv6tmist m6ni minut hammaste vahelt karvu välja noppida, siis andku minna
˅ näita rohkem ˅
2009-09-03 18:15
Kaksmeest,,,,,,,Mulle ei ole küll trehvanud meest,kellel riist karvane,,,, Ja mune ma suhu ei võtakski,,,,,
˅ näita rohkem ˅
2009-09-03 21:33
Olen saunades ja duÅ¡iruumides näinud sadu mehi ja vaid üks nendest on karvutuna silmajäänud.Ja see oli ka gay.
˅ näita rohkem ˅
2009-09-03 22:40
Saunalised kuulusid ehk eelmistesse põlvkondadesse?
˅ näita rohkem ˅
2009-09-04 00:32
Tavaliselt olen mina just üks vanematest olnud.Mu 25 aastase poja sõbrad on kõik karvased kui kuradid ja tegemist pole mingite nohikutega
˅ näita rohkem ˅
2009-09-04 09:02
Kui siin portaalis ju ka pooled mehed alt raseeritud! Ilusad siledakesed!
˅ näita rohkem ˅
2009-09-04 12:00
Jääbki mulje et kiilakaid saab otsida vaid seksiportaalide kasutajate hulgast.Need mehed kes suudavad enda seksielu reaalis korras hoida ei pea selliste asjadega tegelema.Kui ikka mees ise on piisavalt atraktiivne ja voodis osav,siis on karvane kube pisiasi.
˅ näita rohkem ˅
2009-09-04 20:09
Kuid karvade rohkus/vähesus ei tee meest milleski ei paremaks ega halvemaks, ta jääb ikka iseendaks. Kui tuntakse end paremini karvutu või karvasena, siis on see ennekõike igaühe isiklik valik, mingisugust absoluutset tõde siin ei eksisteeri, see on subjektiivne arvamus ja niisamuti on seda ka suhtumine antud küsimuses.
˅ näita rohkem ˅
2009-09-05 22:37
Mõni äkki üritab oma riista pikemana näidata,kui karvu ei ole,,,,Hale trikk,mis läbi ei lähe,,,,
˅ näita rohkem ˅
2009-09-05 22:45
Nad loodavad,et siis peetakse neid tegijateks samal põhjusel peavad ka need suured riistad ennast siin reklaamima.Kui nad nii head on miks nad siis reaalis ei saa
˅ näita rohkem ˅
2009-09-05 23:20
Riist püsib ikka sama pikk, karvad ei kasva ju ometigi mitte sellel, vaid kubemes
Ent kes ütleb, et nad reaalis ei saa, kellegi suguelu kohta käivat päevikut ju ükski teist lugenud ei ole
˅ näita rohkem ˅
2009-09-06 08:37
Pooltele naistele meeldivad raseeritud ja pooltele raseerimata!
˅ näita rohkem ˅
2009-09-06 15:07
Suurepärane avaldus, apelsin
˅ näita rohkem ˅
2009-09-06 15:21
Meeldimine meeldimiseks,aga valdav enamus ei tee sellest probleemi.Ja kui mees ikka ei meeldi siis pole ka karvutust kubemest kasu.
˅ näita rohkem ˅
2009-09-06 18:16
Keegi ei tee ka juukselõikusest probleemi, ent siiski käivad kõik juuksuris
Milleks on mulle vaja püksi suurt karvapuhmakat, mis vaid häirib ega tule vähimalgi moel kasuks?
Jääaeg on ka nii kaugele minevikku jäänud, et soojapakkuvaid karvu me ei vaja, ei ala-ega ülakehal
˅ näita rohkem ˅
2009-09-06 21:13
Paraku on nii et juuste lõikus mõjutab ju sinu välimust seega ka esmamuljet sinust.Tervitades sa ju pükse maha ei aja
aga kubemekarvad on vajalikud,et juhtida tekkinud higi naha pinnast eemale ja vältida haudumaminekut
˅ näita rohkem ˅
2009-09-07 02:48
Sõltub inimesest, mõnele meeldib ehk hoopis tervitada alumist pead ülemise asemel
Higi eemale juhtimiseks on kõige parem üks hea duÅ¡Å¡ või vanniskäik, veel parem on muidugi saun
˅ näita rohkem ˅
2009-09-07 09:04
Haudumaminekut saab vältida, kui pükse piisavalt tihti jalast ära võtta!
˅ näita rohkem ˅
2009-09-07 09:18
to Apelsin: Niimoodi võib viimastestki pükstest ilma jääda
˅ näita rohkem ˅
2009-09-07 11:11
Seneca kasutab vist auto asemel dušikabiini
˅ näita rohkem ˅
2009-09-07 11:51
Eks see väitlus ole maitse, eelistuste ja ka hoiakute asi. Kellele hoolitsetud, kellele karvane. Kas karvane on mehem? Ju siis kellelegi on. Ja vastupidi. Valehäbi, eneseõigustust(a-la karvane on õige mees) piisavalt. Juuksed ja habe esmamulje saavutamiseks hooldada ok. eelselataja poolt siin! Aga miks vaid esmamulje?
Ise püüan hoida karvastikku kontrolli all vastavalt viitsimisele, nii püksis, kui ka "esmamulje piirkonnas". Püüd on siiski olla hoolitsetud, kuigi vahel lasen habeme pikemaks vahelduse mõttes ja siis naudin jällegi igati siledaks olemist.
˅ näita rohkem ˅
2009-09-07 11:55
no mina pean ka ikka sõna sekka ütlema... ja minule meeldivad ikka rohkem karvased isased... muidugi ei hakka ma ohkima ka siledaks aetud tilli peale, kuid see suht harjumatu... KUID eelistan ikkagist karvast... nii lõuga, kui ka kubet!!!
˅ näita rohkem ˅
2009-09-07 12:18
Sulatõsi, et kõik sõltub ennekõike maitsest ja igaühe enda eelistusest. Mäletan kui alustasin raseerimist aastal 2006 ning tegin seda puhtalt enese mugavuse pärast, karvad tekitasid vaid ebameeldivust. Ei omanud ma siis veel üheski erootikaportaalis kontot ning ka see, kui suurena peaks riist pärast raseerimist paistma, mind ei huvitanud ega pööranud ma sellele tähelepanugi.
Karvasus ega karvutus ei tee meest üheski asjas mehelikumaks, kõik sõltub siiski inimesest endast, tossikesele võid karvu kasvõi juurde kleepida, heita neid talle kubemesse nagu sulgi mette, kuid see teda mehelikumaks ei tee, niisamuti võid ka tõeliselt mehelikult mehelt kõik karvad ära kärpida, ta säilitab siiski ju oma mehelikkuse, tema mehelik olemus ei peitu karvades, vaid temas eneses. See ei kehti aga siis, kui tegu peaks olema näiteks Simsoniga, kes oma legendaarse jõu kaotas, kui temalt magamise ajal juuksed ära lõigati
Mis puutub autosse, siis seda mul ei olegi
˅ näita rohkem ˅
2009-09-07 12:39
Kas ei peaks see Simsoni lugu mitte mõtlema panema.
Seoses riiete kandmisega,on inimese on inimeselt enamus kehakarvu kadunud.Säilinud on need aga kohtades,mis vajavad pigem jahutust,kui soojendust.Asuvad ju sel põhjusel mehe munandidki väljaspool keha,et korraliku sperma arenguks on vajalik kehatemperatuurist madalamat temperatuuri.On juba tõestatud,et istuv eluviis muudab mehed viljatuks.Kas te ei karda,et karvutusel võib olla sama tagajärg?
Minu lapsed on juba sündinud ja ma võiksin homme päev kubeme kiilaks ajada,aga noore mehena mõtleksin küll selle peale
˅ näita rohkem ˅
2009-09-07 17:28
Jääme ootama sellekohast tõestust teadlastelt
˅ näita rohkem ˅
2009-09-07 18:00
Tagantjärgi tarkus pidi ju täppisteadus olema
˅ näita rohkem ˅
2009-09-07 20:59
Parem hilja kui mitte kunagi
˅ näita rohkem ˅
2009-09-07 22:03
Eks karvane naabrimees tuleb siis appi
˅ näita rohkem ˅
2009-09-08 01:05
Tore mõttekäik
Naabrimees saab siin täita lausa kaht rolli, millest esimene on hoolitseda minu (tulevase) naise ja järelkasvu eest (kui tal on ikka veel istuva eluviisi pärast elujõuline seeme) ning teiseks laenata ka mulle vahel mõne üleliigse karva, mis minu kubet soojendada võiks külmadel talveõhtutel
˅ näita rohkem ˅
2009-09-08 10:52
Kuule aga laenatud asjadega on see jama,et need võidakse tagasi küsida
˅ näita rohkem ˅
2009-09-08 15:25
Kui jõuab kätte soe ja malbe kevad, siis teen alumisel korrusel veidikene kärpetööd ja võin talle lausa protsendiga võla tasuda
˅ näita rohkem ˅
2009-09-29 19:54
mees peab ikka karwane olema alt . ei meeldi paljax kärbitud mehed ......
˅ näita rohkem ˅
2009-09-29 22:54
Ainult raseeritud ja punkt.
˅ näita rohkem ˅
2009-09-30 00:52
Kellele ikka meeldib, kui karvad pärast suus
˅ näita rohkem ˅
2009-10-03 15:30
aga mõni ka karasega leppib, nagu üks tüdruk ütles - ma juba nii kohanenud karvaste munadega,et isegi kivi ei koori.
˅ näita rohkem ˅
2009-10-05 17:41
Üleüldises mõttes meeldivad siledad mehed ehk siis karvane rind on täielik turn - off :S Ka käekarvad on see mis mus alati tülgastust on tekitanud. Mis meheau ümbitsevasse karvkattesse puutub siis ei pööra sellele erilist tähelepanu kuid tuleb möönda et kenasti piiratud kube on ikka vastuvõetavam kui hull võsa.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-07 13:04
see on nii silmakirjalik jutt, et mehed muretsevad selle eest, et neid karvakesi suhu ei tuleks....hoolitsege parem selle eest, et karvad lahti ei oleks.....muide, edevus pole mehelik ja puhtast edevusest neid karvu maha aetaksegi, mitte mugavuse pärast - olge ikka ausad....
paljas mees on nagu suure nokuga tita...DDD
muide, ma tean, et higistada võib vahel päev läbi - öö takkaotsa ja tean ka seda, et liiga tihti pesemine on väga kahjulik ja aega vaja muude tegemiste jaoks ka, kui ainult vees ligunemise jaoks.....
ja veel, muide värske higilõhn on palju erutavam, kui mingi parfüümi lõhn...ka inimese naturaalne lõhn tekitab iha (sobivuse korral) - parfüümipoes ei teki ju jampsi......
usun, et kõik need mehed - naised, kes maeiteamillest abi otsivad, on alla igasugust loomulikku sexvõimetust.....
usun jah, et igaühe maitseküsimus, aga siia ongi ,, koer maetud,, - kui maitsekas keegi on.....DDDDDDDDD
˅ näita rohkem ˅
2009-12-07 13:06
sexvõimetuse asemel palun lugeda ,, sexvõimekus,,....
˅ näita rohkem ˅
2009-12-07 14:00
"pikad" karvad jäävad alukate vahele või jäävad kinni nahavahele. oled kindlasti näinud kubet kratsivat meest
vähegi normaalne mees ajab kaenlaalt karvad ära, neid kollased karvajõledused on rõvedad. higihais on rõve, trennis mõned kõige suuremad karvikud haisevad aaahhh nagu loomad. nad tulevad trenni haisedes ja lahkuvad sealt haisedes, pesemine neid ei aita. ise nad kindlasti ei tunne seda, isegi mingi deo.pulk on neil tundmatu. riideid peab vahetama selliste kõrval nina pesuplõksiga suletult

vbl mida vanem inimene seda raskem on tal kohaneda muutustega elus. ei suuda vastu võtta uuemaid moejooni
˅ näita rohkem ˅
2009-12-07 15:53
ma ei ela miljoneid aastaid, et kohaneda muutustegaDDD...see väike moeröögatus võib kogu aeg muutuda ja las sellega tegelevad need, kel muud teha pole ja kellele see hobi on....
olen küll näinud kratsivat meest, aga kratsida võib raseeritud mees ka ja kui mõnel ajude asemel saepuru on, siis loomulikult teeb ta seda ka avalikus kohas....;DDDD
seda ma muidugi ei teadnud veel, et karvutu vähem haiseb, kui ta ei pese.......
aga jah, inimesi on igasuguseid ja hukka ei tohi kedagi mõista, vaid ikka mõista - avaldasin lihtsalt oma arvamust.....ja veel, see ju ammu teada, et ühiskondlikes kohtades kohtab igasuguseid - ei maksa minna sinna, kui nii õrnake, trenni saab vabas õhus ka teha......
ja maainimeste hulka kusagile kultuuritusse kohta ära ka üldse mine, seal lämmatavad nad Su päris ära.....DDD
kohanemisvõime ei tähenda ka seda, et pean kõigega kaasa minema, mida näen - narkots ja muud lollused ka moejoon ju....läheb see, kellele see sobib....mõistusega pole siin mingit pistmist.....

PS!!!! inimene peab puhas olema - teistega peab arvestama, aga ülepakkuda ei maksa millegagi, sest terve ja kõrge vanuseni on pikk tee....NB!!!!..muide ma ei räägi endast,kuigi rääkisin,, mina,, vormis, mina olen vapsee väljaspool igasugust arvestust.....ma teen väga harva seda, mida peab.......
˅ näita rohkem ˅
2009-12-12 13:15
Meelasplika - mitte et ma seda üritaks, aga riistaomanikuna võin sulle öelda, et läheb küll see trikk läbi. Visuaalselt muutub riist pikemaks kohe kindlasti, kui põõsast pügad või täitsa maha võtad. Lisaks õllekõhu eest ära treenides järgneb uus visuaalne ja ka minimaalselt täitsa ehtne pikenemine. Tõestatud ja ära proovitud.

Ja kui nüüd keegi hakkab kobisema, et visuaalselt ja visuaalselt - siis ma ütlen sellepeale, et jänest ka ei olnud kübaras, aga välja ta sealt tuli. Nii et see mida näed, ka usud. Isegi kui see on vaid trikk.

Mis raseerimist puudutab, siis ma astusin juba järgmisele tasemele ja alustasin nagu naised vahatamist. Tunduvalt kasulikum ja parem tulemus
˅ näita rohkem ˅
1
2