Foorum
1
2
2009-12-17 13:50
Meelas mulle näiteks meeldib kui lisaks riistale ka munandeid suuga hellitatakse seega hoian need karvadest puhtad, ei meeldi endale ja pole ka kohanud keskit kellele meeldiks kui karvad hammaste vahel, lisaks lõug ja kaenlaalused ka puhtaks nii endal mõnusam
˅ näita rohkem ˅
2009-12-18 16:52
Vastan vaid küsimusele, mida teema algataja küsib; mulle isiklikult ei meeldi liialt lakutud mehed, kuidagi ebaloomulik tundub
˅ näita rohkem ˅
2009-12-18 17:45
ma ajan habet siis kui on enamvähem selline dr houselik, kui hakkaksin mune raseerima, siis vist selle peale hakkaks torkima vms. kui tihti te üldse mune raseerite, need kes te seda teete?
˅ näita rohkem ˅
2009-12-18 19:34
Torgib esialgu vaid siis, kui seda teha esimest korda elus. Algul on see harjumatu, kuid pärast paart raseerimiskorda see probleem kaob. Ise raseerin varieeruvalt, vahel kuu, vahel paari tagant.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-06 01:28
Liiga sile on üldiselt kuidagi ebaloomulik meeste puhul, kui just mingisse konteksti ei lähe. Kui kästakse, siis ajan muidugi karvad maha (mul on selline kuuletumise ja raseerimise fetish nimelt). Aga kõik, kes siin loomulikkusest ja higist ja lõhnadest jms. sõna võtavad - miks te siis kaenla alt karvu ajate? Kas seepärast, et sealt jõuab hais ka omaenese ninna vahel?
Erinevates seltskondades on see erinev, kuid hetkel on oma tutvusringkonnas juba natuke naljakas "suure pahmakaga" ringi käia
˅ näita rohkem ˅
2010-01-11 21:29
ei raseeri mingist edevusest ega visuaalsest efektist vaid lihtsalt meeldib ja hea tunne on. Õigemini kui ei tee seda on tunnen ennast halvasti
˅ näita rohkem ˅
2010-01-20 09:47
Mulle meeldivad karvased mehed (aga see ei ole reegel; mulle meeldivad ka siledad mehed) , kuid jah kaenlaaluseid ja munad - lihtsalt mugavam on kui on piiratud. Selles mõttes on ehk piiramine targem, kui rasseerimine; ei teki torkivat tüügast, see tekib ju nagunii väga kiirelt.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-21 02:07
meelasp...ja mareelia andke minna, saunapäevast saunapäevani iga 2 nädala tagant peske ainult, nii lahe ju, maitsev ju ka
esimene kord kuulen, et tihti pesemine teeb paha
Minu isa 6petas mulle meeste hygieeni väga p6hjalikult lapsena, riista peab isegi mitu korda päevas loputama samas ka kannikavahet-----iial ju ei tea millal ja kus tuleb püksid alla lasta
˅ näita rohkem ˅
2010-02-23 15:33
pildi peal on kõik ilus, kui sul aga raseeritud tilluga poiss nina all, siis tundub see asi laboriroti moodi olevat sorry, ei ole seksikas
˅ näita rohkem ˅
2010-02-23 16:21
kaksmeest: Tahad sa sellest veel palju rääkida kuidas isa sulle seda hügeeni põhjalikult õpetas?
˅ näita rohkem ˅
2011-01-20 12:18
Ma ei suuda olla mehega kellel on kube nagu VÕSA ..eelistan puhast..on hügieenilisem......
˅ näita rohkem ˅
2011-01-24 13:00
Ega ei pea olema täiesti puhas, piisab, kui on korralikult piiratud
˅ näita rohkem ˅
2011-08-30 19:38
Võsa Pets jäta rahule, Lily
˅ näita rohkem ˅
2011-08-30 19:45
meil oli tööl kunagi selline valvelauamees, kes mind kogu aeg selle nimega kutsuda armastas vanem mees oli, seletas et olen ta lemmik jne
˅ näita rohkem ˅
2011-10-03 21:04
hull teema.
kellele siis laborirotid ja kellele hammaste vahelt karvu noppida.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-05 10:09
palju inimesi- palju arvamusi
alt täitsa maha ei raseeri.. ebamugav , paar millimeetrit tundub normaale
˅ näita rohkem ˅
1
2