Foorum
1
2
2011-10-27 13:47
Kui inimesed kõiki vihkavad, keda nad siis armastavad? Kõsimus internetiinimestele.
Miks Te nii tigedad ja vaenulikud olete, kohati häbiväärselt üksteist solvate?
Nüüd vist saan mina ka sõimata, et julgesin küsida.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-27 13:57
inimesed on internetis kriitilisemad kui päriselus. kuna netis ei ole inimest, on vaid sõnad, siis suurem osa suhtlusest käib ettekujutluse küüsis. kui mõni naine kujutab ette kui kole ja nõme mees on virtuaalselt tema vastas, siis ta räägibki temast halvasti, aga samas see naine soovib enda suhtes erikohtlemist, hästi suhtlemist jne. vahest on sellel naisel ka hea päev, ta ei ütlegi kellelegi halvasti ja ka talle ei ütle keegi halvasti. aga lõppeks on see igav ja naised ongi palju õelamad olendid kui mehed, lihtsalt õelusest öeldakse halvasti. mida vanem naine, seda õelam on. kõiges selles on mehed süüdi, sest naine ju nõrk olend
˅ näita rohkem ˅
2011-10-27 14:23
Aga miks Sa arvad, Maria, et ma kedagi armastan? Või et mul seda armastust üldse vaja on? Armastus teeb haiget. Parrem on vihata, siis saab iga ebameeldivuse (ja neid on siin Kirde-Eurooopas kuhjaga, ilmast vaesuseni) üle rõõmustada. Ja rõõmus inimene on õnnelik inimene ju.

(See tekst oli minu seksuaalsest rahuldamatusest tulenev iroonia.)
˅ näita rohkem ˅
2011-10-27 14:37
JohnOfGaunt, armastus on ju ilus, ta annab elule mõtte.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-27 15:22
Love is just a word until someone comes along and gives it meaning. Dream is also just a word untill you decide to fight for it with all your enthusiasm and commitment

˅ näita rohkem ˅
2011-10-27 15:26
Suuresti tõlgendamise küsimus. Lugedes üht kirjatükki kahel erineval ajahetkel, võid aru saada ja mõista väga erinevalt! Loeb palju isiklikest emotsioonidest jne. Ka vihkamine on kirg!
˅ näita rohkem ˅
2011-10-27 19:20
Foxy tunnistab ausalt, et ei vihka üldse kõiki Ainult tropid ajavad karva turri ja vihkan sellist nähtust nagu lollus kombineeritud hüperaktiivsusega
˅ näita rohkem ˅
2011-10-28 00:36
Jah, ma tean, mida sa tunned
˅ näita rohkem ˅
2011-10-28 00:40
aga see ongi teie ülesanne õppida elama erinevate inimestega. ma olen nii võimas tropp et suudan väga kõvasti kõigile sissesõita ajas kus nad seda kõige vähem ootavad. milleks siis üldse näiteks minuga kiusu kiskuda? ma olen väga sõbralik inimene
˅ näita rohkem ˅
2011-10-28 00:45
Nii omavahel öeldes, mina ei saanud üldse alguses pihta, et sulle on showpakkuja poolt alias tehtud. Peaaegu sama segane negatiivne mäda nagu sul endalgi.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-28 00:50
ma olen ihas olnud selle algusest ja lähen koos ihaga põhja
˅ näita rohkem ˅
2011-10-28 01:45
Meie lähme iha seltskonnaga lõunasse, sina mine põhja kui tahad
˅ näita rohkem ˅
2011-10-28 01:47
Milleks selline draama?
˅ näita rohkem ˅
2011-10-28 01:53
foxy, miks sa selline nõme naine oled? aus küsimus sulle. mis sul viga on?
igast teemas imed mingi halvustamise välja, kas sul ongi ajus mingi tõsine nihe?
miks ihasse nii palju nõmedaid inimesi satub nagu sina ja nsm näiteks
˅ näita rohkem ˅
2011-10-28 01:58
Kas mina e olegi nõme oiiiii...prrr
˅ näita rohkem ˅
2011-10-28 02:02
caribian, sa ei ole õel naine, aga foxy on.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-28 02:12
sa tunnetad piiri, kui sa oled teisest üle siis tõmbud tagasi. aga foxy ei ole selline, tema on jõle naine kõiges, õel, kuri. temas ei ole inimlikkust, sama nsmiga. rõvedad inimesed
˅ näita rohkem ˅
2011-10-28 09:53
Eile parkisin oma auto ühte prklasse. Üsna parkimiskoha lähedal istus seltskond a-sotsiaale pingil ja trimpasid oma joogipoolist. Meenus linnavalitsuse plaan teha neile oma kogunemiskoht, kus nad siis saaksid koguneda, juua, räusata, kakelda, tõugelda, karjuda.
Millegi pärast meenus mulle just selle portaali foorum. Tullakse siia kokku, et üksteist solvata.
Harjuda ja õppida selliste inimestega suhtlema? Pigem on hea teada, kellest suhete loomisel eemale hoida.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-28 10:23
sul on natuke julm arvamus iha foorumist. foorumi kasutajad ei ole ju a-sotsiaalid. inimesed kaklevad, nõus. aga sellised hinnangud tekitavad konflikte juurde. sina hindad, teine hindab sind ja nii ta lähebki
enne kui sa arugi saad oled sa mängus ja kes siis tegelikult alustas?
˅ näita rohkem ˅
2011-10-28 10:40
Iha foorum ongi julm. Äärmiselt julm. Internetis me annamegi esimese hinnangu inimesele tema jutu põhjal. Iseasi, kuidas me seda tagasi peegeldame. Vaid teatud tüüpi (sotsiaalne tasust eelkõige) inimesed hakkavad karjuma ja solvama.
Näiteks Sinu puhul. Kas need inimesed, keda sa igas teemas päris inetult solvad on Sulle tuttvad? Kas nad on Sulle teinud ettepanekuid tutvumiseks? On nad saatnud Sulle ebaviisakaid ja solvavaid kirju? Kas nad on Sinuga ühendust võtnud?
Mulle tuleb ka vahel päris inetu sisuga pakkumisi. Solvavaid ja mõnitavaid kirju pole ma paraku kellegile saatnud.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-28 10:43
MariaLiaana, kas nemad mitte mind esimesena ei solvanud? ei ole teinud ja ma ei soovigi et nad teeksid, mina ei tee ka neile.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-28 10:46
Seda ma ju uuringi, et kas nad on Sulle inetuid kirju saatnud või muul moel end pakkunud?
˅ näita rohkem ˅
2011-10-28 10:47
nad on esimesena mulle inetult foorumis vastanud, kas sellest piisab?
˅ näita rohkem ˅
2011-10-28 10:58
See peab ikka tõesti väga inetu vastamine olema, mille pärast nii jubedalt vastu solvata. Pean tunnistama, et mind pole terve elu jooksul keegi suutnud nii moodi välja vihastada, et ma sellisel moel kätuma hakkaks.
Eks te ise tea, kuidas käitute. Mulle ka need a-sotsiaalid seal parklas auto läheduses ei meeldinud. Sellegi poolest, ei läinud ma nendega sinna kaklema.
Isiklikult hindan mehi, kes iga naisega ei suhtle. Ammugi mitte ei hakka nendega avalikult kaklema.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-28 11:01
tore, sinu valik. aga kohut tulid mõistma, ehk siis ikkagi tulid tüli vedama
˅ näita rohkem ˅
2011-10-28 11:20
MariaLiaana, aga milline Sinu ettepanek oleks olukorra normaliseerimiseks? Ma ei usu eriti, et kristlik lähenemine, a la keera teine põsk ette, just kõige tulemuslikum oleks. Samas olen nõus, et vastu solvamine on mõttetu, on nähtusi, mis ei muutu kunagi.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-28 11:21
Tulin vaid küsima, miks Te nii käitute.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-28 11:25
Noh tädid laske tulla nüüd.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-28 11:31
foxy, aga miks solvad? sa koguaeg solvad, miks sa teed seda
˅ näita rohkem ˅
2011-10-28 11:35
Sama küsimus sulle miska, miks solvad naisi, keda sa tegelikult ei tunne?
Mitte kedagi pole võimalik solvata, kes ise ei solvu.
Muide peale misha ei kurda siin keegi, et foxy oleks teda solvanud. Miks see nii on? Mõtle selle üle misha.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-28 11:42
ma küsisin sinult, sa ju solvad. keegi ei kurda ju et ma olen teda põhjuseta solvanud. see et naised üksteise eest valetavad ja kukuvad karjuma "mina sõiman kõiki naisi" onju räme vale. paljude sellistega ma polegi mitte kunagi suhelnud nagu apelsin, kiizukas, boaa, jpt kes tee vanad naised siin kõik olete.

MariaLiaana ju pmst tuli ka solvama ostke peegel endale
˅ näita rohkem ˅
2011-10-28 11:42
Mind võite solvata kõik koos või ühekaupa, ma nagunii sellest aru ei saa
˅ näita rohkem ˅
2011-10-28 11:51
foxy. Kas Sina oleksid läinud seda kampa seal korrale kutsuma ja ära ajama, kellest ma ennist rääkisin? Või oleksid pigem kiirel sammul mööda kõndinud, lootuses, et tagasi tulles neid enam seal pole?
Nii on ka siin. Kui ma oleks arvanud, et see äärmiselt inetult käituv seltskond on a-sotsiaalsed, siis poleks ma ridagi kirja pannud. Oleks just kui mööda kõndinud. Ju ma arvasin, et tegemist on veidi teistsuguse sotsiaalse ühiskonnakihiga ja seetõttu ka küsisin.
Vaadates teema kulgu, pean tõdema, et erinevust pole.

Tänan tähelepanu eest
˅ näita rohkem ˅
2011-10-28 12:03
te tädid olete siin kõik ebanormaalsed kui aus olla. solvate ise kõiki ja kohe kukute virisema
˅ näita rohkem ˅
2011-10-28 12:09
MariaLiaana. Kui see Sinu näitena toodud kamp on omaette ja Sind ei tülita, siis muidugi võib minna mööda ja loota, et tagasitulles neid enam ei ole. Pole vaja korrapidajat mängida. Aga... Sa tuled paari päeva pärast tagasi ja midagi pole muutunud. Lisaks sellele, et kamp on alles, ei jäta nad Sindki mängust välja. Algatuseks näiteks püüab keegi kambast Sind solvata ja sul ei ole enam võimalik minna lihtsalt niisama mööda, lootes, et neid varsti enam pole. Muide nn. asotsiaalsed on ka inimesed, meie ühiskond on kirju. Kellelgi pole õigust ennast b-sotsiaaliks pidada või teistest paremaks, sest... meenutagem Hemingway'd: Ära kunagi küsi, kellele lüüakse hingekella... sest seda lüüakse sinule...
˅ näita rohkem ˅
2011-10-28 12:13
tead foxy, mina arvan et sina oledki see misha35. sinul ja temal on väga sarnane jutt.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-28 12:17
See on nüüd küll tänase päeva parim nali
˅ näita rohkem ˅
2011-10-28 12:30
ei ole, ma küll usun et see oled sina.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-28 15:05
mina olen näituseks wäga positiivne inimene isegi Rh+
˅ näita rohkem ˅
2011-10-28 15:12
Mul jälle A Rh- Äkki ma sellepärast olengi õel, kuri ja muidu paha inimene?
˅ näita rohkem ˅
2011-10-28 15:15
anname selle Dr. uurida vastuse saab ehk juba õhtul
˅ näita rohkem ˅
2011-10-28 21:14
Väike abistav lingike arstide otsimisel:
http://www.terviseinfo.ee/et/valdkonnad/vaimne-tervis/vaimne-tervis-kuhu-suunata-abivajaja/psuhhiaatrid
˅ näita rohkem ˅
2011-10-28 22:35
Mina ei solva kedagi, mind ei solva keegi. Ja mis ma sest saan? Elu on igavavõitu, mingit skandaali ei ole, isegi mu profiili ei viitsita vaadata. Ja seksuaalselt olen ma ikka rahuldamata, istun oma irooniaga kahekesi ja olen hea.
Masendav.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-28 22:37
Oot. Ma rikun su idülli ära. Ma vaatan Su profiili. Siis ei saa sa seda vähemalt väita, et keegi ei vaata
˅ näita rohkem ˅
2011-10-28 22:55
Tõestab, et ka negatiivne reklaam on hea reklaam.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-29 09:26
Kus sa seda negatiivset reklaami näed. Inimene kurdab muret ja miks ma ei võiks teda aidata, eriti kui see aitamine ei nõua rohkemat, kui korra klikata tema profiili peale. Nii väikseseks aitamiseks peaks küll igal inimesel tahtmis jaguma, kui ta päris lootusetu egoist pole.
Väike õelusevonks sisse ka ikka. Enam ei saa kurta, et keegi ei vaata.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-29 14:06
Siis saab kurta, et vähe vaadatakse. Nii et vaata, NSM, et iga päev 2-3 korda platsis oled. Kui mul on aasta lõpuks alla 50,000 vaatamise, siis on suitsiid möödapääsmatu.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-29 17:13
Ei noh. Hakkab pihta. Teed korra inimesele head ja mis tema. Selle asemel, et olla rõõmus, et keegi head tegi, hakkab nõudmisi esitama.
Vaata sõbrake. Kui sa tahad endale käe külge panna, siis selleks ei pea aastakest ootama ja head põhjust välja mõtlema. Teatraalne suremine on muidugi tore ja hetkeks tekitab see kindlasti ka tähelepanu (mida me tegelikult kõik vajame). Kuid selle tähelepanuga pole Sul seal teises ilmas midagi peale hakata. Seal oled ilusast vakka, 1,5 m mulda pea kohal ja kuulad kuda mardikad mulla sees teed puurivad sinuni, et oma evolutsioonist päritud ihulikud vajadused täita.
Ehk, siis mida iganes sa ka välja ei mõtle. Lõpuks oled ikkagi kellegi toiduahelas. Muidugi enne seda võid mõna naisamatsooni küüniste vahele sattuda. Ka temal on omad vajadused, mida ehk sinu tarbimisel rahuldada saab.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-29 19:33
nsm, aga äkki john on tegelikult naine. kui on naine siis äkki on hoopis mees. aga äkki on homo, ei äkki lesbi, ei ei äkki siiski mees.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-29 20:12
Mis vahet sel on, kes ta on. Sina oled naine
˅ näita rohkem ˅
1
2