Foorum
1
2
2011-10-29 20:14
mina olen kohe 20 000 € võrra rikkam
˅ näita rohkem ˅
2011-10-29 23:19
Äkki ma olen heteroseksuaalne mees, kes pole võimeline naist rahuldama? Ja äkki ma usun reinkarnatsiooni? Ja äkki ei ole mind olemas, on vaid minunimeline programm mingis maatriksis?
˅ näita rohkem ˅
2011-10-30 00:02
naise rahuldamine sõltub temast endast mitte mehest juhul kui sa pole tõesti 1 sekundi mees
˅ näita rohkem ˅
2011-10-30 09:27
No naise rahuldamiseks kulub jah tavaliselt nats rohkem aega, aga ühest sekundist piisab täielikult, et naine rahuldusest ilma jääks.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-30 09:52
JohnOfGaunt. Olenemata kelleks end pead ja arvad olevat, oled ikka toiduahela üks lüli.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-30 14:31
Arvutiprogrammine ei ole.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-30 16:52
Rooste sööb rauda. Kuigi see on metafoor, on seal sees sõna sööb
˅ näita rohkem ˅
2011-10-30 22:49
Kus Sa roostes kõvaketast oled näinud?
˅ näita rohkem ˅
2011-10-31 09:42
Erand kinnitab reeglit.
Ja pole mõtet jonnida. Kui oled toiduahela lüli, siis oled. Elusalt sind keegi vaevalt sööma hakkab. Mis peale viimset kella toimub. Mis meil sellest. See tuleb ju peale meid. Siis tulgu minu pärast või maailma lõpp.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-31 10:28
NSM, aga kui sind lõigutakse doonoriks, siis elad ju peale surma edasi
˅ näita rohkem ˅
2011-10-31 10:32
Elamine on teadvuse omamine, mitte mingi raku edasikestmine (seetõttu ei ole minu jaoks vahet ka sellel, kas hing elab uuesti - kui ma ei mäleta, siis see hing ei ole mina).
˅ näita rohkem ˅
2011-11-02 21:53
Eks ta ole, mida külvad seda lõikad.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-15 11:20
Mõtisklus...

Reageering minu profiilis äratoodud meesterahva kirjale....

Kirjutab mulle üks härra oma esimeses kirjas, njaa... tema on teist masti mees ja lisab kannimusi smaili.

Vastan: Autor:
senta
Saaja:
Teema:
Saadeti: 2011-12-15 09:07:16
Loeti: 2011-12-15 09:07:34

kustuta kiri
Teistmoodi mees kes tuleb esimeses kirjas smailiga kanni musitama?

Ja saan vastuseks:
OK Kui oled juba nii kibestunud naine siis leiad halba igas väikeses detailis kui aga soovid
-----------------------------------
Siit järeldus... kui naisterahvale ei meeldi, et talle esimesel kohtumisel kelidisaba alla kanni musitama ronitakse siis on naine kibestunud?
Või peegeldubb siit hoopis härra kibe pettumus?
˅ näita rohkem ˅
2011-12-15 11:47
Ma ütleks, et tõlgendamise küsimus, vastavalt rikutusele. Mina loen sellest nn. kanni musitamisest hoopiski põsemusi välja , ümarad ju mõlemad
˅ näita rohkem ˅
2011-12-15 11:53
Kah võimalik... et põsemusi... Olgu siis pealegi. Kui naisterahvale ei meeldi, et talle esimesel kohtumisel põsemusi tullakse tegema (eriti kui selgub, et härra on ebasümpaatne), siis on naine kibestunud?
˅ näita rohkem ˅
2011-12-15 12:00
Ei, naine ei ole sel juhul kibestunud, eriti kui vastaspool sümpaatsust ei õhka, kõik ei saa ju kõigile meeldida. Aga ma saan aru, et kogu protsess on toimunud siiski viruaalselt, seega pole keegi kedagi ei "saba alla" ega põsitsi musitanud, on vaid illusioon. Sellest johtuvalt pole põhjust ei kibestumiseks ega ka solvumiseks, sest ei hakka me ju solvuma selle peale, kui keegi ebameeldiv tüüp meid unenäos suudlema kipub
˅ näita rohkem ˅
2011-12-15 12:17
Teemaarendus... Kui tulla tagasi kirjavahetuse juurde siis küsisin mille poolest kirjutaja teist masti mees on kui esimeses kirjas põske(kanni) musitama tikub smaili saatmise näol? Vastuseks sain aga teate kus mind nimetatakse kibestunuks?
˅ näita rohkem ˅
2011-12-15 12:31
Ehk on ta lihtsalt sõbralik ja "kanni- põsemusi" polegi muud, kui lihtne ja inimlik sõpruse avaldus ilma igasuguse tagamõtteta. Juhul, kui tema sõpruse avaldusele aga vastati mingil teraval toonil, võiski jätta mulje kibestumisest.
Netis on väga lihtne teineteisest mööda rääkida ja mõista asju vääriti, elik nii nagu nad tegelikult polnud mõeldud.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-19 09:53
vabandust ... aga reaalis ma tõesti ei kujuta ette, et keset tänavat või kaubanduskeskust astub minu juurde keegi meesterahvas ja vajutab lärtsuva musi kuskile .....
Kahtlemata on naisi, neidi ja prouasid kes ennast sellisest lähenemisest meelitatuna tunneksid ... ka reaalis
Ja eks paljudele on see portaal see paik kus ennast ja oma erinevaid fantaasiaid valimatult, sõltumata postituse objekti kontol olevast infost ennast välja elada saab..
˅ näita rohkem ˅
2011-12-19 10:15
No mis siin ikka vabandada, kui ikka musi ei sobi, ega siis saa vägisi seda teha
Muide...lõunaeurooplased harrastavad usinasti musitamist, tegemata sellest mingitki probleemi , see suisa kohustuslik kultuuriruumi element ja nimetatakse seda "sümboolseks musiks" . Sümboolset musi harrastatakse kõikjal, kus selleks vähegi ruumi leitakse, olgu siis kaubanduskeskus või linna peaväljak.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-19 11:17
ok... teemast väljas... alafoorum on negatiivsus ja positiivsus ...
ehk siis ka kibestumine või mitte?
Pigem näen ma soovimatuses esimeses kirjas virtuaalselt musitatud saada teatavat omaruumi säilitamist.. olgu see pealegi virtuaalne omaruum .. Ja kui keegi teine neäb seda kibestumisena siis kas pole tegemist mitte tema enda sisetunde peegeldusega?
˅ näita rohkem ˅
2011-12-19 17:18
aikon, nad ei musita vaid panevad põsed kokku ja imiteerivad suudlust. võõraid huultega ei puudutata.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-19 18:04
Misha, ma tean seda, sestap ka väljend "sümboolne musi", mil pole mingit pistmist lirtsuva "tati panekuga"
˅ näita rohkem ˅
1
2