Foorum
1
2
2011-05-22 22:43
No on tegelane. Blokeeris mu ära ja nüüd pommitab oma kutsete, ettepanekute ja kirjadega. Tahaksin hea meelega vastata, aga ei saa.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-23 10:08
Räägi räägi
˅ näita rohkem ˅
2011-05-23 15:15
Utha, paku vaesele mehele vahendusteenust, ehk nad saavad õnnelikuks?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-23 15:30
issand kus väljend - "määrima"
˅ näita rohkem ˅
2011-05-25 12:27
mõnus iba teil päev sisustatud kohe
˅ näita rohkem ˅
2012-01-15 22:33
ära põe mind on ta ka blokkinud. ilmselt selleeest, et ei jaga tema vaateid elule. iseenesest pole mul selle vatu midagi, et blokkis. vähemalt tean mille eest. kutseid ei saadeta ja elu on lill
˅ näita rohkem ˅
2012-01-15 22:53
mind on ka blokkinud, aga samas pidevalt käib vaatamas. mingi veidrik on
˅ näita rohkem ˅
2012-01-15 23:04
Olen ka klubi liige.Kui teaks, millega selle au ärateenisin.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-15 23:10
ta ju mingi prostituut, ju ei tellinud teenust või tema ei pidanud pot.tellijaks.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-15 23:39
Misha, paistab, et bloki olete te saanud sellepärast et terad eraldatakse sõkaldest
˅ näita rohkem ˅
2012-01-15 23:52
Huvitav, kas ma olen siis tera või sõkal
˅ näita rohkem ˅
2012-01-16 09:22
Jf, kasuta oma loomingulist mõtlemisvõimet , kui blokk siis järelikult mitte sobilik - seega sõkal
˅ näita rohkem ˅
2012-01-16 09:26
Ja kui vastu blokkida, siis sõkal mis sõkal.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-16 09:36
Siis on saadud aru, wt p olw mõtwt pingutada tulem nulli lähedane, aga noh nii nagu meil kõigil on õigus valida, nii ka sellel väga vigase keelekasutusega naisterahval. Ja mis tähtsust sel õigekirjal ongi, numbrid räägivad ju iseenese eest ja need on õnneks rahvusvaheliselt kõigile mõistetavad ühtemoodi
˅ näita rohkem ˅
2012-01-16 09:37
Kurss on rahvusvaheliselt erinev.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-16 09:53
Parma, välja oli toodud ju kindel valuuta

Mis aga blokeerimisse puutub, siis ma pole isegi vaadanud, kui paljud on seda teinud minu kasutaja osas. Ise olen vaid mõnele blokeeringu pannud ja seda vaid väga ebatsensuursete kirjade autoritele.
Las kirjutavad, kui nii suur vajadus on kirjutada. Vastamise osas võtan ma endale vabaduse otsustada, kas kirja autor on vastust väärt või mitte.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-16 10:02
Utha, ega ta igalepoole ka minna ei taha.

Ikka kindel eelistus olemas. Kuigi ma jäin mõttesse, e t kui ta on nädal aega Rakvere Aqua SPA s , kas siis see 250 EUR i suurune poodlemise summa on igapäevane? Selle pooleteise tuhande EUR i eest, saaks pool Rakveret vist tühjaks osta
˅ näita rohkem ˅
2012-01-16 10:06
Näed siis, ma ka blokeeritud. Sōkal mis sōkal järelikult.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-16 10:21
Hmm...ja mida kurja mina talle küll tegin , kuigi jah...mõte oli küll, et ta võiks mind, kui ilusat, suurt koera jalutama viia
˅ näita rohkem ˅
2012-01-16 10:33
Tegelt mulle meenub, et siin oli kuskil üks teema. Ma ei mäleta millest see alguse sai aga tookord sai seda isikut igati rahapärast narritud ja arvata on et sellest ajast alates olemegi blokklistis. Mind nimetati matsiks ja aikon veel proovis talle pugeda aga sai ka bloki
˅ näita rohkem ˅
2012-01-16 10:34
Utha, kuna siin on see blokeerimise teema päevakajaline siis, nüüd vaatasin sinna ja nalja nabani, mind on blokeerinud need, kellele ma pole isegi vastanud, aga eks see on vist rohkem nagu nende enesekontrolli süsteem blokeerijatele. Kui ei vasta järelikult pole mõistlik kirjutada ja kui on blokk peal siis on teada, et mõttetu sebida nii kui nii asja ei saa

Sõbraks valinute list ka selline koht, mis on kummaline. Vaatasin selle ka üle. 4 lehekülge tundmatuid sõpru
˅ näita rohkem ˅
2012-01-16 10:42
Parma va sunnik, ära levita väärinfot ...asi oli nii, et miskis teemas osutasin ma meie päevakangelase rahvuslikule eripärale, peale mida "keevitas" ta minu aknale trellid
˅ näita rohkem ˅
2012-01-16 10:56
aikon. Ma ei teadnud, et sa tollkorral blokki ei saanud. Pugesid küll elueest.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-16 11:00
Parma, ehk värskendaksid mu kärbuma kippuvaid ajurakukesi ja avaldad seesinatse pugemise fakti
˅ näita rohkem ˅
2012-01-16 11:02
aikon. Targutasid talle kaasa ja nimetasid mind matsiks! Pugeja pugeja.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-16 11:05
Paraku on see noku piltidega kasutajate teema siin saidil paratamatu. Mulle lihtsalt ei mahu pähe, et pildil oma genitaale julgetakse eksponeerida aga kui peaks ootamatult reaalselt vaatevälja jääma siis on see küll esimene koht kuhu käed ette pannakse. Mõistlikum oleks ju siis ka oma nägu varjata

Utha ma olen sinuga täiesti nõus, et on neid mehi tõesti kes süstemaatiliselt nädala või kuu aja tagant üritavad ikka ja jälle uuesti kontakteeruda. Ma ei tea, kas see on lootus, et äkki on kasutajanimi ununenud ja sedakorda veab
˅ näita rohkem ˅
2012-01-16 11:14
Parma, tõde on vahel valus aga vajalik
˅ näita rohkem ˅
2012-01-16 11:19
Poisid, mis te jagelete, p ange raha kokku ja teema lahendatud. Asi see 5 tonni siis sellisele luksuslikule lõbule kulutada

Lisaks mõnusale nädalale SPA s ja hotelli sviidis veel ka igakülgne hingeline ja ihuline rahuldatus
˅ näita rohkem ˅
2012-01-16 11:24
aikon. Jep on vahel vajalik. Valutab ka?

Aga siin ühes teises teemas mehike pakkus ju SPA kurki-värki. Tea kas sai ka kaubale.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-16 11:24
Me ei jagele, me seame õiglust jalule
Hmm...huvitav, kas mõnus ja luksuslik nädalavahetus hõlmab ka selle organiseerija vajaduste rahuldamist või jääb tema osaks vaid ürituse finantseerimine :$
˅ näita rohkem ˅
2012-01-16 11:31
Parma,minu hingelise tühjuse ja ihulise kärbumise tõttu ei valuta mul midagi
˅ näita rohkem ˅
2012-01-16 11:34
Tahtsin sulle just soovitada, et küsi tütarlapse käest järele, aga siis tuli meelde, et sa oled ju temakese poolt blokeeritud

Seega jääb see meile lihtsurelikele teadmata, mida selle kulutatud aja ja raha eest saada on võimalik. Arvestades seda, et soov on ju ka kõik võimalikud SPA protseduurid, siis ma kahtlen sügavalt, et kas temakesest, peale sellist maratoni enam muuks kui mõnusaks uneks voodis asja on
˅ näita rohkem ˅
2012-01-16 11:44
Äkitse peaks enesele uue konto looma, et tuua sellesse müstilisse seika pisukese selgusekiire
˅ näita rohkem ˅
2012-01-16 11:53
Blokkimise võis põhjustada kas suur armastus või räige vihkamine Esimesel juhul kartis kaunis blokkija, et tema armastuseavaldusele ei järgne vastuarmastust...teisel juhul avaldas neitsi oma ülimat põlgust, blokeeritava vastu...aga mõlemil juhul oli tegemist tunnustusega, sest ta ei vaadanud ükskõikse pilguga blokeeritavat
˅ näita rohkem ˅
2012-01-16 11:57
Mulle jäävad nad ka meelde, ennekõike oma labasustega. Mina kirju ei kustuta. Vähemalt siis on 2 kuuline arhiiv olemas ja väga lihtne kontrollida, kas on selline kasutaja kunagi kirjutanud või mitte. Kui olen ka viitsinud oma hambaid tema kallal teritada, siis on ka see kenasti olemas

Vahel ma tõesti viitsin sellistele ka vastata, mida ma sellistest pakkumistest arvan.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-16 12:00
Aikon sul on tuline õigus, ka negatiivne tähelepanu - on tähelepanu vähemamlt ei jäänud sa kahe silma vahele
˅ näita rohkem ˅
2012-01-16 12:05
Tänan Sheeba , ma sain taaskord kinnitust oma ammu tedaolevale tõdemusele, et mul on alati õigus ...MINU õigus aga mis puudutab kahe silma vahele jäämist, siis parema meelega jääksin ma kuskile mujale vahele
˅ näita rohkem ˅
2012-01-16 12:08
Aikon, ahh, miks ma küll ültunud ei ole
˅ näita rohkem ˅
2012-01-16 12:11
Vot seda mina ei tea, miks Sina, Sheeba üllatunud pole... ...aga ehk Sa rahuldaksid minu täitumatu uudishimu ja ütleksid, olgu see siis nii karm kui tahes !?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-16 14:27
Utha, selles olen ma sinuga kindlalt ühelmeelel, et parem o n üldse mitte nendega, kes familjaarselt juba esimeses kirjas kirjutavad mitte kontakteeruda. Ega sealt midagi enamat nii kui nii loota pole. Huumoriga olen ma vastanud neile, kes sponsorlust pakuvad. Olen viisakalt saatnud kas lugemist uuesti studeerima või siis ankeeti lugema
Aga eks neid tobedikke, kes ei saa sõna EI tähendusest aru on siinsel saidil päris palju. Ja pakkumisi mida on tehtud on nii utoopilisi, et võtab lausa pead vangutama. Reeglina on need "Pakkujad" vorpinud ühe üllitise valmis ja siis teinud naiskasutajatele masspostituse. Et äkki näkkab.

Mis mind natukene häirib on meeskasutajate suhtumine selle saidi sisusse, et kui sexile kutsungile eitavalt vastad, siis saad vastuse "Aga mida sa siis üldse siin saidil teed?" Kusagil pole ju kirjas et see sait on ainult sexivahenduseks loodud. Ju ma siis olen liiga konservatiivne, et mõista seda.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-16 15:07
Jah sheeba. Mida sa siis siin saidil teed? Ma pole vaadanud aga kas sul on profiilis kirjas?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-16 15:49
Miks te istute just siin portaalis? On ju suht palju portaale, kus seksi maiku juures pole. Miks te seal ei istu?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-16 15:55
Kulla PushUp, ma juhin Sinu tähelepanu ühele iidsele ütelusele...ja nimelt..."Kes pärast naerab, naerab paremini"
˅ näita rohkem ˅
2012-01-16 16:12
PushUp...mul pole naerutuju hetkel
˅ näita rohkem ˅
2012-01-16 16:31
No sorteerimise eesmärgil blokeerimine on küll väga mõttetu tegevus, sest blokeerijale endale jääb vaid pisike meeldetuletus ankeedil, mida tihti ei panda tähelegi. Blokeerija saab blokeeritu kontot vaadata, pilte kommida ja hinnata, kirju saata.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-16 17:01
Aga näe tollele tibinale ei jäänud
˅ näita rohkem ˅
2012-01-16 17:33
Vastuseks Teie küsimusele, miks ma siin portaalis olen - sellepärast, et mulle meeldib siin. Ma ei otsi siit ühtegi meest ega juhusexi. Esiteks on mul sexi piisavalt, ei ole rahuldamata vanatüdruk. Ja tegelikult mingis teemas olen ma korra seda juba toonitanud. Minu arusaamisel on see seksikate inimeste kohtumispaik ja kuna ma ise (ja veel paljud teised inimesed) pean ma ennast vägagi seksikaks, siis kuhu veel mul asja oleks? Kusagil ei ole öeldud, et kohtumine reaalis on siinsel saidil kohustuslik, samuti nagu ka sex igaühega, kes seda vähegi soovib. Nii ma siis suhtlen siin nendega, kes tunduvad mulle vastuvõetavate suhtluspartneritena. Reaalselt kohtumiseks pole veel keegi mind suutnud meelitada. Pole sellist huvi.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-16 17:44
sheeba. Tsitaat sinu profiilist "Olen iseseisev naine ja valmis Sinu poolt minu jaoks kulutatud aja kompenseerima."
Pakud siis tutvujatele raha?
Kirjuta see tutvumise koht natuke paremini lahti ja sind jetakse rahule. Aga sa ei saa on ju.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-16 19:21
Parma, miks sa arvad, et ma ei saa seda teha. Hmmm. Jah ma olen valmis kompenseerima seda aega sellele mehele, kellega ma kohtuma läheks. Kahjuks pole veel sellist meest siiani leidunud kellega ma tõesti sooviksin reaalselt kohtuda. Hoian lihtsalt ukse nii igaksjuhuks praokile, iial ei või teada, millise kommi otsa võin komistada
˅ näita rohkem ˅
2012-01-16 19:23
Lisaks, elame me ju vabas ja võrdõiguslikus ühiskonnas ja kui meestel on õigus naisi osta, miks siis ei või see toimida vastupidi?

Oma raha, teen mis tahan
˅ näita rohkem ˅
1
2