Foorum
2024-04-22 21:31
Hei!

Öeldakse, et issanda loomaaed on kirju, mõni on chill ja tegeleb oma asjadega ja ei torgi teisi. Teised aga vihased ja kibestunud ja elavad teiste peal oma viha välja.
Milleks? Mis see Sulle annab?
Mina ei ütle ju Sulle kui mulle miski ei meeldi! Miks? Sest mind ei huvita.
Mis toimub inimese peas kui vorbib ähmis täis kirju, mille vastust ei kannataks välja, et näpp libiseb vägisi BLOKK.
Mis on juhtunud selliste inimeste eludes? Kas keegi ei taha Sind ja see tekitab viha? Meel on kibe ja nutuvõru ümber suu?
Milles teised süüdi? Võiks kohe arutleda, ehk hakkab mõnel lamp põlema.

Alustades esimese auväärt kirjaga.
Saatja:
K2sitlematu
Saadeti: 2024-04-22 11:30
Loeti: 2024-04-22 21:06
kustuta kiri

Räägime konkreetselt teile korra veel Heaga. Saate te lapsed aru ükskord(õppige lugema vähenalt) see pole mingi oma sitase pesu ja pasa müügisaite. See et siin on paar tonti ostnas EU tähenda,et see ongi selline koht. Olete te idioodid kuskilt välja,et see on ona sita müügik9ht? Vajaa reostada kõike ona sitaga? Mine häbene end kalts
˅ näita rohkem ˅
2024-04-22 21:36
Rahu hoogu läinud
˅ näita rohkem ˅
2024-04-22 22:44
Inimestele mõjub armastuse ja seksi puudumine erinevalt. Mõnedele mõjub kohe eriti drastiliselt. Mõned arvavad, et kõik peavad elama nende äranägemise järgi. Tuleb püüda olla mõistev. Mõnel päeval, kui süütenöör lühem on, võib vastu ka pursata, aga tuleb arvestada, et see ei muuda midagi. Me ise ei meeldi kõigile ja kõik ei meeldi meile, ei peagi ja ei saagi. Eks see võib vihale ajada küll...
˅ näita rohkem ˅
2024-04-22 23:06
Varbadliivas: Tuleb püüda olla mõistev.
Miks küll? Ütle veel, et tuleb olla alandlik siin mingitele suvalistele tontidele. Kui keegi tuleb lihtsalt sinu kontole end välja elama? Ah jah, las räuskavad, eks ma ju tegingi konto, et suvalised tondid saaks end välja elamas käia.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-22 23:22
Haukuv koer ei hammusta.
Mis Sa Violiina siis ette paned? Laskuda samale tasandile? Osta Kalašnikov?
Ei lugenud Su postitusest lahendust välja.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-22 23:32
Kui lahendus oleks olemas, siis neid haukuvaid koeri ei oleks.🙂
Vahel on normaalne ka naiste poolt hoiatusi teha. Ma ei saa ka aru, et miks peaks ründama kellegi kontot seepärast, et ei olda ründaja meelejärele.
Ma isiklikult olen väga palju postkastis tappa saanud. Mina sellepärast end vigasena ei tunne, vaid saan aru, et ründajatel ei ole kõ peas kõik korras.
Selline hoiatamine võtab nendelt tegelastelt auru maha tegelikult.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-22 23:45
Viimaste aegade traagiliseim keiss oli, kui Tallinnas tapeti transvedtiit ära. Miks küll?
Tapja ei saanudki aru, et kellega ta tegelikult kohtuma läks. Kuidas küll ei saanud aru?
See nõudis inimelu
˅ näita rohkem ˅
2024-04-23 00:40
Varbadliivas, kas sinu jaoks on psühholoogiline vägivald nii ok, et soovitad seda mõista ja leppida?
˅ näita rohkem ˅
2024-04-23 11:32
Vahest ikka kellelgi katus sõidab.
Iha peavool soosib ka plahvatust, jube harva midagi positiivset. Seks ja inimeste seksuaalsus ei ole kindlasti selline nagu foorumites kirjutatakse.
Kirjutasin naisele lõunast, et tere kuidas läheb? Ta vastas ja ei blokkinud mind küsimuse pärast "Tere kuidas läheb"
˅ näita rohkem ˅
2024-04-23 11:41
Inglise viisakus - how do you do?
Eesti keelne variant - kuidas käsi käib?
˅ näita rohkem ˅
2024-04-23 17:41
Te naised, analüseerite üle, ja võtate liiga tõsiselt. Kuid te endi tegevuses pole mitte midagi nooblit! Ning kui kriitikat kuulete siis arvate et vot nood mehed on nii ja naamoodi. See koht on "lihaturg" nagu mistahes ida-euroopa mail-order pruudikataloog kus on petised koos või kaamerate ees kõõlutajad. Prostituudid on ju alati olnud ühiskonna madalaim kiht. Ning eks tegelikult on nalja kui palju nähes mis toimub et kui tõsiselt mõni naine seda võtab vesistades ja vorpides varikontosid.

Mu jaoks see on nagu ajalehe lugemine et kui aeg-ajalt ette juhtub, et kus on kõige lõpus huumorinurk kah, ning ei võta tõsiselt siintoimuvat ja võin võtta sõna nende odavate ostetavate naiste teemal kohe mõnuga. Seega siia litsinurka aeg-ajalt vaadata on lihtsalt naljakas --- ei midagi uut ilma peal, tegelen oma asjadega edasi, naised aga ikka kaagutavad edasi nädal aega nagu oleks pomm kanalasse kukkunud "vaata kus ütles, vaata kus ütles!"
˅ näita rohkem ˅
2024-04-23 18:04
ehk siis minge mail-order kataloogidesse samuti ja saate seal samamoodi viriseda sama laulu et mehed on nii ja naa, ning samas on naised unustanud et kus kohas nad on.

@valgekass22
Kas leiad siis et sind oli ülekohtuselt noomitud? Lugesin su profiili kirjeldust -- näen et hoor oled.
Ning kui sa oled hoor, siis pole mõtet lugupidamist sul oodata, vaid saad ainult raha, ning see ka sind vaid huvitabki.
Seega pole mõtet vinguda et kui saad noomida veel, sest see ebaoluline ja arusaadavalt see kuulub sul "tööolude" hulka nagu ka seda
on igasuguste alanduste ära kannatamine.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-23 18:07
rahu99 kannatab välja strapi alandusi. vorbib varikontosid nagu K2sitlematu.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-23 18:12
violiina kribas:
""Ma isiklikult olen väga palju postkastis tappa saanud......""


Huvitav, ei tea küll miks? Ja et väga palju seejuures? Ja kas oli tõesti siis midagi väga tähtsat?
˅ näita rohkem ˅
2024-04-23 18:12
juhttamm kirjutagu oma õige naise konto tagant pigem. Ta üks vana odav hoor.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-23 18:30
kiisuke75
2024-04-22 21:36
Rahu hoogu läinud

-------------------------

olin hoos, kuid tööhoos kaugel eemal arvutist. Kuid ehk tegid sina siin trikke?
Võimalik et keegi naistest kes sõlme juba sõrmed kirjutanud, tunnetab konkurentsi ja siis seega hakkab rivaale minema ajama trükivigase kirjaga? Konto ka suht värskelt alles tekkinud.

Tundub et valgekassil edastas oma kirjavahetusest vaid viimase kirja (sest kiri algab ju lausega "Räägime konkreetselt teile **korra** **veel** Heaga. ) Tolle kirja sisu tundub kergelt müstika (-- ja kes viitsis sedasi kannatlikult noomima tulla?).
Kuid samamoodi ka pesu müüjad ei saa aru oma tegevuse mõttetusest -- ta pole ju popstaar fännidele oma särki müümas vaid odav hoor!
˅ näita rohkem ˅
2024-04-23 18:32
Rahu, naised analüüsivad sind samuti nagu sina analüüsid naisi. Ainult nende parameetrid ja mõtlemisloogika on veidi teine. Kokkuvõttes kaotajaks jääd ikka sina, tunnistad sa seda või mitte.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-23 18:51
jfjm, See pigem su enda meelepete vaid kui arvad et on midagi kaotada või võita.
See jätab mind täielikult külmaks et mida miski hoor arvab minust, sest neil pole miskit tähtsust.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-23 18:56
No mida sa siis siin hädaldad?
Muide neil on ka täiesti ükskõik, mida sina neist arvad.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-23 19:04
rahu99 on vana sitt. Kirjutagu oma K2sitlematu konto tagant pigem.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-23 19:10
jfjm
2024-04-23 18:56
No mida sa siis siin hädaldad?
Muide neil on ka täiesti ükskõik, mida sina neist arvad.
-------------------------------

kus su loogika on? Kui see väide kehtiks siis ei viriseks see valgekass ju siin et sai noomituse kelleltki oma postkasti ja võtaks järgmise kliendi turul. ja veel arvatakse et viha, kuid tegelikult on siin liha.ee
˅ näita rohkem ˅
2024-04-23 19:13
Aga ometi sa, rahu99,võtad vaevaks iga teema all,mille mõni naine siin iganes on püstitanud,kommenteerida ja õelusi loopida.Kui kõik naised siin on hoorad ja täiesti tähtsusetud,siis miks sa pöörad neile nii palju tähelepanu?Kas päev tundub päikeselisem,kui oled saanud kellelegi midagi halvasti öelda? Kuidagi silmakirjalik on tänitada seksportaalis inimeste üle,kes pakuvad/soovivad seksi,olles ise samal ajal sellesama portaali liige.Miks sa siin siis oled,kui sulle tegelikult siin ei meeldi? Sa ju ei osta ega müü siin seksi,ega otsi ka suhet või armastust,selleks põlastad sa juba eos kõiki naisi liiga palku; sa pole siin ilmselt isegi lihtsalt pilte vaatamas - plingid niisama ja arvad,et oled miskisugune moraalimajakas?Olen kindel,et iga täiskasvanud ihaleja siin on piisavalt valgustatud ka ilma sinu abita.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-23 19:22
Birdele teeks pepusse mõnnat
˅ näita rohkem ˅
2024-04-23 19:24
njah, naistel pole seda loogikat, aga selgus et pole ka lugemisoskust. Asi selles et ma ju ei öelnud et "ei meeldi". vt. ülalt poolt uuesti mis tegelikult kirjutasin.
Kuid mis sa ikka halad, eks õelaks olete te ajanud siin ise kõik -- naised olles teineteise suhtes õelad küll otse ja küll varikontode kaudu ning alati meeste suhtes kes vähegi miskit kriitikat ütleb. Nagu oleks vähe neid capri-käru-inge-touch1 laadseid kilomeetrilisi teemasid mis alati tuleb taas välja.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-23 19:25
Sina EOD Lamba Ants taod oma wärkstoas pihku.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-23 19:30
las tuleb nüüd jfjm-capri&co oma kaitsekõnega odavate naiste osas, kellel moraalikompass näitab mistahes suunda. Tehke talle kindlasti siis "kingitusi". Ning muidugist pange tähele et kes on järjekordselt Valget Rüütlit(tm) mängimas keppimisootuses. Mitte et see midagi loeks, aga saate oma päeva õhtusse .
˅ näita rohkem ˅
2024-04-23 19:43
Päris kindel,et ma oskan lugeda.Ja millal iganes ma mõnda su postitust,rahu99,loen,vaatab sealt vastu ainult halvustamine ja osatamine kellegi pihta - sellest ka igati loogiline järeldus,et sulle ei meeldi keegi ega miski.Aga möönan,et sinu puhul võib olla tegemist hoopiski äraspidise loogikaga,et kui sa kellegi suunal midagi lendu lased,siis puhtast rõõmust a la"sain jälle ometigi midagi öelda".Kui nii,siis on muidugi selge,et oledki siin seepärast,et teha seda,mida nähtavasti kõige paremini oskad - õelutseda.Ja ära seleta,et see on kõik meie,naiste,endi põhjustatud - suht mage põhjendus oma hädisele eksistentsile,mida hoiab elus sallimatus kõigi ja kõige vastu.Ainuke,kes siin stabiilselt halab ,oled ju sa ise.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-23 19:52
Narkissos vaeseke.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-23 19:54
oi, kes sulle selle teksti valmis kirjutas? Sul väga kitsas vaateväli et sa teiste õelaid postitusi ei märka ning pole sind siis manitsemas. Sa loed ehk küll, kuid sa aru ikka ei saa. Aga loogikat sul siiski pole. See teie omavaheline õelutsemine oli juba jummel kui aastaid tagasi veel enne seda kui ma siin üldse olin, kes omavahelises ärapanemise õeluserõõmus kilkavad. Eks ikka sedasi ju olnud et õed--õelus, aga vennad -- vendlus.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-23 20:02
rahu99 on sitane vanemateta orb.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-23 20:04
Elagu tublid eesti litsid!!!!!!!! Huraaaaaaa!!!!!!!!!!!
˅ näita rohkem ˅
2024-04-23 20:06
tegelikult las birde teeb köögis kooki siis on ta tubli. Ja tal siis elu nagu lill.
Eriti kui veel on kehtna kes teda tahab katsuda.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-23 20:58
@Violiina, püüda mõista ei tähenda sellega leppimist. See annab võimaluse ilma ennast frustreerides eemalduda viha allikast. Las ussitab omaette. Psühholoogilise vägivalla saab katkestada ainult see, kes mõistab, et ta on sellesse sattunud.
@Rahu99, Sinu vaade selle keskkonna olemusele on poolik. Seksteenuse pakkujad on siin sellepärast, et siin kubiseb nõudlusest selle järele. Miks Sa ei kiru neid mehi, kes seda olukorda siin toidavad?
Minu profiilis ei ole sõnagi seksi pakkumisest, ikkagi seda minu käest küsitakse teatava regulaarsusega, samuti tuleb pidevalt palveid müüa aluspesu. Kes selles siis süüdi on? Mina, sest, et oman siin portaalis kontot?
˅ näita rohkem ˅
2024-04-23 21:10
Kehtna kastsib heal meelel kõiki naisi. Kõige parema meelega katsub kehtna misterj soolikat.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-23 21:19
@varbadliivas, Neid "teenusepakkujaid" nagunii tikuks igale poole kui poleks miskeid takistusi. ning siin nu päris töötav see siiski pole. sest "teenusepakkujad" on tegelikult ju vales rubriigis pidevalt, eks ole?

NIng ka see teema eks see viitab ka et tegelikkuses ju sedasorti see ostmin meeste peamine eesmärk pole: https://www.iha.ee/forum/17/536492
˅ näita rohkem ˅
2024-04-23 22:45
Haha, see teema kajastab suuresti seda, et on üks sort selliseid, kes tahavad sisu poolest küll teenust, aga vastu midagi pakkuda ei soovi...
˅ näita rohkem ˅
2024-04-24 18:41
Hm! Ja mina siin mõtlen, kuidas see kastirattur sündida sai...tuleb välja, siil tembutas pisut...
˅ näita rohkem ˅
2024-04-27 20:03
eks ikka LIHA.EE
˅ näita rohkem ˅
2024-04-28 16:52
Jah , Issanda loomaaed on kirju
Aga samas siin on erinevad inimesed , erineva kasvatusega , erineva IQ
Nagu tavaelus on inimesed kes üritavad ennast välja elada teiste peal , nagu kah siin need samad inimesed tegelevad sama asjaga . Lihtsalt siin nad tunnevad ennast turvalisem , nendele tundub et siin on mingi snonüümne keskkond
˅ näita rohkem ˅
2024-04-28 17:40
Siin ei saa sellist probleemi üldse olla, sest siin lihtsalt pole naisi- ainult prostid ja peded.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-28 17:58
ei pidanud ka olema mehi ja naisi, on vaid inimesed, mis muudab kogu selle teema mõttetuks. Aga vot auk on auk ja pauk on pauc ikkagi.

sööge saia sööge liha(tm), jätke jonn ja jätke viga.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-28 20:19
Ikka on teised süüdi. Hea ikka kui on olema litsid naised, Brüsseli peded ja kasuahned ameeriklased, kelle kaela kõik hädad ajada. Ainult Putja on õige mees, sest keerab oma sita ise kokku, ilma roiskuva lääne abita.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-28 20:37
jfjm 2024-04-28 20:19
Ikka on teised süüdi. Hea ikka kui on olema litsid naised, Brüsseli peded ja kasuahned ameeriklased, kelle kaela kõik hädad ajada. Ainult Putja on õige mees, sest keerab oma sita ise kokku, ilma roiskuva lääne abita.
-----------------------------------

huvitav arvamus sul. Aga kuidas see seoses on selle teemaga? Isegi selle augu kaevasid nad sinu jaoks kui sa juba muusikakoolis olid soolemiot laulmas?
˅ näita rohkem ˅
2024-04-29 13:53
Pole mõtet selle saidi järgi kujundada oma arvamust naistest.
Täiesti ausalt ja ilma irooniata kinnitan, et ka joti targutusi ei ole mõtet liiga tõsiselt võtta.
Päris elus tuleb ikka hoopis midagi muud ette ja pidevalt. Siin on vahepeal tohutu sitavõimendus, mis ajab inimesed kraaklema.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-29 14:33
slavetodomme, nii see ongi ju, sest siia eksib murdosa vaid. Seevastu unustavad(?) selle omaduse veidral kombel siin eriti capri-käru&co üldistades(--süüdistades) meeste osas ja võttes sõna teiste naiste eest.

Joti osas sain kähku aru -- tal on oma sümpaatiad keda pimesi kaitseb ja kelle vigu ta ei näe. Seega pole mõtet tõesti ta juttu moraalist, õiglusest, eriti viisakusest, tõe pähe võtta.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-29 16:00
Vaata härra Rahu, kas ma näen vigu või mitte, aga minu eesmärk ei ole teiste vigade otsimine, mul omadegagi tegemist küll.
Veatuid inimesi pole olemas ja ei peagi olema. Just need vead muudavadki inimesed omapäraseks. Teiste vigade esiletoomine ei muuda kedagi ennast paremaks inimeseks. Pigem vastupidi.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-29 16:58
einooo... juhtub parimateski peredes.
˅ näita rohkem ˅