Foorum
2022-09-13 08:48
Küsimus teile kallid NAISED,ei tea kas teil meeste puudus ei ole siin?Minule tundub,et enamuse meested on siin peded Panen kuulutuse,et mees tutvub naisega ja pedekad kohe platsis,pidin linnukese panema nii et mehed enam kirju saata ei saa
˅ näita rohkem ˅
2022-09-14 00:17
mis sellest linnukesest paned kui samas soovid ise nt. transadega kohtuda
˅ näita rohkem ˅
2022-09-14 08:18
See on ammu teada,et pedede lugemisoskus jätab soovida,üks just tõestas seda siin
˅ näita rohkem ˅
2022-09-14 11:56
sa võid ju haukuda siin - muuta oma konto kirjet või kuulutuse kustutada,määrata omale kirjutajaid, see on sinu probleem. Neid võimalusi võid igapäevaselt muuta, ja siis väiklaselt vaielda.
Loomulikult soovitan sul lugeda MM kuulutusi - siis näed , et seal on millegipärast enamus nillijad - sinusugused? või ! , kuulutajad - olete siis heterod, heterohomod või transis transad - kuhu sa siis endasuguseid heterosid liigitad- ........
˅ näita rohkem ˅
2022-09-14 19:06
paluks mitte seda teemat risustada,küsimus oli naistele( kahju kui ennast naisena tunned) ja ma ei näe,et oleksid minu kontot külastanud.ilmselt käid meeste kontosi piilumas privaatselt
˅ näita rohkem ˅
2022-09-15 19:28
Ma hetkel identifitseerin end naisena ja meestepuudust siin küll pole. Kui oleks, siis saaksid sa ise ka siit rohkem niksi
˅ näita rohkem ˅
2022-09-15 22:57
muzzzz - tundub , et sul on koolis käimine olnud käimine. See küsimus mida teemaks määrasid, läksid ju üle seletuses justnimelt meeste osale. Ja nii on see teema sinupoolt formuleeritud meestele ja naiste arvamus muutus teiseseks.
Kindlasti pidanuks sa veel märkima - et lesbide ja transade hulk on siin ka suur. Et sinu teema polegi mõeldud kõigile, sinu mõttelendu ju ei tea enamus.
See on nagu see suure maailma teema - kus küsides leiba eestlase mõistes, tuleb määrata - musta leiba. Söövad nad ju valget leiba ehk siis leiba.
Ja veel , kuskil oli märge mingis teemas - tohutult on geisid siin saidil - ka see väide on ju vale, mis mõõt on tohutu hulk? Tohutult on siin iha lehel mitteaktiivseid kontosid, ka topeltkontosid ja oktoobrilapse eas. Ja tohutult on heterosid, kes on tegelikult homod ja seega küsivad üksteiselt raha või kinke ja passilt seksi jne.
Milleks sul oli kontol, et võivad kirjutada transad- kummana sa ennast siis tunned - heterotransa? lesbitransa? -
˅ näita rohkem ˅
2023-03-04 08:17
No seda juttu ma ei usu,see et hindeid pannakse okei aga endast lugupidav mees ei kohtuks sinuga juba su lameda jutu järgi.Mul paar tuttavat sinuga kohtunud ja ka ise korra ning arvamus sinust on negatiivne.
˅ näita rohkem ˅
2023-03-04 11:48
capri hooral parim enne möödas ainult paksud ilased tõugud veel maksavad teised tõmbavad ukselt juba uttu
˅ näita rohkem ˅
2023-03-04 11:52
pigem vastupidi....ei jõua kõigi meestega suhelda ega kohtuda. ka meeldivatega mitte, paraku.
ja enamus ikka heterod, minu kogemuse järgi
võimalik, et meestele jah kirjutavad pigem teema autori ooolt mainitud homohärrad
˅ näita rohkem ˅
2023-03-04 11:55
Kustutas jutu ja kopeeris jälle,idioot.
˅ näita rohkem ˅
2023-03-04 11:55
caprichosa
2023-03-04 11:52:09
pigem vastupidi....ei jõua kõigi meestega suhelda ega kohtuda. ka meeldivatega mitte, paraku.
ja enamus ikka heterod, minu kogemuse järgi
võimalik, et meestele jah kirjutavad pigem teema autori ooolt mainitud homohärrad
˅ näita rohkem ˅
2023-03-04 11:56
Tainapeake
2023-03-04 11:55:40
caprichosa
2023-03-04 11:52:09
pigem vastupidi....ei jõua kõigi meestega suhelda ega kohtuda. ka meeldivatega mitte, paraku.
ja enamus ikka heterod, minu kogemuse järgi
võimalik, et meestele jah kirjutavad pigem teema autori ooolt mainitud homohärrad
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

kena, et üks homohärra tundis end puudutatuna ja nõustumise märgiks minu postituse kopeeris
˅ näita rohkem ˅
2023-03-04 12:06
Vastuseks teemaalgatajale, ei ole meeste puudus.
Muidugi on üleliia selliseid ellipsi laadseid, mehed nad ju ei ole, ei teagi kuhu teda liigitada. Ja ellips oktoobrilapsed olid vanuseses 7-9, kui tahad oma olematute teadmistega hiilata.
˅ näita rohkem ˅
2023-03-04 12:31
järgmine ilalõug
˅ näita rohkem ˅
2023-03-04 17:16
Türa see hoor on juba ära lülinud.
˅ näita rohkem ˅
2023-07-14 21:55
tundub, et mõnel proual on küll totaalne meeste defitsiit....kui viitsitakse ühe penise pärast kuude viisi sõdida
˅ näita rohkem ˅
2023-07-14 22:01
Vastuseks teemaalgatajale
Mingeid kuulutusi ei pane ja ikka kirju tuleb jube palju, vahel ei jaksa ka viisakusest paljudele vastu kribada.
˅ näita rohkem ˅
2023-07-14 22:25
Pole küll naine, ent meestepuuduse all ma ei kannata.😎
˅ näita rohkem ˅
2023-07-18 09:30
täpselt nii nagu sa ise alustasid, sulle TUNDUB, et on peded. tegelikult on neist pärispede vaid mõni üksik. panid kuulutuse ja fiktiivsed peded olid platsis, no aga mis sai edasi? - mitte midagi - täpselt nii
˅ näita rohkem ˅
2023-07-18 20:56
pedesid ja kukkesid jätkub
˅ näita rohkem ˅