Foorum
2022-06-24 18:53
Arvatavasti on kõik iha.ee mehed tähele pannud, et tihti on tibide profiilides nõutud, et mees peab olema viisakas. Kui kirjutada aga sellisele naisterahvale viisakas kiri, siis ei tule vastuseks kippu ega kõppu. Lastena õpetati aga meile kõigile ilmselt, et viisakas on alati vastata, isegi kui vastus on äraütlev. Selline on lihtsalt üks normaalse sotsiaalse kooseksisteerimise reegleid. Ihas aga sellised viisakusreeglid naiste puhul tavaliselt ei kehti. Ka täiesti normaalsetele kirjadele tuleb väga harva vastuseid. Jutt mingisugusest aja väärtustamisest on bs, sest mees kulutab sama palju aega ning kas tema aeg on vähem väärtuslik?
Ma ei tahaks küll üldistada, aga kas tiss ja tuss kompenseerivadki matslust?
˅ näita rohkem ˅
2022-06-24 19:12
Naiste postkast on tihti lugu kirju täis ja vastatakse esimesele mis ette jääb kui see on kõlblik. Teised kaovad prügikasti.
˅ näita rohkem ˅
2022-06-24 22:24
kuttt42 - see viisakuse viga on yldine olenemata soo isearasustest ja isegi siis kui konto on taitmata ja kuulutatakse tohutu tegijana..... ,ka siis ei vastata voi osa blokivad voi millalgi vastavad mingeid sonu....... ja sellega arvavad olema inteligentsed
˅ näita rohkem ˅
2022-06-28 11:27
Kuulutuses ja profiilis nõutakse intelligentsust, kirjaoskust. Kui üldse vastatakse, siis ühe või kahesõnaliste vigaste lausetega. Mida täpsemalt selle intelligentsusega peale hakatakse? Lõpuks selgub, et tutvumise eesmärk on ikkagi raha teenimne.
˅ näita rohkem ˅
2022-06-29 19:23
Ah, mehed! Kellele seda intelligentsust ja viisakust vaja, kui soovite lihtsalt ilusa tibiga oma kotte tühjendada
Saage aru, et soovijaid on palju, ja see " jou kiimas?... tahad? ..jne. ei kõneta.
Ma olen vastanud terele terega. Siis hakka veel selgitama, et vastu tere ei ole kokkulepe seksile.
Ah. Võtke, et ka mitte vastamine on vastus.
˅ näita rohkem ˅
2022-06-29 19:42
Päriselt, mehed...tehke endale korraks naise konto, ja vaadake! ... siis rääkige viisakusest ja võimekusest vastata
Kellega Rammstaini kontserdile? Äge saab olema!
˅ näita rohkem ˅
2022-06-30 00:51
Ei ole soovi teha naise kontot, kuna ei tunne ennast naisena.
Ja ma kujutan väga hästi ette postkastis toimuvat.
See Rammsteini kontsert on mingi kood seksile we?
˅ näita rohkem ˅
2022-06-30 09:47
Samasugused on kontod, kus on kirjas, et riista piltidel palun mitte kirjutada kuna tähtis on inimene.

Samas endal piltide peal jalad laiali või pepu püsti

Või siis kohtun haritud mehega.

Samas endal konto suured probleemid õigekirjavigadega.
˅ näita rohkem ˅
2022-07-05 18:10
Nendel naistel, kellel pepu püsti ja jalad laiali, on siin palju valikut ja igaüks siiski valib, kellele vastab. Võimalik, et ka jalad laiali naine eeldab, et tema jalgevahesse viisakalt suhtutakse. Niikuinii on eesmärk seks.
Ei jõua- ei jõua kõigile vastata.
Sellest on väga palju juttu olnud, et mehed armastavad silmadega ja naised kõrvadega.
˅ näita rohkem ˅
2022-07-05 18:31
Väga viisakaid kirju kirjutavad samuti mehed, kes pole seda lugenud, või üldse ei aktsepteeri seda, mida naine ka profiili kirjutanud on.
Meeste suhtumine , et see mis sina kirja oled pannud, ei ole oluline, peaasi on see, et MEES sind keppida tahab ( siinkohal pean eelkõige silmas vanusevalikut... ). Ja siis solvuvad, kui ma ei vasta, või veel juhivad tähelepanu, et küsija suu pihta ei lööda. Päriselt või?...
˅ näita rohkem ˅
2022-07-05 21:27
Tead, ma tahaks ka sind keppida, aga ma ütlen selle siin välja, sest postkasti risustada pole mul ju mingit mõtet ega tulemust.
˅ näita rohkem ˅
2022-07-05 23:29
Violiinal ilus väike tussu mitte nagu Capil mokad Capil ripuvad ära veninud
˅ näita rohkem ˅
2022-07-06 00:11
Mina tahaks Virussat .
˅ näita rohkem ˅
2022-07-06 08:49
dragu, kas sind erutab veninud lõualotiga vanamemm virussa?
˅ näita rohkem ˅
2022-07-11 17:55
Siin pooled kuulutajad nii või teisiti naiste kontode taga olevad peded või petised või midagi muud nii et ära kurvasta et keegi ei vasta. See on siin ikka amatööride ja huviliste leht.Profid kes kindlasti vastavad on mujal saitidel.
˅ näita rohkem ˅
2022-07-12 00:06
roomeks - siin pooled kuulutajad hoopis heterohomod, kel soov ennast avastada ja eksperimenteerida ja varsti saavad nad koos metodisti kirikuga endale lubada kui vagurad heterod ja olla homod ning lesbid
˅ näita rohkem ˅
2022-07-12 00:23
Kuidas virussa tagugument kah on?
˅ näita rohkem ˅
2022-07-12 10:34
Capi kas sa oled seda vanamutti käind oma strapiga töötlemas, et kohe nii täpselt kõike tead
˅ näita rohkem ˅