Foorum
2009-06-05 16:38
kurat kyll minge raisad tööle
˅ näita rohkem ˅
2009-06-05 17:16
ahto sul täitsa õigus
˅ näita rohkem ˅
2009-06-06 02:02
Nad ju üritavadki maailma vanimat ametit pidada
˅ näita rohkem ˅
2009-06-06 15:56
Miks mitte raha vastu võtta, kui seda pakutakse!
Kurgid sulle, raha mulle!!!
˅ näita rohkem ˅
2009-06-07 20:52
Vana hea nõudluse ja pakkumise teema.
˅ näita rohkem ˅
2009-06-08 12:45
ahtoga täitsa nõus!
˅ näita rohkem ˅
2009-06-08 17:14
Tõesti väga hea soovitus,ajal kui iga vaba töökoha kohta on sada töötut.Naine võib isegi tööl käia,aga kui kodus on töötu mees ja kari näljaseid lapsi ning kui palgast piisab vaid pangalaenu ja maksude tasumiseks,Siis tulebki lisa teenida selle raske ja alandava ametiga.
˅ näita rohkem ˅
2009-06-10 10:12
masendav.
˅ näita rohkem ˅
2009-06-10 20:47
vabanduse prostituut olla leiab alati; ei viitsinud koolis käia, mees on rumal jne
˅ näita rohkem ˅
2009-06-11 14:46
Praeguses majandusolukorras on raskustes ka kõrgeltharitud ja targad ärimehed.Seega enne kui asute kedagi hukka mõistma,mõelge sellele,et homme võib olla see päev,kui ise peate enda summutaja müüki panema
˅ näita rohkem ˅
2009-06-11 17:28
nii kaua, kui käed jalad terved, on majanduse kaela ajamine küll jura. a nagu näha on nö masu siia ka jõudnud...endised suured ja hakkajad moded tahavad isegi jalgu hargitades raha teenida...lahe
˅ näita rohkem ˅
2009-06-11 18:23
No nii... siin on vist vihje minu alalõuale Sinu õnneks või õnnetuseks olen ma nii odav küll, et hargitan ilma rahata
Ja kus on kirjas, et moded peavad jalad koos istuma?? Hauduma läheb ju, vaja ikka nats tuulutada ka
˅ näita rohkem ˅
2009-06-11 18:48
Sama hästi võiks nüüd kisada: "Mehed kes otsivad armukesi" ja viide alla "kurat kyll minge raisad oma naise ja laste juurde"
aga kogu point jääb selleks, et ei kao nad kuhugile
˅ näita rohkem ˅
2009-06-11 21:02
ksskss mulle odavad meeldivad...ma ka siis odav
ma mõtlesin kedagi teist...võitles siin foorumis portaali kvaliteedi jms eest...nüüd endal sponsori otsingu kuulutus
˅ näita rohkem ˅
2009-06-16 00:10
jfjm, sinu viimasele postitusele vastaks järgmiselt. Pole see sponsorluse otsing nüüd ühtäkki tekkind, see jama juba teab kui kuradi kaua kestnud!!!
˅ näita rohkem ˅
2009-06-16 01:27
See jah maailma vanim amet,aga viimasel ajal on sellele teele läinud palju neid,kes veel hiljuti seda hukka mõistsid.
ühe teiseteema all kirjutatakse et sama tendents pidi olema ka meeste hulgas.
˅ näita rohkem ˅
2009-06-16 12:41
Ma küll aru ei saa, miks mõned "mehepojad" sponsorluse küsimise pärast nii närvi lähevad! Vaadake siis ainult "korralike" naiste ankeete!!!
Siin ankeedis ju selline lahter kogu aeg eksisteerinud!!!!
˅ näita rohkem ˅
2009-06-16 12:48
Mõned mehed ilmselt loodavad,et kui naised kõik tööl käivad,hakatakse neile ilma rahata andma.
˅ näita rohkem ˅
2009-06-16 21:28
no kes vastu on, siis jalutage mööda ja asi korras ju.
Mina jalutan mööda inimestest, kellega ma ei soovi shuelda ja ei tee neist välja.
Sama soovitan sulle teemaalgataja.
˅ näita rohkem ˅
2009-06-19 02:25
chrissu5 sama siin...Ma ei otsi pakutakse ka aga noh see ei ole tõesti siis sinu probleem et nad otsivad
Samas võiks jah kisada miks te mehed armukesi otsite, miks see või miks too...Aga selgusi ei too sulle keegi
˅ näita rohkem ˅
2009-06-19 20:05
Baby18 küsi küsimus paljud meestest maksavad alimente eksile, kes nende last kasvatavad ja vaata palju siis vastusi saad. Peaks nagu juba aru saama, et püüa kuidas tahad lahendada maailma probleeme pole siiani ühtegi paragrahvi valmis taotud, et nii peab olema ja nii ka jääb.
Nii et selline lahterdamine "naised" ja "mehed" on suht jobulik.
Muide teemaalgataja, kas tead palju on mehi tegelikult, kes küsivad kas teen reisi välja et ta külla mulle tuleks? Nagu ei leidnud pöhjust et sellist teemat avada, aga samas nüèd julgen näite rahuliku südamega su ette tuua. Ei pista köiki mehi lihtsalt ühte patta, sellepärast et möni nii kena küsimusega minu poole pöördus
˅ näita rohkem ˅
2009-07-02 17:47
Ma viiks heameelega kellegi reisile,aga sellist väärt inimest ei ole veel leidnud.Teemast ka.
Aus olla,siis mul hakkab ka vaikselt sitt keema minema selline "sponsorluse" asja peale.Ma ei pea kellegi vastu viha ega pole kade,vaid asi on siiski põhimõttes veidi.Aina enam hakkab tunduma,et "eesti naine" (kui nii võib veel nimetada) tahab kõike kergelt kätte saada.Eks kindlasti kuskil mujal maal on selliseid probleeme,kuid siiski elame me riigis eesti ja tegeleme siinsete asjadega.Aus olla,siis see on juba lame,et käid siin vituga raha teenimas.Veidikene võiks ju oma eluolu parandamiseks ise vaeva näha ja pingutada,mitte oma pikkade tiigriküüntega mehe rahakotist sajalisi näpata.Eelnevalt chrissu5 öeldule,ei pista mina ka kõiki naisi ühte potti,kuid tekib tunne,et neid "rahaahneid" tekib iga päevaga aina juurde.Ma leian,et enne kui oma niitidest kokku liimitud stringe hakkad jalast kiskuma,ennem võiks veidikene mõelda,et kas tõesti ma tahan ennast müüa raha eest ? Las see töö jääb prosituutidele,kes selle ametiga endale leiba teenivad.

Lõpetuseks üks parimaid IHA.EE kodulehelt : Keda soovin leida - sellist inimest kes raiskab minu peale raha...ilma et tahab vastu saada midagi....kui meeldima hakkab siis v6imalik et saab mind aga mitte enne........ NO KUULGE ??

Olge vahvad!
˅ näita rohkem ˅
2009-07-02 18:18
Huvitav,millal avastab valitsus,et eelarveauke annab lappida prostitutsiooni legaliseerimisega?
˅ näita rohkem ˅
2009-07-02 18:37
Ausalt öelda,siis ma ei imesta,kui selle ideega varsti välja tullakse
˅ näita rohkem ˅
2009-07-03 00:50
selle teema jätkuks lisaks ühe vana tõdemuse: kõige kergem on müüa seda mille oled tasuta saanud, oma keha. no eks paljudki siin saidil olevatest naistest tahavad paremat elu saada kui nende mannatera on suutnud omale tekitada. siis on kõige lihtsam : paneb oma urvakile mulgud letti siin ja jutt juurde , tahan pappi ....
ise langesin hiljuti väljapressimise alla. peale head keppi hakkas tibi raha nuiama.... no ma ei tea aga mul tekkis kohe tunne et nyyd olen küll külajalgratta leidnud vändata. ja ähvrdas teine mind menti anda vägistamises. no summat soovid 1000 eeksu.
ütlesin et tuled homme tagasi ja saad 2000 eeksu. panin kaamera ja rahanuku valmis. peal 25 ja all 25 ja vahel hulka oma irvitava näoga printerist tulnud 25se imitatsioone. tibi tuli ja hakkas kohe ametlikult asja ajama . et palju saan ma ütlesin et kui lased ennast igale poole panna jne siis saad 2500 eeksu. tibi oli nõus ja lisas kohe ka et kui ma raha ei anna ja ta välja viskan siis taannab mu menti. ma panin paki lauale. oi plääd kus hooral läksid silmad põlema. aga kuna oli hämar siis aru ta ei saanud. tegin igast vigureid ja roppusi. hommikuks oli see hoor kadunud. aga ma oleks ta nägu tahtnud näha kui ta paki lahti harutas. läks teine taksoga koju . seal oli arve ilmselt ala 300 eeksu. ma arvan millegi pärast et üks taksojuht sai see öö sõidutamise eest odavalt keppi.
aga omal on varuks siis video kus ähvardatakse väljapressimisega.
vot niisuguseid eesti naisi võib kohata meie öölokaalides. seltsimehed olge ettevaatlikumad! ja ärge toppige alati ennast võõrastesse asjadesse
kena ööd!
˅ näita rohkem ˅
2009-07-03 01:14
Täpselt nii.Antud on kõik jumala poolt tasuta ju! Aga kui tõesti mõistus rohkemaks ei võimalda,kui mõelda palju suudaks munni imeda päevas,siis tõesti otsigu sponsorit.Ilmselt on ka paljud elanud üle oma võimete ja nüüd majanduslangusega seoses perse majas ja pappi ju vaja.Viimane asi mida rahahädas teha on oma keha müüa
Nagu öeldakse,siis issanda loomaaed on kirju
˅ näita rohkem ˅
2009-07-03 01:24
viimasel ajal on issanda loomaaed kirju, ruuduline, triibuline, täpiline, laiguline.... mis iganes veel.
tegelikult võib neid sponsori otsijaid ka paremini liigitada. küla jalgratas, rändauhind, kõrtsitara, kumminukk .... jne..
˅ näita rohkem ˅
2009-07-03 01:52
Aga miks meil nii lihtsat elu ei ole ? Viskad aga oma naha letti ja küsid 500.- selle eest,et see kellegi pilusse torgata ? Ilmselt suur osa naisi loobuks meestele maksmisest,aga vastupidi asi nagu toimib.
Tundub,et tänapäeval on raha tähtsam,kui su oma keha ja hing.Müüd selle kõigest mõne koidula eest kellegile tundmatule

May god be with these bitches
˅ näita rohkem ˅
2009-07-03 08:35
Ei tasu unustada,et naised saavad enda keha müüa ainult tänu sellele,et leidub äpusid mehi kes on nõus ostma.Neid,kes kardavad,et neid ei peeta piisavalt kõvadeks meesteks,kui nad ei saa ennast naise sisse rahuldada.Ja kui muidu ei anta,siis raha eest või vägisi.
˅ näita rohkem ˅
2009-07-03 08:44
Tegelikult võiks ankeedis ju üks lahter juures olla!!!! Arveldusarve nr!
Meestel ka! Siis on kõigil võrdsed võimalused!
˅ näita rohkem ˅
2009-07-05 22:39
kas tõest leidub selliseid äpusi kes maksavad seksi ja selle tasulise webcami vahtimise eest eest
˅ näita rohkem ˅
2009-07-05 23:51
Ega nad tegelikult seksi eest maksa,nad maksavad eneserahuldamise võimaluse eest
˅ näita rohkem ˅
2009-08-22 18:42
meestel on MASU , sponsori otsijatel aga on ilmselt sellel ajal juba hoopis TÄPE (täitsa pe.ses) lihtsalt need jollid kes vahepeal alandlikult kepi ja leivapalukese eest raha koju tassisid on nyyd kadunud kui tina tuhka. ja tädidel ei jäägi muud üle kui oma väsinud aurumasin turule tuua ja uuele kolvile pakkuda.
˅ näita rohkem ˅
2009-08-23 01:30
silentbob,ma ei imesta,et sul ükski suhe pole õnnestunud.Sellise suhtumisega on see ju võimatu.Isegi geid suhtuvad naistesse paremini.
˅ näita rohkem ˅
2009-08-23 10:22
Kellele ei meeldiks kingitusi saada. Üksköik mis kujul need ka poleks. Ja kuidas sa lähed kena naisterahva juurde kaks kätt taskus ja ütled et asuks asja juurde. Enam kui kindel, et vastus on ei. See minu arvamus
˅ näita rohkem ˅
2009-08-23 12:45
Olen kindel,et kui mingi imega õnnestuks kaotada ära kõik prostituudid,tõuseks tohutult vägistamiste arv.
˅ näita rohkem ˅
2009-08-23 12:52
Mul,ka kirjas,et otsin sponsorit....tea, kas saab ka sexsis tagasi maksta
˅ näita rohkem ˅
2009-08-23 13:32
Tegelikult ei tähenda sponsorlus ju teenuse ostmist,vaid heategevuslikku toetamist-abistamist ja ainuke kasu,mis tagasi tuleb on reklaam.
˅ näita rohkem ˅
2009-08-23 13:50
See tähendab aga seda, et mõiste "sponsorlus" tuleb suruda rangetesse seaduse raamidesse, mis esimese asjana kohustaks pooli sõlmima vastav leping ja see maksuametis deklareerima!
˅ näita rohkem ˅
2009-08-23 14:06
Ja üleüldse- kas te pole tulnud selle peale, et sponsoriotsijate kontode taga on hoopis sutekad, kes pildilolevaid naisi müüvad?!
Mõni tibi(?) on käratand endale koguni hinna 15000.- musta raha kuus, lihtsalt olemasolu eest(ultratotrus!!!), pole siis ime, et riigikassa omadega kutu on!
˅ näita rohkem ˅
2009-08-23 14:48
Kui poleks olnud riigikogus seda populistliku tõmblemist prostitutsiooni küsimustes oleks praegu võinud olla riigil kindel tuluallikas
˅ näita rohkem ˅
2009-08-23 15:16
Kindla peale! Welcome To Estonia, ha ha haa!
˅ näita rohkem ˅
2009-08-23 15:19
Eesti Nokia ja stabiilseim ekspordiartikkel on Eesti Naine! Ainult riik pole osanud sellest kasu lõigata.
˅ näita rohkem ˅
2009-08-23 15:31
Pole see eesti naine nii eriline midagi,aga kui see lahendamata probleem oleks julgelt reguleeritud,oleks riigil praegu tõusuteel olev tuluallikas.
˅ näita rohkem ˅
2009-08-23 15:55
Täiesti nõus! Samuti tuleks rangelt reguleerida välismaalasele meheleminek- olgem ausad, ca 90% naistest teevad seda eesmärgiga võimalikult väikese vaevaga tagada endale muretu materiaalne tulevik. Sellisd abielud/kooselud tuleks ka maksuametis deklareerida ja võimalusel maksustada!
Olles ise tööasjus tihti välismaal, on sealsetega ka eesti naistest juttu olnud. Kõik kiidavad. Sest eesti naine on ilus ja annab lihtsa vaevaga kätte. Ei ole just eriti meeldiv seda kuulda.
˅ näita rohkem ˅
2009-08-23 16:22
Kui raha taga,siis ei saa ju pipardada.Kui lapsed käes,küll siis jõuab
˅ näita rohkem ˅
2009-08-23 19:42
Muide,sponsorit otsib 200 naist ja 90 meest.Need on need kes on viimase kolme kuu jooksul lehte külastanud.
Huvitav,miks keegi neid mehi ei kiru ja tööle ei käsi minna?
˅ näita rohkem ˅
2009-08-23 23:10
Kui seejuures võrrelda kuulutuste arvu rubriikides "mees naist" ja "naine meest" võib oletada, et sponsoriotsijatest meeste arvukus on tühine ja see lihtsalt ei häiri kedagi. Veel.
˅ näita rohkem ˅
2009-08-24 00:05
to jfjm: ürita üle saada et pead kedagi iseloomustama. mul häid suhteid ka liikumas, kui sa inimest ei tunne siis on mõttetu lahmida ju.
see oleks sama kui ma hakkaks sind maha tegema. ise nii vana ja ikka veel liivakastis. sry offtopic.
l
teemasse. neid sponsi tahtjad käivad närvidele selle pärast et ühiskondliku arvamuse alusel on tasu eest kepi tegemine jätkuvalt võrdne hooraks olemisega. lihtne ju. samas enamus neist ongi jumala mõttetud loomad keda ei saa austada ega positiivselt suhtuda. see litsiks hakkamine on ju ainus viis kuidas kiirelt raha teenida. ebameeldiv ta ilmselt on aga kui raha on vaja ja tööl käia ei mõista,oska,taha siis tuleb ka seda teha. mul on üks kunagine beibest kooliõde jõudnud otsaga litsimajja. sain jaole ja käisin siis proovimas seda mida mulle kooliajal ei antud. jumala mõttetu liha oli. loll ja ülbe siiani. vähemasti sain egolaengu ja teadmise et mitte midagi polnud kaotatud kooliaeg kui beibe jahtisin.

aga lühidalt libu on libu. mis vahet seal on mis peeneid lisanimesid nad omale ka ei leiutaks. no repsect!
˅ näita rohkem ˅
2009-08-24 01:06
Huvitav,aga meil peaks olema ju sooline võrdõiguslikkus.Traditsiooniliste,üldtunnustatud moraalireeglite järgi ei ole abieluvälised sekssuhted ka meestele kunagi lubatud olnud.Tõsi ajad on muutunud aga seda mõlemale sugupoolele.Niiet kui tahad naisi litsideks ja hooradeks sõimata,siis hakka mungaks või võta naine ja kepi ainult teda.
˅ näita rohkem ˅