Foorum
2009-08-24 08:57
Ükski endast lugupidav mees ei nimeta naist halvustavalt, saab ta siis tema käest ilma või raha eest!
˅ näita rohkem ˅
2009-08-24 11:32
endast lugupidav mees teebki selgeks kes on väärt ja kes ei ole. ja kes mille jaoks on väärt. on olemas naised kellest ma arvan ülivõrdes, seoses nende harituse ja eluhoiakute ning edukuse pärast ja on olemas need keda ei pea isegi hindamise vääriliseks sest nad on rämps. küsimus on selles et kellel on kus valupiir väljaütlemistes. mina julgen öelda nii nagu arvan ja igasugu pehmikute valupiir mind teisiti ütlema ei pane. minge ja nutke omaette kui ei meeldi
elu on karm ja ebaõiglane nagunii!
˅ näita rohkem ˅
2009-08-24 13:20
Tekib küsimus,et mida teeb selline endast lugupidav mees,nagu silentbob,siin rämpsu sees?Mine ja piira siis neid naisi,kellest sa ülivõrdes räägid.Või ongi nii,et nende jaoks oled sina rämps,kellega ei taheta tegemist teha?Ja nüüd tulid siia enda haiget ego ravima.Aga arvesta,et kui sa juba siin oled,mõõdetakse sind sama mõõdupuuga millega sina mõõdad teisi.
˅ näita rohkem ˅
2009-08-24 22:59
kuule pensionäär , siin leidub ka hulka suht normaalseid noori naisi kes pole oma perse müügi peal väljas, vaid otsivad elule vürtsi. ning kui soovid veel vanamooride ees džentelmeni mängida ja mingit illusiooni luua siis see on mõttetu pingutus. get life .
ps. mul on lõbus siin õli tulle valada.
˅ näita rohkem ˅
2009-08-24 23:15
Jah selles on sul õigus,et siin on väga palju toredaid naisi,nii noori kui vanu.Ainult sinuga nad millegipärast ei suhtle.15 kuu jooksul on sinu kontot vaadatud ju vaid 250 korda.Ja ma usun,et enamus vaatas,kes see hull siin foorumis ülbitseb.
˅ näita rohkem ˅
2009-08-25 08:53
Silentbob! Sa ise kirjutad, et maksad seksi eest, sest ilma rahata sind ei taheta! Milles siis need naised kes raha eest seksivad süüdi on ja vanad naised ja "pensionäärid"???
ja see pole õli tulle valamine vaid sina elad siin oma kibestumist välja!
Ja milles on naine, kes oma hinna rahas välja võtab, halvem sellest kes raha ei võta? Ei pea ju maksma, kui ei taha!
˅ näita rohkem ˅
2009-08-25 13:28
kuulge, mis te vaidlete komplekside küüsis vaevleva inimeseloomaga...
temaga tasub teemasid arendama hakata alles siis, kui ta on saanud üle oma enda kompleksidest..
To silentbob:
saa üle oma probleemist! ja siis räägime... eks!!??
˅ näita rohkem ˅
2009-08-25 13:43
Tellisin endale kunagi tüdruku ja asjani ei jöudnudki, sest jutu teemat jagus. Ma vähemalt tean mida need naised mötlevad ja tunnevad.
˅ näita rohkem ˅
2009-08-25 15:02
Naine on nagu viin,mida tasuta ei saa.Kui sulle tehaksegi välja,on selleks ikka mingi põhjus.Kasvõi näiteks see,et üksi on igav.
˅ näita rohkem ˅
2009-08-25 15:05
Tasuta pole siin ilmas midagi. Köige eest tuleb maksta ja vahel on see hind körge.
˅ näita rohkem ˅
2009-08-25 15:23
Sularaha ja pangaülekanded on kõige primitiivsem tasumise moodus.Suuremad tehingud kaetakse liisinguga ja seda lihtsalt kõigile ei võimaldata.Tuleb olla usaldusväärne.
˅ näita rohkem ˅
2009-08-25 16:34
Ei möista hukka ega kiida heaks. Iga inimese vaba valik.
˅ näita rohkem ˅
2009-08-25 17:32
Köik me oleme ostetavad ja müüdavad. Köik oleneb hinnast.
˅ näita rohkem ˅
2009-08-26 23:58
jfm arva mis soovid. sa oled nagunii suht mõtetu päss. aga noh kui tahad siis arvuta oma südame rahustuseks edasi kes keda kui palju vaadanud on. seda sa nagunii ei tea mitu korda on kokku saadud. küsimus pole kvantiteedis .... luuser.

apelsin. nagu su 45a volüümikast kehast arvata võibki...(tselluliit lippab sellest ka nimi apelsin , teine kasutaja mainis ka veel) siis ps ma pole maksnud otseselt kunagi. sita kepi olen üle lasknud aga häid asju ma ei unusta ja siis pole mu heldusel piire. see ei tähenda et raha eest peaks seksima. aga noh eks vanamuttidel olegi teistsugused arvamused.
naistesse võib suhtuda nii hästi kui halvasti. nagu nemad sinusse. mõttetu on teha nägu et ooooo ma olen niiiiiiii ülllllameelne ja viiiiisakas. see on silmakirjalik. ammu teada et peale esimest pitsi avanevad keelepaelad ja siis on kõigil üks jutt, nii meestel kui naistel.

aga siis veel natuke 5w40 õli tulle juurde vanainimesed.
tegelt peaks vist omale noorema foorumi valima, siin kisub mullahõnguliseks ära.
˅ näita rohkem ˅
2009-08-27 00:53
Mine jah mujale.Kui sa siiani pole aastaga kellegagi jutule saanud,kohtingust ja kepist rääkimata.siis pärast sellist reklaami.........
Enda pubekale kohase jutuga sobid sa tõesti laste ratesse paremini
˅ näita rohkem ˅
2009-08-27 10:32
Oi oi! Teema ju naised kes otsivad sponsorit! Ja nüüd minu tselluliit siin kummiga pulgajukul hammaste vahel!
˅ näita rohkem ˅
2009-09-02 10:37
No nii... mul ka nüüd põhjust siin sõna võtta
Olen mõnda aega töötuleiba maitsnud. Tekkis TEEMA ALGATAJA poolt välja öeldud võimalus tööle minna st. tuli pakkumine, kuid meie kallis pürokraatia tõmbas sellele rasvase kriipsu peale!!!! Kuna kasvatan üksi kahte last, noorem on kolmene, ja lasteaia kohtadega on kitsas (nagu ütles lasteaia juhataja... järjekorda ootavad lapsed, kelle vanemad tegid avaldused juba kolm aastat tagasi), kuid töö oleks olnud 24 h tööl ja kolm päeva kodus, ja lastehoiuteenuse maksumus ületab oma tunnitasuga teenitava tasu, siis.....
Äkki on keegi siin sponsoriotsijate naiste vastane isane nõus osutama mittemateriaalset abi ja hoidma ühte kolme aastast rüblikut minu tööl käimise ajal?? Nõus tasuma seksis!!!!
Viimane oli muidugi nali.... Kuid te kallid mehed!!! enne halvustamist ja nina keerutamist mõelge ka, kui paljud teie suguvennad panevad naisi sellisesse olukorda, kus tõesti enam muud väljapääsu polegi näha, kui oma vitt turule panna!!!! Ja kas äkki sa ise üks nende seast pole??!!
Emana on iga naise esmane prioriteet lapsed ja nende heaolu! ja kahjuks tasuta ei saa seda pakkuda. Ja kui ikka rongaisad ei tunne huvi ka laste käekäigu ega materiaalse heaolu pärast, siis.... Pealegi on hetke majanduskliima selline, et tööd kaotada on kordi suurem tõenäosus, kui seda saada!!!! Plärtsuda on siin lihtne ja näpuga näidata!!!


Ja pean ütlema, et ei viska ka mina oma vittu igale isasele kasutada tasuta!!! seda on tehtud abielu jooksul küll ja tasuta!! On isaseid kellele see õnn langeb, kuid ülejäänud soovijad peavad oma sajalisi luhvtitama, et koid sisse ei läheks ja need asja ette kuluksid!!! Ja ka maksejõuliste seast valin!!!!
Päikest!!!!
˅ näita rohkem ˅
2009-09-02 10:56
tubli popsikene!
mehed, kes siin kiunuvad, peax aru saama, et tasuta lõunaid pole ka nendele...nad arvavad, et naised, kes siin raha küsivad (va prostid) on üxikud, laisad bimbod, kes kohe selle kosmeetikule, solaariumisse, küünetehnikule ja hilbupoodi jätavad...alati ei ole see nii aga üldistada on ju nii lihtne! ja ma ei imestax, kui nii mõnigi kiunuja just ise üx rongaisadest ongi, kelle lapse toitmisex-katmisex peab ennast sedasi alandama...mitte et see mind puudutax aga sallivust võix ikka rohkem olla...ja solidaarsust!
˅ näita rohkem ˅
2009-09-02 11:23
See teema ongi ju tõstatatud rongaisade vahelisest sallivusest ja solidaarsusest
˅ näita rohkem ˅
2009-09-02 11:34
Tublid tüdrukud!!!
˅ näita rohkem ˅
2009-09-23 21:49
ma hakkan ka kepi eest raha küsima!
˅ näita rohkem ˅
2009-09-23 22:15
Täitsa õige,minu mõte aga nad kuradid ei taha ju maksta kui siiani nad teesklesid orgasmi,siis hakkavad teesklema,et ei saanud seda.Et kehva teenuse eest pead veel peale maksma.
˅ näita rohkem ˅
2009-09-24 20:05
jah! Ja mehed on need pahad eksju :/ , naised - olete ise samasugused kavalad ussid..
˅ näita rohkem ˅
2009-10-01 11:13
Minnes siis teema algusesse tagasi,et hea meelega läheks tööle,et mis tööd teil pakkuda on,netopalgaks paluks eesti keskmine palk ja kõik ausad tööpakkumised mulle postkasti.
˅ näita rohkem ˅
2009-10-01 14:18
Oi oi jfim! Kas tõesti Sul sellised kogemused???
Mina võtan küll raha vastu! Raha eest saab igasuguseid asju osta!
˅ näita rohkem ˅
2009-10-01 15:22
Oled sa ikka enda näitlejameisterlikkuses kindel :$ :$ :$
˅ näita rohkem ˅
2009-11-16 13:52
endal ka mitu tuttavad siin ühtäkki sponsori otsijaks muutunud.
ei oska enam suheldagi nendega, mingi võõristus on päris tugevalt sees.
olengi täitsa eemale hoidma hakanud...
˅ näita rohkem ˅
2009-11-20 00:40
kõiki inimesi ei saa muidugi ühe puuga mõõta ja olud on ka erinevad....... aga neid sponsoriotsijaid leidus ju ka siis, kui majandus ülesmäge tuhises ja töötegijatest puudus oli. mõne jaoks on see ehk tõesti viimane võimalus, aga kui küsitakse summasid, mis teise inimese kuupalga suure kaarega ületab, siis ma küll ei usu, et oma keha müümine niiväga hädaabinõu oleks. pealegi- milleks näha vaeva õppimise või töötegemisega, kui saab ka lihtsamalt?
˅ näita rohkem ˅
2009-11-20 07:37
naised kes raha eest kepivad on litsid!!!!!!!
˅ näita rohkem ˅
2009-11-23 13:21
Lugege kuulutusi! Üle ühe pakuvad mehed sponsorlust!!! Miks mitte siis seda raha vastu võtta!
Ja kuidas siis neid mehi nimetada, kes raha eest seksi lunivad????
˅ näita rohkem ˅
2009-11-23 13:25
need on mehed kes muidu keppi ei saa siis raha eest ikka loodavad saada ja seepärast ei maksaks mina iialgi kepi eest raha,taon või ainult pihku siis...
˅ näita rohkem ˅
2009-11-23 15:49
keegi raha eest keppida tahab pole kõige hullem, vähemalt aus. aga need kes otsivad sponsorit et niisama raha välja petta, need on vastikud. võetakse võõras pilt ja siis mangutakse selle abil raha otsese petturluse eesmärgil.
˅ näita rohkem ˅
2009-11-23 20:11
Mehed ei osta seksi,nad ostavad òiguse naist alandada. Nii toimivad madala enesehinnanguga poisikesed,et mehisemad näida
˅ näita rohkem ˅
2009-11-23 20:33
mehed ja mehed, milles kõiges pole mehed süüdi

sebid ihast naise, teete seksi kõik on tore ja pärast seksi naine küsib raha - oled poisike kes alandas naist? kuidas käitud? annad raha ja rohkem ei lävi või sõimad litsiks ja ei maksa midagi
˅ näita rohkem ˅
2009-11-23 21:32
Küllap siis keppisid kehvasti ja naine ei taha,et päev täitsa raisatud oleks
˅ näita rohkem ˅
2009-11-23 23:06
hahahaaaaaaa
see oli lihtsalt retooriline küsimus
˅ näita rohkem ˅
2009-12-12 22:13
to jfjm: oled sa kunagi kuulnud järgmist "elutarkust"- seks raha eest on lõppkokkuvõttes alati odavam, kui ilma rahata
˅ näita rohkem ˅
2009-12-12 22:15
mõtle pisut selle üle järele- kas ikka on alati tegemist "madala enesehinnanguga poisikestega, kes oma mehelikkust tõstavad"?
˅ näita rohkem ˅
2009-12-12 23:40
Kui see enesehinnang nii kòrge on, siis milleks seda veel rahaga upitada?
Ainult poisike püüab iga hinna eest naisi keppides tòestada, et mees on. Mees lihtsalt on seda.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-13 00:23
Jfjm! Ega see asi ikka nii, üksüheene kah pole.
Alati ei ole raha maksimine sellest tingitud, et vaja ennast tõestada ja iga hinna eest naist saada. On ka selliseid situatsioone, kus on see ainuke võimalik moodus kedagi saada.
Lõbumajad pole vast selleks, et seal ennast tõestamas käija.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-13 12:20
"òige mees" peab ju saama naist keppida.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-13 18:01
Looduseseaduste vastu ei saa ka "mitteõige" mees.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-13 18:15
tundub, et minu jutu mõte ei jõudnud vist täielikult pärale. kumb on teie meelest "arukam" variant- a)maksta "teenusepakujale" mingi summa, mille eest siis on tibi nõus veetma teiega koos mingi aja ja tegema just seda, mida te soovite; b) poputada nädalate-kuude kaupa lilleda, kingituste, meelelahutuste jne eest mõnd püstise ninaga linnukest, kes tegelikult kasutab teid lihtsalt ära ja tõmbab teile vee peale niipea, kui kusagil mingi "kasulikum diil" paistmas on(kusjuures ei luba ta end näpuotsagagi puutuda)
˅ näita rohkem ˅
2009-12-13 18:22
Loodusseadustes rahast ei räägita.
Pille ju raha ei küsi. Aga sellega ju sòprade ees ei uhkustata.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-13 18:32
Osta vòid òiguse saada,aga kas saab osta vòimalust anda?
˅ näita rohkem ˅
2009-12-14 14:03
jfjm! ...Igasugune intiimne tegevus, pole mõeldud selleks, et uhkeldada sõprade või vaenlaste ees. Minu arusaamist mööda, peaks see pakkuma rahuldust, vaid väga väikesele "pühendatute" ringile Kas asi saab aetud raha eest või "võlgu" ....no on sel siis lõppude-lõpuks tähtsust. Tähtis see, et ....HÄSTI ASI SAAKS AETUD
˅ näita rohkem ˅
2009-12-14 14:13
Unustasin lisada........JA KÕIK OLEKS RAHUL JA ÕNNELIKUD
˅ näita rohkem ˅
2009-12-14 14:19
Kõik ei viitsi lihtsalt vaeva näha ja kaubelda, nii ongi lihtsam raha maksta, ja kõik rahul! Ja pole kohustusi, võib rahuliku südamega koju minna!
˅ näita rohkem ˅
2009-12-14 14:54
Tee tööd ja näe vaeva...aga iga kord, ei järgne sellele armastust Isegi vastust ei pruugi järgneda . Mis on siis parem? Kas edasi töötada lootuses, et ehk kunagi siiski, koputab õnn ka sinu uksele.....või maksta see õnn kinni ja olla rahul sellegagi.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-14 18:02
braavo, Aikon! sa oskasid väga hästi ära sõnastada selle, mida mõtlesin...
˅ näita rohkem ˅